Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Jak nikt nie będzie chciał to moge zbierać....:roll:
  2. A co do zbierania pieniędzy to nigdy nie zbierałam na swoje konto:oops:
  3. Z tymczasu nici:shake::-( Ta pani podjęła decyzje że zostawi na stałe jedną z tymczasowiczek i do tego ma ostatnio problemy zdrowotne-nie może go wziąść:-( Dzowniłam do jeszcze jednej cioteczki z Poznania ale też nie może, mi już nik nie przychodzi do głowy kto mógłby go wziąść:shake:
  4. Zrobiłam jeszcze ogłoszenia na: adopcjepsow.org adopcjapsa.pl
  5. Jejku jesteście wspaniałe:loveu: Ten hotelik o którym pisałam odpada bo byłby w kojcu a nie o to chodzi ale na 18.30 jestem umówiona z super kobietą która bieże psy z naszego schroniska na płatny DT, będe z nią rozmawiać w sprwwie Kuby, oby go wzieła bo i niej będzie mieć najlepiej pod słoncem:loveu: Trzymajcie kciuki.
  6. Dziś specjalnie poszłam do tego czarnulka, a pracownica powiedziała że w izolatkach gdzie siedzi psiak jest wymieniany dach i nie moge wejść!:angryy:
  7. Dziękuje:loveu:. Allegro super, tylko prosiłabym o zmieninie wieku, bo mi się nie wydaje żeby miała 8 lat:shake: Teraz po tym usunięciu kamienia zęby są bieluśkie i do tego wcale nie są starte więc mysle że nawet 5 lat nie będzie mieć, to napisz może że to młoda suczka, ja w ogłoszeniach pisałam że nie wiadomo ile ma dokładnie ale jest młodą suczka, tymbardziej że lubi sie bawić.
  8. [INDENT]Tu jest wątek tej biedy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/maly-czarny-klebuszek-strachu-pogryziony-przez-psy-blaga-chocby-o-tymczas-148006/[/URL] [/INDENT]
  9. Ja jej cały czas wznawiam ogłoszenia. Ma na: adopcje.org przygarnijzwierzaka mojpupil nasipupile cafeanimal e-zwierzak adopcjapsa adpocjepsow.org
  10. Narazie nie wiadomo na jakie konto wpłacać kase bo najpierw musiałybyśmy poszukać DT czy hotelik i wiedzieć ile trzeba, to może wstrzymajmy się narazie z tym filmikiem aż nie będzie wiadomo co dalej. Ja jutro zadzwonie do tego hoteliku o którym wcześniej pisałam może już coś więcej będzie wiadomo. Kuba ma wirtualnego opiekuna i z tego co wiem nie moze mieć drugiego:shake:
  11. jak narazie to cioteczek prawie żadnych na wątku :shake: Jeszcze naszych dziewczyn nie zauważyły ;)
  12. Super! :multi: Tyle milczeli, już bałam sie że się odmyślili:oops:
  13. [quote name='darunia-puma']jest jakiś domek tymcz. we wrocławiu może go weźmie ?[/quote] A co to za tymczas, płatny? Ja transport mam, moge zawiezc Kubę nawet gdzieś daleko tylko żeby coś znalezc, no i uzbierać kasę... Niedaleko mnie jest hotelik, nigdy nie byłam tam ale właścicielka ma b.dobrą opinie wśród okolicznych psiarzy, musiałabym zadzwonić i spytać o koszty oraz czy w oógle przyjełaby takiego psa.
  14. [quote name='Ekiana']Hej, jestem tu trochę nowa, ale chciałabym też pomóc. Finansowo na razie nie mogę, ale mam inna propozycję. Może by mu zrobić taki filmik promujący, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=FUeP3WpDQCc"]jaki zrobiłam mojej Stasieńce[/URL]. Oczywiście w innym stylu - filmik proszący o dom, proszący o miłość. Tylko widzę tą ranę na grzbiecie... Co to jest? 14 lat dla pieska to sporo, a jednocześnie pewnie potencjalny właściciel może obawiać się kosztów z leczeniem. Czy jak ktoś bierze pieska do domu tymczasowego to też sam pokrywa koszty jego leczenia? Czy taka prywatna osoba może liczyć w tym na wsparcie? Pytam z ciekawości, a przy okazji wydaje mi się, że być może warto takie informacje zamieścić w filmiku, czy ogłoszeniach. Kubuś (śliczne imię) wygląda mimo wszystko dość żwawo, skoro wskakuje na budę. Myślę, że gdyby go poleczyć i zabrać w przyjazne, ciepłe kochające miejsce pies by odżył. Jest bardzo ładny. Co sądzicie o mojej propozycji z filmikiem?[/quote] Jeśli mogłabyś zrobić taki filmik bardzo byłabym wdzięczna. To zdjęci gdzie jest na budzie było robione dawno temu, teraz już nie wskoczy na budę:-(. A ta rana to od pogryzienia, niestety jest zadużo psów i pogryzienia są na porządku dziennym:-(.
  15. Siekowa jakbyś miała info o takiej fundacji czy współpracy ja się pisze jako wolontariuszka i DT dla staruszków.
  16. [quote name='ana666']Aramisek ma ogłoszenia na: przygarnijzwierzaka adopcje.org kupiepsa mojpupil nasipupile e-zwierzak cafeanimal [/quote] [quote name='ana666']Jeszcze tu wkleiłam Aramisa: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f45/owczarki-niemieckie-do-adopcji-8669/[/URL][/quote] To strony gdzie ogłosiłam Aramiska.
  17. Dobra, mi też dogo nie działało :angryy:
  18. Ja zaglądam;) Supper domek mu się trafił :multi:
  19. Pracownica powiedziała że to sunia ale to raczej jeszcze do sprawdzenia. Imię trzeba wymyślić...:roll:
  20. Będe dzwonić do nich i się pytać co u Brutka;), nie mam ostatnio tylko czasu a zawsze przypomina mi się wieczorem i jest za pózno:oops:
×
×
  • Create New...