-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze ze jest pod dobrą opieka Kasi i będzie dochodził w spokoju i miłosci do zdrowia:loveu: Ja cały czas mam te "stare" ogłoszenia zanim trafił do Kasi, musze się wziąśc za zmaine ich treści :oops: -
Już była ta pani i zabrała Czike, od razu jej się spodobała, a pani jeszcze fajniejsza niż sądziłam, byłysmy na spacerze więc troche z nią porozmawiałam, ma dwa przygarnięte koty, mieszka w domu z ogrodem, jest na emeryturze więc cały swój czas poświęci Czice, było widać że zna sie na psach i ma do nich podejście, no poprostu super, lepszego domu by nie szło znalezc. Pani szukała właśnie biednej, małej psinki i mówi że bardzo ją wzruszyła Czika. Dziękuje Wam za wszystkie ogłoszenia i podnoszenie małej. Wreszcie się udało znaleść domek marzeń:multi::loveu:
-
Jestem, jestem tylko że ta kotka którą mam jest bardzo kiepska i obawiam się ze czasem długo u mnie posiedzi a jeżyk potrzebuje domu na wczoraj:-( wczoraj wet powiedział że ta kotka ma jakaś chorobę czy co i juz do końca zycia moze mieć biegunke, nie wiedziałam ze takie coś jest a jednak, już ponad 2 tyg ja ma i nie pomagają leki, teraz będzie dostawać sterydy, jak nie wyleczymy tego to wątpie ze szybko znajdzie dom, a do tego nie potrafi za bardzo korzystać z kuwety:shake: moja wykładzina tak śmierdzi że będe musiała wymienic, a jeszcze jakby jeżyk nie potrafil zachować czystości w domu bym musiała przenieśc się do garażu :shake:kurcze żal mi jeżyka ale nie wiem czy bym dała rade z moimi zwierzakami, ta kotka i jeżykiem, tymbardziej ze od wrześnie szkoła i nie ma mnie ponad 8 godz. mama w tym czasie sie zajmuje zwierzyńcem ale nie chce jej tyle na głowie zostawiać. Więc boje się że jeżyk nie dożyje tego czasu kiedy kotka znajdzie dom i będe mogła go wziąść:placz:
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']dziewczyny, taki mały off: dogomanka ma szansę wygrać 50 tys, które pójdą na psy, musimy jej pomóc głosując. Jest kompletnie nierozreklamowana, a to jeszcze tylko kilka dni, dziewczyna jest dopiero na 31 jmiejscu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/[/URL][/quote] Codziennie głosuje z dwóch maili.:oops: Mam nadzieje że się uda
-
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nie znam żadnych stron typowo z kocimi adopcjami ale zrobiłam małej ogłoszenia na: adopcje.org 4lapy przygarnijzwierzaka nasipupile mojpupil e-zwierzak kupiepsa -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Też tak myślę. A masz może gdzies tel. do tej Pani która ją przywiozła. Bo ja w całej masie tel. zagubiłam, nie wiem który jest ten właściwy, a potrzebują na jutro transporter .[/quote] Już wysłałam numer na PM -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a to przed chwila napisała dziewczyna, która ja znalazła i była z nią u weta: "od dzisiaj krople do oczu dajesz jej co 3-4 godziny..i za 4 dni do kontroli..a potem robić co powie wet :) a szczerze mówiąc to nie wiem co ona ma z oczkami..wiem tylko że to poważny stan..choć i tak już wyglądają lepiej niż jak ją znaleźliśmy - po trzech dniach naszej kuracji widać zdecydowaną poprawę, bo kicia już otwiera je szeroko, szczególnie wieczorem, więc wnioskuję, że są wrażliwe na słońce i ostre światło. Nie ma zębów nie wiadomo dlaczego. Wet przypuszcza, że miała kilka ciąży, w trakcie których była mocno niedożywiona i zwyczajnie organizm był tak osłabiony, że ząbki wypadły. Wiek niestety też jest bardzo trudno określić, bo kitek jest w bardzo złym stanie - wet szacuje, że ma ok. 5 - 6 lat. " Jutro napeno z nią pójde z zobaczymy co powie bo chyba nie ma co czekać 4 dni. -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja już i tak myślałam żeby iść z nią jutro na badania, bo jest słaba i w ogóle wymizerniała, zaczynam się już o nią niepokoić, jest u mnie od wczoraj i cały czas śpi, wstanie, załatwi sie i idzie spać dalej a śpi tak mocno że nie moge jej dobudzić żeby zakroplić oczy, nie wiem czy to normalne:shake: Dziś mój weterynarz wraca z urlopu, wieczorem zadzwonie żeby na jutro rano się umówić. -
Lili, drobinka, 5 lat, 2 kg wagi. Bez zębów. Już w DOMU!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak, Lili jest u mnie, prawie cały dzień przespała, kiedy ktoś zjawia się w jej pobliżu kładzie się na plecach i domaga drapania po brzuszku;) Jest strasznie chuda:-( zjadłaby wszystko i w każdych ilościach, jest bardzo grzeczna widać ze kiedyś była kotem domowym, obojętna w stosunku do psów i świnki morskiej a także rybek:p nieraz zdarzy jej się załatwic w pobliżu kuwety ale będziemy nad tym pracować:evil_lol: Nie ma ani jednego zęba ale świetnie sobie radzi, nie wierzyłam supergodze póki Lili nie ziewała i zajrzałam do jej kociego pyszczka:oops: Jutro napisze więcej bo dziś cały czas śpi, musi odreagować stres podróży(a boi się jazdy samochodem) i chyba nawet nie ma siły chodzic, na zdjęciach może nie widać ale nózki to ma powykrzywiane przez to że taka chuda:-( -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Tak, ruszamy z ogłoszeniami:multi: -
Najpierw taki pies musi przejść testy czy sie nadaje w ogóle:shake:
-
Podnoszę...
-
Kurcze, coś nie moge przegrać zdjęc z telefonu do laptopa:oops: Troche techniki i się gubie:evil_lol:, spróbuje jeszcze raz dzis:oops:
-
Nikt chyba nie chce psiego staruszka:shake:, wczoraj byłam u niego, siedział smutny, schudł bardzo biedaczek:-(
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
ana666 replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Dzwonił jakiś facet w sprawie adopcji ale się odmyslł niestety:-( Dziś psy znów przeganiały i gryzły Kulfona. On jest taki przestraszony :placz: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się z tych superowych wieści. Wszyscy myślimy o Ząbeczku i trzymamy kciuki za całkowity powrót do zdrowia i nowy, najlepszy na świecie dom;)