Jump to content
Dogomania

ana666

Members
  • Posts

    4489
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ana666

  1. A dzwonił chociaz ktoś w sprawie adopcji?
  2. Właścicelka Cziki-Miki wysłała mi zdjęcia ale nie potrafię wstawić na dogo, może wysle komuś na maila żeby wstawił?:oops:
  3. [quote name='supergoga'][URL="http://www.allegro.pl/item746142508_lesna_malenka_szylkretka_wielkiej_urody_czeka.html"]Leśna, maleńka szylkretka wielkiej urody czeka! (746142508) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] :Rose::Rose::Rose:
  4. [quote name='supergoga']Ode mnie w pakiecie ogłoszeń Leśna ma: allegro kupsprzedaj alegratka eurocity strona Fundacji Animalia[/quote] Super! Bardzo dziękuje. Umowy doszły-już wydrukowałam;)
  5. To zobaczymy co z tego wyjdzie, to bezdzietne małżeństwo może byc ok. tej kobiecie do babci bym nie dała, bo to szczeniak, jeszcze z 15 lat może żyć a babcia umrze za 5 lat i co potem? Pies niepotrzebny i wyrzucą:shake:
  6. Ja już się pogubiłam. :shake: To co z tym biednym psem?
  7. A może napiszcie do moda żeby zmienić i Zofija była założycielem wątku, bo wiosny nie ma często a i trzeba zmieniać tytuł i dopisywać różne rzeczy do pierwszego postu więc to msi być kotś kto tu częst zagląda i ma kontakt z Aramisem. Co Wy na to?
  8. Dziś byłam z nią u weta, mała była bardzo zadowolona z podróży-cały czas patrzyła przez okno w samochodzie i mruczała:loveu:. Miała roje pcheł także ją spryskaliśmy i dostała tabletkę na odrobaczenie oraz założyłam jej książeczkę. Zaszczepić moge ją w przyszłym tyg.dopiero. Aha, i nie napisałam że bezbłędnie korzysta z kuwety;)
  9. [quote name='supergoga']A te umowy poczta, czy masz kogos kto wydryukuje, nawet w czarno-białej wersji. Jak pocztą - napisz jeszcze adres, z kodem.[/quote] Ja moge wydrukować, nawet o tym nie pomysłałam wcześniej temu pisałam o tej poczcie:oops:
  10. Ja domek jeszcze sprawdze i wtedy napisze bo sama nie wiem za dużo a po co mam pisać i robić nadzieję jak dom okaże się być nie za bardzo:shake: Jutro się spotkam z tą panią i o wszystko podpytam.
  11. Dziękuje:loveu: Namiary do mnie najlepiej:517 251 630 lub 661 941 076 a z umowa myślę że bardzo dobry pomysł, to mogłaby Pani mi wysłać dwie a ja potem jak znajdzie dom odeśle podpisane i z danymi nowego domku?
  12. Trzymam kciuki za kicię:thumbs:
  13. A ona już może iść do adopcji? Wiem że nie wiecie ile ma lat ale napiszcie chociaż czy młoda, dorosła, starsza, mam Panią chętną na adopcję basseta chciałabym wiedzieć jak najwięcej o suni:roll:
  14. [quote name='Malwi']niestety nie doczekał się domku :(:-([/quote] Spij spokojnie :-(:-(:-(
  15. [quote name='siekowa']Tyle lat w schronisku. :( Możecie mu zrobić nowe zdjęcia? Wstawiłam go na nk seniorów [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/26096038"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL][/quote] Dziękuje że tu też zajrzałaś, o fotki się postaram.
  16. Dziękuje:loveu: Mai nikt nie chce ponieważ przeskakuje płot, tak to nie jeden się o nią pytał ale jak ludzie słyszą że przeskakuje płot rezygnują:-(moim zdaniem nie będzie uciekać jak będzie mieć kontakt z człowiekiem i dużo zajęć no ale dla Mai to wręcz wyrok- dożywocie w schronisku:-(
  17. A tak dobre wrażenie zrobiły? Był ktoś sprawdzić te domy?
  18. I co? Pojadą świniaczki w pazdzierniku do iwlajn?
  19. To ja poczekam z ogłoszeniami aż będą zdjęcia;) Asl nie mam wcześniej jak, dlatego w sobote wyślę do Ciebie pare drobiażdżków na bazarek:p
  20. [COLOR=black][FONT=Verdana]Dziś przyszła do mnie sąsiadka, 2 dni temu wracając z wakacji zatrzymali się w lesie a tam podeszła do nich maleńka szylkretowa koteczka, była bardzo wystraszona, cała mokra, brudna, głodna, nie mogli tam jej zostawić i zabrali ze sobą, teraz kotka jest u nich, nie mogą zostawić jej na stałe ponieważ ich pies nie toleruje kotki i dlatego szukam dla niej dobrego domku.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kicia przebywa obecnie w Obornikach (koło Poznania)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kontakt: 517 251 630 lub 661 941 076[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Kotka ma ogłoszenia na:[/FONT][/COLOR] allegro kupsprzedaj alegratka eurocity strona Fundacji Animalia [COLOR=black][FONT=Verdana]adopcje.org[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]e-zwierzak[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]cafeanimal[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]mojpupil[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]nasipupile[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]kupiepsa[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]przygarnijzwierzaka[/FONT][/COLOR] Wydatki: wizyta u weta 10zł karma 22zł Przychody: 32 zł z bazarku zrobionego przez asl (bardzo dziękuje):)
  21. A gdzie sunia jest i w jakim jest wieku???
  22. Biedaczek :-( na razie nie moge zadeklarować żadnej kwoty ale jednorazowo moge coś wpłacić jak będziecie zbierać
  23. Podnoszę...
  24. Ja mu moge porobić ogłoszenia, postaram sie już dzis. Asl zobacze czy mam jakieś fanty na bazarek i bym Ci wysłała.Ok?
  25. [quote name='ana666']Ogłosze Mirkę na adopcje.org 4lapy.pl kupiepsa.pl cafeanimal przygarnijzwierzaka ale musze mieć zdjęcia Mirki w formacie JPG[/quote] wtedy zrobiłam jej na tych stronach, moge jeszcze dorobić na e-zwierzak i mojpupil.pl
×
×
  • Create New...