Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. będzie też dział dla innych nie bernardynowatych psiaków więc tymczasowo można się tam zawiesić ... dogo działa jak działa bo beta kolejna ;/ mnie też już osłabia .... szczególnie poczwórne duble ....
  2. chodzi mi o "moje/nasze" schronisko ;)
  3. ata - na dniach startuje forum z www.bernardyn.com.pl w sumie można by kilka wątków tam przenieść ... no właśnie ... co u Opery ? i co z książeczką ? dotarła ?
  4. nie zapomną spokojnie ;) jak będzie chipowana to będzie automatycznie wklejany nr chipu do książeczki. Z resztą w schronisku chyba jeszcze nie zdarzyło się żeby zapomnieli dać książeczki :D
  5. zapisuję sobię Kubę :) przepiękny jest ... i poproszę o wypełnienie metryczki (wrzucę go na [url]www.bernardyn.com.pl[/url] ): 1. Imię : 2. Płeć: (pies/ suka ) 3. Wiek : 4. Sierść: (długa/półdługa/krótka) 5. Sterylizacja: (tak/ nie /przed adopcją ) 6. Wielkość: (od S do XL ) 7. Miejscowość : 8. Miejsce Pobytu: (schron/hotelik/DT) 9. Zachowanie : 10. Zachowanie względem Dzieci : 11. Zachowanie względem Zwierząt : 12. Dla Kogo : 13. Historia : 14. Kontakt : 15. Krótki Opis: ( naprawdę jedno króciutkie zdanie ) + 4 fotki jeśli jakiekolwiek dane się później zmieniły proszę o PW - zależy nam na tym aby benki były na bieżąco. Pozdrawiam, Malwi :)
  6. mshume - w schronisku wiedzą że ma być odebrana w weekend(prawdopodobnie w niedzielę) , nie mówiłam dokładnie kiedy, wiedzą że Paulina po nią przyjedzie ;) zachipowanie małej to nie problem. to 5 minut roboty.
  7. Schronisko poinformowane ;) zachipowana będzie w niedzielę, przed odbiorem.
  8. Malwi

    Galeryjka Fado

    dzięki wielkie ;) na razie zbiorę z wątku info, ale przydały by się świeże "Fadowe Opowieści". Spokojnie nie popędzam :D jak będziesz miała czas to szrajbnij co nie co nie musi być długie. Dział jeszcze w planach - na razie zbieramy materiały :) jak tylko się pojawi na stronie dam znać :D
  9. co do transportu w Niedzielę będę jechać z powrotem do Wrocławia mogę Sida wziąć. Czy Pani dałaby radę przyjechać po niego do Wrocławia ? ( Jeśli nie postaram się namówić kumpla który jeździ trasą na Oławę , ale to nic pewnego bo on antyzwierzęcy niestety ;/ )
  10. może i leżało ... tylko obok jakiego mięsa .... jeszcze małe pytanko ... Oliwka już po sterylce ? czy dopiero przed adopcją ?
  11. aaaaaaaaa ;) hehe gdzieś miałam zapisane na kompie linki ... nie wiem czy znajdę... bo przez dogo wątpie żebym się ich dokopała.
  12. nic nowego raczej nie dodam, bo nie miałam okazji jej widzieć na oczy... dziękuję bardzo za link :)
  13. zapisuję sobie małą... ja jutro rano pewnie będę dzwoniła do schroniska w sprawie Kali to powiem również o Biance ;)
  14. a co ma wyjść ?
  15. mshume - Bianca to ta biała pudelka ode mnie ze schronu czy mi się wydaje ? jeśli tak i mała ma wątek mogę poprosić o linka ?
  16. oszukam i wyślę na PW jak znajdę ok ? ;)
  17. tu na dogo ? założyła kilka wątków ... gdzieś mam linki ...ogólnie to udziela się wszędzie ... od małych forów po NK ...
  18. izabelko - Kala nie jest wysterylizowana - Pani ją wysterylizuje kiedy Kala dojdzie do siebie ( poinformowałam już że są zastrzyki antykoncepcyjne w razie gdyby była cieczka ) . jeśli Kala przytyje będzie jak najszybciej sterylizowana.
  19. cały czas tyle będzie - tyle jest miejsc w schronisku .. a na każdego który pójdzie do adopcji jest kilka kolejnych w kolejce ... czasami jest ich tyle że kierownictwo odmawia interwencji ponieważ nie ma gdzie wcisnąć psów żeby się nawzajem nie pozagryzały :(
  20. zaproszę zaproszę ;) a nóż widelec Kala się kaukazowi spodoba :D
  21. Proszę o sprawdzenie i uzupełnienie nie danych : [QUOTE]1. Imię: [B]Fabia[/B] 2. Płeć: [B]suka[/B] 3. Wiek: [B]3 lata[/B] 4. Sierść: [B]krótka[/B] 5. Sterylizacja: [B]TAK[/B] 6. Wielkość: [B] XL [/B] 7. Miejscowość: [B]okolice Warszawy[/B] 8. Miejsce Pobytu: [B] hotel dla zwierząt[/B] 9. Zachowanie: [B]przyjazna, wesoła, lubi zabawę z ludźmi, kontaktowa i uległa, zaniepokojona poszczekuje, może się sprawdzić jako stróż domu[/B] 10. Zachowanie względem Dzieci: [B] przyjazny, ale podczas zabawy zalecany jest nadzór osób dorosłych[/B] 11. Zachowanie względem Zwierząt: [B]toleruje inne psy[/B] 12. Dla Kogo: [B] dla rodziny ze starszymi dziećmi, najlepiej do domu z ogrodem, ale z nocowaniem w domu[/B] 13. Historia: [B] suczka została porzucona na ulicy w Ostrołęce[/B] [COLOR="#ff0000"]14. Kontakt : 15. Krótki Opis: ( naprawdę jedno króciutkie zdanie ) + 4 zdjęcia(najlepiej linki)[/COLOR][/QUOTE] Dziękuję ;)
  22. Gray - dzięki , ale już postanowione ( z resztą to na sołtysowicach więc kawał drogi )
  23. dogadałam się z panią ( bardzo sympatyczna kobieta ) Jutro pojadą po Kalę ( jeszcze ze swoim psiakiem rano jadą do kliniki ). Co do wizyty poadopcyjnej powiedziałam że jeszcze przedzwonię jak będę miała chwilę czasu. Ale Pani bardzo chętna do wysyłania zdjęć z nowego domu ;) więc podejrzewam że będą częste wiadomości od Kali :D
×
×
  • Create New...