-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Marlena, cieszę się, że jesteś :stupid: i zabrałaś go do domu. Ja bym zrobiła identycznie, bo też jestem :stupid: Mikrus, i do tego kudłaty.... Jak się go ostrzyże to i ładny pies może z tego wyjść :razz:[/QUOTE] Oj widziałam że masz wolne Dt bo Pyzunia poszła do domku :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
patrz , patrz może jakiś domek mu wypatrzysz:) -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-Mix-yorka-potrzebuje-domu[/url] -
To jest mój nowy nabytek :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-Mix-yorka-potrzebuje-domu[/url]
-
Sięga do kolana grzbietem głowa ciut wyżej . Nie jest duzy , średniak ... ale szalony uwielbia sie bawić zreszta widac tak bryka po śniegu . Masz jakiś domek na oku ??? Mam jeszcze Yorka mix jakby ktoś był zainteresowany ...
-
Dziewczyny ja podczytuje wątek ale się nie udzielam bo w jaki sposób moge pomóc ??? Trzymam kciuki za Anioła , dzwonięczesto do wetki w łazach i za każdym razem pytam o nowe psy które im przywożą z gminy czy przypadkiem Anioła nie mają , ale niesety ...Ktos pytał na wątku kto może w Warce roziwesić plakaty , jeśli są to oczywiscie pomogę ...
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='mtf zalesie']marzenka odezwij sie czy dojechalas[/QUOTE] Z tego co wiem to Marzenuś była u Ali bo rozmawaiłam z Alą , pewnie nie może wstawić zdjec bo dogo tak działa . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']elwis, jasne, jak zywy :-) jak zacznie niskim głosem śpwiewać wam w ten piątek love me tender, to przystopujcie z winem ;-)[/QUOTE] To wtedy dopiero zaczniemy balangę . Olek wymyślił że Elvis bo mówi że fryzurę ma tez taką rozczochraną jak Elvis. Dobra nie miał wyboru Barakowi i Nugatowi wybrac imieniea niech ma Elvisa .... tylke jego co się pocieszy , mam nadzieję ze nie za długo :) -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Aż tak malutki to on nie jest , ma brzuszek wypchany ale jest leciutki jak mu kudły obetniemy to ze 4 kg będzie może ważył . Mam jeszcze takie foty jego , przepraszma z jakośc ale on się bardzo boi aparatu , jak mu chcę zrobić fotke to się odwraca w druga stronę . [IMG]http://images50.fotosik.pl/255/6256cd84a74b3d5fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/142/cd7384363242706amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/251/ec905aa21b2d5e58med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']najpierw obowiązki, później przyjemności-zaczniemy od czesania![/QUOTE] Donacja a masz jakąs maszynkę do strzyżenia ??? Bo bez niej się nie obejdzie napewno . -
Wiwiś juz w nowym domku . Dziekuje za pomoc !!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Dziś z rana byłam z psiakiem na dworzu , sisiu zrobił ładnie na dworzu . Na łapkę jednak staje , ale go boli jak go biorę na ręce to mimo ze taka kudłata kula to leciutki jest . Bardzo lubi sie bawić robi to niesmiało i o dziwo baaardzo sie lubią z Nugatem . Nie ma awantur , czasami tylko jakieś powarkiwania . Apetyt ma niczym moja Korsa i broni bardzo miski , nawet kotu nie da podejść do miski . Cała noc spał jak zabity - dosłownie , chrapał i jęczał przez sen ale się nie obudził , rano przywitał mnie tak jakby cały czas u mnie mieszkał złapał gumową kostkę i czmychnął do kuchni . Barak jest obrażony na maxa , nie lubi go chyba bo stawia kołniez na grzbiecie jak sie mijają . Wczoraj jak przyniosłam mikrusa to Nugat go olał ale Barak sie spojrzał z wyrzutem " co to k... znowu ma byc " ale w nocy spał wtulony w Olka jakby chciał zaznaczyć ze to Jego dom i tylko Jego . Jesli ktoś moze wspomóc finansowo w opłceniu ewentualnie wizyt u weta to bym była wdzięczna . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']też mam winko;) porto[/QUOTE] To ja coś dokupię jeszcze moja siostra ma cytrynówke - sama robiła popijemy sobie a później będziesz ciachała Elvisa . Matko jakie Olek mu imię wybrał :) Link do wątku psiaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/179106-Mix-yorka-potrzebuje-domu[/url] ale jeszcze bez zdjęcia nie mogę załadowac :( -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']Ty się na fryzjera nie rujnuj, zaproś mnie w sobotę na kawę, wezmę sprzęty do czesania, obcinaczki do pazurów i Ci tą pokrakę zrobię na bóstwo:)[/QUOTE] Donacja to w piątek wieczorem dawaj do mnie weź co trzeba i powiedz mezowi ze na noc nie wracasz , mam winko wypijemy sobie , albo ---- weź Marcina on piłę i dawaj do mnie na kawę -
[COLOR=Red][SIZE=5]Elvis - znalazłam go na lodowisku przyleciał za dziecmi ale to nie był ich pies , biedny nie mógł się odnaleźc . Poglaskałam ten jego zamrznięty pyszczek a za chwilę poczułam trącanie w noge , to piesek przyniósł mi kulke z lodu . Rzuciłam mu raz , znowu przyniósł , rzuciłam drugi , znowu przyniósł , jak sie jedna rozwaliła znalazł druga . Poszłam po auto on za mną , ja do auta a on na drzwi . Szkoda mi sie biedaka zrobiło więc wzięłam go do samochodu i przywiozłam do domu . Głodny był troszkę pić mu sie chciało bardzo . Śmierdział strasznie wiec go wrzuciłam do wanny . Śierśc skudłacna , dredy niemiłosierne , nózka tylnia chyba źle zrośnieta bo na niej nie staje ale go nie boli jak sie dotyka . Jutro wizyta u weta w sobotę u fryzjera . Pies ogólnie nie wiem jaki bo śpi prawie cały czas , napewno nie lubi kotów albo broni swojego łózka . Do psów narazie nie lgnie warczy ale się nie rzuca . Zdjęcie przed.... [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/4798167f486e381amed.jpg[/IMG] Zdjecie po .... [IMG]http://images42.fotosik.pl/170/02422f03c278467bmed.jpg[/IMG] [COLOR=Blue][SIZE=4] [COLOR=DarkRed]Wpłaty na Elviska: - kundelkowa skarpeta-100 zł - Siostra Joanny 83 -100 zł -Anawa -20 zł -Malawaszka -65 zł -Ewa S ( Lucyna ) -50 zł -Anna A -35 zł -Nincia-20 zł -Skarpeta kudłaczy- 50 zł -Abrakadabra-20 zł -Ingrid-150 zł -Bambino -40 zł -Joanna83-20 zł Mamy razem : 670 zł Wszystkim ślicznie dziękuję :loveu: CAŁKOWITY KOSZT OPERACJI - 745zł zapłaciłam 600 zl =145 na koncie Elviska jest 70 zł brakuje 70 zł [/COLOR] [/SIZE][/COLOR] Bazarki dla Elviska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179494-Mata-ochronna-na-siedzenie-ksiAE-A-ki-o-psiej-tematyce-na-Elvisa-do-14-02-23-59[/URL] [/SIZE][/COLOR]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wogóle to dogo działa jakby chciało a nie mogło -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ingrid44']Nastepna bida, skad ty je bierzesz marlenka ? Powodzenia w weta :)[/QUOTE] oj Ingrid sam do mnie przylazł , głupol jeden podszedł do mnie z kulką lodu żeby mu rzucać i już tak został, później polazł za mną do samochodu i skakał na drzwi to jak go miałam zostawic :( -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']Marlenka, to zdjęcie to "sprzed" czy "po" kąpieli? Faktycznie wygląda yorkowato.... tylko strasznie "zapuszczony".[/QUOTE] to przed kapielą , po kąpeili jest ...tragedia .. kudły mu wisza wszędzie . Na sobotę umawiam sie do fryzjera bo wstyd z ta pokraką gdzieś iść . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ketunia']Faktycznie Marlena taki przerośnięty york;) Jedziesz jutro do weta?[/QUOTE] Ja Ci dam przerośnięty . Tak jade z nim do weta koniecznie bo albo to jego sposób na zabawę albo ma coś z oczami albo mu kudły wcchodza w oczy bo łapkami trze oczy , ale sie fajnie bawi . Narazie go izoluje od psów bo nie wiem czy jest zdrowy . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='joanna83']Marlena może się komuś zgubił.Bardzo zabiedzony jest? I co z ta chorą łapą?[/QUOTE] cały czas ma podkuloną , mi sie wydaje ze to jakiś uraz i źle zrośnięta . Zobaczymy jutro narazie siedzi w łazience i sie suszy a ma z czego , wcina karmę po trochu , pije wode i sie chce bawic gówniarz . Zara go wypuszczę jak moje psiaki podjedza bo on bardzo broni jedzenia . Koty mi gania cholera kudłata , zaraz go Kazikiem poszczuje :) Jak jutro wróce od weta dopiero bede go ogłaszac narazie to jutro jade tez jakąś obroze mu kupić bo nic nie mam . Jakiś upust powinnam dostac w sklepie bo cały czas cos ... -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorobella']A ta chora noga to lewa tylna czy prawa tylna ?[/QUOTE] widac na zdjęciu że ma podkulona jak patrzysz z przodu to prawa jak od tyłu to lewa -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Elvis - maleńki piesek w typie yorka [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/4798167f486e381amed.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Elvis - maleńki piesek w typie yorka [IMG]http://images46.fotosik.pl/254/4798167f486e381amed.jpg[/IMG] -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Ktoś sobie żarty robi i tyle ... pamiętasz jak pokazałam ci takiego maila od 'zainteresowanego'' nugatem ? ''Ja nugata bardzo kcieć'' :cool3:[/QUOTE] A ja Nugata nigdzie nie oddac bo go bardzo koffać hihihi -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']... ja też nie .... :eek2: i to jest najlepsze ....[/QUOTE] W takim razie czekamy az się pojawi na dogo ktos mądrzejszy od nas :) bom ciekawa strasznie -
Amstaff z Boguszyc ZNALAZŁ DOM W KANADZIE ! :-)
marlenka replied to mgie's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']mhm :p dann napisał/a: Cześć, jestem skłonny do tego zwierzęcia, z you.i jestem Pan Dann Michael od stanu Zjednoczonych Ameryki tak łaskawie wrócić do mnie całkowity koszt domowych, inne dokumenty i zdjęcia nadzieję na dalsze back from you soon Hello,i am willing to buy this pet from you.i am Mr Dann Michael from United state of America so kindly get back to me with the total cost of the pet, other relevant documents and pictures hope to read back from you soon ID ogłoszenia: [B]3890112[/B] Kontakt do nadawcy: [B][email protected][/B][/QUOTE] Mgie a teraz poprosze po naszemu bo nic nie skumałam :)