Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [quote name='Poker']Dopinka mu zamokła?Bez majtek pewnie latał. A co to za kolorową czapeczkę ma na głowie? Przypomina mi jakiś kwiatek :eviltong:[/QUOTE] Jak u mnie coś zakwitnie i akurat jest Lol, to go myk pod kwiatka i jest fotka kwiatka na bazarek hihi. [quote name='Smyku']Miłego i spokojnego Świątecznego wieczoru życzę . Moje kosianie jaką ma piękną aureole .[/QUOTE] Smyczku zapraszamy, jeszcze zdążysz nas odwiedzić :evil_lol: [quote name='Poker']Tak szybko? Oneczki jeszcze się nie nacieszyły siuśmajtkiem,a Ty każesz się pakować.[/QUOTE] togusia zarządziła wyjazd 30.12, chce mieć JPG na Nowy Rok ;)
  2. [B]Loliś [/B]:loveu: dosusza się pospacerkowo :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img805/7876/pict0289m.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img803/651/pict0290m.jpg[/IMG] ....
  3. [B]Loluś[/B] :loveu: również życzy swoim [B]Cioteczkom[/B] :loveu: wszystkiego co najlepsze w Święta i na Nowy Rok [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7996/xmaslolo.jpg[/IMG] Dziś zaliczyliśmy długi spacerek i teraz odpoczywamy, tylko nie wiemy czy po spacerku czy jednak po obżarstwie :evil_lol:
  4. [quote name='Nikaragua']Lolcio ogolony to szmateczkę na grzbiecik dostał ;)[/QUOTE] A kto go ogolił :crazyeye:, bo ja raczej nie :evil_lol:, dostałam zakaz od [B]togusi[/B], że Lolcio ma wrócic zarośnięty, więc go zostawiłam w spokoju :diabloti:. [quote name='Malgoska']Lolcio szuka panny, wywieźli go ale on dalej szuka... A jaki ma sliczny kubraczek....[/QUOTE] Bez kubraczka nie wypuszczam go na mróz, żeby dupinka nie zamarzła :evil_lol: [quote name='Smyku']Loluniu nie siadaj na śniegu , bo dupsia umarznie .[/QUOTE] Dupsia zapieluchowana :evil_lol:, dotarł nowy zapasik pieluszek :multi: [B] Lolcio [/B]:loveu: nie zdążył nawet zdjąć kubraczka i już sprawdzał zawartość pudła ;). [IMG]http://imageshack.us/a/img821/5409/pict0294m.jpg[/IMG] mam w co siusiać ;), troszkę sobie u oneczki posiedzę :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img29/7751/pict0295m.jpg[/IMG] ..
  5. [B]Loliś[/B] :loveu: gadzina jedna :evil_lol:, przyzwyczaił się u mnie do spacerniaka i ryczy pod drzwiami, że koniecznie musi wyść :cool3:, nawet co 5 minut :mad:. [B]Lolcio[/B] na trasie :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img24/9503/pict0265m.jpg[/IMG] czasami zwolni aby podnieść nóżkę ..... ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img16/9710/pict0267mq.jpg[/IMG] do domu nie pójdę :cool3:, zapomnij :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img203/5764/pict0273m.jpg[/IMG] ale oko do Cioteczek :loveu: puszczę :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img821/7775/pict0298m.jpg[/IMG] ........
  6. [quote name='Malgoska']też chciałam pojechać to mi nie powiedziałyście gdzie :sad::sad::-(:-([/QUOTE] Oj [B]Malgosiu [/B]:loveu:, przecie to żadna tajemnica, ale jak się zlatują Cioteczki z Wrocławia to myślałam, że to oczywiste gdzie zlot :evil_lol:. Kraków troszkę nie po drodze więc do głowy mi nie przyszło, że byś się wybrała :oops:, [B]Energusia[/B] też bardzo chciała, nawet obiadek ugotowała :evil_lol: i zjadła :evil_lol:. Latem postaramy się o ten zlot :razz:. [B]Lolisio[/B] dziś z samego rana koncertował pod drzwiami :evil_lol: więc mu otworzyłam i poleciał w zaspy :diabloti:.
  7. [quote name='Energy']A Mały Rudy nie chciał zjeść Lolka?:)[/QUOTE] Mały Rudy w podróży siedział w przedziale bagażowym :evil_lol:, w domu też są oddzielnie :diabloti:. Szans na wspólne harce raczej nie ma :p.
  8. Już jesteśmy :multi:. [B]Lolcio [/B]:loveu: zjadł, posprawdzał kąty , zaliczył patrol i chrapie :evil_lol:.
  9. [quote name='Smyku'][COLOR=#800080]Basiu wszystkiego tylko dobrego życzę . [/COLOR]Jak mi przykro , że tak daleko jesteście .[/QUOTE] [B]Smyczku [/B]:loveu:pakuj się, jeszcze zdążysz :multi:
  10. [quote name='kado']Czy renifery też się mogą załapać???:diabloti: [url]http://images50.fotosik.pl/1780/4b5555d97fb00b13med.jpg[/url][/QUOTE] A te rogi to tak na stałe, czy okazjonalnie doczepione :evil_lol:. Reniferku :loveu: będziesz w niedzielę ? Kto jeszcze znajdzie czas dla Lolcia ;)?
  11. [quote name='Malgoska']cudny:) u mnie same sikorki i wróbelki:) a co im dajesz?[/QUOTE] U mnie sikorki wszystkie jakie są, oprócz sosnówki, wróbelki też się stołują ale one mają oddzielne miejsce, robią tyle zamieszania :evil_lol:, że muszą mieć osobną stołówkę :diabloti:. [quote name='Poker']Pikny ptak.A co to je ? bo się na ptaszkach nie znam.[/QUOTE] Grubodziób należy do podrodziny :evil_lol: łuszczaków i łuszcze co się da :evil_lol:, u mnie zazwyczaj słonecznik, w ubiegłym roku ze trzy wory poszło :diabloti:. Jak zaczyna sypać śniegiem to na moim oknie ląduje lornetka i leksykon ptaków, a ja zamiast robić porządki przed świętami gapię się na ptaki, różne cuda przylatują, dzwońce, czyże szczygły, nawet jer kiedyś zawitał, no i gile, ale one dopiero gdzieś w lutym. A ze dwa dni temu pod czereśnią wylądowała pustółka, toż to drapieżnik muszę uważać na Czikusia żeby go nie porwał :mad:. [B]togusiu[/B] czy [B]Lolito[/B] :loveu: już w skrzyni :diabloti:, spakowany :cool3:
  12. [quote name='kado']Czy renifery też się mogą załapać???:diabloti: [/QUOTE] [B]Renifery[/B]:loveu: oczywiście, ktoś te prezentu musi przyciągnąć :evil_lol:. W moim karmniku ruch jak na Marszałkowskiej, rządzi grubodziób [IMG]http://www.fotografia-przyrodnicza.art.pl/galeria/zdjecia/745.jpg[/IMG] coś pięknego
  13. [quote name='togaa'] [B]Oneczko03[/B]....ratuj !!!! Tylko jak masz ratować, jak to [B]Twoje[/B] [B]Nowe Rude[/B] gotowe przetrzepać [B]Lolkow[/B]i skórę?. Z deszczu pod rynnę...Ech...[/QUOTE] Będę miała prezent pod choinką :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:, [B]Lolisiu[/B] :loveu: wyskoczy z pudełeczka [IMG]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_tree/xmastree226pa.gif[/IMG]
  14. Barszczyk i krokieciki mniam :sabber::sabber:, dawaj [B]togusiu[/B] :loveu: ze trzy porcyjki, bardzo jestem głodna :evil_lol:. Deserek też może być, ale później :evil_lol:. Buzialeczki dla [B]Blondyna[/B] [B]Kochanego [/B]:loveu:
  15. [IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/14.gif[/IMG][COLOR=#a52a2a][B][FONT=comic sans ms][SIZE=4] Basieńko - Togusiowa wszystkiego co najlepsze [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/14.gif[/IMG][COLOR=#a52a2a][B][FONT=comic sans ms][SIZE=4] Dzisiaj święto jednej BASI co się do niej LOLUŚ łasi. Więc spieszymy z tej przyczyny słać życzenia od rodziny. A rodzina DOGO duża to czasami trochę wzrusza, jak się martwią o futrzaki bardziej niż o własne fraki. Więc BASIEŃKO nasza droga, żebyś była zawsze zdrowa, i uśmiechu miała wiele, bo Ci nasi przyjaciele tego wlaśnie potrzebują, z tym się właśnie dobrze czują. No i jeszcze kasy wiele, bo Ci nasi przyjaciele, wciąż zjadają wszystkie smaczki, potrzebują na kubraczki, na likarstwa i jedzonko więc się nie martw mocno słonko, bo być musisz najweselsza, żeby wątek był na pierwszej [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://www.picturesanimations.com/r/rose/1175737317_www-animaatjes-nl.gif[/IMG][COLOR=#a52a2a][B][FONT=comic sans ms][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
  16. [B]Lolitku [/B]:loveu: pakuj dobytek, już pędzę po Ciebie :evil_lol:
  17. [quote name='Malgoska']haha jak tam była dziś kupa na policzku ;)[/QUOTE] [B]Malgosiu,[/B] masz najbliżej, pędź szybciutko i sprawdź co się dzieje :mad:
  18. [B]Lolciu[/B] kochanie, już jadę, zaraz Cię odczepię, cóż ta togusia wymyśliła :mad:, a to niedobra Ciotka :cool3: a fe :diabloti:
  19. [quote name='Smyku']Oneczko przecież to ja zapodałam hasło zlotu , więc być muszę .[/QUOTE] To lecimy [IMG]http://www.picturesanimations.com/h/halloween/halloween00189.gif[/IMG] tylko proszę uzgadniać terminy, aby Wszyscy wzięli urlop w tym samym czasie :evil_lol:, i jeszcze [B]Lolcio[/B] :loveu: powinien być na miejscu :evil_lol:
  20. [quote name='Malgoska']a co pod tym stołem oneczko? jakies kurczakowe nogi?[/QUOTE] :niewiem: właśnie się zastanawiam :???:, może...... [quote name='Smyku']Kochany i cudny jest nasz Loluś .[/QUOTE] [B]Smyczku[/B] dlaczego nie zapisujesz się na zjazd :cool3:, i [B]Małgoska[/B] też nie, co to ma znaczyć :mad: tak mało chętnych do poznania [B]JPG [/B]:loveu:
  21. Sierotki malutkie, skąd wziąć domki ....
  22. [quote name='togaa']Wiedziałam że zaboli, ale żeby [B] oneczkę03[/B] ?:crazyeye: A kto go tak wyedukował ? :mad:Wszak po wakacjach takich manier nabrał ! .[/QUOTE] Oj tam, oj tam :evil_lol: od razu zabolało ;), myślałam, że mam wyłączność na "stołowego" [B]Lolcia[/B] :evil_lol: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4264/pict0160c.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/9918/pict0231.jpg[/IMG] A tu proszę, [B]togusia[/B] podprowadziła pomysł :diabloti: Górki pikne i jak nic musimy zorganizować Lolciowy zjazd, niedaleko [B]togaa[/B] jest camping z domkami, wynajmiemy całość i będziemy hulać :cunao:.
  23. [quote name='togaa'] [B]Tak tu sobie kontempluję.....[/B]:razz: [url]http://img171.imageshack.us/img171/4476/dscf0224gz.jpg[/url]. [/QUOTE] No jak to pies na stole :diabloti:, [B]a gdzie są pieska maniery, Karolciu[/B] :loveu: czy to widziałaś :evil_lol:
  24. To ja buzialeczki dla [B]Luzika [/B]:loveu: i zapraszam na bazarek od [B]mamy_Alfika [/B]:loveu:, specjalnie dla naszych pieluchowców [B]Leosia [/B]:loveu: [B]i Lolcia [/B]:loveu: i reszty podopiecznych [B]SBM[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235331-Mikołajkowo-i-lawendowo-na-SBM-z-Żywca-do-17-11-22-00[/URL].
×
×
  • Create New...