-
Posts
4489 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ana666
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
ana666 replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Jejku:loveu: superaśnie! Szkoda że mam tak daleko bo sama bym się wybrała na tą wizytę. Trzymam kciuki za wizytę i domek :thumbs::thumbs::thumbs: -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
ana666 replied to ana666's topic in Już w nowym domu
A moze dac ogloszenie do gazety, np.Moj Pies lub przyjaciel pies? Bo ogloszenia w necie narazie nie pomagaja w znalezieniu domku:shake:Ja nigdy tam nie oglaszalam ale moze ktos wie ile to kosztuje i jak to zrobic... -
Z Kuba kiepsko, ma jakies guzy wet powiedzial ze same zejda:-( Schudl, nie ma w sobie zycia wcale. Chyba juz mu duzo nie zostalo zycia:-( Agnieszko, przesle Ci zdjecia do wstawienia. ok?
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Super! :multi:Peggi jest bardziej towarzyska dlatego ma wiecej fotek. a na tym pierwszym zdjeciu suczki sie bawia, nie myslcie ze Meggi zagryza Peggi:evil_lol: -
[quote name='asl']Aramis ma 1 obserwatora na allegro :) Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy, ale cieszę się, że się nim ktoś interesuje. Miał też do dziś ponad 1900 wejść[/quote] Oby to był TEN ktoś. Allegro to podstawa, z "mojego" schronu już kilka psiaków dzięki allegro ma domki, oczywiście super domki ;)
-
[quote name='Axa']Ja teraz przelałam 20 zł, kiedyś obiecałam wpłatę, ale rzadko tu zaglądam i zapomniałam :oops:[/quote] Super :multi: I z bazarku zrobionego przez asl trochę wpłynęło i teraz te 20zł, skarbonka Aramisa się trzyma. Ja wolę nie deklarować stałej kwoty bo u mnie to różnie ale jakby brakowało na coś kasy to pisz Zofija, coś tam zawsze wyskrobię!
-
Niestety na razie nie moge iść do schroniska bo jak kończe lekcje schronisko już dawno zamknięte:shake: Mogę tylko działać telefonicznie, a więc... wczoraj pracownica najpierw nie wiedziała o jakiego psa chodzi i po 2 godz go odnalazła!!! Stwierdziła że leży między budami(w tym miejscu co w sobotę), ona na niego patrzy i nic mu nie jest, nie widzi powodu żeby go zabrać z tamtąd! Usłyszała parę niemiłych słów i ultimatum że albo zrobi coś do jutra albo naczej to będziemy załatwiać, dziś powiedziała że się "POŚWIĘCIŁA" i obejrzała psa i NIC mu nie jest, jak ZWYKLE wszyscy PRZESADZAJĄ, niby to suczka i dała ją do boksu z dwoma szczeniakami. Jutro moja znajoma pojdzie tam zobaczyć czy to co powiedziała to prawda i w jakim stanie jest psiurek. Poprosze tez ją o zrobienie zdjęcia. Ja niestety dopiero w sobotę mogę tam iść zobaczyć. Ważne że zyje i jest już w osobnym boksie.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Już przesyłam zdjęcia:p -
Dzwoniłam do znajomej z TOZ, pojedzie w najbliższych dniach zobaczyć co z psiulkiem i mówi ze sama od razu przeniesie go do osobnego boksu albo izolatki. Ja rozmawiałam dziś też z inną znajomą, jak okaże się że to suczka to ją zabieże na DS ale jak piesek to nie może(ma 7 suczek):shake: Ja tylko się martwie czy on/ona w ogóle jeszcze zyje...:-(
-
Rysia - maleństwo kocie zupełne - znalazła domek!
ana666 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Podnoszę... -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
ana666 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ana666']CZITA Wiek: 12 lat Płeć: Suczka Wielkość: Duża Województwo: Wielkopolskie Stan zdrowia: Dobry Sterylizacja: Tak Stosunek do zwierząt: Obojętny Stosunek do dzieci: Obojętny Dla kogo: dla każdego kto pokocha i poświęci jej uwagę Gdzie przebywa: schronisko AZOREK w Obornikach Kontakt: 517 251 630 Czita trafiła do schroniska latem zeszłego roku - została odebrana poprzednim właścicielom podczas interwencji TOZ. Sunia jest bardzo spokojna i smutna całe dnie siedzi w boksie(mimo iż jest otwary) obojętna na wszystko. Zdaje się być zrezygnowana i bez nadzieji na nowy dom:-( Czita odeszła za TM:-(- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Maja cały czas czeka na dom... [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/22.jpg[/IMG] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/355.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam nowe zdjęcia Laluni, nie potrafię tylko wstawić:oops:
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
ana666 replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byłam odwiedzić dziewczyny, bardzo się ucieszyły na mój widok, prawie mnie przewaliły-tak wylewnie się witały:evil_lol: Zrobiłam pare zdjęc ale nie potrafię wstawić:oops:, może wysłałabym komuś na maila żeby wstawił? Opowiedziałam im także o ich dobrej duszyczce Agnieszce:loveu: -
Wczoraj poszłam z wizytą do schroniska, zastałam tam dwie biedy, bardzo wystraszone, gryzione przez inne psy, jedną zabrałam na DT, niestety nie mogę wziąśc dwóch i ta druga, mały czarnulek został w schronisku:-( [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4325/tuwidajejrozwaloneucho.jpg[/IMG] Jak sie dowiedziałam został przeżucony przez płot, siedzi cały czas w tym kącie(to jest przy samym płocie więc pewnie w tym miejscu został przeżucony:shake::-(), psy musiały go/ją pogryzc bo ma rane na nodze. Jest bardzo przerażony i kiedy próbuje się podejść warczy, myslę że to ze strachu, nikogo nie ugryzło to maleństwo, raz warkneło na pracownice i od razu ma metkę agresywnego:shake: Nic nie wiadomo, ani ile ma lat ani czy to pies czy może suczka, zadzwonie do pracownicy schroniska żeby jutro spróbowała go złapać i chociaż przenoisła do izolatki, bo na wybiegu pewnie nawet boi się podejść do miski z jedzeniem:placz: Edit: sunia jest już w domu tymczasowym, ma kołol 3 latek, jest bardzo przyjacielska, typowy kanapowiec, lubi koty i inne psy. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 517 251 630 661 941 076
-
[quote name='Lilmo']Patrzę na zdjęcia tej kruszynki i łzy same kapią. Ana666 jesteś wspaniała! Strach pomyśleć jakby się to mogło skończyć. Już nie raz na dogo pomoc w takich przypadkach przychodziła za późno. Wielki ukłon dla Ciebie, uratowałaś jej życie! Zapisuję wątek i postaram się pomóc w ogłaszaniu Niuni![/quote] [quote name='supergoga'] A co do suni, nazwij ją jakos i jasne, bierzemy pod skrzydła Fundacyjne i pójdzie z umową. Gdyby trzeba było jakieś opłaty weta - pomożemy, zrobimy aukcje i bazarki. [/quote] Dziękuje Wam za pomoc:oops::loveu:
-
A co do suni to w schronisku miała Keti więc może niech to imię zostanie. W domu jest bardzo spokojna,dosłownie jakby jej nie było, znajduje sobie jakiś kąt i tam sobie siedzi. Jak chce się załatwić siada przy dzwiach i jak długo nikt nie przychodzi zaczyna piszczeć więc w domu zachowuje czystość, bardzo ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczna na spacerach. Boi się troche moich psów, dlatego lepiej żeby trafiła do domu gdzie będzie sama, nie lubi też kota i innych zwierzaków. Jak jechaliśmy z nią samochodem była bardzo zadowolona-napewno nie raz jezdziła. Chyba jej jedyną wadą jest to że na byle co szczeka, usłyszy jakieś stuknięcie to już robi hałas:shake: Nadawałaby się na towarzyszkę do starszych osób.