Jump to content
Dogomania

ona03

Members
  • Posts

    19041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by ona03

  1. Adres aktualny, Lolcio u togusi :)
  2. Lolisiu kochany, co On tam przeżywał w tej poszwie :evil_lol:
  3. Ale togusia by się nie zmieściła, a bez togusi maleństwo nie zaśnie :megagrin: togusiu opowiedz jak Wam się dziś spało :evil_lol:
  4. Ależ szaleństwa na sznurku, brawo Dusiu :klacz: tak trzymać.
  5. Jaki smutny maciupek http://images68.fotosik.pl/311/e29eaae81577e7d6med.jpg, zabrali od mamusi co za bezduszność......
  6. Zazwyczaj u Lolcia :) Do Timonka :) też zaglądam czasami ...
  7. Nie to nie, znalazłam sama naszą owieczkę :megagrin: i będziemy się cieszyć
  8. To gdzie ta Nasza praca zbiorowa :evil_lol: się chowa, togusiu dawaj fotki najnowsze musimy nacieszyć oko :)
  9. A masz jeszcze łyżeczkę, czy się gdzieś zapodziała
  10. Ależ skleroza :evil_lol: zapamiętałam parę łyżeczek po 50 zł i wyszła ogromna kwota a tu proszę po 300 zł, no cóż skleroza w modzie ostatnio :megagrin:
  11. Pokerku :loveu: kochany, ja to zawsze wspominam pierwszy bazarek na Lolcia zrobiony przez Ciebie i zawrotną kwotę za łyżeczki plastikowe chyba z danonków, poszły po 50 zł za szt. :klacz: , ależ były szaleństwa.
  12. Lolisiu jesteś cudny http://images70.fotosik.pl/290/59324e3e60df1c78med.jpg :evil_lol: W końcu rozliczyłam badylkowy uzbieraliśmy 1.426,00 i tak :) 800 zł ------ będzie na paliwo wakacyjne 626 zł------- na bieżące potrzeby Lolusia / z tego już zapłacono jedzonko 176,22 i dziś togusia zamówiła pieluszki, które bezlitośnie się wykańczają /
  13. Kochany Dusiu, taki rozbrykany, jak dobrze, że trafiło mu się takie miejsce :)
  14. Szukam kontaktu z użytkownikiem Agnieszkah może ktoś ma
  15. Oj ta starość, trzymaj się Marcelku :)
  16. Pikna kanapka :megagrin: , Ashi dokończy co Lolcio zaczął :evil_lol: Bazarak dla Braciszków zapraszamy http://www.dogomania.com/forum/topic/143333-dodane-nowe-fanty-z-michasiowej-szafy-dla-braci-mniejszych-do-1910/
  17. A w poniedziałek byłam 80 km od Bielska, mogłam go ukraść :megagrin:
  18. Oczywiście, że od oneczki tylko u mnie nic nie skopał :evil_lol: , no może oprócz starego psiego spanka, które wynoszę psiakom na podwórko, a ponieważ było stare to nie robiłam afery :eviltong: Ale żeby kanapę, Lolciu zlituj się :nono: , jak togusia się wkurzy i wystawi Twoje walizki..........
  19. Pokerku tulimy mocno :calus:
  20. Kosteczki przy kominku , Rokusiu ależ się wygrzejesz :)
  21. Hopiaczku!!!
  22. Może ma ktoś bliższe namiary na Darunię, potrzebna wizyta w Wałbrzychu
  23. Znalazł się winowajca :evil_lol: oneczka winna, nauczyła Lolcia kopać :megagrin:
×
×
  • Create New...