-
Posts
6950 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vege*
-
no też to zauważyłam :evil_lol: widać to szczególnie w filmie "Burlesque" xD
-
[B]NightQueen[/B] dzięki ;-) twarz może i łagodna bo zdjęcie było stare (więc jeszcze tak dużo operacji nie miała xD ), chyba z początku lat '90, a konkretnie to zdj ;-) [URL=http://img820.imageshack.us/i/chergoddessofpop.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8012/chergoddessofpop.jpg[/IMG][/URL]
-
Moja trochę krzywa Cher :evil_lol: [URL=http://img717.imageshack.us/i/110307070010.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/579/110307070010.jpg[/IMG][/URL] krytyka mile widziana ;-)
-
[quote name='Bolsbokser']Kochana, mam do Ciebie OGROMNą prośbę ... zmień mantrę.:mad: Zamiast wmawiać sobie, że nie umiesz, nie potrafisz, nie dasz rady etc., to wmawiaj sobie, że potrafisz, że nauczysz się rysować. A my wszyscy dawno zapomnimy, jakie były Twoje początki, bo Twoje kolejne prace będą o niebo lepsze. ;) Troszkę wiary w siebie. [/QUOTE] To działa na takiej samej zasadzie, jak ktoś np. sobie wmawia "Boże jaka ja jestem niezgrabna, tu mi brzuch wystaje, tu mam wałeczek, niezgrabne nogi itd..." to nic z tym nie zrobisz bo się dołujesz jeszcze bardziej, a jak będzie sobie ktoś mówić "uda mi się, wezmę się za siebie" to też zdziała cuda ;) Wiem trochę nie na temat, ale mniej więcej o to samo chodzi :evil_lol:
-
[quote name='HelloKally']Ja tam nie wiem na co narzekacie, mój poprzedni kundelek miał taką smycz i nic z nią się nie działo.. [/QUOTE] nam nie chodzi o to, że się psuje czy coś tylko, że jest niewygodna dla większego psa ;)
-
ja kiedyś tylko kółko i krzyżyk umiałam narysować, poważnie :evil_lol:
-
[quote name='betty_labrador']te słowa oddaje przykład mistrzowskiego rysunku Bolobokser :D :kciuki: dawaj Cher ^^[/QUOTE] dokładnie, jej Bokser jest mega :-) mogę wstawić tylko, że na prawdę farba się odbija :/
-
właśnie spróbuj rysować powoli i dokładniej, tzn gęściej stawiaj kreski i używaj różnych grubości ołówków ;) do rysowania ważna jest mega cierpliwość i czas, a efekty będą świetne ;) ps. skończyłam Cher, zaraz wstawię zdj ;-) EDIT: jednak wstawię zdj jutro bo teraz farba odbija się od flesza jak próbuję zrobić zdj ;-)
-
[B]sobolek93[/B] jak na pierwszy raz to ślicznie ci wychodzi :loveu: ja jestem w trakcie malowania CHER :eviltong:
-
Ja mam taką smycz, ale wgl jej nie używam bo wg mnie jest strasznie nie wygodna, właśnie dla tego ze nie mogę jej złapać gdzie mi się podoba, bo jak pies pociągnie to strasznie się w ręce wbija i je ociera :/
-
Mój Szalony Kapelusznik rysowany żelowym długopisem wiem, wiem zdjęcie byle jakie :eviltong: jakie są wasze opinie? [URL=http://img851.imageshack.us/i/110305192640.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/1801/110305192640.jpg[/IMG][/URL]
-
ma ktoś może na sprzedaż EL PERRO 2,5 cm, rozmiar C -50 cm? kolory jakie mnie interesują to: -czerwień -fiolet -chabrowy -limonka
-
[quote name='Agnes'][B]vege[/B] moja nosila z rok zwykla dingo z filcem i nic nie wycieralo ;) A mialam ja dluuugo. Chyba, ze Twoja suka nosi obroze 24h ale jesli tylko na spacer to nie wiem czy stanie jej sie krzywda ;)[/QUOTE] nie, nie Nuka nosi tylko na spacery, w nomu nie nosi chyba, ze mają goście jacyś przyjść to tak [quote name='NightQueen']moja jest długowłosa, filc jej wycierał sierść, miałam spaniela i robiło się to samo, podobnie zauważyłam na foksie mojej ciotki.[/QUOTE] no to sama nie wiem co mam robić, pomyśle do jutra nad tą obrożą ;-)
-
[quote name='NightQueen']to co za problem? :diabloti: pisz do kogoś kto ma netto i niech ci kupi Ja mam netto ale powiem szczerze że nie wiem czy sa u mnie obroże, bo jak pisałam nie lubię skóry więc nie fatygowałam się żeby sprawdzić,a le specjalnie dla ciebie, mogę iść jutro jak chcesz? :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] pomyśle, pomyśle, skoro mówisz, że filc wyciera sierść, to chyba jednak się nei zdecyduję :oops:
-
[quote name='NightQueen']może ci ktoś kupić i wysłać pocztą :diabloti:[/QUOTE] a wiesz, że też o tym myślałam :evil_lol: :razz:
-
[B]blacky764[/B] bardzo fajna ta obroża i do tego jaka tania :crazyeye: sama chętnie bym taką chciała, ale nigdzie nie ma u mnie netto :placz:a po warszawach jeździć nie będę, żeby szukać obroży za 5 zł :lol:
-
[B]monika15[/B] jaka regulacja w tej twojej obroży i jaka szer? :-) też chciałam tą w romby ale takie to były tylko małe rozmiary, ja mam taką: [URL=http://img585.imageshack.us/i/101205135636.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5406/101205135636.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='monika15']A ja w IKEI widziałam obrożę ze smyczą w komplecie po promocji (z 50zł na 10zł) i oczywiście zakupiłam :) Na obroży jest coś w stylu ćwieków... :P[/QUOTE] to jeszcze te komplety są? :-o ja swój kupiłam chyba w listopadzie w Wa-wie w Markach i dość sporo wisiało, ale same małe rozmiary i cudem jakoś znalazłam na moją (chyba ze 4 wtedy dla średnich psów ostały)
-
[quote name='psyja']lupinowe motylki[/QUOTE] :loveu: !!!!
-
[quote name='Lucky.']Podpowie ktoś ? ; >[/QUOTE] Mój pies jest np. strasznie niewymiarowy, bo nie dość, ze krótki to szyję ma chudą, a klatę dużą :evil_lol: wys. w kłębie 52cm, waga 21-22 kg, obw. szyi 39-41, klata 70cm, ogólnie wielkościowo można ją porównać do shar-pei'a ( z psem wujka jest wielkościowo identyczna) tylko głowa jej nie urosła zbytnio :evil_lol:
-
Marta jakę regulacje ma twoja obroża?
-
[quote name='MakeBelieve']vege*-a Ty nie chcesz?;ppp[/QUOTE] nie na razie nic mi nie potrzeba, a co ty zamawiasz? norweskie rasta-jaka szer? :-)
-
[quote name='wikikoniki']U mnie w zoologicznym kosztują 15 ;D[/QUOTE] norweskie tyle kosztują?
-
jakoś słaba, robione telefonem bo nie miałam czym format A4, czarny długopis żelowy ;-) [URL=http://img263.imageshack.us/i/110206135538.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8397/110206135538.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='wikikoniki']zależy ile kosztują; ([/QUOTE] Ja kupowałam u TZ Marty_Ares *czyli z tej strony co podała Make...) i mnie na psa wielkości shar-pei'a kosztowały razem z przesyłką chyba 44 zł