Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Jakie wieści Poker ... myślimy o Tusince i trzymamy kciuki :hmmmm:
  2. Domki !!!! słyszycie ... jesteście świetne ... :laola: suczki też :calus::kiss_2::cool2:
  3. Dostałam nowe zdjęcia od Pana Tomka Aza i frisby - ależ ona wysoko skacze :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC07012.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC07010.jpg[/IMG] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC07002.jpg[/IMG] Kochana Azunia, siostra zapewne skacze tak samo, dziewczyny są niezwykłe :laugh2_2::sweetCyb::klacz:
  4. obiecany filmik [url=http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=MOV01759.flv]MOV01759.flv video by Lucyna_2009 - Photobucket[/url] [IMG]http://s695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/?action=view&current=MOV01759.flv[/IMG]
  5. Coś trzeba zmienić koniecznie ... sesja obowiązkowa ...
  6. Słyszałam Paulinko od Twojej mamy, że Anula pogryzła styropianowe pudełko na jajka. Jak były u nas w domu, to też się tak zdarzyło. Zastanawiałam się, która to sunia zrobiła. Były w domu trzy, a więc trudno było stwierdzić. Teraz już wiem, była to sprawka Anu - tego niewiniątka Ucałuj ją od nas w nochala :kiss_2: [B][I]Anula zaraz po uzyskaniu wolności [/I][/B]:loveu: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/P1030146.jpg[/IMG]
  7. Niestety telefonów w sprawie Coli nie było :placz: muszę wybrać się do Pani Heleny na sesję zdjęciową suczki. Koniecznie trzeba zmienić tekst ogłoszeń i wymyślić coś nowego - nic nie przychodzi mi do głowy. Muszę ją bliżej poznać - :p - taka kochana psinka, wesoła, łagodna, prześliczna i domku znaleźć nie może ...
  8. Dziękujemy za wieści Pokerku kochany ... :ylsuper:
  9. Co słychać u Tusieńki kochanej? Zaglądam - a tu nic :mad::mad::mad:
  10. Przyszedł czas na zdjęcia Azuni z nowego domku, wstawiam te, które dostałam od Pana Tomka [B][I] Aza przy oknie[/I][/B]:crazyeye::crazyeye: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/AzaPrzyOknie.jpg[/IMG] [B][I]Aza wypatruje kur [/I][/B]:evil_lol: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/AzaWypatrujeKur.jpg[/IMG] [B][I]Smacznie śpi[/I][/B] [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC06966.jpg[/IMG] [B][I]na spacerku z Tomkiem i Anią [/I][/B]:razz::Dog_run: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC06957tttt.jpg[/IMG] [B][I]ze swoją Panią [/I][/B]:multi: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC06958.jpg[/IMG] Wybiegana i szczęśliwa :loveu::loveu::loveu: Jeśli się uda to wkleję jeszcze filmik. Całusy od Azy dla również szczęśliwej siostrzyczki :calus::calus::calus:
  11. No to kicha :diabloti: ani jednego telefonu :roll::roll::roll:
  12. Zrobiłam jeszcze kilka ogłoszeń Coli, wysłałam anons do Wyborczej i czekam na druk. Z ogłoszeń internetowych zgłosił się Pan, który szuka psa do pilnowania firmy w nocy, w dzień - buda. Cola tam się nie nadaje. Wiem od Pani Heleny, że sunia jest bardzo przyjazna do wszystkich zwierzaków i do ludzi. Chętnie się bawi i biega. [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/Zdjcie025.jpg[/IMG]
  13. Ja też zaglądam, nawet kilka razy dziennie - :evil_lol::evil_lol::evil_lol: - buziaczki i głaskanko dla Tusieńki
  14. Za transport sprawa już załatwiona ... :loveu: mam nadzieję, że Łatuś opuści schron w czwartek ... :multi:
  15. Dzięki, dzięki Paulinko, ale ta Anula ma fajowo ... :loveu::loveu::loveu: Aza też szaleje za piłeczką i na wałach przeciwpowodziowych - przestrzeń i biegi na maxa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Uważajcie na nią w tym lesie Paulinko, na smyczce ją trzymaj, bo jak sarna przebiegnie, to możecie jej nie znaleźć ... :placz:
  17. nie mam konta do przelewu za transport
  18. Mam wieści i filmik ze spaceru od nowych właścicieli Azy. Biega jak szalona, kręci kółka i przychodzi na zawołanie. Pan Tomek napisał, że to bardzo grzeczna sunia :loveu::loveu::loveu:
  19. Dzięki za zdjęcia, to pierwsze to rewelacja - "cała Anulka" hi hi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Wysłałam 20 PLN z deklaracji stałych. Jeszcze nr konta na 100 PLN za transport, do kogo wysłać?
  21. Dzięki dziewczyny, że podtrzymujecie mnie na duchu, zakochaliśmy się w nich i bardzo ciężkie było rozstanie. Koleżanka z Niemiec, która odbierała je wraz ze mną ze schroniska przyjeżdża jutro i popłakała się, że nie zobaczy ich u mnie w domu. Widziałam jej łzy, bo rozmawiałyśmy przez Skypa. Mój małż powtarza codziennie, jak dobrze, że je wzięłaś i jak to możliwe, że tak cudne psy były w schronie i nie mogły znaleźć właściciela. On nie wchodzi na Dogo nie ma pojęcia o polskiej psiej rzeczywistości. Tęsknię za każdą z nich, jestem pewna, że rozdzielenie im nie zaszkodziło i że są szczęśliwe. A ja, jak poukładam sobie czas, z pewnością jeszcze nie jednej psince pomogę. Czułe słówka na "Do widzenia" z Azulką :placz: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/DSC00113.jpg[/IMG] PS. Dziękuję obecnym właścicielom suczek za wspaniałe domki. Olu i Paulinko opiekujcie się Anulką ... Tomku i Aniu życzę powodzenia w opiece nad Azunią ...
  22. Kakadu, wejdź w panel użytkownika i subskrypcję tematów. Tam masz zapisane wątki, w których uczestniczyłaś.
  23. Kilka dni temu wyadoptowałam Azunię. Znalazła szczęśliwy i kochający domek niedaleko od nas. Właściwie to przyszli właściciele starali się o nią od momentu ogłaszania obu suczek w tym samym czasie. Zakochali się w niej wirtualnie i bardzo chcieli ją przyjąć do swojego domu. Ja troszkę zwlekałam, jednak po kilku telefonach postanowiłam dać jej szansę u boku młodego małżeństwa, psiarzy zresztą. Domek dokładnie sprawdziłam, wszystko o niej powiedziałam, przeszli pozytywnie wszelkie testy. Zbiegło się to z sytuacją, o której wspominałam wielokrotnie, tzn. pogorszył się stan zdrowia moich rodziców i muszę dużo czsu spędzać u nich, włącznie z niektórymi nocami. Ta sytuacja przeważyła o mojej decyzji. Za mało czasu pozostało dla Azuni. Frezję zabieram ze sobą, ona i tak nie lubi spacerów. Dzisiaj rozmawiałam z właścicielami Azy. Jest tam szczęśliwa i kochana, chodzi na długie spacerki, mizianka ile tylko zechce, psich przyjaciół - wymarzony domek dla niej. Codziennie dostaję na komórkę jej zdjęcia z nowego domu. Inaczej bym jej nie oddała. Poproszę, aby zalogowali się na Dogo i dostarczali informacji. Jeśli nie to ja będę przekazywać wieści. Jeśli uda mi się przegrać zdjęcie z telefonu, to je wkleję. Rozmawiałam również z mamą Pauliny i Oli. Zachwyceni Anulą, dziewczynki wychodzą na długie spacery i dopieszczają psice. Obie sunie są szczęśliwe, mają swoje rodzinki.
  24. Ja mogę wpłacić swoją deklarację stałą i podnieść do 20 pln, potrzebuję numer konta. Dodo źle działa i nie wiem czy wszyscy co deklarowali odnaleźli ten wątek.
  25. Stare zakładki nie działają, trzeba zrobić nowe, nowe są ok.
×
×
  • Create New...