Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Tula , Ja sądzę że Belinda nawet nie barzo wie jak pies wygląda:evil_lol:. Wchodzi na wątek żeby narobić afery . Przestańmy wogóle na nią reagować to może jej sie znudzi . Zwykły troll nic poza tym. A co do Norki to mam nadzieję że się Pan nie wycofa, ja rozumiem że wymagania do domku dla tej suni są bardzo duże i jest to zrozumiałe a jak Pan ma mieć częstsze wizyty poadopcyjne niż każdy inny (przynajmniej do czasu sterylki ) to też sie zastanawia czy nie czegoś o się osobie która będzie na wizycie nie spodoba i pies zostanie mu odebrany. Przecież nie kazdy wie jak to wszystko działa prawda? Facet po prostu się boi że ktoś mu będzie patrzył cały czas na ręce że będzie miał bez przerwy kontrolę -że nie podoła naszym wymaganiom. Ale trzymam kciuki zeby się udało , żeby się zgodził.
  2. Neczka dlaczego nie uczesałas Wędkarza do zdjęć :mad: Takie fafrocle mu wyłażą spod sierści :mad: Jak tak można?:angryy: A psiak wcale nie wygląda na starego tylko litości niech go ktoś wyczesze :evil_lol: A co z telefonami dzwonią ????? Gdzie Ty domku jesteś , pokazuj sie :mad:i to szybciutko
  3. Belinda 11 -czy Ty się wreszcie odczepisz?? Czepiasz sie Ali czepiasz sie Sleep czepiasz się Tuli ciekawe kto będzie następny . Ja znam osobiście Alę i potwierdzam to co pisze Sleep Ala zna sie na swoim fachu i ciężko jest znaleźc argumenty żeby podważyć jej decyzję . Mimo że jest czasami ciężka w rozmowie to jest osbą która zawsze pomoże potrzebującemu psu i ludziom też . Widziałam jej psy i warunki w jakich zyją i powiem tylko tyle - życze wszystkim czworonogom żeby miały takie warunki jak te u Ali. Belinda jeśli masz coś do Ali to jedź do niej i powiedz jej to prosto w oczy a nie oczerniasz na forum . Annimowo jest najłatwiej , miej odwagę powiedzieć jej to prosto w twarz jeśli tej odwagi nie posiadasz to się zamknij i daj ludziom skupić się na pomocy Norce.
  4. o kurcze , no wydawało mi się że przedstawiała się jako Sylwia. Ale cos mogłam pomylić . Kurcze szkoda że nie zapisałam numeru do tej Pani co klatkę brała . Mam nadzieję że się uda ta klatkę namierzyć . Że nie zginie :mad:
  5. [quote name='Kostek']cale szczescie ze sie zgadzamy bo pani ela nie rozumie tego ryzyka i chce probowac z sedalinem:shake: nie mam pojecia kto moze miec jeszcze klatke pulapke i to wieksza od naszej(my do tej klatki lapalismy duze potezne ONy i wchodzily... marlenko tylko ze nasza klatka jest znowu w warce o ile mi wiadomo...bo byla w augustowie ale p ela komus oddala ja do warki[/quote] Kostek ta klatka była u mnie w Warce ale zadzwoniła p. Sylwia że ktos po nią przyjedzie . Była Pani z Warszawy i ją w środę wzięła. Miała na nią łapać sunię jakąs dziką . Więc ta klatka jest w Warszawie . Jak trafi do psiego anioła to zrob zdjęcia i wyślij to mój mąz spróbuje zrobić taką duża .
  6. Kasa na sterylkę jest . Tylko mi został dług Zuzi u weta. A z Kropką po 15 dopiero mogę na sterylke z kropa bo mój wet wyjechał chyba że pojadę do innego, ale mam wątpliwości . Nie za bardzo bym chciała 2 tygodnie czekać bo sie znowu moze okazać że i ta jest w ciąży.
  7. Słuchajcie Kropka wróciła:multi::multi::multi: Więc muszę ja na sterylkę umówić ( tylko sprawdze czy cieczki nie ma) to został mi dług po Zuzi:-( Żabusia deklarowała 50 zł ( teraz mogę podac numer konta;)) to jeszcze brakuje 200 zł .
  8. no i sie nawineła.:diabloti: 26.06.2009 o godz. 23.20 była łapanka Kropki . Cała rodziną w środku nocy biegaliśmy w piżamie po podwórku w celu złapania tego "Alfika" . Jakby ktoś to nagrał to w śmiechu warte główna nagroda gwarantowana. Po burzy u nas na ulicy nie palą się latarnie , jest na podwórku ciemno jak w doopie u murzyna pozapalaliśmy światła w samochodzie i jedną lampe i 2 dorosłych +dziecko lataliśmy po podwórku żeby złapać Kropę . Ale się udało -ogłaszam wszem i wobec -KROPKA WRÓCIŁA:multi:
  9. Narazie to każdy pies odpada bo Pani ma problemy jakies . Przeprosiła i mówiła że w tej chwili nie moze wziąc zadnego pieska . Więc ten domek nie wypalił . Natomiast jest duzo telefonów o szczeniaki niestety z daleka ludzie dzwonią .
  10. Kostek mam prośbę czy mógłbyś zrobić zdjęcia klatki łapki ??? Chodzi mi o poszczególnecześci . Mam dużą klatkę i mój mąż chce zrobić z niej łapkę ale jak była Wasza klatka u mnie to nie pomyślałam żeby ją obfocić . Dasz radę zrobic fotki elementów tej klatki ?? chodzi o kółka i te zatrzaski . Może się uda . Bo ta wasza klatka jest za mała na tak dużego psa .
  11. Do domu to chyba nie , a na wizytę trzeźwe no coś ty.
  12. Tak jest do adopcji . Dwa białe i 2 sunie
  13. Jamor ma stronę na necie [url=http://www.jamor.pl]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/url]. Tylko on rzeczywiście ma kojce zewnetrzne , ale zobaczcie sami na jego stronie jakie "wypasione" żadne tam ręcznie robione . Zresztą ma podejście do psów bo je szkoli , warto skorzystać ja jestem na miejscu zawsze mogę pomóc:evil_lol:
  14. [quote name='sleepingbyday']plany planami, a co sie wydarzy po drodze, to kto wie....[/quote] Slepp nie krzacz.....:mad:
  15. Ten psiak się spodobał mojemu mężowi jak bylismy u Ali . Jakby go porządnie obciąć to były z niego piękny psiak i napewno by się znalazł dla niego domek
  16. Dziewczyny nie wiem czy to pomoze , ale dowiedziałam się ze w Warce jest hotel i płatne dt - Pan który to prowadzi szkoli psy ale nie wiem czy kaukazy też . Na dogo jest jako Jamor. [url=http://www.jamor.pl]Jamor.pl ~ hotel i szkolenie psów - Strona Glowna[/url] i ma wolne miejsca
  17. Słuchajcie Jamor się nie chwali a ma w Warce Hotel i Dt płatne dla psów. Może to jest pomysł co?
  18. [quote name='anetek100']zapytałam Panią skąd jest i przesłałam zdjęcia te co są na wątku..zobaczymy co odpisze:) edit:Pani jest z Krakowa,odpisalam ze peferowane domki z okolic Warszawy itp,ale powiedzialam ze oczywiscie zadzwonic mozna w jego sprawie..niby ma to zrobic..zobaczymy[/quote] Dzwoniła ta Pani do mnie jednak niestety , Ala nie zgadza sie na wywiezienie szczeniąt tak daleko:shake:. Dlatego powiedziałam tej Pani że mogę pomóc jej poszukać szczeniaka blizej jej miejsca zamieszkania lub podac namiary do osób z jej rejonu. Ma się odezwać w co nie wierzę . A domki z Warszawy jakoś nie dzwonią :mad:
  19. Telefon do mnie 0-503-121-021 do Ali 0-48-662-73-45 Do Ali trzeba dzwonić długo , bo jak jest na podwórku to nie odbierze i do późnych godzin wieczornych nawet do 22.00
  20. To ma byc po wizycie .....
  21. Sleep morze było , jest i będzie , a takie towarzystwo jak ja i Donacja hmmm nie będziemy czekały wiecznie. Pomyśl jak Ty będziesz doopsko moczyła w zimnej słonej wodzie to my będziemy sobie buszowały po działce z piwkiem w łapce :evil_lol:
  22. [quote name='donacja']Ale w bonusiku zwiedzanie mojej działki:evil_lol:[/quote] Będę miała kierowce więc myślę że nawet piwko wchodzi w grę tylko ciiiii, ,żeby Tadek nie słyszał :evil_lol:
  23. [quote name='sleepingbyday']tego z czarna głóką, słodziaka? to dawajcie znać, jka basia się odezwie. Basia się odezwała , domek fajny , przyjazny , wszystko jest za.. ale jak wspomniałam wczesniej Ala się nie zgadza zeby szczenię jechało tak daleko :-( a szkoda
  24. [quote name='donacja']4 lipca? Może będę jechać w tamtym kierunku, mam tam działkę.[/quote] Ja wiedziałam ze się odezwiesz ( tak w myślach to liczyłam na to ):evil_lol:
  25. Ta sunia gania w lesie w Augustowie za Warką .
×
×
  • Create New...