Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. Zrobiłam ogłoszenia na wszystkich stronach gdzie mam konto: nasipupile cafeanimal kupiepsa mojpupil e-zwierzak oczekuje na akceptacje na: adopcje.org przygarnijzwierzaka i nie moge wejść na stronę 4lapy, jak tylko mi się uda tam też dam ogłoszenie
  2. Jejku, super jak małe pojada do iwlajn :loveu: Wreszscie będzie domek :multi:
  3. Allegro nie potrafię robić ale na innych stronach z adopcjami porobie ogłoszenia, postaram się dziś a jak nie to jutro na 100%
  4. No kasa się sypie ze wszystkich stron;)
  5. Dziękuje Asiu za zaproszenie:p Moge zadeklarować tylko 15 zł miesięcznie narazie:roll:
  6. No nie! A chciałam być pierwsza! Też już przelałam;)
  7. [quote name='Zofija'] jak Pan Tomek go troche pozna to potrzebne mu bedzie duzzo ogłoszen, allegro, banerki, pomożecie??????????[/quote] Też chciałam o tym napisać;)Allegro nie potrafie robić ale na innych stronach z adopcjami z chęcią zrobie mu ogłoszenia.
  8. Byłam u weta i w czwartek z mamą zawieziemy Lili na sterylkę i usunięcie guzków. Nowy dom jest bardzo zadowolony z Lili, dzwonili dzisiaj i mówili że bardzo ją kochają i cieszą się że to właśnie Lili jest u nich. Śpi razem z ich psem(mix amstaffa), kota się boi ale to dopiero 3 dzień więc myśle się się polubią;) Poprostu nowy domek nie może się nią nacieszyć.
  9. [quote name='supergoga']Dzięki za karmę dla Lilusi i za to że ją wzięłas i znalazłaś dom. gdyby nie Ty, Lili juz by nie żyła. Nie dałaby rady. Jesteś wspaniałą dziewczyną, chylę czoła Aneto.[/quote] Gdyby Pani nie napisała do mnie że jest taki kot wcale bym jej nie pomogła bo bym nie wiedziała że jest taki kot, to że Lili wyzdrowiała i jest w super domu szczesliwa jest zasługą kilku osób, dobrze też że ta dziewczyna która ją znalazła zadzwoniła do Pani i Pani nie odmówiła pomocy bo gdyby nie to Lili może dalej by siedziała na ulicy. Ciesze się że wspólnie pomogliśmy tej małej, bardzo, bardzo kochanej kotce:Cool!:
  10. Przepraszam że milczałam, w sobote przyjechail po nią, wczoraj dzwoniłam i mówili że nie miała większych problemów z aklimatyzacją, z chęcią je, chodzi po domu i zwiedza, polubiła ich psa, na kota tak z daleka patrzy, mówili że cały dzień przesiedziała na kolanach na zmaiane u każdego z domowników. Jestem spokojna i pewna że Lili dobrze się czuje;) Mojego weta nie było w zeszłym tyg dlatego pójde dziś spytać o te powtórzenie badań i usunięcie guzków z sterylizacją.
  11. Czyli już pojutrze Aramis jedzie do hoteliku:multi:
  12. [quote name='Fruzia']Ana666, jest osoba chetna na Hektora, ale warunkiem jest aby akceptowal koty. Czy ktos jest w stanie zrobic mu testy sprawdzające te kwestię?[/quote] Niestety nie:shake:
  13. Po tylu latach samotności należy mu się domek:-(
  14. A może założyć osobny wątek poświęcony jej psom, zamieścić zdjęcia tych zwierzaków i napisać o zbiórce pieniędzy? Może tak by było łatwiej bo wątek by sie porozsyłało i rozreklamowało. Można zrobić też ogłoszenia tym psom do adopcji tylko potrzebne zdjęcia i info.
  15. Napisałam tak bo pisaliście że Gabi jest bardzo kiepska i po tej relacji uznałam że to może być za daleko. A to tego nie ma nawet deklaracji na hotelik a co tu dopiero mówić o kasie na transport, no jedynie że ktoś za darmo pojedzie. Myślałam też że taki DT by może nie chciał 300 zł co miesiąc tylko tyle co na karmę i ewentualne leczenie i leki.
  16. Bo tak sobie myśle ze może byśmy poszukały jakiegoś dożywotniego DT, może jest ktoś kto by przygarnął z chęcia ale nie stać go na utrzymanie takiego psa a ma dobre serce i czas, wtedy byśmy deklaracje przysyłały tej osobie i jej pomagały w utrzymaniu Gabi jak cioteczki się zgodzą do końca życia płacić, bo ja moge dawać te 20 zł do końca jej życia ważne żeby była szczęśliwa. Co Wy na to???
  17. [quote name='ana666'] DENIS [FONT=Times New Roman]Wiek: 10[/FONT] [FONT=Times New Roman]Płeć: pies[/FONT] [FONT=Times New Roman]Wielkość: średni[/FONT] [FONT=Times New Roman]Województwo: Wielkopolskie[/FONT] [FONT=Times New Roman]Stan zdrowia: dobry[/FONT] [FONT=Times New Roman]Kastracja: nie[/FONT] [FONT=Times New Roman]Stosunek do dzieci: lubi[/FONT] [FONT=Times New Roman]Stosunek do zwierząt: toleruje[/FONT] [FONT=Times New Roman]Gdzie przebywa: schronisko Azorek w Obornikach[/FONT] [FONT=Times New Roman]Kontakt: 517 251 630[/FONT] [FONT=Times New Roman]Uwagi:Jest słodki i sympatyczny i spokojny. Przyjazny piesek o dobrym charakterze. Jest w dobrej kondycji. W schronisku od Lipca 2009 roku. Lubi kontakt z człowiekiem. Spacery i pieszczochy. Czeka na swój domek!! [/FONT] W schronisku go nie ma, nic nie chcą powiedzieć więc na pewno jest za TM, zagryziony albo sam postanoiwł odejść:-( Można go zdjąć ze strony:placz:
  18. a Gabi przeżyje taką podróż? Bo tu o nią najbardziej mi chodzi?
  19. [quote name='Kasia77']Ana, pytałam o szczepienia Ząbka?...-czy on ma aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie?. Założyłam mu oczywiście książeczkę,idąc do nowego domu powinien mieć wpisane chociaż szczepienie przeciw wściekliźnie. A czy Ząbek ma Allegro?[/quote] Już napisalam na PM że miał szczepienie i jest to wpisane w książeczke która została wysłana do tego pierwszego domu i nie wiem gdzie teraz jest ta książeczka a tam wszystko jest razem z datą bo nie mem pojęcia kiedy był szczepiony:shake:
  20. W Elblągu?! A Gabi jest w Zabrzu jak się nie myle, nie jest to za daleko? A zdajecie sobie sprawe że za samo paliwo będzie trzeba z 500 zł a jeszcze nie ma dosyć na hotelik:shake: Nie chce wyjść na pesymistkę ale jakoś nie widze tego:shake:
  21. Ja już 4 razy dziś zagladam ale żadnych wieści pozytywnych i nie pisze bo zawsze się bardzo smuce jak czytam ten wątek i już nie mam nawet chęci siedzenia dłużej na dogo:-( To ja dam 20 zł miesięcznie zamiast wcześniejszych 10 bo zal mi Gabusi bardzo a inaczej nie mogę pomóc:placz: Ciekawe ile uda się uzbierać na bazarkach...
×
×
  • Create New...