Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Jesteśmy, ale tak padnięci, sama nie wiem dlaczego ;). Na dzień dobry ramiona były zajęte przez Czikusia, więc Lolcio zadowolił się Wujciem :evil_lol:. Dopiero w samochodzie Lolcio zaległ na moim jednym kolanie, Czikuś na drugim i dojechaliśmy :diabloti:. Lolito najpierw musi obwąchać wszystkie krzaczki :cool3:, co tam ciotki... [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8797/pict0057a.jpg[/IMG] [B]Loluś[/B] śpiewa serenedę [B]Pokerowej Frydze [/B]:evil_lol:[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3794/pict0073a.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6958/pict0074a.jpg[/IMG][B] Fryga[/B] w całej okazałości, bardzo delikatna, subletla sunieczka, a nie [B]Zołza[/B] jak ją [B]Poker[/B] nazywa ;) [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/4954/pict0068a.jpg[/IMG] ..
  2. [quote name='Poker']togaa, wyrycz się dziś ,żebyś jutro już nie musiała. My z Nikaraguą też sie dokulamy tak ok.12.30.Może zabiorę ze sobą zołzunię jak nie macie niczego przeciw.[/QUOTE] Zapraszamy wszystkie Zołzunie :loveu: , najwyżej nas zjedzą :evil_lol:
  3. [quote name='Energy']Stęskniłyście się?:sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :lol:[/QUOTE] Oczywiście, że tak :evil_lol:, czekamy jutro w południe tam gdzie zwykle :evil_lol:, chyba już musisz wyjeżdżać :evil_lol:.
  4. Toż to najprawdziwszy [B]Lol [/B]:loveu: [B], [/B]uwaga bo [B]togaa[/B] go podmieni :mad:
  5. [quote name='Smyku']Dobrze , że czuwacie , jutro lecę na poszukiwanie Lola . Oczywiście buziale dla księciunia .[/QUOTE] Ja to chciałam w nocy szukać :diabloti:, ale nie otworzyli :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]:loveu: spakowałeś się, nie zapomnij o "dziewczynie":cool3: [quote name='Smyku']A to się robi światowiec z naszego synusia . Ja muszę się zadowolić wersją gazetową księciunia . Żebym tak miała czas jak go nie mam . Basieńko , Iwonuś we wtorek Natalia ( córka ) urodziła synka .[/QUOTE] [B]Smyczku [/B]jaką gazetową, masz JAJO, pukiel włosków i wizytę w planach :evil_lol: Dopiero doczytałam :oops:, [B][FONT=book antiqua][SIZE=5][COLOR=#ff0000]wszystkiego dobrego DZIDZIOLOWI [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:loveu:[B][FONT=book antiqua][SIZE=5][COLOR=#ff0000] życzymy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://www.picturesanimations.com/b/babies/16.gif[/IMG] 
  6. Nadal duży dług u [B]Shrekusia[/B], tak jak u pozostałych podopiecznych BM Malutki bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225750-Torebki-prosto-z-Wiednia-spodnie-z-Ire-dla-Braci-Mniejszych-do-23-04-2012-godz-20-00[/url] i jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225893-Biżuteria-dla-kobitek-)-do-23-04-2012-godz-19-00[/url] zapraszam :)
  7. [B]Pokerku [/B]:loveu: :multi: ależ kasy:multi:, tylko, że i potrzeby dużo większe, robimy następny bo Stowarzyszenie w długach :shake: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225893-Biżuteria-dla-kobitek-)-do-23-04-2012-godz-19-00[/url] Zapraszam Wszystkich serdecznie :).
  8. On sobie sam z półeczki sięga smakołyki ?? :evil_lol: A łapeczki tylne poplątane jak u Lolcia na początku, biedna kruszyna, oby doszedł do sprawności...
  9. [quote name='gonia66']Dzięki Evuś!!!Ależ to cudo!!To było na licytacje jajco, czy tak, po prostu sobie ktoś sprawił prezent??tak, czy siak, strasznie fajnie to wyszło:):) [/QUOTE] [B]Goniu[/B] :) była bitwa o JAJO :evil_lol: , ależ bylo wesoło :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225094-Artyści-dla-Lolusia-)-do-01-04-2012-godz-21-00[/URL]
  10. [quote name='kado']Ale Twój banerek mnie nie przekierowuje na watek [B]Lolitka[/B]:loveu:[/QUOTE] A gdzie :roll:, ja trafiam prosto do [B]Lolcia [/B]:loveu:a [B]Ty [/B]????
  11. [B]Kacprutku [/B]:loveu: kochany cudnie wyglądasz na tym stole :evil_lol:, nie mogę się oprzeć :evil_lol: buzialeczki poświąteczne od [B]Lolcia [/B]i reszty [IMG]http://www.picturesanimations.com/e/easter/122.gif[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2575/sam8450.jpg[/IMG].
  12. [quote name='EVA2406']Wszystko poznikało i nawet powiadomienia nie przychodzą..... A jak tam Lolito piękny po świętach?[/QUOTE] Też bym chciała wiedzieć, [B]togusia [/B]go schowała i cisza :evil_lol:. Takie pikne życzenia świateczne były :mad:,[B] Lolito[/B] na jaju :evil_lol:. Mój banerek[B] Lolitkowy[/B] :loveu: podlinkowany, [B]Kado [/B]:loveu: [B], Smyczku[/B] :loveu:można podmieniać ;)
  13. Ależ się naszukałam wątku [B]Maluszka[/B], zapraszam na bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225750-Torebki-prosto-z-Wiednia-spodnie-z-Ire-dla-Braci-Mniejszych-do-23-04-2012-godz-20-00[/url]
  14. I mój bazarek też powrócił :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225750-Torebki-prosto-z-Wiednia-dla-Braci-Mniejszych-do-23-04-2012-godz-20-00[/url] zapraszam
  15. [quote name='Poker']A niech to cholera weźmie dobrze ,ze zapisywałam na bieżąco licytację i koniec bazarku był wczoraj.Może na tej podstawie coś zdziałam , bo mnie chyba licho porwie. Dobrze też ,ze zawsze spisuję sobie nr telefonów z bieżących spraw jak np.wizyt przedadopcyjnych. Dziś u mendy ma być behawiorystka.Zobaczymy co poradzi.[/QUOTE] Ja też nie mam zaufania do tych "nowości" :evil_lol: papier to papier :evil_lol:. Trzymam kciuki za "mendę" :loveu:, może jej się poprawi.
  16. [B]Lolitku [/B] :loveu:jak dobrze, że Ciebie nie wcięło :evil_lol:, moje słoneczko :evil_lol:
  17. [quote name='Malgoska']do mnie :multi:[/QUOTE] Ja tam mam oryginał :evil_lol:, co prawda tylko na wakacje, ale oryginał :evil_lol:. [B]Lolitku [/B]:loveu: kiedy się pakujesz :cool3:
  18. [quote name='kado']Tia...ciekawe kochana, czy Ty byś się wychylała,jakby jaja Twe :cool3: licytowali:evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem :niewiem: ale chyba nie :evil_lol::scared: [B]Lolisiu[/B] :loveu:, ciekawe do kogo trafisz :evil_lol:
  19. [B]Lolisiu [/B]:loveu: kochanie co u Ciebie, Wszyscy obserwują [B]JAJA [/B]:evil_lol: a tu pusto :mad:
  20. Kurczaczki wróciły, zapraszam :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225260-Kurczaki-wróciły-do-01.04-godz.19.00[/URL] [B]Lolito[/B], którego wybierasz :evil_lol:
  21. [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Energy[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: gdzieś się znowu zapodziała :cool3:, na bazar biegiem, marsz :mad:, tulipanki beeeeee, to chociaż na jajo popatrz :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225094-Artyści-dla-Lolusia-)-...do-01.04.2012-godz.21.00[/URL]
  22. [quote name='Smyku']Bo my też wysiedzimy jajo czekając na Lolita jajecznego .[/QUOTE] [B]Smyczku :loveu:[/B], jak już wysiedziałaś to dawaj będzie jeszcze jedno :evil_lol: do bazarku :evil_lol: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225094-Artyści-dla-Lolusia-)-...do-01.04.2012-godz.21.00[/URL] [SIZE=4][COLOR=blue][B]Zapraszam Wszystkich serdecznie, kupować, licytować, kasy nie żałować :mad:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red][B]Energy[/B][/COLOR][/SIZE] :loveu: gdzieś się znowu zapodziała :cool3:, na bazar biegiem, marsz :evil_lol:, tulipanki beeeeee, to chociaż na jajo popatrz :evil_lol:
  23. Kochane :loveu::loveu::loveu: , jak będziecie miały chwilkę ;) podnieście jutro bazarrrro :multi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/225022-Biiiiiiiiiżutki-****.........-do-01.04.2012-godz.20.00[/URL] [B]Bazarrrro - Lolito[/B] :loveu: jajeczny tyż się produkuje :evil_lol:
  24. [quote name='Poker']Kupiłam jej inną suchą karmą i nie jest chętna do jej jedzenia.Zobaczymy kto kogo przetrzyma :eviltong:[/QUOTE] Pokerku :) głodem ją , głodem :evil_lol:
  25. Ooooooooooooo, [B]Tosieńka[/B] się zmniejszyła :evil_lol:, ale Ci się udało, farciaro [B]Lolcio-podobna[/B] ;), kanapy, SPA :evil_lol: i co jeszcze, może wakacje :evil_lol:.
×
×
  • Create New...