Tak, ja też myślę, że nic nie zostało. Chcę wiedzieć tylko, czy w hoteliku nie ma zaległości i czy wydadzą Bilona. Myślę, że wszystko jest ok, ale chcę być pewna. Jeśli nie to trzeba pomóc.
Poker, cieszę się, że Bilon pojedzie do domu, będę myślała o nim, żeby był grzeczny ... :mad: