Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. missy - nie dostałam danych do tej Pani ... wysłałaś ? czy sama zadzwonisz żeby już nie mieszać ze poadopcyjna starczy ?
  2. tak oczywiście, dziękuję :loveu:
  3. dziewczyny potrzebuję waszej pomocy ...... Mam do sprawdzenia dom dla Kali z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172360-Kala-coraz-chudsza-marnieje-w-oczach-Potrzebny-DT-lub-DS[/url] Czy któraś z was mogłaby jeszcze dzisiaj lub jutro rano podskoczyć ? Ja niestety dzisiaj nie dam rady, jutro rano mam kolokwium więc też nie za bardzo , nie wiem o której z uczelni wyjdę a Państwo chcą jutro jechać po Kalę do schroniska ...
  4. musisz mieć tam gdzieś spację albo enter wciśnięty przed banerkiem
  5. jeszcze enter ( sygnaturka musi byc w jednej linii )
  6. oj ... mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy ...
  7. magenko - widzę że wstawiłaś do swojego podpisu banerek bazarkowy Opery tylko proszę usuń enter i spacje sprzed banerka bo jak Cie admin dorwie to nie będziesz miała żadnego banerka ;)
  8. nie wiem czy pisałam , Bodo [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/4h.jpg[/IMG] ze schroniska w ostrowie już w nowym domu ;)
  9. w paczce wrzuciłam 31 ;) sobie wybierzesz :D ( większość z nich to już szczęściarze, ale to chyba bez znaczenia ;) ) P.S.za pół godzinki wyśle maila z linkiem do paczki ;) (wysyła się na serwer właśnie )
  10. to w takim razie przeszukuje mój zbiór i zaraz wyślę na maila linka do paczki ;) może być ?
  11. Soema - koniecznie bullowate czy mogą być inne też ?
  12. dogo mi wczoraj padło zupełnie :( zaraz wkleję banerek a tymczasem podnoszę ....
  13. Malwi

    Galeryjka Fado

    oj naczekaliśmy się za zdjęciami naczekaliśmy .... i nie rozumiem co znaczy zdanie [QUOTE]Mam nadzieje,że na jakis czas starczy[/QUOTE] :diabloti: my chcemy zdjęcia jak najczęściej :D a nie co jakiś czas :diabloti:[QUOTE] A i możemy sie pochwalić ze mineło juz pół roku jak Fado jest z nami)[/QUOTE] o matko ... to już pół roku minęło ? jak ten czas leci :O:O:O mam pytanie ... na stronie schroniska planujemy założyć dział pt. "wiadomości od szczęściarzy" chciałabym się spytać czy mogę wrzucić tam zdjęcia "potwora z bagien "? jeśli tak to czy mogłabyś napisać takie małe streszczenie tych 6 miesięcy ?
  14. jazon jest miej więcej wielkości Sida
  15. dziękuję bardzo magenko, zaraz poprawię w pierwszym poście :loveu:
  16. dzięki wielkie leni :) fotki Jazona: resztę bandy szukam bo gdzieś mi wsiorbało ;/ o jest jedna fotka Dżekiego jeszcze ...
  17. zapisuję sobie Sida.
  18. maggiejan - Szeri z Ostrowa już dawno w nowym domu
  19. a to z Ostrowii mazowieckiej chyba psina a nie ode mnie ... juz sie zabieram za fotki reszty bandy
  20. o matko :O Smajl .... nie widziałam ... Biegaj szczęśliwy po tej drugiej stronie Tęczowego Mostu ... [']
  21. Sid ma wątek ? ooo .... i ja o tym nie wiem ? ... możecie mi linka podesłać ? suni szczeniaczki kudłatej czarnej ? hmmm nie kojarze ... na pewno ode mnie ze schronu ona ?
  22. zaraz poszukam fotek jazona ... sida też ? i Dodi ( bo jest kilka nowych ) i Dżekiego
×
×
  • Create New...