-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
missy - nie dostałam danych do tej Pani ... wysłałaś ? czy sama zadzwonisz żeby już nie mieszać ze poadopcyjna starczy ?
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
tak oczywiście, dziękuję :loveu: -
dziewczyny potrzebuję waszej pomocy ...... Mam do sprawdzenia dom dla Kali z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172360-Kala-coraz-chudsza-marnieje-w-oczach-Potrzebny-DT-lub-DS[/url] Czy któraś z was mogłaby jeszcze dzisiaj lub jutro rano podskoczyć ? Ja niestety dzisiaj nie dam rady, jutro rano mam kolokwium więc też nie za bardzo , nie wiem o której z uczelni wyjdę a Państwo chcą jutro jechać po Kalę do schroniska ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
musisz mieć tam gdzieś spację albo enter wciśnięty przed banerkiem -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeszcze enter ( sygnaturka musi byc w jednej linii ) -
oj ... mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy ...
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
magenko - widzę że wstawiłaś do swojego podpisu banerek bazarkowy Opery tylko proszę usuń enter i spacje sprzed banerka bo jak Cie admin dorwie to nie będziesz miała żadnego banerka ;) -
nie wiem czy pisałam , Bodo [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/galeria_pliki/4h.jpg[/IMG] ze schroniska w ostrowie już w nowym domu ;)
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
podrzucę do góry ..... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podlinkowany : -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dogo mi wczoraj padło zupełnie :( zaraz wkleję banerek a tymczasem podnoszę .... -
oj naczekaliśmy się za zdjęciami naczekaliśmy .... i nie rozumiem co znaczy zdanie [QUOTE]Mam nadzieje,że na jakis czas starczy[/QUOTE] :diabloti: my chcemy zdjęcia jak najczęściej :D a nie co jakiś czas :diabloti:[QUOTE] A i możemy sie pochwalić ze mineło juz pół roku jak Fado jest z nami)[/QUOTE] o matko ... to już pół roku minęło ? jak ten czas leci :O:O:O mam pytanie ... na stronie schroniska planujemy założyć dział pt. "wiadomości od szczęściarzy" chciałabym się spytać czy mogę wrzucić tam zdjęcia "potwora z bagien "? jeśli tak to czy mogłabyś napisać takie małe streszczenie tych 6 miesięcy ?
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sie robi ;) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
jazon jest miej więcej wielkości Sida -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję bardzo magenko, zaraz poprawię w pierwszym poście :loveu: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie leni :) fotki Jazona: resztę bandy szukam bo gdzieś mi wsiorbało ;/ o jest jedna fotka Dżekiego jeszcze ... -
zapisuję sobie Sida.
-
maggiejan - Szeri z Ostrowa już dawno w nowym domu
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a to z Ostrowii mazowieckiej chyba psina a nie ode mnie ... juz sie zabieram za fotki reszty bandy -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Sid ma wątek ? ooo .... i ja o tym nie wiem ? ... możecie mi linka podesłać ? suni szczeniaczki kudłatej czarnej ? hmmm nie kojarze ... na pewno ode mnie ze schronu ona ? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
zaraz poszukam fotek jazona ... sida też ? i Dodi ( bo jest kilka nowych ) i Dżekiego