-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Byłam w m.zoo i kupiłam dla Lili zapas amiondy ale to taki prezent ode mnie więc nie brałam faktury. Mam jeszcze fakturę za badania i ją w poniedziałek wyślę razem z potwierdzeniem. jutro pójde do weta ale mysle że najpierw by musiała mieć powtórzone badania i dopiero jak bedą dobre byśmy ją wysterylizowali i usuneli guzy. -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak, jutro Lili pojedzie do nowego super domu:loveu: naprawde wielcy miłośnicy zwierząt ją wezmą, ędzie mieć wszystko co najlepsze. Tak więc czekamy do jutra:multi: -
Collet i Wisena- dwie świnkodziewczynki maja dom :)
ana666 replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
Są bardzo fajne, niestety nie moge przyjąć pod swój dach żadnego zwierzaka więcej bo już mam przepełnienie:shake: Myśle ze to dobry pomysł z tym porozwieszaniem ogłoszeń bo więkoszść ludzi jest taka ze nie chce im się szukać po internecie tylko wolą iść do zoologu i kupić, a tak jak zobaczą na sklepie czy słupie te dwa słodkie pyszczki wtedy może to do nich przemówi, są naprawde przeurocze:loveu: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia77']Nie dostałam Aniu,sprawdzałam jeszcze wczoraj późnym wieczorem czy nie doszły,żeby bzdur nie wypisać,ale nie było. [/quote] Bardzo Cię przepraszam, jutro przeleje pieniążki. -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Kasiu a nie dostałaś jeszcze tego 100 zł od mojej znajomej:oops: Ona taka zapominalska i jak nie to napisze dzisiaj do niej:mad: -
Jezu, nie wiem jak im pomóc:shake:
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
ana666 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super! Juz 160 mamy :multi: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Ząbek jak przed nią stoi zadowolony, pewnie pilnuje żeby nikt obcy nie podszedł;) -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ihabe']Niech żyje wolontariuszka :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/quote] Ja tak w sekrecie wam powiem że się popłakałam jak to usłuszałam, bo nie spodziewałam się po niej takiego serca dobrego, z reszta jak mi powiedziała że ma ratlerka to pomyślałam ze jakby brała że schroniska to jakiegoś pięknego szczeniaka a ona wzięła naszego Melusia którego nikt nigdy nie chciał:-(:multi: Nie wiem czy tak można wklejać czyjeś zdjęcia ale musze, zobaczcie jaki on jest szczęśliwy: [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/991.jpg[/IMG][/URL] te było robione jeszcze kiedy był w schronisku ale on ją od zawsze kochał:loveu: Ah, i znów becze.:roll: Poprostu kocham takie zakończenia- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
No Lalunia fotogieniczna bardzo;) Mam tylko nadzieje że wreszcie znajdzie dom
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ana666'][CENTER] [/CENTER] [CENTER][B]MELUŚ[/B][/CENTER] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wiek: ponad 10 lat[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Płeć: pies[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wielkość: średni[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Województwo: Wielkopolskie[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stan zdrowia: dobry[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kastracja: tak[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stosunek do dzieci: lubi[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Stosunek do zwierząt: lubi pozaczepiać inne psy[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Gdzie przebywa: schroniska Azorek w Obornikach[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kontakt: 517 251 630[/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Uwagi: W schronisku jest od 2002 r. W stosunkach z innymi psami niestety niezbyt ugodowy, za to dla ludzi... wspaniały. [/FONT][/SIZE][/B][/B] [B][URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/299.jpg[/IMG][/URL][/B] [B][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman][URL="http://javascript<b></b>:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/684.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE][/B][/B] [CENTER] [/CENTER] [/quote] Melusiowi też się poszczęściło:loveu: po 7 latach w schronisku znalazł dom u jednej z wolontariuszek:multi:- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Witamy Agnieszkę:loveu: Faktycznie zainteresowanie małe, mają pełno ogłoszeń i też zero odzewu:-( Ale nie jeden psiak miał mało osób na wątku a domek znalazł;) Nie trace nadzieji że i dla dziewczyn domek się znajdzie. A teraz mamy Agnieszkę więc myslę że bedziesz zaglądać i troche podnosić wątek;) -
RUFI, piekny, 2 letni dog niemiecki we własnym domu!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Super!:multi: -
[quote name='Agnieszka103']Czy Kuba ma nadal wirtualną opiekunkę? Pytam, bo wiem, że wcześniej miał (zresztą ja sama od kilku lat jestem "wirtualną" opiekunką 2 wspaniałych "dziewczyn" - Peggi i Meggi :) )[/quote] Kuba też nadal ma wirtualną opekunkę;) Peggi i Meggi są naprawde super. :loveu:Założyłam im wątek już jakis czas temu ale mało osób tam zagląda. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/meggi-peggi-psie-przyjaciolki-szukaja-domu-139168/?highlight=[/url]
-
Ma chyba 20 lat... Porzucona starowinka! Ma dom w Zgierzu!
ana666 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Ale jesteście szybkie, dopiero weszłam na ten wątek, juz chciałam rzosyłać po znajomych a tu już domek:multi: Super:loveu: Też znam taką kobietę, która przygarnia starowinki, ale ona nie przekracza liczby 8 psów a ma teraz 7 więc chciałam jej podesłać ten wątek, ale pełno takich psów więc napewno przygarnie inną staruszkę;)