-
Posts
19041 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ona03
-
[quote name='togaa']Wyslę Ci oryginał tylko nie wiem czy zechce wisieć ? On raczej w pędzie, w galopie cały dzień...;)[/QUOTE] Oryginał będzie w łóżku :cool3:. [B]Togaa [/B]musisz coś zrobić z pierwszym postem, trzeba uaktualniać przychody z bazarków :mad:.
-
[quote name='Poker']mnie też to zdjęcie najbardziej zauroczyło [URL]http://img844.imageshack.us/img844/9486/sam3563.jpg[/URL][/QUOTE] A ja napisałam, że wydrukuję i powieszę sobie nad łóżko, tylko post mi wcięło :evil_lol:, [B]togaa [/B]mogę[B] :diabloti:[/B]
-
[quote name='Smyku']No moje cudo kochane .[/QUOTE] I na dodatek rozczochrane, [B]Lolciu [/B]:loveu: jesteś śliczny z tymi pisankami :evil_lol:
-
Potrącona bigielka Luna - zbieramy na pieluchy !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][B][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/paas2.gif[/IMG],,,,,,,,,,,,,,[IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/paas2.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][B]Wesołych Świąt Luneczko[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/123.gif[/IMG]..............[IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/123.gif[/IMG]..............[IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/123.gif[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange][B]Maluszki, pobudka Świąteczna[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/110.gif[/IMG] [quote name='Smyku']Togaa zamieniełaś księciunia na Lalunia ?[/QUOTE] [B]Togaa [/B]jak się miewa Nasz [B]Loluś-Laluś, [/B]a może [B]Laluś-Loluś :evil_lol:,[/B] jaki z niego Laluś, jak takie czarne "kochy" nosi :diabloti:. [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/117.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/117.gif[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/117.gif[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Wesoły Świąt Emiśko[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/35.gif[/IMG]
-
Kosmaty,śliczny Rondelek z żywieckiego ronda. Ma wymarzony domek !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]Wesołych Świąt Rondelinku[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/Easter3.gif[/IMG] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]Wesołych Świąt Gralliku[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/35.gif[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][B]Wesołych Świąt Landusiu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter_glitter/easterbunny2.gif[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Wesołych Świąt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/42.gif[/IMG]
-
Uciekinier ze schronu.Cudny Teodor na kanapie u Małgosi....
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorchid][B]Wesołych Świąt Małgosiu i Teosiu[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9932cc][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/35.gif[/IMG] -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
ona03 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]Iwonko, Liluniu i reszta rodzinki, Wesolych Świąt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/42.gif[/IMG] -
Xavier w typie huski. Niezwykłe koleje losu. Juz w domu.
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=blue][U][I]Wesołych[/I][/U][/COLOR] [COLOR=blue]Świąt[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/Easter3.gif[/IMG] -
Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje
ona03 replied to piołun's topic in Już w nowym domu
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B]Wesołych Świąt Łobuzico[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/35.gif[/IMG] -
Strzaskana łapka ,ból ,mały Albinek już w domku !
ona03 replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Piękne rymowanki :) [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Wesołych Świąt Albinku i Cioteczki [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#2e8b57][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter_glitter/easterbunny2.gif[/IMG] -
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Wesołych Świąt[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/Easter3.gif[/IMG]
-
A te znowu to samo :cool3:, jakie prezenty, jaki zajaczek :evil_lol:, z jakiej to bajki :evil_lol:. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B]Wesołych Świąt kochany Lolitku Tobie i Twojej świcie życzę[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/42.gif[/IMG]
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
ona03 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Comic Sans MS]Bigusiu :loveu: Tobie i Twoim Cioteczkom Wesołych Świąt[/FONT] -
[quote name='Energy']Ale on taki podobny jest;) [/QUOTE] Hej :evil_lol: to żółte z tym fioletowym to ma być pudliszon :evil_lol: