Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Jejku:loveu: superaśnie! Szkoda że mam tak daleko bo sama bym się wybrała na tą wizytę. Trzymam kciuki za wizytę i domek :thumbs::thumbs::thumbs:
  2. A moze dac ogloszenie do gazety, np.Moj Pies lub przyjaciel pies? Bo ogloszenia w necie narazie nie pomagaja w znalezieniu domku:shake:Ja nigdy tam nie oglaszalam ale moze ktos wie ile to kosztuje i jak to zrobic...
  3. Z Kuba kiepsko, ma jakies guzy wet powiedzial ze same zejda:-( Schudl, nie ma w sobie zycia wcale. Chyba juz mu duzo nie zostalo zycia:-( Agnieszko, przesle Ci zdjecia do wstawienia. ok?
  4. Super! :multi:Peggi jest bardziej towarzyska dlatego ma wiecej fotek. a na tym pierwszym zdjeciu suczki sie bawia, nie myslcie ze Meggi zagryza Peggi:evil_lol:
  5. Wszystkiego najlepszego dla nowej rodziny Gutka! :multi:
  6. [quote name='asl']Aramis ma 1 obserwatora na allegro :) Wiem, że to jeszcze nic nie znaczy, ale cieszę się, że się nim ktoś interesuje. Miał też do dziś ponad 1900 wejść[/quote] Oby to był TEN ktoś. Allegro to podstawa, z "mojego" schronu już kilka psiaków dzięki allegro ma domki, oczywiście super domki ;)
  7. [quote name='Axa']Ja teraz przelałam 20 zł, kiedyś obiecałam wpłatę, ale rzadko tu zaglądam i zapomniałam :oops:[/quote] Super :multi: I z bazarku zrobionego przez asl trochę wpłynęło i teraz te 20zł, skarbonka Aramisa się trzyma. Ja wolę nie deklarować stałej kwoty bo u mnie to różnie ale jakby brakowało na coś kasy to pisz Zofija, coś tam zawsze wyskrobię!
  8. Niestety na razie nie moge iść do schroniska bo jak kończe lekcje schronisko już dawno zamknięte:shake: Mogę tylko działać telefonicznie, a więc... wczoraj pracownica najpierw nie wiedziała o jakiego psa chodzi i po 2 godz go odnalazła!!! Stwierdziła że leży między budami(w tym miejscu co w sobotę), ona na niego patrzy i nic mu nie jest, nie widzi powodu żeby go zabrać z tamtąd! Usłyszała parę niemiłych słów i ultimatum że albo zrobi coś do jutra albo naczej to będziemy załatwiać, dziś powiedziała że się "POŚWIĘCIŁA" i obejrzała psa i NIC mu nie jest, jak ZWYKLE wszyscy PRZESADZAJĄ, niby to suczka i dała ją do boksu z dwoma szczeniakami. Jutro moja znajoma pojdzie tam zobaczyć czy to co powiedziała to prawda i w jakim stanie jest psiurek. Poprosze tez ją o zrobienie zdjęcia. Ja niestety dopiero w sobotę mogę tam iść zobaczyć. Ważne że zyje i jest już w osobnym boksie.
  9. Fotki ciężko zrobić bo boi się aparatu:shake:, wczoraj wysłałam meilem do supergogi kilka, ale nie doszły więc dziś znów wysłałam, na pewno jak znajdzie czas wstawi je na dogo;)
  10. [quote name='asl']A to orzechowa panienka ;)[/quote] W pierwszym wcieleniu była pewnie wiewiórką:evil_lol:
  11. ale ona nie mieszka sama to chyba nie choruje się grupowo zawsze...
  12. Sunka cały dzień dziś chodziła z...orzechami, nawet teraz z jednym śpi :evil_lol: Teraz zaglądam pod stolik a tam 8 orzechów włoskich:evil_lol:
  13. Dzwoniłam do znajomej z TOZ, pojedzie w najbliższych dniach zobaczyć co z psiulkiem i mówi ze sama od razu przeniesie go do osobnego boksu albo izolatki. Ja rozmawiałam dziś też z inną znajomą, jak okaże się że to suczka to ją zabieże na DS ale jak piesek to nie może(ma 7 suczek):shake: Ja tylko się martwie czy on/ona w ogóle jeszcze zyje...:-(
  14. [quote name='ana666']CZITA Wiek: 12 lat Płeć: Suczka Wielkość: Duża Województwo: Wielkopolskie Stan zdrowia: Dobry Sterylizacja: Tak Stosunek do zwierząt: Obojętny Stosunek do dzieci: Obojętny Dla kogo: dla każdego kto pokocha i poświęci jej uwagę Gdzie przebywa: schronisko AZOREK w Obornikach Kontakt: 517 251 630 Czita trafiła do schroniska latem zeszłego roku - została odebrana poprzednim właścicielom podczas interwencji TOZ. Sunia jest bardzo spokojna i smutna całe dnie siedzi w boksie(mimo iż jest otwary) obojętna na wszystko. Zdaje się być zrezygnowana i bez nadzieji na nowy dom:-( Czita odeszła za TM:-(
  15. Maja cały czas czeka na dom... [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/22.jpg[/IMG] [URL="javascript:self.close()"][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/historia/355.jpg[/IMG][/URL]
  16. Mam nowe zdjęcia Laluni, nie potrafię tylko wstawić:oops:
  17. Wczoraj byłam odwiedzić dziewczyny, bardzo się ucieszyły na mój widok, prawie mnie przewaliły-tak wylewnie się witały:evil_lol: Zrobiłam pare zdjęc ale nie potrafię wstawić:oops:, może wysłałabym komuś na maila żeby wstawił? Opowiedziałam im także o ich dobrej duszyczce Agnieszce:loveu:
  18. To wątek tego czarnulka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/maly-czarny-klebuszek-strachu-pogryziony-przez-psy-blaga-chocby-o-tymczas-148006/[/URL]
  19. Wczoraj poszłam z wizytą do schroniska, zastałam tam dwie biedy, bardzo wystraszone, gryzione przez inne psy, jedną zabrałam na DT, niestety nie mogę wziąśc dwóch i ta druga, mały czarnulek został w schronisku:-( [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4325/tuwidajejrozwaloneucho.jpg[/IMG] Jak sie dowiedziałam został przeżucony przez płot, siedzi cały czas w tym kącie(to jest przy samym płocie więc pewnie w tym miejscu został przeżucony:shake::-(), psy musiały go/ją pogryzc bo ma rane na nodze. Jest bardzo przerażony i kiedy próbuje się podejść warczy, myslę że to ze strachu, nikogo nie ugryzło to maleństwo, raz warkneło na pracownice i od razu ma metkę agresywnego:shake: Nic nie wiadomo, ani ile ma lat ani czy to pies czy może suczka, zadzwonie do pracownicy schroniska żeby jutro spróbowała go złapać i chociaż przenoisła do izolatki, bo na wybiegu pewnie nawet boi się podejść do miski z jedzeniem:placz: Edit: sunia jest już w domu tymczasowym, ma kołol 3 latek, jest bardzo przyjacielska, typowy kanapowiec, lubi koty i inne psy. Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 517 251 630 661 941 076
  20. [quote name='Lilmo']Patrzę na zdjęcia tej kruszynki i łzy same kapią. Ana666 jesteś wspaniała! Strach pomyśleć jakby się to mogło skończyć. Już nie raz na dogo pomoc w takich przypadkach przychodziła za późno. Wielki ukłon dla Ciebie, uratowałaś jej życie! Zapisuję wątek i postaram się pomóc w ogłaszaniu Niuni![/quote] [quote name='supergoga'] A co do suni, nazwij ją jakos i jasne, bierzemy pod skrzydła Fundacyjne i pójdzie z umową. Gdyby trzeba było jakieś opłaty weta - pomożemy, zrobimy aukcje i bazarki. [/quote] Dziękuje Wam za pomoc:oops::loveu:
  21. A co do suni to w schronisku miała Keti więc może niech to imię zostanie. W domu jest bardzo spokojna,dosłownie jakby jej nie było, znajduje sobie jakiś kąt i tam sobie siedzi. Jak chce się załatwić siada przy dzwiach i jak długo nikt nie przychodzi zaczyna piszczeć więc w domu zachowuje czystość, bardzo ładnie chodzi na smyczy i jest grzeczna na spacerach. Boi się troche moich psów, dlatego lepiej żeby trafiła do domu gdzie będzie sama, nie lubi też kota i innych zwierzaków. Jak jechaliśmy z nią samochodem była bardzo zadowolona-napewno nie raz jezdziła. Chyba jej jedyną wadą jest to że na byle co szczeka, usłyszy jakieś stuknięcie to już robi hałas:shake: Nadawałaby się na towarzyszkę do starszych osób.
×
×
  • Create New...