Jump to content
Dogomania

Lucyna

Members
  • Posts

    10722
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyna

  1. Mogę zamówić pakiet ogłoszeń 20 sztuk, ale z jakim tekstem. Może ten z allegro. Tylko decyzja potrzebna, czy zamawiać, czy nie.
  2. Wymyśliłam coś takiego [B][I]Cynia – wysterylizowana suczka mix owczarka belgijskiego[/I][/B] Cynia to średniej wielkości około 9-cio miesięczna suczka, waży około 16 kg, sięga nieco ponad kolano. Jako bezdomny szczeniak wraz z siostrą została uratowana i aktualnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Wrocławia. Jest zaszczepiona i wysterylizowna, posiada książeczkę zdrowia. Cynia to spokojna i łagodna suczka, lubi pieszczoty, nie stroni od zabaw, jest wesołym psiakiem. Nie wykazuje agresji wobec ludzi i innych zwierząt, zachowuje czystość w domu. Jest nieco nieufna w stosunku do obcych, jednak po adaptacji w nowym domu będzie bardzo oddanym i wiernym przyjacielem. Szukamy kogoś kto pokocha Cynię, da jej bezpieczne schronienie i kochający dom. [FONT=&quot]Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT] [I]Uzupełnię jak znajdę Lilutosi[/I] Proszę sprawdzić, czy te informacje są zgodne z prawdą. Jak coś zauważycie to krzyczeć proszę.
  3. A może w tytule napisać, że Małpka została krakowianką?
  4. Ja zrobię allegro dla Cyni, myślę nad tym tekstem, dzisiaj wystawię. Jeśli chodzi o ogłoszenia dla niej, to bardzo proszę agaaacia - tylko ten tekścik :hmmmm:
  5. Mogę zapłacić 10,00 PLN za te ogłoszenia, tylko trzeba się zdecydować, czy może ten domek ktoś odwiedzi. Ile ogłoszeń jest w pakiecie - podajcie linka.
  6. Biloniku, pakuj manatki ... i bądź grzeczny w nowym domku ...
  7. No to super, zamykam się już w tym temacie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Dzięki za namiar na wątek, chodziło mi o transport, jeśli jedzie do Lwówka, to można zabrać Bilona z powrotem ...
  9. Przeczytałam na innym wątku, że do hoteliku ma jechać Bosman, ale nie mogę znaleźć jego wątku.
  10. Klaudus trzymamy za Ciebie kciuki i za zwierzaczki też ... Czyli Pokerku Państwo pojadą po Bilona? Może lepiej przywieźć do do Wrocławia?
  11. zmieniłam link do allegro [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897725536[/url]
  12. [quote name='Donka5']Zdjęcie z moją córeczką:-).Tak.Oczywiście można wykorzystać.[/QUOTE] O, a to dowód
  13. Skleciłam kilka zdań od siebie jako baza. Proszę jeszcze coś dopisać lub poprawić lub zaproponować coś innego. [I]Przepiękna i młodziutka, aczkolwiek nieufna suczka Tami szuka życzliwej duszy. Człowieka, który poświęci jej troszkę czasu i przekona, że nie wszyscy ludzie są źli. Jako bezdomna psina Tami zaznała wiele złego. Od dwóch miesięcy przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu i robi wielkie postępy. Jest delikatna i krucha, zarówno w charakterze jak i w urodzie. [/I]
  14. Ok, jak się zgodzi to uzupełnię. Dopiszę chyba o tej smyczce. Czy on szybko zaakceptuje nowego właściciela? To też ważne dla adoptujących.
  15. Ja się zgadzam, ale to tylko 20 PLN. Może Klaudia pojawi się do jutra, wyślę do niej sms
  16. Wystawiłam allegro z wyróżnieniem, ale muszę jeszcze poprawić, czy można wstawić zdjęcie z córeczką Donki? [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897725536[/URL]
  17. taki tekścik: [B][I]Łatuś – młody, spokojny piesek w typie beagla do adopcji.[/I][/B] Łatuś to młody około 2 – letni piesek, który kilka miesięcy spędził w schronisku. Niestety nie radził sobie w takich warunkach. Dzięki wolontariuszom został przeniesiony do płatnego domowego hoteliku. Jest bardzo grzecznym, małym i niekłopotliwym pieskiem. Bardzo łagodny i przyjazny w stosunku do innych zwierząt. Idealny dla rodziny z dzieckiem jak i dla osoby starszej. Łatuś zachowuje czystość w domu, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy i bardzo lubi pieszczoty. Niestety czasu nie mamy za dużo, pilnie poszukujemy domu, który przyjmie i pokocha tego łaciatego pieska. jeśli coś nie jest zgodne z prawdą to krzyczeć proszę
  18. Ja mogę wystawić allegro, wykupić resztę na bazarku też można. Hotelik to jaki region? Myślę, że typ jego trzeba zmienić, może wizualnie w typie beagla? zanim zamieszczę na allegro skonsultuję na wątku
  19. Pokerku, mogę pomóc w ogłoszeniach, tylko co napisać? Allegro też mogę wystawić. Czy jeszcze chwilkę zaczekamy?
  20. Czy Łatuś ma allegro?
  21. [quote name='LILUtosi']Mam wrażenie że Cynia ma dłuższe uszy ;-)[/QUOTE] Dłuższe po sterylce, czy tak ... ;) ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. dorota k. :loveu: [I][B]WIELKIE DZIĘKI[/B][/I] :loveu: Jeśli mnie oczy nie mylą to nie ma Ciebie w stałych deklaracjach ... :crazyeye: Bardzo serdecznie dziękujemy, że pomagasz nam i kibicujesz :multi:
×
×
  • Create New...