Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. No tak :) były kudłatki, były golaski, teraz czas na gładko:evil_lol:włose. Troszkę odmiany nie zaszkodzi, a [B]Lisiczka :loveu: [/B]śliczna, tylko niech zostawi kłota w spokoju ;).
  2. Rzeczywiście, maleństwo :loveu: minki trzaska jak nasz Lolcio [URL]http://img207.imageshack.us/i/1009701q.jpg/[/URL] będzie ktoś miał z niej pociechę ;).
  3. Od [B]Pokerka :loveu:,[/B] to one migusiem szorują do domków, która następna Pokerku??? żal byloby to zaprzepaścić :evil_lol: nie każdy ma taką rękę ;) do wydawania piesów :loveu:. [B]Koksuniu :loveu: [/B] szczęścia w nowym domku :lol:.
  4. Pokaż się maluszku cioteczkom :)
  5. Jak dobrze widzieć szczęśliwe piesy, czas kibicowałam [B]Liluni :loveu: [/B]podczas choroby i później. Malutka poszczęściło Ci się ;), a najlepsze jest to rozrabianie, ja bym nie chciała mieć grzecznych piesów :evil_lol:, ktoś musi rozrabiać :evil_lol: od razu weselej ;).
  6. [B]togaa [/B]dzisiaj bardzo zajęta ;), troszkę pomogę :) [B]Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne "Dla Braci Mniejszych"[/B] ul.[B]Folwark 8, 34-300 Żywiec[/B] [B][COLOR=#999999]KRS:[/COLOR] [/B][URL="http://www.zumi.pl/2087451,Stowarzyszenie_Humanitarno-Ekologiczne_%22Dla_Braci_Mniejszych%22,Zywiec,firma.html#"][COLOR=#2a80d8][B]0000324731[/B][/COLOR][/URL]
  7. Nikogo jeszcze nie zauroczył [B]Rudzielec :), [/B]tak się zastanawiam dlaczego on nie dostał pilota ;) po takim zabiegu chyba się należy ;).
  8. [quote name='jambi']o Energy zdjęcie wstawiła,aż sie przestraszyłam co jej sie tak pies rozjaśnił, a to jak rozumiem piesa Filo?[/QUOTE] Ja też pomyślałam, że dziewczynki [B]Energy [/B]posiwiały :evil_lol:, dawać zdjęcia :mad:.
  9. Kochana ciocia [B]Energy :loveu: [/B]uszczupliła [B]pudelbonkę,[/B] masz pewnie buziala od[B] Lando :loveu: [/B]tylko musisz się po niego zglosić :evil_lol:. [B]togaa [/B]poprosimy zdjęcia [B]Landona[/B] z pannami ;).
  10. [B]Lunko :) [/B]wypatruj swojego domku :)
  11. [quote name='Smyku']Oneczko po ostatnim tygodniu w pracy poruszam się lotem niskopodłogowym . Iwonko , sukces , wyłazi mi z ziemi coś zielonego[/QUOTE] Jak to wyłazi :evil_lol: o tej porze roku, nie ma prawa :evil_lol:, zakop to natychmiast :evil_lol:. Oczywiście żartuję, u mnie też tulipanki pozwoliły sobie wyjść i hiacynty mają już kwiatostany nad ziemią :crazyeye:. Nie wiem co z nich wyrośnie ;). [B]togaa :mad: [/B]a kto marudził, że Lolciowi tak piknie w loczkach :cool3:, jak pilna potrzeba to zapraszam, oskubiemy gada jak się da :evil_lol: i resztę ferajny też.
  12. [B]Grallik [/B]już rok w nowym domku, a może jakieś zdjęcia, informacje o nim, myślę, że jest więcej osób, które chętnie zobaczą uśmiechnietego [B]Grallika :). [/B]Czy można na to liczyć ????
  13. [quote name='Smyku']Przelatuję ukochać moje skarby .[/QUOTE] Oooooooooooooo :evil_lol: a jakie linie lotnicze :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]długowlosy całuski od nas też :loveu:.
  14. No właśnie :evil_lol: kto to widział dysputy przez telefon, a piesio się nudzi. Defiluj Teosiu defiluj, niech pańcia Cię zauważa :evil_lol:.
  15. [B]Lunka [/B]pokaż się cioteczkom :)
  16. [B]Lolito [/B]kochane będzie długowlose :evil_lol:. [B]togaa, Lolcio [/B]niech zarasta zrobimy na wiosnę bazarek z [B]Lolciowymi[/B] puklami :evil_lol:, będzie kaska na pieluchy. Ja mam jeden w filiżance, taki śliczny czarno-biały :evil_lol: pukielek, ciekawe czyj ;). [B]rytka :evil_lol: [/B]światowa dziewczyna jesteś no, no, no :evil_lol:.
  17. [B]Lando[/B] ślicznoto wyjdziesz na psy ;), podkurują Cię cioteczki, odjajczą tylko domek, gdzie go szukać. [B]Rudy [/B]to chyba zasiedział się u Irenki, nie ma szans na domek staruszek ?
  18. Pare dni nieobecności, a tu takie zmiany :multi: [B]Koksuniu, [/B]powodzenia w nowym domku :multi:.
  19. Pieseczku pokazuj pycholka cioteczkom :)
  20. [quote name='Energy']Wydmuszek nie zostawili:crazyeye::placz: To poproszę z ptaszkiem i kołami w górze:cool3:[/QUOTE] [B]Energy :evil_lol: [/B]ależ masz pomysły :evil_lol:. Biedny [B]Filutek[/B] będzie się gimnastykował, żeby pokazać co trzeba wymagającej cioteczce :evil_lol:.
  21. Bigusiu jak miło patrzeć, że masz swój kawałek podłogi ;), cudny jesteś :).
  22. Cisza u [B]Rudzielca , [/B]podniosę go chociaż :)
  23. Pusto tu, pokaż się chłopaku :) może ktoś Cię zobaczy.
  24. Myślę nad bazarkiem dla [B]Lando :loveu: [/B]a tu ktoś się zainteresował psiną. [B]togaa [/B]jak wejdzie na pewno odpisze :lol:.
  25. [B]Lolitku :loveu: [/B]kochana gadzino :evil_lol: tyle cioteczek Cię odwiedziło, ale Ty masz powodzenie. A oczyska spod kudełków cudne, jak on łypie :evil_lol: zaczaruje wszystkich :evil_lol:. Filmik z Andaluzji fajny :evil_lol: oglądać mogę a w realu to nie wiadomo :evil_lol:.
×
×
  • Create New...