Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Aramisek ma ogłoszenia na: przygarnijzwierzaka adopcje.org kupiepsa mojpupil nasipupile e-zwierzak cafeanimal Zofija to napisz do moda żeby zmienić tu założyciela wątku, bo wiosna tu jest rzadko, a w pierwszym poście trzeba co chwile coś dopisywać, robić rozliczenie kto ile wpłacił i można też napisać gdzie ma ogłoszenia, myślę że Ty powinnaś to robić bo wiosna jest tu bardzo rzadko:shake:
  2. [quote name='anetek100']kolejne kciukaski na jutro zamawiamy:):):)[/quote] :kciuki: :kciuki:
  3. [quote name='asl'] A co do poszukiwań określonego typu kotka, taki a taki kolor, takie a takie oczy... Nigdy tego nie zrozumiem... Jedna znajoma poszukiwała srebrnego kotka. Znalazłam dla niej takiego u sąsiadki, ale ze srebrnego malucha wyrósł czarny jak smoła kocio z białymi pojedynczymi kudełkami. Wyglądał jak oszroniony. Weterynarz powiedział, że nie widział jeszcze tak pięknego kota, kocio jest kochany przez właścicielkę niemniej srebrny nie jest i nigdy nie będzie. A ja troszkę ze złośliwym uśmiechem tą całą sytuację wspominam... .[/quote] To jeszcze nic! Do nas do schroniska przychodzą ludzie z książkami, gazetami, mają tam jakieś zdjęcia psów pozaznaczane i chcą takie same!:crazyeye:
  4. [quote name='iwlajn']Znajomi poinformowani, że w październiku przyjeżdżają do mnie z przesyłką:) Fajnie ciotki, że tak się ze mną cieszycie!![/quote] Super! :multi: A kiedy w pazdzierniku? początek, środek, koniec?:razz: Bo pazdziernik już za kilka dni, to dziewczyny już by musiały zacząć się pakowac :evil_lol:
  5. [quote name='Lottie']Świetnie że wasza kotka znalazła domek :) mieliście chyba duży odzew co do niej? Jeśli możecie przekażcie link albo kontakt do mnie osobom które były zainteresowane adopcją kotki, może moja tymczaska im się spodoba?[/quote] Do mnie troche ludzi dzwoniło ale praktycznie wszyscy szukali szylkretowej kotki, a większość była z drugiego końca Polski i jak mówiłam gdzie są Oborniki rezygnowali:shake:
  6. Kotka już została zabrana, tak jak pisze supergogoa ludzie bardzo sympatyczni, bardzo sie cieszyli na Leśną, mieli ze sobą transporterek, dokładnie mnie o wszystko pytali także widać że sie przejmują i będą dbać o nią. Obiecali wysłać do mnie albo supergogi zdjęcia z nowego domu także czekamy.
  7. W zeszłą sobotę zadzwonił do mnie bardzo fajny facet w sprawie Hektora, w poniedziałek przyjechał po niego....i zakochał się w innym psie którego zabrał, szkoda że to nie Hektor ale dobrze że inna bieda ma domek;) Tak więc Hektor nadal szuka domu...
  8. [quote name='Rodzice Maciusia :)']uwaga, pojawił się obserwator![/quote] Trzymam kciuki żeby to był ktoś sensowny ;)
  9. To najlepsze z możliwych zakończeń dla malucha :multi:
  10. Super że Gabi już nie w schronie tylko u ZuziM :loveu: Czekamy za fotami :p
  11. Asl zerżnę z Twojego allegro tekst do reszty ogłoszeń. Jedynie ze masz coś przeciw:cool3:
  12. Jejku, są prześliczne:loveu: A w jakim shronisku są te psiaczki(przepraszam jak nie doczytałam:oops:)
  13. Mnie ten ban wcale nie dziwi:shake:, nie wiem co było na tym powyższym wątku było dokładnie ale na niejednym wątku widziałam jej dokuczliwe docinki:roll:
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']jeszcze dziś zrobię psiaczkowi allegro - jest bardzo atrakcyjny, więc powinno zadziałać :loveu:[/quote] SUPER!:multi: DZIEKUJE:Rose:
  15. mam tylko pytanko-czy te 15 zł traktujecie jako zapłatę za wrzesień czy pazdziernik? Bo miesiąc za kilka dni się kończy i sama nie wiem:oops:
  16. [quote name='siekowa']Na stronie już 300 starszych psiaków czeka. :([/quote] :placz::placz::placz:
  17. A może jest ktoś z Wrocka albo ma kontakt z Iryskiem żeby dowiedzieć sie co z małymi?
  18. To ja czekając za zdjęciami jutro zacznę robić ogłoszenia;)
  19. Nie było mnie jakiś czas, ciesze się że zaglądaliście. W sobotę supergoga idzie na wizytę przedadopcyjną do tego domu o którym wcześniej mowa i zobaczymy czy domek ok czy też nie ;)
  20. Trzymamy :kciuki:
  21. Lepiej dłużej poczekać ale żeby to był super dom niż szybko i byle jaki. Isadora zrobi allegro to dom się znajdzie;)
  22. [quote name='Agnieszka103']Kochani, a w jakim ogólnie stanie są "dziewczyny"? Mieszkają w budzie? Są zdrowe? Kiedyś do opiekunów wirtualnych wysyłane były informacje na temat psiaków. Od dawna jednaj nikt już żadnych informacji nie wysyłał...wiem, że powodem jest chyba brak czasu i rąk...Takie wysyłanie maili do każdego było zapewne niezmiernie czasochłonne.[/quote] Teraz stronę schroniska od pewnego czasu prowadzi inna osoba i nie ma czasu na to za bardzo. Wracając do dziewczyn-są zdrowe, nigdy żadnej nic nie było, czy mieszkają w budzie? Tam takie coś jak kojec praktycznie nie istnieje wszystkie psy są razem cały czas na ogromnym wybiegu i psów ze 150-160 a bud ze 100, nie wiem czy dziewczyny się załapią na budę bo w nocy mnie tam nie ma:-( Cały czas przebywają na jednej stronie wybiegu, mają taki swój teren i nie idą dalej, nie wiem czemu, jeszcze nigdy nie były chyba po drugiej stronie wybiegu. Tak to mogę napisać że zawsze są zadowolone i kiedy widzą człowieka najpierw Peggi a potem Meggi(pewnie czeka aż Peggi sprawdzi kto to i potwierdzi że mozna podejść:evil_lol:)podchodzą i się witają, Peggi jest dużo bardziej wylewna, na głowe nieraz by mi wskoczyła widać że jest bardzo spragniona kontaktu z człowekiem a Meggi jest ocięzała raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć, naprawde super dziewczyny, przyjaciółki jakich mało. Tak ogólnie sprawiają wrażenie że wystarczy im ich wzajemne towarzystwo, są wesołe, zawsze zadowolone ale gdzieś tam głeboko w swoich serduszkach marzą o prawdziwym domu...
  23. [quote name='zuziaM']Od wczoraj mam taka dziewuszke u siebie :-(....... Dziewczynka ma 16 lat i zostala dwa dni temu oddana przez swoja pania ......:shake: Jak to oddana? Na hotel czy nie chce? Oby tych ludzi wszyskich co oddają stare psy też kotś na starość z domu wyrzucił do jakiegoś zakładu, gdzie osrani i głodni będą gnić:angryy:
×
×
  • Create New...