-
Posts
6417 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malwi
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już wysyłam. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękujemy magenko :loveu: -
przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
transylwania - już wysyłam konto na PW. dziękuję . Anioły w nocy sypią się z nieba ...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
napisz linka tak po prostu bez znaczników url .. ;) on sam się zamieni na link ;)
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak tak , już właśnie miałam to robić.... już leci -
chyba gdzieś ci się tam spacja wkradła tutaj działający link [url]http://www.dogomania.pl/threads/144120[/url]
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję Cajus ... zaraz poprawię w pierwszym poście. jeszcze 200 zł .... Anioły .... spadnijcie nocą z nieba ... -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Malwi replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi P.S. jeśli się powtarzam to przepraszam. -
masienka - bardzo łatwo przerobić stare niedziałające linko na nowe działające ;) nowe linki muszą mieć formę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/115759[/url] ten numerek na koncu znajduje się również w starych linkach(bodajże na samym końcu) ... wystarczy go wpisać na odpowiednie miejsce i już link działa
-
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ano - dziękujemy z całego serca ... grosz do grosza .... myślę że to Lena będzie musiała zdecydować kiedy jej zaczniemy DS szukać ... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Malwi replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Diuna - ucina fotki przy rozdzielczosci 1024 i mniejszej .. na wyższych jest wszystko ładnie i pięknie. -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak na razie ze stowarzyszeniem wynegocjowałam 50 zł miesięcznie .... jest to wliczone już ... w sumie razem ze stowarzyszeniem mamy zadeklarowane 135 zł , DT kosztuje 350 ... na koncie w tej chwili mam 575 zł , przed chwila poprawiłam pierwsza stronę , 350 zł z tego muszę lada dzień przelać Lenie za drugi już miesiąc ( Opera jest u Leny od 12 grudnia ) jak to przeleje Opera będzie miała zapewniony pobyt do 12 lutego a na koncie zostanie 225 zł ... z czego część pójdzie zapewne na szczepienia które Operze wychodzą w połowie lutego bodajże ... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale tu cisza :( brakuje 215 zł nadal .... kochane anioły ... proszę zjawcie się .... inaczej Opera w połowie lutego wróci do schroniska ...a to będzie dla niej najgorsze z możliwych .... :( -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Malwi replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
natalijo - ucina jeśli jest mała rozdzielczość - przetestowałam. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Malwi replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
zuzko - Lemon już w nowym domu ;) trzeba by tytuł wątku zmienić ;) a ja proszę dobre dusze o chwilę uwagi...chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi -
Przepraszam kochany Zuzliku że tutaj, mam nadzieję że się nie obrazisz, ale jest tu dużo dobrych aniołów które proszę o pomoc .... przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... http://www.dogomania.pl/threads/172095 Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Malwi replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
anawo - to pewnie przez rozdzielczość ekranu... przy małych rozdzielczościach może się tak dziać, nic niestety juz nie poradzimy - wina dogo ... wiec proponuje wstawiać miniaturki - dodatkowo nie obciążają ładowania strony jeśli ktoś ma słabe łączę. i tak na przyszłość - na photobuckecie jest opcja zmniejszania zdjęć przy wgrywaniu na serwer ;) -
wenia ... zrób zdjęcia ... łatwiej ci będzie porównać postępy ;) przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Malwi replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
zaznacz wszystkie fotki na stronie , i na dole masz generate html code , tam kopiujesz "IMG clickable thumbnails for message boards " to jest trzecia tabelka ;) wstawią się miniaturki, które po kliknięciu otworzą się duże zdjecia. -
Piękny onek Lemon wygrał ze śmiercią! Już w kochającym domku :)
Malwi replied to Lemoniada's topic in Już w nowym domu
przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nowe banerki ... -
OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM
Malwi replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziękuję dziewczyny ..... zaraz będę rozsyłać jeszcze po PW tyle ile dam radę... zaraz jeszcze skombinuję nowy banerek .. może to coś pomoże ...