-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
[quote name='supergoga'][URL="http://www.allegro.pl/item746142508_lesna_malenka_szylkretka_wielkiej_urody_czeka.html"]Leśna, maleńka szylkretka wielkiej urody czeka! (746142508) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] :Rose::Rose::Rose:
-
[quote name='supergoga']Ode mnie w pakiecie ogłoszeń Leśna ma: allegro kupsprzedaj alegratka eurocity strona Fundacji Animalia[/quote] Super! Bardzo dziękuje. Umowy doszły-już wydrukowałam;)
-
To zobaczymy co z tego wyjdzie, to bezdzietne małżeństwo może byc ok. tej kobiecie do babci bym nie dała, bo to szczeniak, jeszcze z 15 lat może żyć a babcia umrze za 5 lat i co potem? Pies niepotrzebny i wyrzucą:shake:
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
ana666 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już się pogubiłam. :shake: To co z tym biednym psem? -
Dziś byłam z nią u weta, mała była bardzo zadowolona z podróży-cały czas patrzyła przez okno w samochodzie i mruczała:loveu:. Miała roje pcheł także ją spryskaliśmy i dostała tabletkę na odrobaczenie oraz założyłam jej książeczkę. Zaszczepić moge ją w przyszłym tyg.dopiero. Aha, i nie napisałam że bezbłędnie korzysta z kuwety;)
-
[quote name='supergoga']A te umowy poczta, czy masz kogos kto wydryukuje, nawet w czarno-białej wersji. Jak pocztą - napisz jeszcze adres, z kodem.[/quote] Ja moge wydrukować, nawet o tym nie pomysłałam wcześniej temu pisałam o tej poczcie:oops:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
ana666 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ja domek jeszcze sprawdze i wtedy napisze bo sama nie wiem za dużo a po co mam pisać i robić nadzieję jak dom okaże się być nie za bardzo:shake: Jutro się spotkam z tą panią i o wszystko podpytam. -
Dziękuje:loveu: Namiary do mnie najlepiej:517 251 630 lub 661 941 076 a z umowa myślę że bardzo dobry pomysł, to mogłaby Pani mi wysłać dwie a ja potem jak znajdzie dom odeśle podpisane i z danymi nowego domku?
-
Rysia - maleństwo kocie zupełne - znalazła domek!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za kicię:thumbs: -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
ana666 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A ona już może iść do adopcji? Wiem że nie wiecie ile ma lat ale napiszcie chociaż czy młoda, dorosła, starsza, mam Panią chętną na adopcję basseta chciałabym wiedzieć jak najwięcej o suni:roll: -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='Malwi']niestety nie doczekał się domku :(:-([/quote] Spij spokojnie :-(:-(:-(- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
[quote name='siekowa']Tyle lat w schronisku. :( Możecie mu zrobić nowe zdjęcia? Wstawiłam go na nk seniorów [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/26096038"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL][/quote] Dziękuje że tu też zajrzałaś, o fotki się postaram.
-
Dziękuje:loveu: Mai nikt nie chce ponieważ przeskakuje płot, tak to nie jeden się o nią pytał ale jak ludzie słyszą że przeskakuje płot rezygnują:-(moim zdaniem nie będzie uciekać jak będzie mieć kontakt z człowiekiem i dużo zajęć no ale dla Mai to wręcz wyrok- dożywocie w schronisku:-(
-
A tak dobre wrażenie zrobiły? Był ktoś sprawdzić te domy?
-
Collet i Wisena- dwie świnkodziewczynki maja dom :)
ana666 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
I co? Pojadą świniaczki w pazdzierniku do iwlajn? -
[COLOR=black][FONT=Verdana]Dziś przyszła do mnie sąsiadka, 2 dni temu wracając z wakacji zatrzymali się w lesie a tam podeszła do nich maleńka szylkretowa koteczka, była bardzo wystraszona, cała mokra, brudna, głodna, nie mogli tam jej zostawić i zabrali ze sobą, teraz kotka jest u nich, nie mogą zostawić jej na stałe ponieważ ich pies nie toleruje kotki i dlatego szukam dla niej dobrego domku.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kicia przebywa obecnie w Obornikach (koło Poznania)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kontakt: 517 251 630 lub 661 941 076[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kotka ma ogłoszenia na:[/FONT][/COLOR] allegro kupsprzedaj alegratka eurocity strona Fundacji Animalia [COLOR=black][FONT=Verdana]adopcje.org[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]e-zwierzak[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]cafeanimal[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]mojpupil[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]nasipupile[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]kupiepsa[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]przygarnijzwierzaka[/FONT][/COLOR] Wydatki: wizyta u weta 10zł karma 22zł Przychody: 32 zł z bazarku zrobionego przez asl (bardzo dziękuje):)
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
ana666 replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A gdzie sunia jest i w jakim jest wieku??? -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
ana666 replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedaczek :-( na razie nie moge zadeklarować żadnej kwoty ale jednorazowo moge coś wpłacić jak będziecie zbierać -
Podnoszę...
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='ana666']Ogłosze Mirkę na adopcje.org 4lapy.pl kupiepsa.pl cafeanimal przygarnijzwierzaka ale musze mieć zdjęcia Mirki w formacie JPG[/quote] wtedy zrobiłam jej na tych stronach, moge jeszcze dorobić na e-zwierzak i mojpupil.pl