-
Posts
6950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vege*
-
[quote name='gops']pff tak slabo ja cenisz? :razz:[/QUOTE] nie no coś ty :lol:
-
[quote name='catie']oj jedną oponkę dorzucisz tylko ? weź od razu samochód:evil_lol:[/QUOTE] albo pudziana :evil_lol:
-
[quote name='agenciara']apropo taśm do robienia linek i czegokolwiek dla psa, polecam sklep Pasamon w Bydgoszczy. ogromny wybór taśm począwszy od zwykłych (nawet w psie łapki :) ) po takie gumowane (ABS po ok. 2,5zł/m) z której zrobiłam 10m linkę treningową. można mieć fajny materiał za śmieszne pieniądze.[/QUOTE] A na stronie ceny się pokazują dopiero po zalogowaniu, czy jak? bo weszłam sobie na stronę sklepu i faktycznie dużo fajnych taśm jest, ale nie widzę cen :oops: ps. wiecie gdzie mogę kupić półkółka do obroży na szer 25 i 30 mm?
-
[quote name='catie'] Jak się już tak bardzo nie męczy to usiądź na oponie:diabloti:[/QUOTE] jestem za :diabloti:
-
ja to się cieszę, że nie mieszkam w centrum miasta, tylko na przedmieściach bo chociaż mam cisze, spokój i na około dużo pola/łąki + rzeka gdzie można sobie posiedzieć jak jest ładna pogoda :-) a jeszcze jakby tak mniej dzieciaków w wieku do 7-9 lat było mniej to było by jeszcze lepiej :evil_lol: bo to na prawdę jest męczące jak lata ci takich 15 pod blokami i drą jadaczki całymi dniami, masakra! :/
-
u mnie jak jest ładna pogoda to chodzę na łąki, jedne mam od razu za garażami czyli ok 80m, a drugie mam troszkę dalej ok 250m :-) ale teraz muszę iść po obroże i kropelki od kleszczy bo już skubane wychodzą :/ pies mojej koleżanki już miał 2 na sobie chyba 3 dni temu :/ a jak jest brzydka pogoda to tylko taką rundkę robimy na około osiedla i do domu, bo nawet Nuce się nie chce chodzic jak jest brzydka pogoda
-
a ja nie mam brata, ale za to mam starszą siostrę, która od czasu do czasu pójdzie ze mną bez problemu na spacer no i z Nuką też :-) pomine już to, że ostatnio by mi psa zgubiła przez przypadek jak wracała z Nuką od babci :|
-
bardzo ładny ten el perro, myślałam, że ten pomarańcz jest taki bardziej oczojebny :evil_lol:
-
gdzieś na początku tego wątku była wklejana instrukcja :-) mimo, ze czytałam tą instrukcję '1500 razy' to i tak nie wiem o co chodzi :evil_lol:
-
też miałam z Nuką iść najpierw na łąki i jakiś zdj zrobić, ale taki wiatr jest, że o mało głowy nie urwie i Nuka też do domu ucieka jak jest tak zimno :/ jakby chociaż tego wiatru nie było no :/
-
A ja z Nuki jestem dumna, bo wczoraj jakiś pies za siatką, zaczął szczekać i piszczeć, więc podeszłam do niego z Nuką, a ta zaczęła się cieszyć i też piszczeć z radości :loveu: jak ja bym chciała, żeby ona była taka do każdego zwierzaka :p do ludzi też jest już lepiej bo nie powarkuje i nie szczeka tyle, tylko spokojnie przechodzi koło obcego nie zwracając na niego uwagi :p oby tak dalej :-) a u mnie pogoda straszna :placz: wiatr, co jakiś czas pada taka mżawka, zimno, błoto przez co nie mogę iść na łąki z nią :angryy: a już było takich kilka dni ładnych po 15 stopni + słoneczko :loveu:
-
no rozumiem rozumiem :-) tak? ja myślałam, że miśka trochę młodsza jest od mojej Nuki, że przynajmniej 6 mies różnicy między nimi jest :lol: szkoda, że bliżej siebie nie mieszkamy to byśmy sobie na spacery z psami pochodziły :-) identyczne wielkościowo są więc byłoby ok :lol: chciałabym z Nuką ćwiczyć agility, ale najbliższe prawdopodobnie mam dopiero w warszawie, a nie mam z kim jeździć 70 km ciągle <ryczy>
-
[quote name='gops']glany nie sa w moim stylu ale potrafie kopnac celnie w adidasach jakby co ;) [/QUOTE] ja też kiedyś nie przepadałam za glanami, wydawały mi się ciężkie i strasznie sztywne, ale okazało się, że się pomyliłam, znalazłam glany mojej siostry okazały się na mnie w sam raz i są bardzo wygodne :eviltong: jak idę wieczorem gdzieś sama albo wracam od kogoś to się bezpieczniej w nich czuję :lol: ps. Nuka ma jutro urodziny, to już 3 :multi: i dziś w niecałe 5 min nauczyła się nowej sztuczki "turlaj się" :multi: :loveu:
-
[B]westie_justa[/B] kształtem przypominają szelki norweskie, ale to na pewno nie są norweskie ;)
-
[quote name='gops']ludzie lubia sobie dopowiadac rozne rzeczy ;) moja atakuje jak czuje zagrozenie , albo jak ktos na nas krzyczy, mocno gestykuluje, albo jak czuje ze ja jestem zdenerwowana, prosty problem ktory mam od zawsze z nia tzn to nie jest niby problem ale jednak w pewnym sensie, ona jak jest ciemno a mijamy mezczyzne obojetnie w jakim wieku jak ubranego i w jakim miejscu , ona odrazu sie spina jezy warczy i musze trzymac ja krotko bo bardzo prawdopodbne ze zlapala by niczemu winnego faceta , wydaje mi sie ze ona mnie broni ,czuje zagroznie i broni , ale ja przynajmiej jestem pewna ze w razie czego ona zawsze mnie obroni a nie bd uciekac i tak naprawde czuje sie z tym dobrze :diabloti:[/QUOTE] u mnie jest to samo tylko Nuka nie reaguje tylko na mężczyzn, ale i na każdego jak jest ciemno i podejdzie zbyt blisko mnie, dlatego ja też z jednej strony się cieszę, że Nuka by mnie obroniła (moją mamę już raz obroniła przed 3 dresami) i krzywdy by nie dała zrobić ale jeszcze dla pewności gdybym ja miała ją obronić noszę glany na nogach :evil_lol: zapewniam dostać takim butem boli jak cholera, mnie koleżanka kiedyś niechcący walnęła w kolano jak niosła je w torbie z szatni w szkole to myślałam, że mi kolano odpadnie :eviltong: [url]http://img844.imageshack.us/img844/5765/dsc09536w.jpg[/url] jakie policzki :evil_lol: [url]http://img714.imageshack.us/img714/916/dsc09551w.jpg[/url] boże jaki on jest uroczy :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='westie_justa'] ja mam id z allegro :eviltong: taki dziadowy, jakby plastik (a nie stal) chciałam kupić w Kakadu ale mówisz że też nienajlepsze. [/QUOTE] jeśli o adresówki chodzi to ja polecam te [url]http://allegro.pl/stalowy-nierdzewny-identyfikator-adresowka-i1496199531.html[/url] niedrogie, tania przesyłka, kontakt super, wykonanie również, mam je już chyba ze 3 mies i nie ma na żadnym ani jednej ryski, a pies biegał, bawił się z innymi psami, tylko kółeczko trzeba wymienić na większe :-)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
vege* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[B]Niufciak[/B] dokąd jeszcze zapuszczasz włosy? :evil_lol: Ja mam włosy do talii, ale na początku wakacji trochę je zetnę tak do łopatek bo sobie zrobię na głowie dredloki, a chcę je mieć właśnie takiej długości jak mam teraz włosy, więc troszkę muszę ściąć :lol: A tak wgl to już mówiłam, że nienawidzę swoich włosów, bo są proste i wgl nie chcą się kręcić? :evil_lol: -
[quote name='Onomato-Peja']Miałam 4 odblaski rogza 3 pierwsze czyli obroża łańcuszkowa, na klips i smycz były super hiper miękkie a ostatnia obroża różowa na łańcuszek była mega twarda. A właśnie, pytanie do ludzi którzy kupowali od Marty szele norweskie. Ile mniej więcej kosztują takie na dużego psa (tutaj pytanie najbardziej do Agnes i do sator_k) Za niedługo chciałabym coś u niej zamówić i zastanawiam się pomiędzy obrożą a szelami.[/QUOTE] Ja chyba niecały rok temu jak kupowałam dla suczki wielkości shar-pei'a to razem z przesyłką zapłaciłam chyba 44zł
-
[quote name='Ela L&L'] seterki[/QUOTE] ojej, ojej, ojej :loveu::loveu::loveu:
-
[B]Sylcia[/B] no i teraz chyba sama widzisz, że dużo lepiej ci idzie jeśli poświęcisz nawet 20 min więcej i dokładniej zaczniesz rysować, czyż nie? ;) no teraz ci super wyszedł, oby tak dalej, a będziesz rysować jak każdy na tym wątku ;)
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
vege* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
oj tam nie gadajcie francuski nie jest tagi tragiczny :evil_lol: gorszy dla mnie jest rosyjski którego 'uczyłam' się 3 lekcje :p u nas też jest sporo nauczycieli, którzy chyba nie chcą widzieć, ze dane osoby ściągają :evil_lol: ja ogólnie nie jestem za trzymaniem zwierząt w szkołach :shake: baranki to bardzo kochane zwierzątka, sama miałam i jest to bardzo sympatyczny, przytulaśny i potrzebujący częstego kontaktu z człowiekiem typu głaskanie, przytulanie itd. a wg mnie w szkole taki króliczek może się zestresować, bo jest głośno (króliki mają strasznie wrażliwe uszka), trzeba uważać co się im daje (nie wolno ostrego jedzonka typu ziarenka, bo tym królik bardzo łatwo może się ukłuć w dziąsło i wtedy powstaje ropień, którego często właściciele królików nie zauważają i wtedy ten ropień przedostaje się do mózgu i króliczek niestety kona w strasznych męczarniach :-( wiem smutne ale prawdziwe), mój królik miał w swoim życiu trzy takie ropnie i każdy był leczony min 5 mies. i czyszczony był co drugi dzień + do tego leki to ogromne wydatki są, więc może przemyśl jeszcze z nauczycielką pomysł o króliczku, tzn czy to na pewno dobre miejsce dla królika, bo wątpię, żeby na każdą noc, ktoś tachał ciągle klatkę z królikiem do domu. ps. tylko nie pomyśl sobie, że ja napisałam to złośliwie, broń boże! ;) -
jak ślicznie :loveu: ja mam dwie lewe ręce do rysowania psów i ogólnie zwierząt, nie potrafię wgl pracować ołówkami, tak żeby coś wyglądało realistycznie, właśnie zbieram pieniądze i planuję jakieś książki sobie kupić, polecacie coś? :-)
-
[quote name='NightQueen']nie śmieje się bo tez ją lubię :p[/QUOTE] ja ją uwielbiam i się dziwię, że jeszcze po tylu operacjach się nie rozpadła :evil_lol: no ale nie ma co, weź zobacz teledysk do piosenki "If I could turn back time" (no chyba, że widziałaś) jaka ona była/nadal jest jak na te lata zgrabna :-O [quote name='Bolsbokser']Vege*, porażasz mnie, jaki to format ??? Ja z kolei uwielbiam Roxette, może głou nie ma tak rozbrajającego,ale kawałki ma bardzo fajne ;)[/QUOTE] 1. to A5- czym cię tak poraziłam? :evil_lol: 2. ooo Roxette to i ja lubię, fajne mają piosenki, w Polsce znowu będą w czerwcu ;-)
-
[quote name='NightQueen']dla mnie najlepszym kawałkiem jest [B][SIZE=2]Cher - Welcome to Burlesque :loveu::loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/B][/QUOTE] mam to na budzik :evil_lol: ogólnie (nie śmiać się :evil_lol: ) kocham głos Cher :loveu: rzadko się zdarza, żeby jakakolwiek kobieta tak śpiewała :loveu:
-
[quote name='NightQueen']a tak ogólnie Burleska jest rewelacyjna :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oj tak :loveu: a głos Cher i piosenka "You haven't seen the last of me" to po prostu MISTRZOSTWO! :loveu::loveu::loveu: