Jump to content
Dogomania

Agucha

Members
  • Posts

    12783
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agucha

  1. [B]Zapraszam serdecznie na bazarek imionkowy dla rodzinki![/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/186982-Opr%C3%B3cz-b%C3%B3lu-i-szopy-nie-maj%C4%85-nic...nawet-imion!-POM%C3%93%C5%BB!-Od-04.06-do-13.06.-Godz.24?p=14817765#post14817765[/url]
  2. Można prosić o zdjęcia każdego psiuta z osobna? Zrobię bazarek imionkowy.
  3. Straszliwie podobają mi się rottweilery... ale dopóki nie będzie wizji na własny domek to nici :( Na pewno ktoś cie dojrzy, przystojniaku :)
  4. [quote name='BoUnTy']Nie bierzesz tylko pod uwagę, że nie wszyscy maja skaner...[/QUOTE] Ja nie mam skanera, ale mam aparat - robię zdjęcie i wklejam ;) Dla chcącego...
  5. Kurcze... czyli jednak nie tylko dzielnica była kiepska... :(
  6. [quote name='tomcug']Dziękuję kochana, bardzo bardzo. :loveu::loveu::loveu::loveu: Nigdy nie dostałam tylu życzeń chyba. :oops:[/QUOTE] Z moim refleksem chyba coraz gorzej:oops:... dobrze, że jeszcze dzisiaj zdążyłam :roflt:
  7. [quote name='erka']Niestety domek dla Beni odpadł. Bardzo prosimy o pomoc w ogłaszaniu szczylków .[/QUOTE] Można wiedzieć dlaczego? Rozmyślili się czy nie przeszli rozmowy?
  8. [B]Moniś, wszystkiego co najlepsze, żeby spełnilo się to czego pragniesz:Rose::Rose::Rose:[/B] ;)
  9. Ona wygląda na starszą jak te 7 lat... co nie ujmuje jej uroku. jest śliczna! :)
  10. [quote name='zdzisiek33']czarodziejko moze i ban ale to dzieki temu wątkowi chcę jej pomóc a nie ją udupić nie o to chodzi biorę wszystko na siebie ona nie ma netu to tak pomagacie modaratorzy[/QUOTE] To jej udostępnij ten net (bo Ty chyba masz dostęp?) i niech sama sie wypowie... to chyba nie pierwszy raz jak za nią się wypowiadasz??
  11. Slay napisał: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]"[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Źle to napisałem. Chodzi o to ze np. nie jest to super dzielnica. Mieszkanie wygląda w porządku, pieska chce małżeństwo. Wiedzą o sterylizacji i potwierdzili że ja przeprowadzą i dostarcza mi dowód od weta. Mieli już psa który umarł z starości. Przeprowadzę później jeszcze wizyty po adopcyjne sprawdzę jak się miewa Benia. "[/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='andzia69']Agucha - EwaB dzisiaj mówiła, ze nie będzie miała czasu wejsć na dogo,...a ona tu ma podgląd w finanse...[/QUOTE] Oki, oki - czekam w takim razie na wieści :)
  13. Czy pieniążki bazarkowe doszly?
  14. Cholewka...jak coś jest nie do końca dobre - nie oddaje się psiaka... za duże ryzyko...
  15. [quote name='Malwi']z resztą sama poczytaj ;) [url]http://bernardyn.org/forum/showthread.php?tid=172[/url][/QUOTE] jaki człowiek jest nieświadomy wielu rzeczy...
  16. [quote name='Bjuta']No nie wiem... nie wiem... Chyba jednak jest konieczna wizyta poadopcyjna...[/QUOTE] jakbyście miały mnie po drodze to reflektuję! :roflt::roflt::roflt:
  17. [quote name='tomcug']Jest jeszcze jedna przepiekna fota, ale tam widać twarz Pancia, nie czuje się upoważniona do wklejania na forum :shake:, ale naprawdę super.:multi: Musicie wierzyć na słowo. :evil_lol:[/QUOTE] Zamaż twarz w photo Shopie ;) Dziewczynie się niesamowicie poszczęściło :multi:
  18. Łoj, musisz przeszukać wątek :eviltong::eviltong::eviltong: Proszę ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181571-Krecik-PinuA-mA-ody-cudny-kudA-acz-juA-w-DT-szukamy-staA-ego"][IMG]http://i41.tinypic.com/2up9r2x.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Marina_22']Zastanawiam się nad chihuahua buldożek francuski jack russel terrier cavalier bichon hawańczyk wyżeł węgierski lub niemiecki krótkowłosy seter irlandzki i sama nie wiem już co wybrać i co będzie odpowiedniego do takiego psiaka jakim jest szwajcar[/QUOTE] Masz w domu owczarka...piszesz, że szukasz psa o podobnym charakterze, a wymienilas rasy "myśliwskie" i "ozdobne i do towarzystwa"... straszna rozbieżność... :roll: Jesteś przekonana, że wyżły i setery NA 100% są mniejsze od szwajcarów?:shake: Na pewno wiesz coś o rasach, które wymienilas?? Charakterami się różnią wszystkie... a już na pewno od szwajcara... Ps. Z jakiej hodowli jest Twoja suczka? ------------------------------------------------------------------------------- [quote name='Pies Pustyni']Myslisz o charakterze podobnym do "szwajcara" i wymieniasz taka ekipe cudakow? Dolaczam sie do poprzednikow - masz jeszcze czas na nastepnego psa.Jesli chodzi o towarzystwo,to nie jest takie pewne,czy pomysl z drugim psem zda egzamin(bo najczesciej nie zdaje).Moze byc tak,ze bedziesz miala dwa teskniace psy,ktorym nie podoba sie zostawanie kiedy wychodzisz.[/QUOTE] :D nie doczytałam Cie ;) :lol:
  20. Jasne, że tak... tylko gdzie taki znaleźć.
  21. ...aaaaleeee ciapciak! :D :) :) [img]http://img38.imageshack.us/img38/632/p1050035y.jpg[/img]
  22. No nie wiem, nie wiem... a co będzie jak czerwiec się skończy? wroci z powrotem do schronu jak dom się dla niej nie znajdzie? :(
  23. Nie wiem czy dobrym wyjściem byłoby wzięcie małej na miesiąc i próbowanie ją oswoić? Tylko co z nią dalej po tym miesiącu?...
×
×
  • Create New...