Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Anetek zależy dokąd bo Ala powiedziała że nie odda ich daleko . Trzeba szukać domów w pobliżu czyli Radom , warszawa itp.
  2. Łoj szkoda że się nie udało :-( Ale lepiej tak niż miałby być zwrot Duni.
  3. Jeszcze troszkę jest czasu to myślę że się tyle osób chętnych zgłosi , że autobusem podjedziemy:evil_lol:
  4. Rozmawiałam z Alą i mi powiedziała że ma przyjechac klatka z Radomia i nie potrzebni sa ludzie do łapania bo sunia się tylko spłoszy a tak nastawią klatkę i jak sie złapie to już będzie po wszystkim.
  5. Cholera jasna. Niedobrze . Tak mi szkoda tej psiny strasznie nawet myślałam żeby go polecic znajomym ale albo się nie nadają na posiadanie psa albo mają już zwierzaczki i nic nie chcą .
  6. Neczka czy Twój telefon rozgrzany do czerwonosci?? Nie piszesz bo pewnie cały czas weryfikujesz domki , który lepszy co???
  7. [quote name='mtf zalesie']marlenka zajrzyj na watek zuzki bo ds sie szykuje i szukaja ciebie[/quote] Rano dostałam smsa z numerem telefonu i zaraz zadzwoniłam . Juz wszystko dograne szkam tylko chętnych kto by ze mną pojechał 4 lipca do Nowego dworu
  8. Sleep Pani ma jakąs duza łakę koło domu mówiła że Zuzia miała gdzie się wybiegać , wyszaleć . Boi sie tylko czy jej rybek z akwarium nie zje:diabloti: Ja myślę że nie zje , Blajda mi nie zjadła to rybkom chyba też daruje , jak myslicie?? I kto chętny ???? Potrzebuję osoby doświadczonej , bo Zuzia wiele złego w życiu przeszła i musze mieć Gwarancje że to będzie TEN dom
  9. Ja i tak ją dorwę niech sobie nie myśli że ją sterylka minie . ona mi sie nawinie wcześniej czy później:mad:
  10. No z rana takie niusy:evil_lol: Dzwoniłam do tej Pani , odniosłam miłe a powiedziałabym Bardzo miłe wrażenie. Jesteśmy umówione na 4 lipca( hihi 11 rocznica mojego ślubu) na wizytę z Zuzią , może ktoś mieszka koło Nowego Dworu i chciałby ze mną tam się wybrać co? Powiedziałam Pani że Zuzia jest po sterylce i musi Pani poczekać az jej szwy zdejmą bo 2 szwy puściły :angryy: i oddam ją jak będzie cała "zrośnięta" żeby nie było problemów z przemywaniem jej ran , czy innych. Pani zgadza się na umowę . A jak się uda to ja będę tęsknić :placz: kto mi będzie się w łóżku rozpychał :placz: Ale oby jej się udało . A ja sobie moze poradze :evil_lol: a jak nie to :flaming:
  11. [quote name='Madallena']Są jakieś wieści? Wysłałam numer do tej babki, czy coś si ruszyło z małą sunia?[/quote] Ta Pani do mnie zadzwoniła , i wysłałam jej zdjęcia szczeniaków które sa u Ali . Ma się zastanowić i dać mi odpowiedź .Zdjęcia poszły dopiero dziś więc cierpliwie czekam na telefon. Dostałam dziś smsa że zdarzyło się cos u niej w rodzinie i nie może wziąć żadnego psiaczka
  12. Czy któraś z Was jest z Bytomia ??? Jeśli tak prosze na PW
  13. Sunia przestań wprowadzac niepotrzebny zamęt , nie oskarżaj nikogo bezpodstawnie . Jak masz tak pisac to lepiej nie pisz juz nic więcej .
  14. [quote name='Chandler']Słuchaj Sunia34, coś mi się wydaje, że Ty ciśnienie chcesz w wątku podnieść. W tej chwili atakujesz Zofię, a Ona ma prawo do swojego zdania, tak jak Ty do swojego. Osobiste wycieczki na forum nie są mile widziane, takie posty, jak Twój powinny być raportowane i właśnie Twój post raportuję do moderatora. Pozdrawiam Zapobiegliwa pani.[/quote] Brawo Chandler , podpisuję sie
  15. Klatka stała u mnie do dzis i nic ... A dziś została zabrana do warszawy
  16. o matko samiec w budzie:crazyeye: A jak nie ciachnie norki ??
  17. Żabusia ona podchodzi codziennie wieczorem pod bramę , a jak ja wychodze to ucieka . A ze sterylka to czekałam długo po to żeby się oswoiła . Ona była zupełnie dzika.
  18. poczekjmy moze z opinia osoby która pójdzie na wizytę przedadopcyjną co? Nie ma kasy na hotel , nie ma tymczasu , może akurat ten Pan będzie oki?
  19. [quote name='sleepingbyday']no, ale jest sliczne, ogladalam sobie pierwsze foty... Takie ja wcinał piłeczkę
  20. Jak ma się coś złego stac ( odpukac) to żadna umowa nie pomoże . Ale po co myslec od razu o złym .
  21. [quote name='sleepingbyday']wiem -pomiziasz :evil_lol: pamiętacie? [IMG]http://images38.fotosik.pl/36/024a2f4446e043bdmed.jpg[/IMG][/quote] To nie to zdjecie mnie ujeło :shake:
  22. [quote name='AgaiTheta']A co będzie jak sunia pobiegnie i zaśnie gdzieś schowana? Zobaczymy co dzisiaj na miejscu ustali Beata, czy będzie obstawa klatki, czy będziemy nadal szukać pomocy.[/quote] Jak coś Ala ma do mnie telefon . Jeśli chodzi o wekend to jestem do dyspozycji .
  23. [quote name='sleepingbyday']no, on jest trochę bardziej marlenki (mój to "tylko" ukochany), ale jak go za bardzio spasie, to zrobie nalot i adieu :mad:[/quote] Nie strasz :mad: Bo Cie Baraczkiem ...wiesz co :evil_lol:
  24. Trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. Kurcze żeby Norka dobrze trafiła , ale co znowu oddac ja bez sterylki????? Żeby się historia nie powtórzyła :shake:
×
×
  • Create New...