-
Posts
6950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vege*
-
[quote name='gops'] niedlugo zamawiam takie kolka ala rolki zakladane na buty i bd probowac rolkowac z suka bo na zwykle rolki to juz chyba za stara jestem :lol:[/QUOTE] coś takiego? [url]http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/1418/minirolls-swiecace-kolka-doczepiane-do-butow.jpg[/url] jak tak to ja mam coś takiego, fajnie się na tym jeździ, ale kiedyś zapomniałam zahamować jak Nuka mnie ciągnęła, walnęłam w krawężnik i przeleciałam na łąkę, leżąc potem plackiem, nie wiedząc co się dzieję :evil_lol: więc pamiętaj, w razie problemów HAMUJ!!! :evil_lol:
-
Jeśli pies nie ma rodowodu to nie można o nim pisać, że jest takiej i takiej rasy. Wg mnie pies ze zdjęcia jest mixem w typie doga niemieckiego
-
Moja Nuka też kiedyś tylko RAZ pobiegła do hasky'ego jak nie zauważyłam, że jakaś babka z nim idzie, od razu ją zabrałam i przepraszałam babkę chyba z 10 razy, ale, ze Nuka jeszcze była szczeniaczkiem i chciała się pobawić to babka powiedziała, że nic się nie stało i poszła z uśmiechem na twarzy ;) od tamtego czasu cały czas uczę nukę, że ma do mnie przychodzić ZAWSZE i mi wychodzi to coraz lepiej ;-) Jak ostatnio do mnie dwa jorki podbiegły i chciały mi mojego 21 kg psa zjeść to nawet słowa przepraszam od właściciela nie usłyszałam, no cóż, jego psy małe to przecież "mogą wszystko" :shake:
-
[quote name='Paulix']Napisałam do sklepu i jest możliwość zamówienia tego wzoru, którego nie ma w ofercie (1) i teraz się zastanawiam, który lepszy :P [/QUOTE] teraz z takimi wzorami to sama wybieraj, ja się nie mogę zdecydować :evil_lol: ale chyba 1
-
niebieska w paski
-
Oczywiście, że musisz iść zobaczyć czy szczepienia są aktualne i czy wgl pies był szczepiony. Idź do weta ze swoim i jeśli leczenie twojego (mimo, że jak przeczytałam nie są to wielkie rany, ale jednak są i nawet te najmniejsze mogą się babrać miesiącami) okaże się kosztowne to właścicielka tamtego psa będzie musiała ci zwrócić wszystko co do grosza. Mogłaś też wezwać SM, że agresywny pies jest bez kontroli.
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
vege* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[url]http://img847.imageshack.us/img847/1938/dsc00628o.jpg[/url] rozpływam się *.* :loveu: :loveu: :loveu: -
ja jakoś w ogóle nie zwracam uwagi na te dzwonienie, więc mi to nie przeszkadza, psu również ;-)
-
[quote name='Molli']Poszukuję sprawdzonych adresówek: lekkich, wytrzymałych, [B]nie brzęczących[/B], nie za dużych gdyż mają to być adresówki dla kotów. [/QUOTE] no z tym brzęczeniem to będzie trudno trochę, ja mam metalowe kosteczki i fakt one brzęczą, ale tylko wtedy gdy Nuka ma przyczepioną smycz bo się o karabińczyk trochę obija, a tak jak Nuka biega to nie zauważyłam, żeby brzęczało jakoś tak strasznie, ja mam swoje stąd: [url]http://allegro.pl/stalowy-nierdzewny-identyfikator-adresowka-i1496199531.html[/url] bardzo ładnie i solidnie wykonane, wszystko czytelne, nic się nie ściera i co najważniejsze nie rysuje, a pies ma już za sobą szalone zabawy z psami itd. id mam od kilku miesięcy i na rpawdę żadnych rysek nie mam ;-)
-
ja wcale nie powiedziałam, że to chamstwo :eviltong: tylko po prostu facet mógł chociaż założyć im obróżki, bo one biegały samopas, (gdzie czasami jeżdżą szybko samochody) a właściciel leżął pod samochodem reperując go i nie widział co robią jego jojki
-
[quote name='papillonek']my już mamy hero pup 160 ,ale moja sucz nie lubi plastiku i nie reaguje na niego ;( co myslicie o przyklejenie gąbki i na to materiału,żeby jakoś ją zachęcic?????[/QUOTE] a z gąbką i materiałem nie będzie to za grube?
-
a dziś znowu do mnie i do Nuki podbiegły dwa jojki, rzuciły się na Nukę i zaczęła się lekka szamotanina, ale właściciel na szczęście szybko te dwa wypierdki wziął jak zobaczył moje spojrzenie, które było skierowane na niego :diabloti:
-
gops a nie możesz kupić takiego samego ale większego w obwodzie? :-) [url]http://allegro.pl/kantarek-kantar-halti-obroza-uzdowa-dla-psa-i1522192409.html[/url] [url]http://allegro.pl/ozdobny-kantarek-halti-obroza-uzdowa-dla-psa-i1522192287.html[/url]
-
na wątku obróżkowym napisałaś, że chcesz kantar dla Miśki, po co wam kantar, skoro M chyba ładnie chodzi na smyczy? :-)
-
[B]Justa[/B] a el perro? [url]http://www.elperro.com.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=208&category_id=26&option=com_virtuemart&Itemid=1&lang=pl[/url]
-
Ja kiedyś, jak poszłam z psem na szczepienia, postawiłam ją na stół (taki metalowy dość ciężki), wet szykował strzykawkę i już miał robić zastrzyk a Nuka (21kg) się tak przestraszyła, że wskoczyła mi na ręce przy tym odepchnęła tylnymi nogami stół, który przygniótł weta do ściany i musieliśmy z niego zdejmować ten stół :evil_lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
vege* replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Mi dziś jakiś facet, jak byłam z Nuką na łąkach próbował wmówić, że suczka powinna mieć co rok szczeniaki, a pies powinien też być często dopuszczany, tylko oczy wywaliłam na niego, nie chciało mi się z nim gadać i mówić, że to bzdura, bo Nuka zaczęła na niego warczeć i do tego jeszcze piwo w ręku trzymał i jeszcze coś tam gadał, że sterylizacja/kastracja to straszne okaleczenie psa i ostatnio jakieś"beznadziejne i niepotrzebne' ulotki na ten temat roznosili, żeby psy nierasowe poddać takiemu zabiegowi. No ale co poradzić jak jednak każdy jest "mądrzejszy":shake: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
vege* replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']@evel Ja lubię psy właśnie maksymalnie wysokości samca dobermana. Już z takim bernardynem czy dogiem czułabym się dziwnie :lol: [/QUOTE] A gdzie tam, im większy tym lepszy :evil_lol: W warszawie raz widziałam taką babeczkę, która miała może z 150 cm wzrostu i szła z wielkim dogiem, który był jej wielkości prawie, to to dopiero komicznie wyglądało :evil_lol: -
[quote name='Litterka']W ogóle nie rozumiem puszczania psów samopas: rozumiem wyjście z psem późno w nocy bez smyczy, na siusiu i kupkę, ale zostawienie psa na pastwę losu? Nie, dziękuję![/QUOTE] też tego nie rozumiem, na szczęście u mnie takich przypadków nie ma, tzn u mnie na osiedlu :-)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
vege* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[quote name='dOgLoV'] [url]http://img535.imageshack.us/img535/2225/dsc00621af.jpg[/url] ale ma urocze oklapniete uszko :loveu:[/QUOTE] niedługo oklapnie i drugie :loveu: mojemu Stefanowi przez jakiś czas też tylko jedno leżało, a drugie było nie tak w górze tylko tak na boku, jakby od głowy prostą linię zrobił w bok, ale potem oklapło i dwa leżały :loveu: -
[quote name='evel'] A do nas przyszły szelki od TŻta Marty po małym liftingu :multi:[/QUOTE] pokaż, pokaż! :-)
-
[quote name='evel']Dlatego ja zawsze po "przewinieniu" (typu: mamo, lecę wtłuc tamtemu psu, nie? no, to pa! - i leci menda!) sadzam psa na karnego jeżyka na tyle minut ile ma lat, żeby go nie zabić w afekcie :evil_lol:[/QUOTE] Mi też ostatnio (ale to RAZ JEDYNY) Nuka mi zwiała za jakieś krzaczory i jej nie widziałam no to wreście jak ją złapałam to krzyknęłam tylko na nią i zapięłam na smycz, co oznaczało dla niej koniec spaceru i zabawy, do dziś nie ucieka mi, tylko się ładnie słucha, ale dla bezpieczeństwa puszczam ją na razie z linką i uczę dalej, żeby reagowała na moje wołanie w 100% :-)
-
[quote name='Martens']Z takimi manierami to na pewno nikogo nie przekonasz - ani do beagli, ani do tego, że Twój pies był lepiej wychowany od Ciebie :p[/QUOTE] święte słowa :evil_lol:
-
ja raz jak z rodzicami wyjeżdżałam samochodem z podwórka to jeden facet puścił spaniela wiedząc, że ten nie przychodzi na zawołanie i spaniel pobiegł się pobawić z takim śmiesznym pieskiem, który przypomina liska, po kilku wołaniach i szukaniu spaniela, spaniel szczęśliwy wyszedł do właściciela, a ten wziął smycz i walnął spaniela kilka razy po plecach, aż ten się skulił, zapiął go na smycz i tak go szarpnął do góry, że pies był i w powietrzu i uderzył o beton, moi rodzice nie wytrzymali, moja mama otworzyła drzwi i zaczęła się kłócić z facetem (na pewno nie miał więcej jak 30 lat), że zadzwoni po policję itd. facet zaczął się drzeć, że to jego pies i będzie z nim robił co będzie chciał, ale jak zobaczył, że mój tata wychodzi z samochodu to się szybko zwinął :evil_lol: a znając mojego tatę na pewno za coś takiego by facet dostał po ryju :evil_lol:
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
vege* replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
jakiego uroczego chłopca na rowerze (tata uczył go jeździć) wczoraj spotkałam, chłopiec miał może max 6 lat i taka gadką: idę z nuką chodnikiem, aż tu nagle chłopiec do taty mówi -tato, tato patrz jakie duże psisko prawda? tata odpowiada -no tak faktycznie synku ja się tylko uśmiechnęłam, miły pan też i poszłam na łąki :-) chociaż mi humor poprawili :lol: