Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. [B]Lolitek[/B] :loveu: ma bazarro :multi: zapraszamy :), a [B]togusia[/B] znów bez netu :mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235331-Mikołajkowo-i-lawendowo-na-SBM-z-Żywca-do-17-11-22-00[/url]
  2. [quote name='ewu']Transport dograny, ja go zawiozę:) Czekam na cynk od Klaudii ,że Łatek gotowy do wyjazdu.[/QUOTE] Ależ szczęściarz z[B] Łatusia [/B]:multi:
  3. [B]Łatusiu [/B] kciuki zaciśnięte :kciuki:,
  4. Aż mi serducho zabiło mocniej, taki cudny [B] "Lolciowy"[/B] pychol.
  5. [B]Lolisiu[/B] :loveu: mój kochany, sępisz cudnie :evil_lol:, tylko później cuda w pieluszce :diabloti:. [B]Togusiu[/B] ucałuj go, już się stęskniłam :evil_lol:
  6. Tak [B]Lolcio[/B] szykował się do powrotu :evil_lol: trochę mogę poczekać, ale tylko trochę :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img21/5812/pict0091ml.jpg[/IMG] bardzo proszę już wsiadać, chce jechać [IMG]http://imageshack.us/a/img35/1492/pict0101mg.jpg[/IMG] nie ruszę się stąd :mad:, może wreszcie ruszymy, ile mam czekać :cool3: [IMG]http://imageshack.us/a/img528/1821/pict0119m.jpg[/IMG] ...
  7. Patrolowo :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img203/408/pict0039mod.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img267/1979/pict0040mod.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/8207/pict0041mod.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/1932/pict0073m.jpg[/IMG] ...
  8. [quote name='Nikaragua']Pojechał.... I to bez spotkania w Wojkowicach :shake:.... Cioteczki wrocławskie nie pomiziały na drogę.....[/QUOTE] [quote name='Poker']No właśnie :-(,ale onki pewnie na pogrzeb goniły. Loluś teraz drugą mamusie pocieszy.Ten to ma dobrze.2 mamy i tyle ciotek, normalnie BOGACZ.[/QUOTE] Pędziliśmy szybciutko, ale gdybym przypuszczała, że 3-cia nad ranem Wam pasuje na spotkanie, wyjechałabym chwilkę wcześniej ;). Nic się nie martwcie, cieczka [B]togi[/B] tuż, tuż, ja chwilkę odsapnę i mogę znowu zabawiać [B]Lolita [/B]:loveu:, ależ bez niego cicho ;) [quote name='Malgoska']czy Loluś już u tooga?[/QUOTE] No właśnie, nawet się nie odzywają jak [B]Lolcio [/B]:loveu: się zaaklimatyzował po tak długiej nieobecności :evil_lol:, od 22 kwietnia :crazyeye: wakacjował.
  9. [quote name='Energy']No tak jak się chciałam wcisnąć do Oneczki na wakacje, na miejsce Lolka to zniknęła normalnie:diabloti:[/QUOTE] Ano zniknęła, i jeszcze [B]Lolcia[/B] :loveu: wywiozła :placz:, jechaliśmy na pogrzeb w Katowicach to [B]Lolcio[/B] załapał się na transport. Smutno, pusto bez [B]Blondyna...............[/B]
  10. [quote name='Nikaragua']U Lolusia na bazarek na leczenie Fizi zaproszę, bo dużo pieniędzy będzie potrzebować Stowarzyszenie na tę sunię.[/QUOTE] [B]Loluś [/B]też zaprasza :) cały czas muszę pracować w ogródku :cool3: [IMG]http://imageshack.us/a/img829/3253/pict0317d.jpg[/IMG] ależ jestem zmęczony :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img684/6081/pict0318d.jpg[/IMG] dobrze, że chociaż spacerek mam w kontrakcie :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img402/8691/pict0319d.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Energy']No popatrz:cool3: ja nawet polskich nazw roślin w większości nie znam:evil_lol:a już zwaszcza takich "wymyślnych" jakie są u Oneczki w ogródku:evil_lol: Loluś poprawiam się i przybywam podziwiać cudne zdjęcia:lol:[/QUOTE] Popraw się popraw :mad:, najwyższa pora :evil_lol: i na bazarek na szkolenie zapraszam ;).
  12. [quote name='moni12']Oneczko jutro przejrzę bazarek i coś się wybierze. To co kupiłam od Ciebie rok temu wszystko prawie pięknie rosło, no dziwaczek mi się tylko zmarnował:))A Lolito przecudny i jaki robotny chłopak z niego:))[/QUOTE] Zapraszamy serdecznie :multi::multi::multi:, a dziwaczusiowi to co się przytrafiło :evil_lol: ???, za sucho było, czy za mokro :roll:.
  13. [quote name='Poker']Ale Lolcio zapracowany, a co on tyle porów powyrywał ;), na kwiatach się nie czy co ?[/QUOTE] O j [B]Pokerku, Lolcio [/B]zna wszystkie kwiatki, nawet po łacinie :evil_lol:, [B]togusia[/B] go nauczy, bo [B]togusia [/B]zna wszystkie nazwy nawet po łacinie :evil_lol:. A "pory" to [B]poz. Nr. 40 na bazarku [/B]:evil_lol: [B]trytoma groniasta [/B];)
  14. I znów biegnę do pracy :evil_lol: [IMG]http://imageshack.us/a/img819/4409/pict0275a.jpg[/IMG] już sam nie wiem w którą stronę :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img687/6061/pict0276ar.jpg[/IMG].
  15. Jestem [B]Cioteczki kochane [/B]:loveu::loveu::loveu:[B],[/B] ale muszę pracować, żebym mógł wrócić :evil_lol: do [B]togaa.. [/B]muszę liczyć, segregować, pilnować :diabloti: [IMG]http://imageshack.us/a/img27/2594/pict0279a.jpg[/IMG] aż się zmachałem [IMG]http://imageshack.us/a/img854/3301/pict0271a.jpg[/IMG] piłem [IMG]http://imageshack.us/a/img171/5899/pict0272a.jpg[/IMG] i piłem [IMG]http://imageshack.us/a/img337/2812/pict0274a.jpg[/IMG][B] . [/B]
  16. [B]Pokerku [/B] :loveu::loveu: kochany, ależ masz problem, widziałam cholerę to wiem :diabloti:. Ode mnie też dycha stałej, może uda się wyprowadzić Gadzinę na prostą :roll:
  17. [quote name='togaa']Wspomnienie 1-szych wakacji u Ona03(pażdziernik 2009 r.) Potwornie już wtedy byłam zmęczona i załamana sytuacją. Gdyby nie Oneczka, nie wiem co by było....[/QUOTE] Dobra, dobra, :evil_lol: tylko czekałaś aż mnie[B] Lolcio [/B]:loveu: capnie :evil_lol: i sobie pojadę :diabloti:, a tu zooooonk :diabloti:[B].[/B] [quote name='Poker']Ja mojego męża poznałam w wakacje jak mieliśmy po 15 lat i jesteśmy już razem 47 lat !!! Przyszedł do mnie do domu z kolegą. I został do dziś :evil_lol:[/QUOTE] No tak, przyszedł i został :evil_lol:, ale staż :crazyeye: hohoho :loveu: .
  18. [quote name='AtaO']A co tu taka cisza zapanowała....?[/QUOTE] Śliczny ten Twój Czortek :loveu:, jak to dobrze, że znalazł swoje miejsce. [B]Lolcio[/B] chwilowo bazaruje [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231272-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-do-26-09-2012-godz-20-00/page15[/URL] kopie, pakuje :evil_lol:, nia ma czasu na swój wątek :diabloti:, jeszcze chwilka i wrócimy ;)
  19. [B]Żabolciu[/B] słodki, Wszyscy zapomnieli o Tobie....
  20. [quote name='ewunian']Pod Słowacką granicą to jest, mówisz? Czyli wilki mogą się pojawiać? - ma pomysł - PW.[/QUOTE] Oooooo matko, [B]togusiu[/B], będzie skok, uważaj na nóżkę bo [B]Lolcio [/B]zostanie u mnie do wiosny.
  21. Ależ [B]Lucky[/B]:loveu: farciarz, najlepszy domek musi mieć ...
  22. [quote name='Malgoska']Jaki on jest grzeczny, moje by już dawno przeliczyły te cebulki i podwoiły ich ilość krojąc je na części....[/QUOTE] [B]Rozumek [/B] :loveu: jest bardzo grzeczny ;), a ząbki miał zajęte zajęczym uszkiem :placz: [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/5129/pict0196b.jpg[/IMG] ależ mu dogadzam :evil_lol: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/716/pict0197b.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/2121/pict0199bk.jpg[/IMG] .
  23. [quote name='Smyku']Znowu monotematycznie , ale oczywiście buziale dla mojego ksieciunia proszę .[/QUOTE] Ściskam i całuję, ściskam i całuję, ściskam i całuję :loveu: a kto będzie kopał :mad:, [B]Smyczku [/B] pakuj się i do pomocy :evil_lol: [B]Lolituś[/B] :loveu:bardzo ciężko pracował :evil_lol:, chyba wcięcie w talii wróci :evil_lol: [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/68/pict0186b.jpg[/IMG] posegregował wszystkie cebulki :crazyeye: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/7862/pict0187b.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4746/pict0188b.jpg[/IMG] .
  24. [quote name='Poker']Łoooo ludzie, to będzie aż ponad 100 fotek? Lolciu,jak Ty dasz radę tyle roślinek wykopać?:crazyeye: Chyba tyłeczek sobie urobisz po pachwinki!! Ciociu, to przecież nie obóz pracy,żebyś tak Lolitka do roboty goniła :mad:[/QUOTE] [B]Lolcio [/B]bardzo lubi pomagać :evil_lol:, a dla Ciebie [B]Pokerku[/B] zerwie węgierki :evil_lol: ło kij :evil_lol:
  25. [quote name='Energy']Lolciu jaki cudny jest twój klonik i jego młoda pani:) No ja to niecebulkowa ale oczywiście też podnosić będę:multi:chyba, że Lolcio z Ciocią Oneczką mnie na ogrodowe przeszkolenie przyjmą?:diabloti:[/QUOTE] Ooooooooo :crazyeye:, [B]Madziore [/B]:loveu: się objawiła :evil_lol:, gdzieś Ty była :mad: tyle czasu :cool3:, jak masz ochotę zapraszam, przeszkolę :evil_lol:. Chyba już ruszyłam, zapraszamy :), kwiatki mamy :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231272-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-do-30-09-2012-godz-20-00[/URL] [B]Lolitek[/B], cały czas się plątał i pomagał :evil_lol: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2130/pict0156s.jpg[/IMG] ..
×
×
  • Create New...