Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. [quote name='Renata5']U mnie w domu też są Niunie-sunie i Niuńki-psy:-)[/quote] A moja babcia tak mówi na małe dzieci :evil_lol:
  2. Nie poszłam do schroniska bo jestem chora już od 3 tyg i nie sadziłam że jeszcze tak zle będe się czuć wczoraj:angryy: Jestem umówiona z kierownikiem na środę. Pisałam do wolontariuszek to dostałam taką odp."chowa się za buda w izolatce" więc jest w tej izolatce i tymi szczeniakami i pocieszające jest to że żaden pies jej nie zagraża i ma jedzenie oraz swoją budę....
  3. [quote name='nova.nathalia']mam też pare rzeczy na aukcę:)[/quote] To do asl:loveu: trzeba się zgłosić ona robi co chwilę super bazarki dla Aramiska;)
  4. Bo nie wiem czy jest sens szukać jakiegoś płatnego DT czy hoteliku? Czy zdążymy w ogóle?
  5. [quote name='nova.nathalia']wiadomo cokolwiek co z tym oczkiem?Ile konkretnie potrzeba pieniążków?Postaram się namówić pare osób do pomocy finansowej dla Aramiska, tylko musiałąbym wiedzieć ile kaski konkretnie potrzeba.[/quote] Wielkie dzięki za chęć pomocy. Super ze cioteczek przybywa!:multi:
  6. [quote name='ana666'][IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/741.jpg[/IMG] Mucha przebywa w schronisku w Obornikach Wielkopolskich od lipca 09r. Około roczna sunia, pełna energii i radości. Lubi towarzystwo ludzi, chciała by być tylko noszona na rękach i głaskana. Uwielbia spacery z dziećmi do lasu. Ma bardzo smutne oczka:-( Kontakt 603 545 654[/quote] Mucha dziś pojechała do nowego domu:loveu:
  7. To można już zmienić tytuł i przenieść wątek:p
  8. [quote name='Agnieszka103']Dziewczyny - wskakujcie na pierwszą stronę! Czyż one nie są śliczne :)[/quote] Pewnie że są śliczne :loveu:
  9. I co? Są już dziewczynki u iwlajn?
  10. Może kupują wyprawkę dla Mirki i nie mają czasu zadzwonić :evil_lol:
  11. Oby się wszystko udało:loveu: rodzina wydaje się być super! Dziekuje israel:loveu: za tą wizytę-tak szybko udało się ją zorganizować:multi:.Myslę że jak Mirka będzie mieć dużo ruchu, będzie wybiegana to dziecku krzywdy nie zrobi:p
  12. Nie mogę znalezc nigdzie nr konta.... nie wiem czy ślepa jestem:evil_lol:
  13. W pierwszym poście wkleiłam kilka zdjęć. Mam jeszcze kilka ale muszę wgrać na laptopa;)
  14. [quote name='Daga & Maks']taka wspaniała sunia i nikt jej nie chce :-([/quote] Najgorsze jest to że pełno takich wspaniałych psów, których nikt nie chce :shake::-(
  15. Juz wysłałam fotki ;)
  16. Jemu można tylko pomóc zabierając do DT lub DS. tam nie ma nawet żadnego budynku żeby go gdzieś przenieść :shake: Napisze do moda zeby przeniesiono wątek do forum Wielkopolskie, tam może go ktoś zauwazy:shake:
  17. Także trzymam kciuki:thumbs:
  18. [quote name='Isadora7'] za 150 to jest 13 wyróżnień allegra, pomnożyć to przez 14 dni rachunek prosty. A takie psy nie chodzą tyle tygodni na allegro. Kase jak już uda sie zebrać to lepiej na przykład wspomóc Kasię zakupem np karmy, Ząbek to nie jedyny jej psiak co wiadomo. A nie wydawać w kosmos.[/quote] Dobra, a kto będzie robic tyle tego allegro? ty 2 miesiące temu obiecywałaś i do dziś nie ma. :roll: [quote name='Isadora7'] [B]Jakoś nie została jeszcze zauważona część mojej wypowiedzi dotycząca np pomocy w zakupie karmy dla psiaków Kasi[/B]. Tym bardziej, że Pinezka zapewne będzie potrzebowała specjalistycznej :cool1:[/quote] To sama kup ta karmę ja tak się przejmujesz, ja też mam tymczasy, to może do moich psów i kotów też zrób taką zbiórkę:cool3:
  19. My w domu też mówimy Niunia, tylko w schronisku dostała Keti temu takie pomieszane. Asl :loveu:dziękuje za bazarek. Niunia ząbki ma już czyste, jest po sterylce, wszystko ją boli, cały czas leży i nie ma na nic ochoty, ale to pierwsze dni po operacji, nie ma co się dziwić:shake: miała też przepuchline(nigdy nie wiem jak się to pisze:oops:) wielkości orzecha włoskiego i to też ma już zrobione:p
  20. Jejku, teraz doiero widze że nie dałam za pazdziernik:oops:. Przepraszam, myslałam że już wpłacałam, zaraz robię przelew:roll:
  21. Za chwilkę idziemy z Keti do weta-bedzie miała sterylkę i usuwany kamień z zębów. Koszty tego pokryje TOZ Oborniki;)
  22. [quote name='asl']Hop z sunieczką :) Jutro postaram się zrobić bazarek[/quote] Dziękuje!:loveu: Ja zrobie rozliczenie w pierwszm poście.
  23. Wszystkie moje stare duże psy tez mają/miały te problemy, to poprostu starość i stawy nawalają, mój Rudi nie może wstać jak jest zmiana pogody i jak długo leży też nie może a potem sztywno chodzi aż nie rozrusza tych stawów.:-(
  24. Tylko Ząbulek allegro ma teraz, miał wcześniej robione prze Kocyk (o ile dobrze pamiętam) i nawet nikt nie zadzwonił, w ogóle na żadne z ogłoszeń nikt się nie odezwał, mimo iż trochę Ząbulek ich ma, a gazeta to 99 % szans, mysle że na pewno ktoś by się odezwał. Na allegro niech ma te 2000 wejść a taką gazetę np.Mój Pies kupuje 200 000 osób co miesiąc, róznica kolosalna:shake: 150 zł to dużo ale na wątku jest trochę cioteczek, niech tylko 10 osób da po 15 zł, a takie allegro też kosztuje niestety:shake:
×
×
  • Create New...