Jump to content
Dogomania

vege*

Members
  • Posts

    6950
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vege*

  1. [quote name='Talucha']Taśma też parzy ;) Odczułam to na sobie :P[/QUOTE] ja też, ale nie poczułam tej z flexi tylko treningową od Marty-Ares, Nuka mnie gwałtownie pociągnęła jak ją siostra zawołała i przecięła mi cały jeden palec, z połowy zdarła całą skórę i z drugiego też skórę mi zdarła, bolało jak cholera, nie mogłam palców wyprostować, jak zawsze ja nieszczęśliwa :evil_lol:
  2. dzięki za opinie i za zamieszanie w mojej głowie, bo nie wiem w końcu czy taśmę czy linkę :evil_lol:, ale jak mi gops napisała no to taśma będzie mi śmierdziała i będzie się szybko brudziła, ale w sumie ja bym chciała tylko i wyłącznie czarną, bo taka to będzie mi do wszystkiego pasowała :-) no to zacznę zbierać pieniądze i się zastanowię czy taśma czy linka ;-)
  3. no dlatego raczej wezmę linkę do 50 kg czarną, ale to muszę pieniądze odłożyć i mamie powiedzieć, ze kupię bo znowu będzie ględziła, że po co mi :lol: i nie Nuka nigdy nic nie zerwała, ani żaden karabińczyk nie puścił u niej i zatrzask w obrożach też nie, jeśli ona "ciagnie" to tylko raz szarpnie, zatrzymuje się i szczeka jak np właśnie kota zobaczy ;-)
  4. Jak ładnie te liski wyglądają na tej zielonej tasiemce :loveu:
  5. każdy wszystko zrozumiał i grzecznie poczeka na kolejny bazarek :evil_lol: ;)
  6. wg was jaka smycz automatyczna jest lepsza dla 21 kg psa, który rzadko pociągnie za smycz jak zobaczy kota, LINKA czy TAŚMA 5m? wygodniejsza jest ta do 35 czy 50 kg? bardzo się odczuwa wielkość między tymi smyczami? przydałaby mi się taka na wieczorne spacery ;) aa i jeszcze jedno pies nie gryzie i nie łapie za smycz zębami ;)
  7. boże nie mogę uwierzyć, siedzę i ryczę :placz: tak bardzo mi przykro :-(
  8. [quote name='Asia&Luna'] [URL]http://allegro.pl/dwustronny-stalowy-identyfikator-dla-psa-lub-kota-i1559120209.html[/URL]A to te, o których [B]Gops[/B] wspomniała. Są świetne- mam już je długo i nic im się nie dzieje, w idealnym stanie.[/QUOTE] ja też te polecam, też mam je od dłuższego czasy i są w stanie idealnym, a najważniejsze jest to, żeby spełniały swoją funkcję czyli, żeby się nie ścierały, były mocne i nie odpadły w najmniej niespodziewanym momencie ;-)
  9. a nie myślałaś, że oddać tą sierść takiej pani co robi z psiej sierści np. rękawiczki czy szaliki? :evil_lol:
  10. [url]http://www.dogomania.pl/threads/185419-Psia-moda-by-taks[/url] galeria wyrobów TAKS, tam ją również znajdziesz i ja mam obrożę dla psa podszytą śliskim materiałem i jest super, wg mnie lepsza od takiej nie podszytej takim materiałem ;-)
  11. Nuka chodzi i w obrożach i w szelkach, szelki najczęściej zakładam jak przypinam jej linkę treningową na łąkach, ale ogólnie nie robi to dla mnie wielkiej różnicy czy mam psa na szelkach czy na obroży bo głosem nad nią panuję jak idzie na smyczy więc nie ciągnie wcale no chyba, że zobaczy psa, którego nie lubi :eviltong:
  12. ja mam skórzaną czarno-białą dla czarno białego psa :evil_lol: [URL=http://img163.imageshack.us/i/101205135636.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5406/101205135636.jpg[/IMG][/URL] mam też wozę flowers [URL=http://img215.imageshack.us/i/110319122208.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3200/110319122208.jpg[/IMG][/URL] i jakąś czerwoną [URL=http://img823.imageshack.us/i/110115121501.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3113/110115121501.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ja też uwielbiam wyroby taks, mam od niej 5 obroży (dwie z nich mam już ponad 2 lata i są w stanie idealnym mimo, ze żółta jest używana intensywnie), miałam 3 smycze, ale żółtą oddałam cioci, bo Nuka wyrosła z karabińczyka i wydawał mi się za mały już dla niej, więc teraz dumnie west cioci na niej chodzi :lol: no i mam jeszcze polarek na zimę i też jest super :loveu:
  14. [quote name='anka11'] obecnie misiu już nie ma głowy, tzn ma ale bez wypełnienia (Wena zawsze zaczyna od MÓZGU :diabloti: )[/QUOTE] a moja Nuka zaczyna od oderwania oczu, potem nosa i na koniec zaczyna wybebeszać :evil_lol:
  15. [B]Marta_Ares[/B] bardzo ładnie, tak elegancko, ja bym widziała przy tym czarną, skórzaną max 2 cm szer. smycz :loveu: tylko czemu Ares jest goły, jak mogłaś? :shake: :eviltong:
  16. Mi przypomina mieszankę długowłosego ONa
  17. [quote name='Kasi i Lena']Ja też się waham przed zakupem flexi color do 20 kg dla suki 12,5 kg , jest silna i boję sie że smycz nie wytrzyma.[/QUOTE] Dobrze, że ja nie mam takich problemów :evil_lol: nie kupuję smyczy automatycznych, bo wydaje mi się, że nie potrafiłabym nad Nuką zapanować na takiej smyczy, chociaż nie powiem przydałaby mi się czasem flexi, tak nawet na krótki spacer tylko na siusiu, żebym po trawnikach nie musiała chodzić, albo jak na wakacje do lasu jadę czy na plażę, tu jest bazarek gdzie jest dużo różnych flexi [url]http://www.dogomania.pl/threads/206144-Zabawki-flexi-ubrania-różności-na-Mielec-25.04[/url]
  18. [quote name='Asia&Luna']Mój Supeł również wygląda niepozornie, a mając siakieś 15kg porwał kolię łańcuszkową:) Kleo jest niesamowicie silna, ciągnęła na sankach równe 70kg.[/QUOTE] Nuka waży ok 21 kg i też mnie bez problemu na hulajnodze ciągnęła po osiedlu, a kiedyś jak ją na chwilę do ławki pod blokiem przypięłam, bo chciałam zobaczyć co zrobi to razem z ławką pobiegła za mną :evil_lol:
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/148725-Obroże-szelki-smycze-vol.-2/page646[/url] tu masz wątek, gdzie możesz zadawać pytania odnoście obroży, smyczy itp. tam na pewno ci doradzą ;-)
  20. moja na szczęście nie zjada waty z zabawek ;)
  21. [quote name='gops']to fajnie ze tak szybko nie niszczy . mozesz jej duzo kupowac a mi to bylo szkoda wydawac 30zl na cos co po 5min bd zepsute[/QUOTE] Nuka to tylko wybebesza maskotki, najpierw je oślepia, potem pozbywa się nosa, a na koniec jest wybebeszanie :evil_lol: ale gumowe zabawki i do tego jeszcze jeśli piszczą to dla niej świętość i wie, ze nie wolno popsuć, tylko chodzi z tym i memła ciągle :lol:
  22. [quote name='Asia&Luna'] [URL]http://img688.imageshack.us/i/110327140326.jpg/[/URL] Fajnie Nuce w tych szelkach, ale jak dla mnie szerokość nie ta- mogłyby być nieco szersze:evil_lol:[/QUOTE] to 2,5 cm :lol: u nas już się cieplej robi i słoneczko wychodzi już <jupi>
  23. A u mnie właśnie, nie ważne jaką kupię zabawkę to zawsze długo wytrzymuje, bo Nuka strasznie szanuje swoje rzeczy :lol: świnki lateksowe też są u mnie hitem, miałam dwie takie po 15 zł i jedna wytrzymała kilka miesięcy (wujek Nuce popsuł, bo się z nią przeciągał i po ok 5 min przeciągania pękła na pół), druga też wytrzymała kilka mies. i sama się popsuła ze starości i od memłania, teraz ma następną świnkę, która chrumkała jak prawdziwa świnia, no ale piszczałkę niechcący ja popsułam :evil_lol: Muszę Nuce kupić taką jeżową piłkę, może taka jej się spodoba i się zainteresuje czymś co będę mogła wziąć na spacer, a nie tylko z badylami chodzę po łąkach :evil_lol:
  24. [quote name='gops']teraz musze znalezc aukcje jakas z nimi i kupic zapas na wakacje (bo pewnie bd sie topic/gubic w jeziorze co jakis czas ) ;)[/QUOTE] mały [url]http://allegro.pl/jez-gumowy-hilton-jezyk-piszczacy-000016p-i1559825596.html[/url] duży [url]http://allegro.pl/duzy-jez-gumowy-hilton-jezyk-piszczacy-000005o-i1559825630.html[/url] :evil_lol:
  25. [B]pidzej[/B] masz niezwykłą wyobraźnię, genialne!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...