Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Lucyna

    Kredka

    Dlaczego boisz się sterylki, to dobre rozwiązanie dla suczki, która nie będzie rozmnażana. Wiem, że to operacja, ale da się przeżyć. Kilka dni i sunia wraca do zdrowia.
  2. Śpij i czekaj cierpliwie, domek się znajdzie ...:p
  3. Wysłałam 30 PLN do ciebie natalijo, pewnie jutro będą.
  4. Teraz wszyscy myślą o świętach, ale Biloniku cuda się zdarzają ... no to hop do domku:loveu:
  5. Dzwoniłam do ninki w sprawie zdjęć około 15,00. Była wtedy w przytulisku, słychać było głosy wielu piesków. Prosiłam o zdjęcia osobne suczek, okazało się, że ich osobne i poniekąd ładne fotki są w pierwszym poście. Te zdjęcia moim zdaniem nadają się do ogłoszeń. Imiona Demi i Cynia są [I][B]bardzo ładne[/B][/I] i rzeczywiście nie należy ich zmieniać. Tylko ten tekścik - jak wstawiać osobne na portalach? [B]Może zacznijmy od jednej np. Demi,[/B] a później np. za kilka dni zaczniemy ogłaszać drugą. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł na tekst dla Demi to proszę ...
  6. Potrzebne rozdzielne foty psiaków. Może zadzwonię do ninki. MartynaP widać losy tych suczek dla ciebie mniej warte, niż twa wzmianka o kotach. Szkoda, że nie umiesz się powstrzymać. Mogłaś napisać na priv.
  7. [quote name='Agucha']Jak najbardziej! ja tego inaczej nei widzę...Jeżeli nawet ktoś zdecydowałby się na wzięcie obydwu, to poszłyby na dwór, do kojca gdzie NA PEWNO nie zresocjalizują się z człowiekiem, tylko dalej będą same dla siebie... Owszem, w ogłoszeniu przedstawić historię suczek, wkleić ich fotki, ale zaznaczyć, że do adopcji są oddzielnie i opisać powód takiej decyzji. To będzie uczciwe i zainteresowani będą wiedzieli czego moga się spodziewać :)[/QUOTE] chodzi mi dwa niezależne ogłoszenia na allegro, a nie jedno na dwie:lol:
  8. A może szukać DT choćby dla jednej na dzień dzisiejszy i w ten sposób je rozdzielić. Czy Ninka nie może zatrzymać jednej na DT, do czasu adopcji?
  9. A może zrobić ogłoszenia rozdzielne, dla każdej osobno. Ja tak zrobiłam po długim okresie ogłaszania wspólnego i rezultat był taki, że szybko znalazły dobre domki. Rozdzielenie troszkę je utemperuje, ale da im większą szansę.
  10. Jestem w szoku, edycja działa. Jeszcze tylko te zdjęcia. Pieniążki zaraz wyślę z odpowiednim dopiskiem. Nie podoba mi się imię Demolka. Ja bym się bała zaadoptować takiego pieska. Może zmienić jej imię?
  11. Ok, czyli na dzień dzisiejszy nie warto rezerwować miejsca u Jamora i zbierajmy dalej pieniążki. Myślę o bazarkach, ale jak ja mam to zrobić jak edycja nie działa?
  12. U Jamora dwa miejsca wolne, ale one mogą być w jednym boksie z większą budą, tak jak moje Bliźniaczki. Myślę tylko o tym, że U Jamora nie da się wysterylizować ich, ale może wcześniej znajdą domek. Za allegro nie musisz mi zwracać, tylko tekst i zdjęcia. Zaraz przejrzę wątek, może już coś jest.
  13. Edycja postów mi nie działa i nie mogę wklejać zdjęć. Trafia mnie ..... z tego powodu, bo nie mogę zrobić bazarku, ani zmieniać tematu swojego wątku. Korzystam z Mozilli. Zastanawiam się kiedy dostaną pierwszą cieczkę, może być to problem. Myślę o sterylce, ponoć trzeba czekać do pierwszej cieczki. Jeśli by do tego doszło, czy jest możliwość, aby po takim zabiegu Ninka zaopiekowała się jedną z nich?
  14. Ja mogę zrobić suczkom wyróżnione allegro i dołożę 30,00 PLN miesięcznie. Może zarezerwować na tydzień miejsca u Jamora?
  15. Ciekawe dlaczego jest problem z kupkami. Biedna Tamisia. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Mizinko dla sunieczki ...:calus:
  16. Czyli szukamy dalej ... piękna małpeczko, staraj się, a wszystko będzie dobrze :loveu::calus:
  17. Przecież na wizycie przedadopcyjnej można wyczuć, jakie kto ma intencje. Pewnie macie więcej doświadczeń i ostrożność nie zaszkodzi :p.
  18. Wysłałam dzisiaj 20 PLN z moich deklaracji dla Łatusia. Trzymam kciuki :thumbs: żeby znalazł właściwy domek przed świętami :p
  19. No to super :loveu: Może znajdzie właściwy domek przed świętami? Trzymam kciuki :thumbs::santagri:
  20. Ja uważam, że jest już do adopcji i warto go ogłaszać
  21. :pTrzeba szukać innego hoteliku, jamor nie ma miejsc.
×
×
  • Create New...