Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='Poker']zgubili sie na całego. Gdzie ich szukać?[/QUOTE] Byliśmy u "wód" :evil_lol: podleczyć się trochu :evil_lol:, powdychaliśmy troszkę jodu w Ciechocinku, w Ostródzie [B]Lolcia[/B] :loveu: chciały pożreć brzydkie kaczątka :diabloti:, ale nie daliśmy się :evil_lol: i jesteśmy, zdjęcia jutro, padamy na pyszczki :evil_lol:.
  2. Prose Pani jak tu fajnie :multi: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7695/pict0168a.jpg[/IMG] Ile tu zapachów :evil_lol: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7818/pict0166a.jpg[/IMG] I dziewcyna jest :loveu: [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9833/pict0163am.jpg[/IMG] Tylko nie chce ze mną gadać :diabloti: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5613/pict0162a.jpg[/IMG]..
  3. Opole :niewiem: nic takiego nie było po drodze:hmmmm: :evil_lol: Ależ się [B]Lolcio[/B] nagimnastykował w [B]Pokerowym[/B] ogródeczku :evil_lol: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/787/pict0169a.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9679/pict0170a.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4977/pict0159af.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/4966/pict0160a.jpg[/IMG] .
  4. [quote name='togaa'][B]Lolito[/B] nic nie mówi jak tam wczoraj było w gościach....?[/QUOTE] Było sssssuper :evil_lol:, dostał jeść w nowej misce, pić też :evil_lol:, pozwolili pobiegać po ogródku :evil_lol:, pokopać troszkę :diabloti:. [B]Pokerku [/B]:loveu:[B], [/B]dziękujemy za gościnę :multi:, [B]Lolcio [/B]:loveu: ruszył w trasę koncertową ciekawe gdzie teraz zawita :evil_lol: Zdjęcia za chwilkę bo wczoraj padliśmy.
  5. Wreszcie dotarłam do szczylków, śliczniaste, tylko domki....
  6. [quote name='Poker']Należy czytać w domyśle,że ona03 nie odda go już nigdy. Co odrośnie , to go ostrzyże.[/QUOTE] Strzygę gada rano w południe i wieczorem :evil_lol: , nie odrośnie :cool1: Krówek się pasie :evil_lol: [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/2710/pict0142at.jpg[/IMG] jak już się napasł :evil_lol: to trzeba siiiiiiii:diabloti:, nawet drzewko nie jest potrzebne :evil_lol: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8753/pict0143a.jpg[/IMG] a teraz nie przeszkadzać, będę spał ;) [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/1088/pict0154ak.jpg[/IMG] już śpię :diabloti: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3487/pict0156as.jpg[/IMG] dobranoc, specjalnie dla [B]togusi [/B]:evil_lol: ogonek :evil_lol: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1153/pict0147a.jpg[/IMG] Pieluszki nie są wcale dziewczyńskie, mają namalowane samochodziki i takie tam inne zabawki .......:evil_lol:
  7. [B]Darunia-puma[/B] :loveu: skusiła się na parę kwiatków z mojego ogródeczka i jest wpłata 28 zł:Rose::Rose::Rose: dziękujemy pięknie :) z [B]Lolitem[/B] [B]togusiu[/B] wpisz na transportowy 28 zł [B]Smyczku[/B] a dlaczego dziewczyńskie, ja się nie znam, zakładam to co kupili :evil_lol:.
  8. [quote name='Smyku']Suuuper , umawiamy się na Ławicy , ewentualnie Krzesiny gdyby leciał F16 .[/QUOTE] Aż takich chodów nie mamy :evil_lol: ale skrzydła suuuuper :evil_lol:. [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2969/pict0120a.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9712/pict0122a.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/201/pict0123a.jpg[/IMG]. [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/6483/pict0125ab.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/354/pict0129a.jpg[/IMG] .
  9. Ło kij [B]Smyczku[/B], jak będzie startował wpiszę mu Ławicę w GPS będzie bezpieczniejszy :evil_lol::evil_lol: Dziś mieliśmy bardzo pracowity dzień, zaznaczaliśmy niteczkami kolory tulipanów bo już się zaczęły osypywać i kto je później rozpozna :diabloti: a teraz czuję kręgosłup :diabloti:. [B]Lolcio[/B] :loveu: chrapie bo to jego pora drzemki za godzinę się obudzi i zacznie rozrabiać. Rano jest to samo 6.30 pobudka jak już chwilkę po siódmej Lolcio wszystkich wyciągnie z łóżek to sam zalega na łóziu i dosypia co najmniej do 8.30 :diabloti:. [B]Togusiu[/B] jak wolisz menela to oddam go jak zarośnie :eviltong: / na co nie pozwolę :evil_lol:/
  10. [quote name='Malgoska']Lolcio był u fryzjera?[/QUOTE] Taaaaaak :evil_lol:,[B] Lolcio [/B]:loveu: ma prywatnego fryzjera, [B]Lolcio[/B] :loveu: gwiżdże :evil_lol: fryzjer leci :evil_lol:, ale fryzjer gwiżdże :diabloti:,ooooo w tę stronę to nie działa :diabloti:. Mężuś nazywa[B] Lolcia [/B][B]"Skrzydlata Polska", [/B]tak piknie odstają mu skrzydełka od pieluch, nie mają się gdzie ukryć jak włosków mniej i[B] Lolo[/B] biegnie, uszka fruwają, skrzydełka latają, nie wiadomo gdzie wyląduje,[B] tooga[/B] obserwuj niebo :evil_lol:. Buzialeczki dla Cioteczek od gadziny, idziemy kosić, w końcu święto pracy trzeba uczcić pracą :evil_lol:.
  11. . Prose pani :evil_lol:, długo będzie pani wieszała to pranie :cool3: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8418/pict0116so.jpg[/IMG] mnie już się nudzi.... [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5140/pict0117v.jpg[/IMG] gdzieś bym sobie poszedł :cool3: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6800/pict0118r.jpg[/IMG] o ooooooo, co tu chodzi :cool3: chyba biedronka :evil_lol: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1659/pict0119u.jpg[/IMG] ..
  12. ..... [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/6200/pict0111i.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2623/pict0112c.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4182/pict0113b.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/1138/pict0114k.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5190/pict0115z.jpg[/IMG] ..
  13. [B]Lolcio[/B] :loveu: krówek się pasie [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5301/pict0107i.jpg[/IMG] [B] Lolcio [/B]:loveu: ze skrzydełkami :evil_lol:, może nie odleci;) [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2002/pict0108ie.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9784/pict0109xn.jpg[/IMG] Prose Pani znowu mnie przywiązali :mad: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7848/pict0110g.jpg[/IMG] .
  14. Lolcio z kumplem :evil_lol: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9080/pict0105i.jpg[/IMG] i już smutno, kumpel sobie poszedł :cool3: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9852/pict0103f.jpg[/IMG] ale może wróci ;) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2730/pict0102vv.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Smyku'][B]Oneczko[/B] , gdzie schowałaś Księciunia ? Cisza tu podejrzana , Lolu daj głos .[/QUOTE] Hauuuuuuuuuuuuuuuuu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzisiaj dopiero ok. 18.00 wyszliśmy do ogródka, wcześniej nie było szans taki upał i Lolcio był obrażony, za to wrócił przed chwilką siłą zagoniony [IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/97.gif[/IMG]. Najchętniej zostałby przed domem i pilnował do rana :diabloti:, chyba toga byłaby już rano pod plotem :evil_lol:.
  16. [quote name='Szarotka']Wstaw bazarki na reklame bazarkow :):)[/QUOTE] One już się skończyły :evil_lol:, ale dzięki za czujność:multi:.
  17. [B]Księciunio [/B]:loveu: sobie dzisiaj chwilkę popłakał :diabloti:, dziwne, że ani[B] togaa [/B]ani [B]Smyku [/B]nie przybiegły :evil_lol:. A było tak :evil_lol:, na zakończenie pracy w ogródku trzeba wywieżć taczkę z zielskiem itp. na kompostownik za płotem :evil_lol:. [B]Lolcio [/B]:loveu: pierwszy chętny, więc uwiązałam go na smycz, wzięłam taczkę, [B]Czikusia[/B] pod pachę i idziemy :evil_lol: ale rąk za mało :evil_lol:. Więc wzięłam najpierw obie gadziny, zaprowadziłam do sadu, tam Czikuś położył się na trawce, Lolcia uwiązałam do śliwy i wróciłam po taczkę. Jak tylko zniknęłam Księciuniowi z oczu zaczął mnie wołać tak smętnie, że tylko czekałam kiedy [B]togaa[/B] przybiegnie na ratunek, więc w te pędy z taczką do gadziny bo się zapłacze, albo jaki TOZ mnie nawiedzi :diabloti:.
  18. [quote name='Poker']Jeszcze sie wietrzy doospko czy teraz jest całowane?:loveu:[/QUOTE] Teraz jest pora wieczornej drzemki i niech nikt nie waży się budzić [B]Księciunia[/B] :loveu: bo będzie zły :diabloti:.
  19. [quote name='moni12']Oneczko jak to?! "Biegał po ogrodzie w poszukiwaniu nie wiadomo czego".Lolito to mądra bestyja i sprawdzał czy kwiatki dobrze sie mają i na jesienny bazarek dla niego będa ok.:diabloti:[/QUOTE] Tak, tak, sprawdzał czy będzie kasa na powrót, czy zostanie u mnie, nie wiadmo co[B] GADZINIE [/B]:loveu: bardziej pasuje :evil_lol:. Żeby to można było się dogadać :diabloti:. Buzialeczki od[B] Lolisia [/B]:loveu: dla [B]Cioteczek[/B] :loveu:, idziemy w ogród już słoneczko piknie świeci, niech się /wycałowane :diabloti:/ dooooooopsko troszkę powietrzy :evil_lol:.
  20. [quote name='Malgoska']To Loluś zmienił właściciela?[/QUOTE] Tylko na czas cieczkowania :evil_lol: togowej sunieczki Togi :loveu: [quote name='Energy'] Oneczko skąd masz takie piękne tulipany???:crazyeye:[/QUOTE] Zapraszałam Cię na bazarro tulipanowe , nie skorzystałaś :cool3: to nie masz :diabloti:, w tym roku możesz się skusić, tyż będą :evil_lol: [B]Lolitek[/B] :loveu: od rana obrażony, dobrałam się do jego włosków na brzusiu i doopsku :evil_lol:, mam przechlapane :diabloti:.
  21. [B]Pokerku[/B] :) też się zastanawiam co te tulipanki w tym roku tak wcześnie :evil_lol: [quote name='togaa'] [B]Lolito [/B]nie rozsiadaj się, to tylko "wakacje'....[/QUOTE] On wcale się nie rozsiadł :evil_lol:, On się rozłożył na połowie łóżka :diabloti: i gdzie ja będę spała :cool3:. I na dodatek jeszcze chrapie :roll:.
  22. Poznałam [B]Zołzę[/B] :loveu: i wcale nie miała ochoty nikogo zjadać :evil_lol:, bardzo delikatna sunieczka, cóż też[B] Poker[/B] wymyśla :mad: [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4954/pict0068a.jpg[/IMG]. [B][U]Fryga i Lolcio[/U][/B] :) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3794/pict0073a.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6958/pict0074a.jpg[/IMG]
  23. I [B]Lolcio[/B] :loveu: na włościach, obwąchał wszystko co tylko możliwe :evil_lol:, wszystkie krzaczki zaliczył, z pół godziny biegał po ogrodzie w poszukiwaniu nie wiadomo czego :evil_lol: [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6488/pict0095a.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3551/pict0096a.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3268/pict0097a.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4971/pict0098an.jpg[/IMG] I z Czikusiem wspólny front, obszczekać obcego :diabloti: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4417/pict0100a.jpg[/IMG] .
  24. Ciąg dalszy :evil_lol: [B]Karolcia & Lolcio [/B] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6753/pict0085a.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9256/pict0086ad.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6199/pict0087a.jpg[/IMG] ..
  25. Rośnie nam nowe pokolenia dogomanii :multi: /było nam bardzo miło poznać całą Rodzinkę :multi:/ Córeczka[B] Kado[/B] - znana z bazarków modelka[B] Karolcia [/B]:loveu: [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3751/pict0080a.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/6448/pict0081ak.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7311/pict0082am.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1388/pict0083a.jpg[/IMG] [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2712/pict0084aj.jpg[/IMG] .
×
×
  • Create New...