Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='togaa'] [B]Oneczko3,[/B] juz pedzę na Twój bazarek. Cos Ty tam wymysliła...?;)[/QUOTE] Nie na bazarro :mad: tylko do łóżka i się kurować z grypskiem nie ma żartów ;). [B]Landuś[/B] cudny wykąpany, jeszcze raz szczęścia w nowym domku :loveu:.
  2. [B]Morusku,[/B] idą duże mrozy wracaj do cieplego domku.
  3. [quote name='kado']Nagrodą będzie....[B][COLOR=red]UWAGA!!!UWAGA!!!!![/COLOR][/B] pobyt[B] JPG:loveu:[/B] u zwycięzcy w czasie kolejnej cieczki[B] Kudłatej [/B]([B] togaa[/B] prawda, że wspaniały pomysł?:cool3:). Mógłby być to pobyt wakacyjny, ale tak sobie myślę, że[B] oneczka03[/B] byłaby cała w pretensjach, gdyż ten przywilej Jej się należy :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] No tak, tak :evil_lol: masz całkowitą rację :evil_lol:, ale czy mi się coś należy :oops:, nie wiem :oops:. Przecież ta szelma mlaźnie ozorem i wszystko załatwia od ręki :diabloti:. A która to wymyśliła [B]JPG, [/B]przyznać się :cool3:. [B]togaa :loveu: [/B]zdrowiej szybciutko.
  4. Znowu adopcja z prędkością światła :multi:, szczęścia [B]Amberku [/B]w nowym domku :loveu:.
  5. [B]Krakowianko.fr :)[/B] marzec 2009, potrąconego przez samochód Lolcia znajdują dziewczyny, tył ma bezwładny, potrzeb fizjologicznych nie kontroluje. Trafia na "chwilkę" do DT u togaa, wożenie Lolcia po specjalistach, żadnych szans na poprawę. Wreszcie trafia na rehabilitację, zaczyna chodzić, najpierw w wózeczku, później już sam, potrzeb fizjologicznych nadal nie kontroluje. Nie jest w pełni sprawnym psiakiem, tylne nóżki po urazie są słabsze /jak ktoś bardziej spostrzegawczy, to na filmiku z lata widać, jak tylne nóżki się plączą/, potrzebuje codziennych spacerów aby utrzymać mięśnie w kondycji. Potrzeby Lolcia to pieluchy /5-7 szt. dziennie/, podkłady, chusteczki do podcierania, maść sudocrem aby nie tworzyły odparzenia. Karma light, aby utrzymać Lolcia w kondycji, aby nie bylo problemów z koooooooo. Poza tym wszystko to, co potrzebne każdemu piesowi, szczepienia, odrobaczenia, preparaty na kleszcze, czyszczenie ząbków z kamienia. O to wszystko dbamy tu "Cioteczki Lolciowe" i prosimy nowe, bo ten czort tak zalazł nam za skórę i myślę, że odpłaca nam z nawiązką swoim rozrabianiem za nasze starania. Jak coś pominęłam to Cioteczki krzyczcie, ale tego nie da się opisać w skrócie, to trzeba przeczytać w całości, zobaczyć fotki, codzienne starania o zdrowie Lolcia.
  6. [B] Lolitku :loveu: [/B]jak się sprawujesz, herbatka zaparzona :lol:. Cioteczki :loveu: bazarek :evil_lol: zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL]
  7. Teraz padło na [B]togęę , [/B]zagrypiona. Bazarek dla [B]Rondelka :)[/B] zapraszam serdecznie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL]
  8. [B]Togaa :loveu: [/B]zagrypiona, zdrowiej nam szybciutko :lol:. Bazarek dla chłopaka, zapraszam Cioteczki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL]
  9. Wyprodukowałam ;) bazarek dla [B]Lando :loveu:, [/B]zapraszam :) serdecznie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL]
  10. Bigulcu :) pokaż pycholek :)
  11. Grubcio :) pokazuj pycholka :)
  12. [quote name='krakowianka.fr']Witajcie, na tym watku jestem nowa, nie mam czasu przeczytac calosci 142 stron... czy moge prosic o streszczenie w kilku liniach jak bylo z Lolusiem, co przeszedl, jak teraz, gdzie jest i jego aktualne potrzeby. z gory dziekuje. temat sobie zapisuje.[/QUOTE] Witamy u [B]Lolcia :loveu:.[/B] Postaram się streścić, ale zapraszam również do przeczytania wątku, [B]Lolcio JPG [/B]ma tyle fascynujących przygód, co[B] Cioteczek[/B] :loveu: w nim zakochanych :evil_lol:. [B]Togę :loveu:[/B] dopadło grypsko :mad:, [B]Lolitku [/B]dbaj o Pańcię, grzej nóżki, rób herbatkę, zabawiaj, to szybciutko wyzdrowieje.
  13. [quote name='mshume']Super wieści. Może za jakiś czas dostaniemy foty kudłacza z DS :)[/QUOTE] Wiem, że są ładne foty z DT, podczas kąpieli w piątek był bardzo grzeczny :lol:, ale właśnie wtedy [B]togaa [/B]miała awarię internetu, nie wiem czy już usunęli, teraz choróbsko, musimy czekać.
  14. Pokaż się [B]Luneczko :)[/B]
  15. [B]Lando [/B]wczoraj chyba pojechał do domku, [B]togaa [/B]ma straszna grypę, więc nie wiem czy dała radę go zawieźć. Przez telefon nie męczyłam jej bo ledwo mówi. [B]Togaa :loveu: [/B] zdrówka, pogoń to choróbsko :mad:. [B]Lando :loveu: [/B]szczęścia w nowym domku :)
  16. [B]Lolito :loveu: [/B] ciotki znów wywiało :cool3: [B]togaa [/B]pewnie delektuje się ciszą w domku, ja już od tygodnia przycinam drzewka, wszystko mnie boli, piła wysiadła ;), ale już końcówka :evil_lol:. [B]Smyku [/B]chyba chora, zdrówka życzymy :loveu:, a gdzie reszta ???? [B]ihabe[/B] napracowałaś się, ładna stronka stowarzyszenia, dopiero na niej widać ile dziewczyny wkladają swojej pracy w pomoc psiakom.
  17. Grubcio :loveu: dostałeś 10 zł stałej :lol:. Wysłałam dziś 50 zl na lek i 50 zł za 5 m-cy po 10 zł stałej deklaracji. Zdrówka czorcie, jakoś podczas mrozów staruszki zdecydowanie lepiej się czują. Mój piesio przy nagłych zmianach pogody potrafi wyć z bólu, ale jego ma kto utulić. Grubciu, człowieka Ci życzę :).
  18. [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=#2e8b57]Lolusiu [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][IMG]http://www.picturesanimations.com/l/love/16.gif[/IMG]
  19. Odezwała się [B]Pani Prezes KOLK :evil_lol: - ENERGY :loveu:.[/B] Bo u [B]Lolcia[/B] to nie wiadmo jak by było po kastracji i gdyby była pewność, że mu nie zaszkodzi, to na pewno już by stracił klejnociki ;). Zaraz mnie [B]togaa[/B] zacznie ganiać :evil_lol:. [B]togaa :mad::mad::mad: [/B]to za przeprowadzkę ..... [B]Lolitku :loveu: [/B]odpuść sobie już wystarczy tych kwików :cool3:.
  20. Oj [B]tayga [/B]aleś sobie cudaka :loveu: przygarnęła, śliczny jest, jak to dobrze, że mam trzy koty :evil_lol:.
  21. [quote name='togaa'] Komu i ile jestem winna ? jak z płatnosciami ? [B[/QUOTE] O to się nie martw, ;) wszystko załatwione. :lol: [B]Smyku :loveu:[/B] kochana nas uratowała. :evil_lol: Taka histeria [B]Lolusiowa [/B]chyba pierwszy raz na taką skalę. Letnią cieczkę spędzil u mnie i żeby bylo bliżej od razu bym go przygarnęła, ale na naszą odległość to nie zarobimy na paliwo. Na 10 dni go wieźć to troszkę za daleko, a dłużej u mnie zimą to nie wiem jak by było. [B]togaa :loveu: [/B]przeprowadzaj się bliżej. :evil_lol:
  22. [quote name='pom-pon']myślę, że zostanie Ci to wybaczone ;)[/QUOTE] Mam taką nadzieję. :cool1: [B]Lolito [/B]koncertuje na całego, słyszałam. :-o [B]Lolitku :mad: [/B]dosyć amorów, daj ludziom odpocząć.
  23. [B]Lando [/B]:) chlopaku Ty bądź zdrów, trzymam kciuki za Ciebie :)
  24. Pamiętam i ja cudnego staruszka, jakie on ma ufne oczy. Trzymaj się Grubciu :loveu: i zdrowiej. Poproszę konto, postaram się coś wysupłać :lol:.
  25. [B]togaa [/B]odcięta od netu, nic nie wiemy co gadzina porabia :evil_lol:. Dziewczyny pisałyście o kwiatkach, to poproszę zdjęcia w zastępstwie Lolciowych, będzie czym nacieszyć oko ;).
×
×
  • Create New...