Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Jutro w południe wyjeżdżam, wstępnie do Krakowa. Może mnie nie być na Dogo do piątku. Myślę, że osoby współpracujące przy suczkach na tym wątku mają mój nr telefonu. W elbląskim schronisku będę w czwartek 13 sierpnia około 9,00 - 10,00:loveu: Tamb - czy ten domek jest w Krakowie od strony wjazdu z Wrocławia? Myślę, że trudno przewidzieć zachowanie suczek jeśli chodzi o pilnowanie się domu, z Panią należy utrzymać kontakt. Najlepiej, gdyby powiedziała mężowi, że to tylko tymczas. Ja planuję tak zrobić jeśli suczki nie dostaną domku do końca września:evil_lol::evil_lol::evil_lol: (ale nie bierzcie tego na poważnie:roll:) Na dzień dzisiejszy sunie wiozę do Jamora. Może on będzie w stanie ocenić je pod względem uciekinierstwa. Vitka twierdzi, że w stosunku do ludzi i innych psów (w tym suczek) są bardzo uległe. Gdyby zaszła jakaś zmiana, to oczekuję na telefony. A jakie zdanie ma reszta?:shake: Biedna Vitka ... gorączka o tej porze roku? Zdrówka życzę ...
  2. Nic się Pokerku nie odzywasz ...:shake::shake::shake:
  3. To super Papryczko, że się tutaj znalazłaś :multi: i że będziesz nam pomagać :loveu: Dwa psy to przecież powinien być standard :oops: Miałam dwa, teraz mam jednego, na adopcję jeszcze dwóch nie możemy sobie teraz pozwolić:placz: Bardzo ubolewam, śnią mi się po nocach, ale nie wszystkie marzenia muszą się spełniać. Jeśli znajdziemy im super domek, to dla mnie i dla moich znajomych (którzy będą partycypować w kosztach hoteliku) będzie to wielką satysfakcją. Vitka, dziękujemy za przepiękne fotki, niezły z ciebie fotograf. Widać uśmiechnięte pycholki suniek, zupełnie się zmieniły. Opracowuję trasę i powoli myślę o tej wycieczce. W środę wyjeżdżam z Krakowa, nocleg w Elblągu lub Malborku, czwartek do południa zjawię się w schronisku. Nacieszcie się jeszcze troszkę tymi cudeńkami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. W przypadku Wyborczej to trzeci raz wysłałam maila. Dopiero dzisiaj zobaczyłam ogłoszenie. Nie wiem czy były wcześniej czy było zdjęcie. W przypadku tych suczek ogłoszenie bez fotki nie ma sensu, będę reklamować :shake: Papryczko, szukamy im wspólnego domku, bo razem stanowią ten cud natury:crazyeye: Czekamy na zdjęcia od Vitki. Zastanawiam się nad zmianą tekstu w ogłoszeniach, bo od środy będą w hoteliku :loveu: a nie w schronisku. I to jest chyba dla nich plusem. Tekst ogłoszenia, które zamieściłam Aza i Anu to dwie terierowate bliźniaczki, które całe życie wychowywały się razem. Obie mają około 1,5 - 2 lata. Są średnie, sięgają do kolana, przy czym są bardzo drobne, delikatne i łagodne, względem innych suk uległe. Nie są dużymi psami. Od zawsze były razem i są razem, ale w ich życiu wszystko się nagle zmieniło po rozstaniu z właścicielem. Rozdzielenie sióstr będzie dla nich kolejną tragedią. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie suczkom wspólnego, odpowiedzialnego i kochającego domu. Czy znajdzie się ktoś wyjątkowy, kto przygarnie obydwie sunie, zapewni im odpowiednie warunki i sprawi, że Aza i Anu będą szczęśliwe? Suczki są do adopcji, obie po sterylizacji, zaczipowane i z książeczką zdrowia.
  5. Bliźniaczki mają dziś ogłoszenia we wrocławskim dodatku wyborczej ale bez zdjęcia :placz::placz::placz: chyba zabrakło im miejsca może ktoś zadzwoni :shake: jeśli nie to będę reklamować :roll: Papryczko, jeśli możesz pomóc w ten sposób to będziemy wdzięczne :loveu:
  6. Cieszę się ze szczęśliwego zakończenia dla Czarusia :loveu::loveu::loveu:
  7. Dziewczynki niech się szykują, już niedługo będą szczęśliwsze ... ale kiedy tak całkiem szczęśliwe ?
  8. Będę jechała z Wrocławia do Krakowa 11 sierpnia
  9. W schronisku mają mój numer tel. kom. Jeśli się uda to wyślę na priv
  10. Vitka, zapisz sobie w telefonie i prześlij mi proszę :lol::lol::lol: jutro wymiary suczek sms-em. czas goni ...:oops:
  11. Pokerku, tak bardzo pieścisz się z księżniczką, że nie masz czasu nic napisać?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak jej apetycik ?
  12. Już nie mogę się doczekać kiedy je zobaczę. U Jamora ostatni kojec czeka na księżniczki.:loveu::loveu::loveu:
  13. Biedne psinki, już niedługo będą szczęśliwsze ...:loveu::loveu::loveu: Czy ważą około 15 kg ? Czy są wielkości młodej suczki husky ?
  14. Jeszcze jedno, na stronie schroniska dotyczałam się, że ich waga to około 15 kg. Na zdjęciach wyglądają na większe. Może warto dodać ich wagę?
  15. Skopiuję go i wstawię do moich ogłoszeń :oops:
  16. Zobacz anciaahk jak tutaj szaleje :loveu: Problemem jest jej strach przed obcymi pieskami i ludźmi. Na spacerki musimy wybierać miejsca jej znane bo w nowych się stresuje i nie chce się załatwiać. Może jej to przejdzie. Poza tym to bardzo kochana sunieczka. [URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020994.flv"]P1020994.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL]
  17. Widziałam Dunieczkę wczoraj, jak po buteleczkę się udałam :eviltong: Psineczka śliczna i słodziutka :roll: Nie mogę uwierzyć, że była uwiązana przy budzie :mad::mad::mad: takie delikatne stworzonko ...:placz::placz::placz:
  18. Ja też zrobiłam kilka ogłoszeń, jak w googlach wklepiesz Aza i Anu to wychodzi o nich pięć stron. Twój tekst podoba mi się bardzo. Może skopiuję do moich ogłoszeń. Wydaje mi się ważną informacja o czipach, sterylce i książeczkach zdrowia. Wysłałam też prośbę o druk w Wyborczej. I czekamy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  19. Nic się nie stało, wiem ile tam macie pracy :shake: Właśnie siedzę przy kompie i próbuję je ogłaszać na innych portalach. Pozdrowionka dla wszystkich sympatyków bliźniaczek ...:oops::oops::oops:
  20. kilka bieżących fotek - Frezja umie się bawić ...:loveu: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030010.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030021.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030012-1-1.jpg[/IMG] i filmik [URL="http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=P1020999.flv"]P1020999.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/URL]
  21. Ja angażuję wszystkie swoje siły, aby sióstr nie rozdzielać :p Na tą chwilę ustalenia są takie, że 13 sierpnia po nie przyjeżdżam :loveu: (jeśli nie znajdą do tego czasu wspólnego kochającego domku). Rozmawiałam z Panią Lindą i suczki są sterylizowane, ponieważ zdecydowałam się przejąć nad nimi opiekę :oops: tzn. podpisać umowę adopcyjną. Bardzo proszę informować mnie jeśli taki domek się trafi :p
×
×
  • Create New...