Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='kado']Padłam dzisiaj po raz kolejny ze śmiechu...:megagrin::megagrin::megagrin: [B]Energy[/B] czy Ty to widzisz? Oj się będzie działo się :evil_lol:[/QUOTE] Ja też :roflt:, oplułam monitor :diabloti: i właśnie miałam skopiować bo [B]togaa [/B]chciała zatrzeć ślady :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  2. [quote name='Energy']A już znasz odpowiedź?:diabloti:to proszę o nią i będzie Lolo u Ciebie:multi::multi::multi::evil_lol: Zabawiać panny:crazyeye:no wiesz:oops::evil_lol:[/QUOTE] Co to za poprawianie :mad::mad::mad:. [B]Maja - Kumka - Kaja[/B] :scared:, albo ............... :niewiem:, albo .....:hmmmm:...... :evil_lol:
  3. [quote name='Energy']Fakt, prawie sklonowane:evil_lol: No to podpowiem:multi: najstarsza jest Kaja, a największa Maja:cool3:[/QUOTE] Cóżeś taka niecierpliwa :cool3:, już szukałam lupy żeby je poogladać na wszystkie strony:roll:, a tu wzięła i podpowiedziała :mad:. I nie będzie nagrody, a w nagrodę [B]Lolcio[/B] :loveu: miał przez tydzień zabawiać panny :diabloti:.
  4. [quote name='Alicja']oj to z całej siły :kciuki: chłopak zapadł mi w serducho[/QUOTE] Trzymaj się [B] Rudzielcu :) [/B]śliczny, powodzenia w nowym domku :):):)
  5. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][B]Kaduniu :loveu: bądź szczęśliwym pieskiem[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.picturesanimations.com/birthday/0/111.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/b/birthday/111.gif[/IMG][/URL] ..............................[IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs_cats/poesenhond25.gif[/IMG][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=purple][B]a kotka sam sobie przynieś[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE] :evil_lol:
  6. [B]Landuś[/B] zadomowił się na dobre :evil_lol:, bawi się z sąsiadem :diabloti:.
  7. [B]togaa, a [/B]cóżeś chłopaka tak roznegliżowała, będzie się wstydził biedaczysko ;).
  8. [B]Lenurku,[/B] zdolniacha z Ciebie :evil_lol:. A [B]Lolitka :loveu: [/B] laski nawiedziły :evil_lol:, ciekawe, która przypadłaby mu do gustu ;). [B]Energy[/B] :evil_lol:, która najpowabniejsza :diabloti:.
  9. [quote name='Monika z Katowic']Pięknie prosimy o choć jedną nową fotkę naszego staruszka!!!!!:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla: Też chętnie zobaczę Grubalka :)
  10. Czekam na wiosenną [B]Lilunię,[/B] może jakieś fotki się pojawią :).
  11. A ja czekam cierpliwie :evil_lol:, albo i nie :evil_lol: na wiosenną odsłonę [B]Teosia :loveu:.[/B]
  12. [quote name='Smyku']Jak nie da po dobroci , to wykradniemy , w kupie siła .[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Lolitku :loveu:[/B], musisz być cały czas w gotowości, walizka spakowana i czekaj cierpliwie aż się zjawimy :evil_lol:.
  13. Jak się ranka goi u Xavierka :)
  14. Przyszłam i ja do cudnego klonika :loveu:, a tu [B]togaa [/B]wpadniętapo uszy :evil_lol:. Znajdzie ślicznota domek migiem, niech tylko ludziska obudzą się po zimie ;).
  15. [quote name='Smyku']Togaa to mnie uspokoiłaś , jadę do Iwonki na wakacje.[/QUOTE] Ja zapraszam serdecznie:multi:, ale czy [B]togaa [/B]da nam [B]Lolcia :loveu:, togaa [/B]to od kiedy te wakacje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  16. A co taka cisza u dziewczynki :), jak dziś ogonek :)
  17. [B]Xavierku[/B], a o Ciebie sierotko nikt nie pyta ...
  18. Grubalku :loveu:, słoneczko tyle cioteczek się martwi rozruszaj kosteczki :).
  19. Fiszko, ale szybko się podziało :) trzymam kciuki :):)
  20. Grubciu śliczny pycholku :) co słychać :)
  21. Xavierku, ależ Ci się spadło :) bazarek na chłopaka jeszcze czynny [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL] zapraszam !!!!
  22. [B]Rondelku[/B], uważaj na klejnociki, cioteczki na bazarku zaszalały :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202714-Ładne-nóżki-na-wiosnę-tylko-8-50-do-03.03-godz.-22.00[/URL] jeszcze czynne, może ktoś się skusi :)
  23. [quote name='Smyku']Kurna , komu tu dać wiarę ? Iwonka pisze , że gadzina jak kąsa to delikatnie a Basia zaprzecza . Chyba będę się musiała zacząć bać .[/QUOTE] Chyba będziesz musiała sprawdzić sama, prawda[B] Lolcio :) [/B]
  24. Ależ postępy, [B]Gusia :loveu: [/B] oby tak dalej, daj się kochać ;).
×
×
  • Create New...