Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Donacja babo wstrętna i nawet smsa nie wysłas ze Fifi jedzie do domku ???? Jak ja się cieszę .. kurczę udało sie tej małej .
  2. Potzrzebny jest tekt do ogłoszenia to wykupię Basterowi ogłoszenia na bazarku u Mgie . Kto ma wene twórcza ???
  3. [quote name='mgie']Odnowiłam z nowym rokiem niektóre ogłoszenia. ;)[/QUOTE] Dzieki Mgie ja będe mu codziennie robiła cafeanimal może się chłopak do metra załapie
  4. [quote name='sonikowa']Nie wiem co z tym kontem, poza tym myślę, że nikt nie zgodzi się aby jego prywatne konto wkleić na NK... Tam możnany konto OS, ale z drugiej strony jak już zbierać kase to na jendo konto. Trzeba by zapytać Anne 33..[/QUOTE] Jesli prywatne to oczywiście ze nie wkleję , wtedy prześlę tylko mailem do osób zainteresowanych .
  5. Mgie nikt nie dzownił prócz Pani z ogłoszenia w gazecie "mój pies" ale dla niej Nugat jest za duży :shake:
  6. Dziewczyny podajcie gdzieś numer konta , Pani która ode mnie adoptowała Zuzię obiecała wpłacic coś na początek , znalazła Ciaputkę na NK wiec tam bym umieściła numer konta może by więcej ludzi sie skusiło. Czekam na numer konta...
  7. Już wkleiłam w pierszym poście Bastera po liftingu :) Teraz musze zawołac jakąs ciotkę od ogłoszeń .
  8. Ja właśnie próbuje otworzyc album ale sie pojawia że niedostępna strona może to wina mojego netu , anawa jak zobaczyłam na wątku Jamora te Twoje...... z podziwu to kurcze jestem ciekawa jak on wygląda... To w poście Dorobelli to Baster????????????????? Ja ............. ale śliczny
  9. Demi chyba jeszcze czeka na operacje biedna mała , znowu obcy ludzie , ale jest tam z Tuptusiem naszym
  10. Jamor czekamy na zdjecia Bastera po SPA . Nie trzymaj nas dłużej ......
  11. [quote name='Moniskaa']a co juz jest w nowym domku?? ;O[/QUOTE] A nie???? Ja już się myle w tych Jomorowych psach . To moze nie ten wilczek , cholera skleroza nie boli
  12. przepraszam za off ale bardzo pilne http://www.dogomania.pl/threads/176518-Husky-zamkniAE-ty-w-hotelowym-kojcu-Pilnie-wsparcie-finansowe-1450-zA-DA-ug-roA-nie
  13. Przepraszam za off ale Norton pilnie potrzebuje pomocy - http://www.dogomania.pl/threads/148158-Norton-husky-czeka-na-dom-i-prosi-o-deklaracje-zadluzenie-w-hoteliku
  14. Przepraszam za Off ale następny haszczek potrzebuje pomocy , dziczeje a nie ma kasy na hotel pomóżcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/148158-Norton-husky-czeka-na-dom-i-prosi-o-deklaracje-zadluzenie-w-hoteliku[/url]
  15. [quote name='anawa']Ja juz jestem pusta, jak bęben afrykański a na sercu leży mi pies z moich okolic- Baster z lasu (nie ten od jamora). Nie ma na hotel, nie ma na leczenie............ Zwariować można.................[/QUOTE] Wiem wiem ja i ciaputkę i Nortona promuję , a kasy brak .
  16. Porozsyłałam wątek zobaczymy czy się ktoś pojawi . Ciaputko do góry mała
  17. [quote name='anawa']Nugat, to wspomniane gdzieś wyżej................. 8 kilogramów? U mnie na Ciebie czeka 40 kg, które Nugata napewno zje ale Ciebie.......................... zaliże na smierć ;)[/QUOTE] Te 8 kg ostanio rozszarapło pyszczek moim 30 kg . A tak już całkiem serio to potrzebujemy pilnie kasy na Ciaputke z Boguszyc , mała się coraz bardziej wycofuje i do adopcji raczej ze schroniska nie pójdzie . Mamy hotelik ale jak zwykle brakuje kasy . Ciaputka woła POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Dzwoniłam do kliniki - Demi jeszcze nie miała sterylki , mają urwanie głowy i może wieczorem uda im sie ja " zrobić " . Musimy czekac .
  19. [quote name='anawa']Zapraszam :)[/QUOTE] I zabiorę Nugata to Cię zje :)
  20. Jakie maleńkie bobasy
  21. Co nic nie piszecie że Wolter już w domku , co ????
  22. [quote name='anawa']Z Twojego opisu to raczej................... rotweilera ;)[/QUOTE] Anawa nie przeginaj ..... wiem gdzie jest Żabia Wola ...
  23. Czy ktos wie co z Demi czy juz po sterylce??
  24. [quote name='anawa']Z dzieci to ja najbardziej lubię...................... owczarki niemieckie ;)[/QUOTE] No mój synuś w niczym Twoich ulubieńców nie przypomina.
  25. [quote name='anawa']Za dużo Cie to będzie kosztować................ Zaczęłaś juz zbierać deklaracje? :evil_lol:[/QUOTE] A chętna jestes wirtualnie zaadoptowac Olka??:)
×
×
  • Create New...