Jump to content
Dogomania

Malwi

Members
  • Posts

    6417
  • Joined

Everything posted by Malwi

  1. przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
  2. transylwania - już wysyłam konto na PW. dziękuję . Anioły w nocy sypią się z nieba ...:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. napisz linka tak po prostu bez znaczników url .. ;) on sam się zamieni na link ;)
  4. tak tak , już właśnie miałam to robić.... już leci
  5. chyba gdzieś ci się tam spacja wkradła tutaj działający link [url]http://www.dogomania.pl/threads/144120[/url]
  6. dziękuję Cajus ... zaraz poprawię w pierwszym poście. jeszcze 200 zł .... Anioły .... spadnijcie nocą z nieba ...
  7. przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi P.S. jeśli się powtarzam to przepraszam.
  8. masienka - bardzo łatwo przerobić stare niedziałające linko na nowe działające ;) nowe linki muszą mieć formę : [url]http://www.dogomania.pl/threads/115759[/url] ten numerek na koncu znajduje się również w starych linkach(bodajże na samym końcu) ... wystarczy go wpisać na odpowiednie miejsce i już link działa
  9. ano - dziękujemy z całego serca ... grosz do grosza .... myślę że to Lena będzie musiała zdecydować kiedy jej zaczniemy DS szukać ...
  10. Diuna - ucina fotki przy rozdzielczosci 1024 i mniejszej .. na wyższych jest wszystko ładnie i pięknie.
  11. jak na razie ze stowarzyszeniem wynegocjowałam 50 zł miesięcznie .... jest to wliczone już ... w sumie razem ze stowarzyszeniem mamy zadeklarowane 135 zł , DT kosztuje 350 ... na koncie w tej chwili mam 575 zł , przed chwila poprawiłam pierwsza stronę , 350 zł z tego muszę lada dzień przelać Lenie za drugi już miesiąc ( Opera jest u Leny od 12 grudnia ) jak to przeleje Opera będzie miała zapewniony pobyt do 12 lutego a na koncie zostanie 225 zł ... z czego część pójdzie zapewne na szczepienia które Operze wychodzą w połowie lutego bodajże ...
  12. ale tu cisza :( brakuje 215 zł nadal .... kochane anioły ... proszę zjawcie się .... inaczej Opera w połowie lutego wróci do schroniska ...a to będzie dla niej najgorsze z możliwych .... :(
  13. dziewczyny , zgłosił się do mnie na schroniskowego maila jeden Pan szukający młodego asta ... odesłałam go tu na wątek ... jak się jeszcze odezwie dam znać ;)
  14. natalijo - ucina jeśli jest mała rozdzielczość - przetestowałam.
  15. zuzko - Lemon już w nowym domu ;) trzeba by tytuł wątku zmienić ;) a ja proszę dobre dusze o chwilę uwagi...chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
  16. Przepraszam kochany Zuzliku że tutaj, mam nadzieję że się nie obrazisz, ale jest tu dużo dobrych aniołów które proszę o pomoc .... przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... http://www.dogomania.pl/threads/172095 Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
  17. anawo - to pewnie przez rozdzielczość ekranu... przy małych rozdzielczościach może się tak dziać, nic niestety juz nie poradzimy - wina dogo ... wiec proponuje wstawiać miniaturki - dodatkowo nie obciążają ładowania strony jeśli ktoś ma słabe łączę. i tak na przyszłość - na photobuckecie jest opcja zmniejszania zdjęć przy wgrywaniu na serwer ;)
  18. wenia ... zrób zdjęcia ... łatwiej ci będzie porównać postępy ;) przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
  19. zaznacz wszystkie fotki na stronie , i na dole masz generate html code , tam kopiujesz "IMG clickable thumbnails for message boards " to jest trzecia tabelka ;) wstawią się miniaturki, które po kliknięciu otworzą się duże zdjecia.
  20. przepraszam za off, ale chodzi o pomoc dla maleńkiej przerażonej suczki ze schroniska, która trafiła do płatnego domu tymczasowego.... Bardzo proszę, pomóżmy jej w drodze do prawdziwego domu..... brakuje 215 zł deklaracji stałych .... proszę pomóżcie Szukamy osób, które mogłyby podjąć się 5-złotowych miesięcznych (lub jednorazowych) wpłat na opłacenie jej pobytu w DT.... [url]http://www.dogomania.pl/threads/172095[/url] Pozdrawiam serdecznie - z nadzieją, Malwi
  21. ANETTO! znale[COLOR="#ff0000"]źć[/COLOR] nie znaleśc
  22. dziękuję dziewczyny ..... zaraz będę rozsyłać jeszcze po PW tyle ile dam radę... zaraz jeszcze skombinuję nowy banerek .. może to coś pomoże ...
×
×
  • Create New...