-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Potzrzebny jest tekt do ogłoszenia to wykupię Basterowi ogłoszenia na bazarku u Mgie . Kto ma wene twórcza ???
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Odnowiłam z nowym rokiem niektóre ogłoszenia. ;)[/QUOTE] Dzieki Mgie ja będe mu codziennie robiła cafeanimal może się chłopak do metra załapie -
[quote name='sonikowa']Nie wiem co z tym kontem, poza tym myślę, że nikt nie zgodzi się aby jego prywatne konto wkleić na NK... Tam możnany konto OS, ale z drugiej strony jak już zbierać kase to na jendo konto. Trzeba by zapytać Anne 33..[/QUOTE] Jesli prywatne to oczywiście ze nie wkleję , wtedy prześlę tylko mailem do osób zainteresowanych .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Mgie nikt nie dzownił prócz Pani z ogłoszenia w gazecie "mój pies" ale dla niej Nugat jest za duży :shake: -
Już wkleiłam w pierszym poście Bastera po liftingu :) Teraz musze zawołac jakąs ciotkę od ogłoszeń .
-
Ja właśnie próbuje otworzyc album ale sie pojawia że niedostępna strona może to wina mojego netu , anawa jak zobaczyłam na wątku Jamora te Twoje...... z podziwu to kurcze jestem ciekawa jak on wygląda... To w poście Dorobelli to Baster????????????????? Ja ............. ale śliczny
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Demi chyba jeszcze czeka na operacje biedna mała , znowu obcy ludzie , ale jest tam z Tuptusiem naszym -
Jamor czekamy na zdjecia Bastera po SPA . Nie trzymaj nas dłużej ......
-
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
marlenka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moniskaa']a co juz jest w nowym domku?? ;O[/QUOTE] A nie???? Ja już się myle w tych Jomorowych psach . To moze nie ten wilczek , cholera skleroza nie boli -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
marlenka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za off ale Norton pilnie potrzebuje pomocy - http://www.dogomania.pl/threads/148158-Norton-husky-czeka-na-dom-i-prosi-o-deklaracje-zadluzenie-w-hoteliku -
Przepraszam za Off ale następny haszczek potrzebuje pomocy , dziczeje a nie ma kasy na hotel pomóżcie proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/148158-Norton-husky-czeka-na-dom-i-prosi-o-deklaracje-zadluzenie-w-hoteliku[/url]
-
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Ja juz jestem pusta, jak bęben afrykański a na sercu leży mi pies z moich okolic- Baster z lasu (nie ten od jamora). Nie ma na hotel, nie ma na leczenie............ Zwariować można.................[/QUOTE] Wiem wiem ja i ciaputkę i Nortona promuję , a kasy brak . -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Nugat, to wspomniane gdzieś wyżej................. 8 kilogramów? U mnie na Ciebie czeka 40 kg, które Nugata napewno zje ale Ciebie.......................... zaliże na smierć ;)[/QUOTE] Te 8 kg ostanio rozszarapło pyszczek moim 30 kg . A tak już całkiem serio to potrzebujemy pilnie kasy na Ciaputke z Boguszyc , mała się coraz bardziej wycofuje i do adopcji raczej ze schroniska nie pójdzie . Mamy hotelik ale jak zwykle brakuje kasy . Ciaputka woła POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam do kliniki - Demi jeszcze nie miała sterylki , mają urwanie głowy i może wieczorem uda im sie ja " zrobić " . Musimy czekac . -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Zapraszam :)[/QUOTE] I zabiorę Nugata to Cię zje :) -
Ratlerkowata Funia jej szkraby juz w domach.
marlenka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Jakie maleńkie bobasy -
Brańsk- śliczny mix saarloosa wilczaka! Wolter ma dom!
marlenka replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Co nic nie piszecie że Wolter już w domku , co ???? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Z Twojego opisu to raczej................... rotweilera ;)[/QUOTE] Anawa nie przeginaj ..... wiem gdzie jest Żabia Wola ... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
marlenka replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Czy ktos wie co z Demi czy juz po sterylce?? -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Z dzieci to ja najbardziej lubię...................... owczarki niemieckie ;)[/QUOTE] No mój synuś w niczym Twoich ulubieńców nie przypomina. -
Karmel ma dom! Dziekuje wszystkim za pomoc .
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anawa']Za dużo Cie to będzie kosztować................ Zaczęłaś juz zbierać deklaracje? :evil_lol:[/QUOTE] A chętna jestes wirtualnie zaadoptowac Olka??:)