Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Cóż z niej taki śpioch, [B]Lolcio[/B] gania od rana pod płotem sąsiadów /relacja togaa :evil_lol:/ a księżniczka chrapie ;), myślę, że z wiosną jej przejdzie i też będzie szaleć na dworku :)
  2. [B]Braszka :loveu:[/B] tak ufnie przytulona :multi:, szczęścia malutka :multi:
  3. [quote name='kado']Czyli 2 psy na smyczach ciągną go za sobą:evil_lol:[/QUOTE] Czyli jest wesoło :evil_lol: A ja czekam na fotkę [B]Kadunia z Tosią ;)[/B]
  4. Jestem u Perełki "kudłaczki", z czasem pogodzi się nową sytuacją i będzie coraz lepiej jak u Braszki :lol:, otworzy się na nowości. Jak po nocy, dała troszke pospać ;).
  5. [quote name='feliksik'][B]Oneczko[/B], czy ty miałaś tą piękną akitę? Bo może znasz ludzi. tu tragedia - na wątku na dogo wspomniane post 772 i na FB - zostały psy rodowodowe akity - właścicielka zginęła w wypadku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218416-Szira-już-w-Fudacji-EMIR-walczy-o-życie-i-prosi-o-pomoc/page31[/URL][/QUOTE] Wiem i akurat znałam, przykre to wszystko :shake:. Czytałam na akitkach, że pieski są "zaopiekowane" i będą im szukać nowych domków.
  6. [B]Pokerku, [/B]nauczyliście [B]Braszkę :loveu:, [/B]że ludź może być dobry i to teraz procentuje, to u Was się otworzyła i będzie otwierać się nadal, bo już bardzo chce ufać, powodzenia malutka :multi:
  7. [B]Żabolciu[/B] pokazuj się w Nowym Roku :)
  8. [B]Filutku [/B]co słychać w Nowym Roku :)
  9. Aresiku pokazuj się :)
  10. Ależ [B]Julkowi :loveu:[/B] się podrosło :) [B]togaa [/B]zreperuj tego neta bo nic nie wiemy :roll:
  11. [B]Shrekusiu :loveu:[/B] pokazuj się, [B]togaa[/B] bez internetu, nie ma nowych wieści ...
  12. [B]Igunia :loveu:[/B] wlazła pod kołderkę i udaje, że jej nie ma :evil_lol:
  13. [B]Pokerku :) Braszka[/B] odnajdzie się w nowym domku, tylko chwilki potrzebuje :)
  14. [B]togaa[/B] zepsuła internet :evil_lol:, jak tylko naprawi, odniesie się do pieluszek ;)
  15. [B]Tosiu [/B]:loveu: nochal masz tak samo wielki :evil_lol: jak [B]Lolcio[/B] :loveu:, cudna jesteś.
  16. Jak malutka dzisiaj ???? Dalej taka radosna, trzeba jej kompana sprowadzić :)
  17. [B] Kaduniu[/B] :loveu: jesteśmy, wszystko będzie dobrze :lol:
  18. [quote name='kado']Kochane trzymajcie jutro za mnie kciuki i bądźcie ze mną......Wasza [B]Tosieńka[/B]:) [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/QUOTE] [B]Tosiu :loveu: [/B] teraz to już będzie tylko lepiej :lol:, będziemy z Tobą :)
  19. Toż to same łóżkowe sceny ;) jak tu spać :evil_lol: Śliczności :loveu: dominuje rude :evil_lol:, kocham Rudzielce....
  20. [quote name='Poker']właśnie tak sobie pomyślałam i nawet nie pytała mamusi i tatusia czy chcą córunię za mąż wydać.[/QUOTE] Łoj tam, od razu za mąż ;), teraz o nie w modzie :evil_lol: i jeszcze pytać :diabloti: phi [B]Braszko :loveu:[/B] życzę Ci aby to był najwspanialszy domek :multi:
  21. Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
  22. Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
  23. Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
  24. Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam również [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
  25. Bazarek dla [B]BM[/B] od [B]Mamy Alfika[/B] :loveu: zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220576-Dzień-Babci-Dzień-Dziadka-na-trzy-cele-do-13.01.-godz.-23-00[/URL]
×
×
  • Create New...