-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Jeszcze nic się nie wyjaśniło musimy cierpliwie poczekać . Byleby zakończenie było dobre - oczywiście dla Norki . Ogłoszenia są porobione również osobno dla szczeniaczka jak i dla suni , jednak opiekunka bardzo by chciała żeby nie były pieski rozdzielone.
-
[quote name='gameta']wiem :p chce 2 mac ryby i frytki xxl i shejka truskawkowego :roll: ja chce :placz::placz::placz:[/quote] Dobrze , mam Twój adres to Ci pocztą dziś wyślę jak zwierzaki można to pewnie jedzenie też można . Czekaj na pocztę
-
[quote name='sleepingbyday']na diega nie ma szans. on jest na mokotowie i był spotkany przypadkiem...[/quote] Szkoda , ale wyobraż sobie dwa Baraki naraz :evil_lol: To by się dziwiły co ??
-
Zośka jest śliczna , kochana , słodka ale ...... ja już mam przesyt . Zawsze myślałam że apetyt rośnie w miarę jedzenie , ale się myliłam :cool3: Wystarczy jak sobie na nią popatrzę na nia na zdjeciu i 2 razy w roku na żywo i uwierz - mi to wystarczy . Nie no wezmę sierściuchy swoje żeby biedne w domu nie siedziały a przyda im się troszke rozrywki no i Baraka koniecznie żebyś go zobaczyła . SBD a nie ma szans zeby zobaczyć Diega????
-
[quote name='gameta']ja też chcę do McDonaldsa !!! Ja chcieć fishburgera !!![/quote] Gameta nie wiesz co dobre ...
-
[quote name='sleepingbyday']gameta, u nwas jest makdo, nie ściemniaj :evil_lol: marlenka. na te twoje 6 psinek i kota wystawię kajka, małego taliba - zobaczysz, co sie będzie działo :evil_lol:[/quote] oj to by się działo , z Talibem to Baraczek by się rozprawił w Zośce Dudek zakochał i albo Ty byś musiała adpotować Dudka albo ja Twoją Zosię .
-
[quote name='sleepingbyday']przynajmniej nie jesz tego świństwa :cool3:[/quote] Śwństwo ale jakie dobre mniam mniam....:roll:
-
[quote name='sleepingbyday']jak to co - barak u mnie zostaje :eviltong:[/quote] W takim razie zmiana planów - jedzie 1 kot 3 ludzie i 6 piesów i co Ty na to ? Teraz to nie dasz rady :diabloti:
-
[quote name='sleepingbyday']phi... nic by ci sie nie stało :evil_lol:[/quote] jesteś okrutna!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti: I zobaczysz co Cię dziś czeka.:mad:
-
A wiesz co Donacja fajny pomysł z tym pogotowiem dla zwierzat :evil_lol: Tylko ja wczoraj az sie bałam wrócic z tym kotem do domu , gdałam przez telefon z SBD jak moje dziecko chciało na legala wniesc kota do domu , dobrze ze mi sie udało wkroczyc pierwszej i przez 5 sek urobic Tadka bo noc mogłam spedzic z Korolka w budzie:diabloti:
-
[quote name='donacja']a nie mówiłam, że animal Planet się tu robi! i Pogotowie dla zwierząt w Warce! I jeszcze pies-pirania na deser. Fajny wątek-dla każdego się coś znajdzie. Tylko czemu dom dla Zuzki się jeszcze nie znalazł?[/quote] Bo ona czeka na najlepsiejszy :evil_lol:
-
[quote name='sleepingbyday']na s, czyli osowska :evil_lol:. zaraz obok byłego mojego mieszkania, to juz wiem, który wet i was tam zawiozę, barak mnie weźmie na kolana. własnie się zmieniło, spotkanie przeniesione na jutro, więc luzik, jestem dzis wolna i całkiem do dyspozycji :eviltong:[/quote] Nie osowska :angryy: Wieziemy go do Pani Krystyny, chyba na suchodolską , musze jeszcze zadzwonic do męża bo on nic nie wie o wycieczce:crazyeye: . Zabiorę go do Maca to może się skusi , żeby ze mną pojechać . Wiesz co jak masz jak gacie dla Kropy od siostry wziąc jak nie to trudno ale naszykuj sobie ubranka pooperacyjne po Zośce to od razu bym wzięła .
-
[IMG]http://images47.fotosik.pl/171/d4d83c00f6d8e32c.jpg[/IMG]
-
No nie nie dosć że to ja jeżdżę z wizytami poadopcyjnymi do Ciebie to jeszcze marudzisz . A to że jedzie Kropka i Zuzia to dla mnie tak normalne jak to że jedzie Barak . Dopóki są u mnie w domu to są tez bardzo ważne , i niech dziewczyny też mają coś z zycia . A Tadzia muszę zabrać żeby nie zabłądzić , a Olka żeby nie umarł z głodu . Chyba ze znajdę swojemu dziecku DT na czas wyjazdu:evil_lol:. Zobaczymy , a gdzie jadę ????? Cholera zapomniałam nazwy ulicy coś na "s" i wiem że od Grenadierów , ach ja to mam taką pamięc :angryy:
-
SBD jadę dziś w twoja strone planowany wyjazd 1 kot + 3 ludzi + 3 psy wyrusza do stolicy o godz. 16.40 możemy iść na spacerek :cool3: co Ty na to?
-
Takie cudo wczoraj przywiozłam do domu , zobaczcie jak ma wywinietą łapę [IMG]http://images38.fotosik.pl/166/4adc61312f8b3939med.jpg[/IMG] robiłam zdjęcie tej łapuni jego biednej . [IMG]http://images45.fotosik.pl/170/88886d72aa7e1afamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/166/e7764cfe6c990446med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/170/fa5e9cc5d2ff76bfmed.jpg[/IMG]
-
Kasiorka od Gamety wpłynęła :loveu: Zuzia ślicznie dziękuje.
-
[quote name='Kaja i Aza']marlenko, chyba sie nie zrozumialysmy, Norka to nie jest kobieta, ktora przez nastepne 20 lat potrzebuje holubic swojego synka; za pare miesiecy maluch Norki bedzie dla niej konkurencja w wysilku o przetrwanie i sama go bedzie odpedzac od miski. Jesli by sie znalazl dom dla nich obojga razem to dobrze, ale nie ma takiej potrzeby.[/quote] Kaja taka jest decyzja p. Ali
-
Kaja i Aza - Norka zostanie oddana tylko i wyłącznie ze szczeniakiem , należy jej się to po tym co przeszła. A co do sterylki to porozmawiam dziś z Alą i zapytam gdzie pieniądze możesz wpłacić i Ci jutro napisze co i jak . Jesli chodzi o niemoc to niesety ale tak czasmi bywa jak pech to pech , ale może na szczeście dla Norki będzie szczesliwe zakończenie.
-
Myslę że tak będzie , ale jeszcze czekam na potwierdzenie od Ali że tak będzie na 100% , i mooooocno trzymam kciuki .
-
I to jak się cieszy :multi::multi::multi:
-
Biedna Lunka jeszcze dziecko z niej a tu już ją szykują do cięcia :lol: Biedactwo nie wie co ją czeka.
-
Wiecie co ?? Rozmawiałam z Alą i chyba Norka zostanie na stałe w tym hoteliku w którym jest na tymczasie. Pani prowadząca hotel tak się przywiązała do norki i jej dziecka i szkoda jej suni że tak dużo przeszła i żeby jej nie rozdzielac z maluchem , postanowiła ją zatrzymać u siebie, ale jak Ala oficjalnie to potwierdzi to będzie zajefajnie co nie??? :multi::multi::multi::multi: Koniec tułaczki i cierpienia dla Norki :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Witamy Lunkę z rana [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
-
Nie ucieknie wetowi spod noża . :mad::mad: Ja już też wolałabym być po wszystkim :razz: nie jest to miłe dla mnie szczególnie przy tym obsrańcu:diabloti: Już sobie wyobrazałam jak to będzie , juz byłam gotowa a tu Kropka wyskoczyła z suprajs. :angryy: