Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Kropka jak na złość dostała cieczki :angryy: Jutro skontaktuję się z wetem kiedy będzie można ją ciąć . Bo mi proponował jakiś zastrzyk który powstrzymuje cieczkę , ale ja nie wiem czy to jej nie zaszkodzi . W razie czego jak będę musiała poczekać to odjajcze Baraka żeby jej nie pokrył i tyle .
  2. [quote name='KArolKA5611']Marlenko a czy Zuza toleruje koty???[/quote] Karolka przeciez Ty nie masz kotów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A ja mam w domu 3 szt :evil_lol: Pewnie że toleruje . Na początku mogą być jakies zgrzyty i z psami tez ale ogólnie to ona nie reaguje juz na moje koty więc może być dom z kotami .
  3. Zuzka to łobuz:diabloti: w dobrym tego słowa znaczeniu. Z Barakiem szaleją ja dwa głupki , za co dostaje po doopie od zazdrosnej Kropy . Juz nie wymiotuje od dłużeszego czasu ( coś musiała chapsnąć ze śmieci ) apetyt ma wilczy , ja oczywiście daje im tak jak zawsze ale widac że ona może zjeść dużo . Boki jej się wypełniły , ma okrąglutki brzuszek ( nie wiem czy moge to pisać bo zaraz SBD będzie mnie Tozem straszyć :mad:) Zuzka uwielbia gotowany makaron z mięsem , suchą karme czasami skubnie ale nie ma to jak gotowane a mi pot po d.. cieknie jak stoje nad garami dla psów. Z moimi sukami juz na podwórku jako takich awantur nie ma , ale na spacerach rzucanie do psów nadal jest :angryy: i nie moge jej tego oduczyc . od czasu kiedy wróciła z Nowego Dworu ciagnie na smyczy jak cholera , dopóki sie nie zmeczy , nie za specjalnie śpi na łóżku ( myślę że w "tamtym " domu jej tego oduczyli w " jakiś " sposób. Ogólnie jest super prócz zainteresowania ze strony ludzi adopcją jej. :-(
  4. No i stało :angryy: Z powodu braku możliwości dojazdu zmył nam się wspaniały dom w Rypinie :angryy: Nawet skłonna byłam jutro jechać z pieskiem do wawy , nawet Łomianek a tu taki zong , zadzoniła do mnie mama tej dziewczyny ( córce było głupio) i powiedziała że już dostały psa jakiegoś małego ze wsi:angryy: Tak własnie jest jak ktoś długo czeka to bierze sobie psy skąd indziej a psiaki u Ali zostają :-( i rosną . Trudno szukamy dobrego domku dla biało czarnego z wąsem , czarnego i suni .
  5. Jak dojdą pieniązki to napiszę . :multi:
  6. Jak tam nowy dom dla Hipcia bo albo nic na ten temat nie ma albo przegapiłam :oops:
  7. [quote name='gameta']Marlenka, nie dostałam danych na maila :shake: wyślij pw już odetkałam ... Wychodzi mi, że przelew dla Zuzki będzie na 201,13zł[/quote] Gameta bardzo dziekuję i zaraz wysyłam dane do przelewu .
  8. [quote name='KArolKA5611']Jak potrzeba to i ja się z wielką chęcią dołożę.[/quote] Karolka to szczęsliwa posiadaczka jeszczxe szczęśliwszej Wareckiej suni :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  9. CC i anna 33 czy kontaktowałyście się z ta dziewczyna do której dałam Wam telefon??
  10. Ja zawsze mam plan i po trupach do celu . a jeśli chodzi o psy to juz wogóle. A kiedy Tuptak przyjeżdza do Jamora?
  11. Ja narazie jestem pod kreską sama mam 2 psiaki na tymczasie i żadnych dofinansowań ( ale spoko) ale mój maz poszedł do pracy więc może dam radę coś dorzucić , ale nie moge nic narazie obiecać . Dziewczyny robiły bazarek na moja tymczaskę na zapłatę za sterylkę , to jak juz wszystko będę miała pospłacane to podeślę Wam cos na bazarek - zawsze się przyda , a jak Tuptus będzie w Warce to ewentualnie cos mogę Jamorowi kasy podrzucić bezpośrednio jak dam radę , pogadam ze znajomymi może chociaz po 10 zł miesięcznie by się dorzucili :lol: Siostrę napewno namówię na dychę :evil_lol:ona kocha psy i chciałaby miec ale mieszka u dziadka i on się nie zgadza dlatego często w mojej psiarni przesiaduje z dzieckiem to napewno się uda .
  12. Dziewczyny a może by bazarek zrobić ???
  13. Obgryzę może nie zauważa :evil_lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/168/a94aa73b64d81d0fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/168/793e295f277a6a81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/163/deeb7a80eedb0641med.jpg[/IMG]
  14. Zagryzę tego misia:diabloti: [IMG]http://images46.fotosik.pl/168/dbad4dd432796411med.jpg[/IMG] Buzi buzi :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/168/e99a6a6f8905ae9amed.jpg[/IMG] Dwie łobuziary:diabloti: [IMG]http://images41.fotosik.pl/163/2f915c7cbd18adc7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/163/1ce57915fead3268med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/168/d781e3fd1d844591med.jpg[/IMG]
  15. Znalazłam różnicę obejrzałam Baraka , Baraczek ma dłuższy krawat zaczyna się wyżej hihihi . Przegląd zrobiony
  16. coś się nie chce pokazać
  17. Dostałam na PW albumik ze zdjęciami to się z Wami podzielę [URL="http://karolka5611.fotosik.pl/albumy/664755.html"]h[/URL][U][COLOR=#800080]http://karolka5611.fotosik.pl/albumy/664755.html[/COLOR][/U]
  18. Biedny Kajko na podłoge go rzuciła :evil_lol: Zamiast do łóżka go wcisnąc to na glebe
  19. [quote name='sleepingbyday']dobra, jak ktos bznajdzie jakiegos barakowego psa, to ciupasem do marlenki, przyjmie na pewno :evil_lol: przyjadę przyjadę, tylko nie wiem, kiedy, chyba pod koniec sierpnia dopiero :placz:.[/quote] Obiecanki cacanki a Baraków nigdy za wiele :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: Jakbyś zobaczyła co ten głupol wyprawia rano i wieczorami to byś sama wymiekła , jest słodziak straszny , i jeszcze tymi łapami tak wierzga że Olka cały czas gdzieś drapnie.
  20. A przyjeżdzaj z kim chcesz możesz nawet z Diegiem :loveu::loveu: o matko znaowu się zakochałam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: byle bys przyjechała :multi:
  21. Już byłam na wątku Baraka i wcale się nie wstydzę bo to było okrutne co zrobiłas . Jak zobaczyłam te zdjęcia to mi sie tak cieplutko zrobiło. I powiem Ci że pokaże Tadkowi i Olkowi te zdjęcia i będą patrzyć na Baraka na zdjęcie i Baraka i też powiedzą że to on , na żywo bym się oszukać nie dała ale za zdjęciam wszystko możliwe
  22. [quote name='sleepingbyday'][B][SIZE=3]z wielką przykrością stwierdzam, ze marlenka - było nie było właścicielka baraka - [U]nie rozpoznała, że to NIE on jest na zdjęciu!!![/U][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]że inni nie rozpoznali, to jeszcze uwierzę, ale że marlenka nie poznała, że to NIE jej ukochany barakud - to jestem w szoku....:shake:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]rozważam nalot z TOZem i odebranie baraczka :eviltong:.[/SIZE][/B] [SIZE=3]na zdjęciu jest zapoznany wczoraj diego. ma prawo byc szczuplejszy, bo ma dopiero 6 miesięcy :p.[/SIZE] [SIZE=3]reszta - toćka w toćkę, krawatka, uszy, postawa, wszystko to samo :crazyeye:. ktoś ma wątpliwości, ze powstała nowa rasa?[/SIZE][/quote] Żartujesz??????????????????? Ja pier.... to nie jest Barakud jak był u Ciebie????? Ja chcem tego psa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: to brat Baraka , na bank i to jeszcze bliźniak( a może nie ma 6 miesięcy) . przysięgam byłam święcie przekonana że to zdjęcia Baraka jak był u Ciebie a wiesz że na zdjęciach wielkość to inaczej widac . Ja pitolę SBD a skąd Pani ma tego psa może wiesz dotrzemy do matki Baraka , może dowiemy się dlaczego błąkał się po ulicy :cool3: [COLOR=Black][SIZE=4]Bardzo wszystkich przepraszam , ale dałabym sobie rękę obciąc że to jest mój chłopak . SBD naciesz się swoim podstępem - drugi raz Ci się nie uda - obiecuję :mad: [/SIZE][/COLOR]
  23. No i Karolcia nie zapominaj o starszej córce :evil_lol:
  24. [quote name='sleepingbyday']zuzka jets terierowata, to łatwiej ona wychowa marlenkę niż marlenka ją :p[/quote] :mad: a co to ma znaczyć :mad: Nie wierzcie jej Zuzia mnie kocha i broni przed sierściuchami , krzyczy " moja Pani i tylko moja" no i to tyle w celu wyjaśnienia :diabloti:
  25. Oj dzwonią ze szczecina, gdańska ja się czuję jak na 0-700:evil_lol: koleżanka z pracy się patrzy jak na gupią
×
×
  • Create New...