-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
leni - przepraszam zapomniałam podmienić zdjęć. zostały skradzione przez jedną użytkowniczkę innego forum i wykorzystane do oczernienia schroniska - zaraz podmienię , jeszcze raz przepraszam. wklejam dobre fotki. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Malwi replied to leni356's topic in Już w nowym domu
leni - przepraszam zapomniałam podmienić zdjęć. zostały skradzione przez jedną użytkowniczkę innego forum i wykorzystane do oczernienia schroniska - zaraz podmienię , jeszcze raz przepraszam. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przyszło 10 zł od Agaty N. podejrzewam że to transylwania ...zgadza się ? -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy bardzo Szerkanko :loveu: zrobić jakieś banerki do niego ? -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hop do góry Opero bo cisza tu przeokrutna :( a stałych brakuje :(:( Kochane Anioły które nocą spadają z nieba ... nie pozwólcie żeby Opera wróciła do schroniska :( -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
to dogo mi sie poruszać na nim nie daje ;/ banerek dla Joszi , oczywiście podlinkowany ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178898"][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/dogo/joszinka.jpg[/IMG][/URL] -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy serdecznie Vlk , PW już leci ;) :loveu: -
mi tak dogo szaleje ze jak napisze posta to cud swiata ... dzis pol dnia mialam komunikat że baza danych jest przeciążona ;/
-
Marej ? łoooo miło :D
-
Alino - tyle że to nie pierwszy taki przypadek w schronisku gdzie psiak z niewiadomych powodów chudnie chociaż racje żywnościowe ma 3 razy większe niż reszta ... dlatego w trybie PILNYM szukamy DT ... najlepiej bezpłatnego .. ale jeśli nic się nie znajdzie będziemy musieli zbierać fundusze na DT płatny ... a zapewne nie będą to małe fundusze bo Kala do duży psiak ...
-
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
dogo świruje strasznie .. zaraz zrobię banerek .. tylko się troszkę roztopię bo właśnie wróciłam zamarznięta do domu ... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeśli zdobędziemy te 180 zł to Opera zostanie u Leny tak długo jak bedzie trzeba czyli aż do czasu znalezienia jej DS. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podniosę .... i przypomnę ... nadal brakuje 180 zł deklaracji stałych żeby Opera czuła się bezpieczna :( -
Podrzucę Kalę na watek z DT .. może ktoś chętny będzie... w przyszłym tygodniu postaram sie dojechać do schroniska i złapać kierowniczkę , może uda się umieścić Kalę w szpitaliku ? mała Zołzi też strasznie schudła od kiedy wyszła na dwór ze szpitalika ... a tymczasem zapraszam do Joszi ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178898-Joszi-mini-mix-sznaucera-szuka-DS-Schronisko-w-Ostrowie-Wlkp[/url]
-
widzę wszystkie ;) ... u mnie też dogo szaleje ... posty wysyłają się dobre 5 minut ... ;/
-
oj E-S .... ja z moją kiedyś bardzo brutalnie postąpiłam .... zawiązałam jej mordkę jak ujadała .... i nastała cisza ... tylko mruczała na mnie i później chodziła obrażona przez tydzień ... ale poskutkowało ... Bugi z Lalą widzę niezłą demolkę robili :D
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
Malwi replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Lilmo ... jest opcja kasuj post przy jego edycji - a górze nad okienkiem edycji trzeba zrobic dwa "ptaszki" -
Joszi - mini mix sznaucera - JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!!!
Malwi replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
pod wieczór zrobię Joszinie banerek i poreklamuje na wątkach ;) -
ok 110 podejrzewam .. bede w przyszlym tygodniu to dowiem sie dokladnie ... ale na stronie schroniska są prawie wszystkie ( dwa jeszcze muszę dzisiaj dodć )
-
Paulina, Lotar jest na poprzedniej stronie ...
-
ropień od zimna ... to bardzo możliwe ... szczególnie że Bugi wychodził z Budy witać wszystkich bez wyjątku nawet w największe mrozy ... E-S .. on na pewno nie powstał u Ciebie... za szybko by się pojawił.
-
jasne , juz wysyłam ;)
-
ostatnio słyszałam że jaka to ona dobra nie jest .... bo przez 4 lata 4 psom domy znalazła .... po prostu witki mi opadły ...
-
okazało się że dziewczyna która oczerniała schronisko pojawiła się na dogomanii ... co prawda jeszcze nic zlego nie robi ale myślę że to kwestia czasu ... uważajcie na nią ... jej profil wyślę na PW ...
-
izabelka_70 - dziękujemy serdecznie. Ja nadal uważam że takie przerzucanie Kali z miejsca na miejsce nie wpłynie dobrze na jej psychikę... ona już zaczyna fioła w schronisku dostawać ... im więcej będzie przerzucana z miejsca na miejsce tym będzie gorzej z jej psychiką.. zaaklimatyzuje się tam na te 2-3 tygodnie i znów po przeniesieniu w inne miejsce będzie cuć się porzucona .. . ja wiem że to jest szansa , ale myślę że nie watro narażać Kali ... szukajmy od razu DT na czas nieokreślony.