-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Malwi replied to ata's topic in Już w nowym domu
owszem , Jamor ma doświadczenie ;) ale nie w strachulcach tylko w agresorach i w szkoleniu psów policyjnych ;) -
ja myślę że to nie ma sensu ... bo co po tych 2-3 tyg jeśli się nie znajdzie dt czy ds ? moim zdaniem lepiej od razu szukać dt choćby płatnego... ale takiego gdzie będzie czas nieokreślony... dla Kali tez to nie będzie dobre tak ja przerzucać z miejsca na miejsce ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witaj Korciaczki :) Leno - czy u Opery jakieś postępy dalsze widać ? jak tam jej bitwa z obrożą ? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Malwi replied to ata's topic in Już w nowym domu
grzybkowa - Jamor nie jest behawiorystą . Jamor ma duże doświadczenie w szkoleniu i socjalizowaniu psów agresywnych ( zajmuje się kynologią policyjną i szkoleniem psów do różnych zadań ). Jedyne co by poradził to zapewne w kwestii ataków agresji Samsunga. Wiem ze we Wrocławiu jest behawiorystka , Pani Agnieszka Janeczek - prowadziła w TVP1 Psiego Psychologa - Wrocław bliżej niż Warszawa... tutaj do obejrzenia w akcji ;) [url]http://www.tvp.pl/wiedza/zwierzaki/psi-psycholog[/url] -
Imię: Joszi Płeć: suczka Wiek: ok 3 lata Wielkość: mała Opis: Łagodna i bardzo przyjacielska. Gdy widzi człowieka, nie cieszy się. Wystarczy jednak wejść do jej kojca - od razu prosi o głaskanie. Jest też bardzo spokojna, nie szczeka dużo i nie wariuje. Ze względu na swe usposobienie będzie dobrym psiakiem do mieszkania, domu z dzieckiem, i osoby starszej. Sterylizowana. [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi5.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/joszi4.jpg[/IMG] i troszkę nowsze fotki ( ten większy kolega to Sid ;), Joszi jest mniejsza - ma obcięte kudełki z mordki - wygląda całkiem inaczej ;) ) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/josziisid.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/josziisid3.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/josziisid2.jpg[/IMG]
-
do naszego schroniska trafł kolejny mix dobka - jak nie było to nie było , teraz wysypało :( - wszystkie info jakie są w kupie: Imię: ... Płeć: pies Wiek: ok 5 lata Wielkość: duży Opis: mix dobermana, ma obciety ogon, spokojny, lubi ludzi [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/dobek2.jpg[/IMG] Imię: Dobek Płeć: pies Wiek: ok 5 lata Wielkość: duży Opis: mix dobermana [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/dobek.jpg[/IMG] w miarę jak będzie więcej info będę post edytować.
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok. w takim razie czekam ;) -
E-S - bugo tylko połowę swojego życia był w schronisku ... od szczeniaka pewnie był u jakichś ekhm .. nie będę się wyrażać ... więc gdzieś pewnie musiał się nauczyć że za zwiewanie spotka go kara ... ale uffff ... dobrze że nie popędził przed siebie tylko trzymał się razem z innym psiakiem ... chociaż to dobrze ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przyszło 20 zł od Missy i 30 od Magenki , Magenko - jak mam traktować ta wpłatę ? ( zadeklarowałaś miesięcznie 5 zł - to jest za kolejne miesiące po 5 zł ? ) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Malwi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gruba Berta'][COLOR=blue][/COLOR] Bardzo prosilabym o umieszczenie wsrod jamnikow szorstkowlosych tej suni z watku kudlaczy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175754-KudA-acze-do-adopcji-PROSZAE-NIE-PISAAE-NA-TYM-WAE-TKU/page2[/URL] nie wiem tylko jakiej dlugosci ma lapki? na zdjeciu wygladaja na krotkie! jest podobna do mojej s.p. szorstkowlosej jamniczki. Nigra moze ty bys ja wziela??? [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][B]60. [/B][COLOR=darkorange][B][COLOR=blue]Joszi - Ostrów Wielkopolski[/COLOR] [/B][/COLOR][COLOR=#000000]Mała 3-letnia sunia. Łagodna i bardzo przyjacielska. Gdy widzi człowieka, nie cieszy się. Wystarczy jednak wejść do jej kojca - od razu prosi o głaskanie. Jest też bardzo spokojna, nie szczeka dużo i nie wariuje. Ze wzglęu na swe usposobienie będzie dobrym psiakiem do mieszkania, domu z dzieckiem, i osoby starszej. Sterylizowana. Więcej zdjęć: [/COLOR][URL="http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/joszi.jpg"][COLOR=#4444ff]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/joszi.jpg[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ostrowschronisko.pl/galeria-suki.html"][COLOR=#4444ff]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria-suki.html[/COLOR][/URL] [B][IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/joszi2.jpg[/IMG][IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/joszi.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/QUOTE] Gruba Berta - ona raczej miniaturkę sznupa przypomina ... z jamniora nie ma kompletnie nic ... -
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
Malwi replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
mogę w poniedziałek lub wtorek zabrać psiaka z Wrocławia do Ostrowa Wielkopolskiego to jest 100 km mniej - szukajcie transportu dalej :) EDIT: raczej we wtorek pojadę. zaznaczam tylko od razu że we Wrocławiu nie będę mogła go przetrzymać więc musiałabym go odebrać bezpośrednio przed transportem. -
RUDA SUKA z Celestynowa. AMSTAFFKA już bezpieczna!MA KOCHAJĄCĄ RODZINĘ!
Malwi replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
mogę w poniedziałek lub wtorek zabrać psiaka z Wrocławia do Ostrowa Wielkopolskiego to jest 100 km mniej - szukajcie transportu dalej :) -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podrzucę do góry ... brakuje jeszcze 180 zł deklaracji stałej :( -
kanapka... zapiekanki ... bugi w kołnierzu wdzięcznie pokazujący swoje klejnoty ( musi się nimi teraz nachwalić skoro ma je stracić :D )... rodzinna sielanka ;) jak dla mnie to bugi bardziej do Lali pasuje ;) taka zakochana para :D E-S - wyjaśniło się może coś z tą galaretą na boku ? czy zeszła samoistnie ?
-
Suka w typie LEONBERGERA przejechana traktorem -FUNDACJA EMIR
Malwi replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Asior ... [QUOTE]ale gdyby nie to pies nadal był by siedział u tych ludzi, prawda...[/QUOTE] raczej już by jej i tak tam nie było... za to zapewne biegałaby za tęczowym mostem... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję bardzo ano .. już poprawiam :loveu: -
do schroniska w Ostrowie trafił niedawno mix dobka ... nic więcej nie wiem , nawet foty nie mam , ale dam znać jak będę wiedziała coś więcej.
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy bardzo Szerkanko :loveu: zaraz dopisze do pierwszej strony .. może malicja najpierw skorzysta z oferty bazarkowej ? -
Moja psina zawsze dostawała kaszę (na starość ryż ) pomieszany z różnymi mięsnymi dodatkami ... a to kawałek karkóweczki ( gotowanej oczywiście ), a to serduszka, wątróbeczka, nereczki czy czego tam dusza zapragnęła...do tego jajeczko, mleczko lub olej , w zależności czego było potrzeba... gotową suchą karmę dostawała tylko w ramach małej przekąski lub w nagrodę . Nigdy nie jadła suchej karmy zamiast posiłku - no chyba że było to w podróży dłuższej ale to się rozumie samo przez się. Nigdy nie miała żadnych problemów z sierścią czy innymi chorobami... dopadło ja niestety raczysko. o gotowych karmach również wiem parę niezbyt ciekawych rzeczy...
-
[IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/sara2.jpg[/IMG] Imię: Sara Płeć: suka Wiek: 2 lata Wielkość: duża Opis: w typie Owczarka Collie na razie tylko tyle .. czekam na więcej informacji o niej. jest w schronisku w Ostrowie Wielkopolskim.
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przyszły wpłaty od: Cajus JB - 20 zł ( stała za luty) ulka 1108 - 15 zł ( stała za luty) ana666 - 20 zł ( 5 zł stała za luty , resztę policzyć jako kolejne miesiące ? czy jednorazowo dodatkowe? ) wszystkim gorąco dziękuję :loveu::loveu::loveu: rozliczenie ... DEKLARACJE: stałe 20 zł Kama 20 zł Cajus JB 15 zł ulka 1108 10 zł Agata51 30 zł Ma6da 5 zł ana666 5 zł magenka1 50 zł ? OSMZ razem: 155 zł deklaracja jednorazowa od OSMZ - 350 zł - miesiąc u Leny - (czekają na fakturkę, jak tylko przyjdzie od razu wysyłają pieniążki) _____________________________________________ _____________________________________________ jednorazowe wpłaty - grudzień: 50 zł Kudelkowa skarbonka - 05-12-2009 50 zł od Kamy - jednorazowo - 11-12-2009 40 zł Aniołkowa skarbonka - 11-12-2009 80 zł Spadek po Mukim - 28-12-1009 razem: 220 zł stałe za grudzień: 30 zł Ma6da - 08-12-2009 20 zł Kama - 11-12-2009 10 zł Cajus JB - 11-12-2009 10 zł Agata51 - 14-12-2009 15 zł ulka1108 - 14-12-2009 razem: 85 zł suma za grudzień: 305 zł _____________________________________________ jednorazowe wpłaty - styczeń: 20 zł Jola_li - 06-01-2010 155 zł Lilk_a za bazarek 10-01-2010 35 zł reszta z bazarku lilki 14-01-2010 razem: 210 zł stałe za styczeń: 30 zł Ma6da - 06-01-2010 20 zł Kama - 10-01-2010 10 zł Agata51 -14-01-2010 20 zł Cajus JB - 23-01-2010 15 zł Ulka1108 - 23-01-2010 20 zł ana666 - 24-01-2010 razem: 115 suma za styczeń: 325 zł [SIZE="3"] RAZEM: 630 zł -350 zł od 12 grudnia do 12 stycznia _____________________ +280 zł -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja niestety bazarku się nie podejmę .. nigdy w życiu nie robiłam ... nie chcę niczego skopać... Ato - właśnie ... zapomniałam całkiem o niej , dojechała cała zdrowa i szczęśliwa rozumiem , a nie wiesz może jak ją nowa rodzinka zaakceptowała ? i jak się w nowym domu zachowuje ? jakby były zdjęcia z nowego domu byłoby super ( planujemy z dziewczynami dorzucić dział na stronie schroniska pt. "wiadomości od szczęściarzy" czy coś w deseń ) A ja znów przypomnę że brakuje ok 200 zł deklaracji ... zaraz zrobię podsumowanie całe bo już zaczynam się gubić i sprawdzę konto...