Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='mru']o jeza... :razz:[/quote] Jak powiedziałam mojej koleżance w pracy o tym gnoju to się sama zdziwiła ze tacy ludzie są nienormalni . Ale z drugiej strony facet mi humor poprawił wiecie , że mozna sobie idiota poprawić humor ?:angryy:
  2. Słuchajcie miałam telefon w sprawie ostatniej suczki i facet mnie rozwalił . Dzwonił z Gdańska i chciał żeby mu sunię wysłać ..pocztą :angryy: On był wogole zdziwiony że tak nie można :diabloti: Ale mu nawtykałam . Powiedziałam żeby podał adres to mu wyślę pluszaka na swój koszt :mad:
  3. Za taki żart :mad: Zero poczucia humoru
  4. [quote name='marlenka'][IMG]http://images50.fotosik.pl/161/80608fe1a99e693d.jpg[/IMG][IMG]http://images37.fotosik.pl/157/89719cbf2b344b61med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/162/7c133d1505f5a31fmed.jpg[/IMG][/quote] Mru to jest ta sunia :lol:
  5. Jak mam zajśc w ciąże jak mnie Tadek wygania z łózka bo psy ze mną chcą spać :-( A opowiem Wam przy okazji jak Tadek poszedł na badania do pracy i lekarz był gaduła i spytał ile ma Tedi dzieci to on powiedział ze jedno więc lekarz mówi to pewnie jakies 2 latka ma co , na co Tedi że 11 , lekarz mówi to pora na następne . I Tadek mi opowiada a ja mu na to żeby dał mi telefon do tego lekarza to się z nim umówię żeby zrobić sobie dzidziusia to Tadek się tak wkurzył że cały czas mi wypomina :evil_lol:
  6. Dorobella wiesz dobrze że Cleo trafiła do Ciebie , przynajmniej mam czyste sumienie że jej nóżki nie odpadły :angryy:. Słuchajcie Zuzia dziś całą noc wymiotowała pianą i jak jej nie przejdzie to po południu wizyta u weta . Ja przepuszczam że coś mogła hapnąc z kosza na śmieci bo podejrzanie rano kuchnia wyglądała , Rano dostała ciepłe sniadanko i narazie jest spokój ( apetyt ma) Sprawdziłam jej koopę i też nic podejrzanego nie było więc mam nadzieję że to tylko coś jej się do zołądka mogło przykleic co wyciągnęła z kosza _ śmieciuch jeden . Dziś pracuję w domu więc psy sa haapy już po spacerku , sniadanku i spią .
  7. Niech się człowiek wykaże , nie po to skończył studia żeby szczepionki na wściekliznę robić. :evil_lol: Ale troszkę przegwizdane to mam jak sie jeszcze by okazało że Kropa jest w ciąży to nie wiem czy mnie by nie poddał sterylce ze złosci :evil_lol: a tego bym nie chciała.
  8. [quote name='sleepingbyday']no własnie jaj nie wykryła :evil_lol:. słuchaj, a może jakieś jajo z tego będzie, hmm :cool3:?[/quote] No co Ty , przeciez nie pozwalamy rozmanażać zwierząt . Dorobella a co ze sterylką Cleo :evil_lol:
  9. [quote name='ponka1']wiem-widziałam jego zdjęcia na stronie-piękne! od razu Okta da Ci znak Marlenku-przekazuję już jej Twój numer kom. Poprosiłam na pw Myszę1 z prośbą o transport z Warszawy do Warki-trzeba działac-tymbardziej że ze Staroźreb do Warszawy jest transport-Piromanka-a teraz z W-wy do Warki potrzebujemytak bardzo!:-( Dla Tuptusia każdy dzień jest ważny by z tego klepiska go zabrac i dac mu życie-nowe dobre życie.[/quote] Mam pomysła , ale nie wiem czy Wam się spodoba . Mam szczeniaka którego bierze do adopcji dziewczyna z Rypina , ona ma przyjechac po szczenię do wawy, może dogadacie się z nią że ona przyjedzie z psiakiem do Warki i zabierze swojego a koszty na pół naprzykład co???
  10. [quote name='mgie']Koniecznie załóż wątek na transportowym.[/quote] Wiesz co Mgie to jest taka mała odległośc że myślę że nie trzeba specjalnie zakładać wątku . Może ktoś by zrobiła sobie krótką wycieczke krajoznawczą co??? Kurcze ja bym chętnie pojechała , ale ostatnio prze kilka dni tylko psami sie zajmowałam i mój mąż się trochę buldoczy :evil_lol:. Są dziewczyny z Piaseczna , może któraś pomoże , to tylko ok. 60 km ( w jedną stronę ) Może akurat się uda .
  11. Już po wizycie tylko trzeba przetransportować psiaka do wawy , ktoś chętny???? Bo ja nie bardzo mogę , raz że czasowo nie bardzo dwa że finansowo nie za bardzo mam za co tak jeździć . Jeszcze jedna wizyta w czwartek na ursynowie , i może sunia będzie miała dom ( tfu tfu żeby nie zapeszać ) Trzymajcie kciuki . No i czekamy na chętnych na transport malucha z Augustowa do Wawy .
  12. Ale jaja , jak to wykryłaś ?:evil_lol: Ale z Ciebie zboczuch na dzień dobry oglada narządy rodne:evil_lol::evil_lol:
  13. Zdjęcia napewno będą Jamor foci super . Z Warszawy do warki jest około 80 km . Kiedy piesek będzie w Wawie ???? I o której mniejwięcej godzinie ??? Może coś uda nam się zorganizować . Ja nie obiecuję bo strasznie w tym miesiacu u mnie krucho z kasą i każdy złocisz na wage złota :angryy: Ale moze coś uda nam się wymyśleć . Dajcie mi znać kiedy maluch przyjedzie może uda mi ise znaleźc sponsora na transport .
  14. Jeszcze zostało kilka sztuk do uszcześliwienia:diabloti:. Kurcze nadal nie mam osoby do wizyty w rypinie . Tula może Ty masz jakies pomysły ?????
  15. Nie no teraz to spoko wychodzimy na spacerki sobi e, ona lubi łazić tylko ją coś długo łapka boli ale to przy operacji zrobimy jej dokładny przeglad czy nie ma jakiś guzków , i róznych takich rzeczy . Do soboty damy radę jak z głodu nie umrze bo ją sierściuchy objadają .
  16. [quote name='ponka1'][B]udało się-Marlenko-dziękujemy-Oktawia rozmawiała z panem Jamora-hoteliku-jest miejsce dla niego-byłby w specjalnym kojcu dla szczeniąt-taki kwarntalnikz uwagi na brak szczepienia i odrobaczenia-nie ma problemu z tym-to propfesjonalista-nie raz ma nieszczepiony między innymi szczeniaki i ma specjalne miejsce gdzie bezpiecznie może ulokowac tam tego rodzaju psiaki:lol:.[/B] [B]Miesięczny koszt to 390 zł. plus koszty leczenia.[/B] [B][COLOR=red]potrzebne są ndadal deklaracje stałe! proszę! 30 zł mies. to za mało![/COLOR][/B][/quote] Kiedy psiaczek przyjedzie do Jamora to może ja tez go przywitam - a raczej napewno bo mieszkam w tej samej miejscowości i chetnie się z piesiem zapoznam :lol:
  17. Bardzo Ci dziekuje , :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Nawet nie podchodź -nie oddam kosteczki [IMG]http://images48.fotosik.pl/166/91f4656556f1e580med.jpg[/IMG] Broń bramki a ja strzelam gole:lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/166/e8dd36942c32c725med.jpg[/IMG] Te zabawy są męczące - [IMG]http://images39.fotosik.pl/162/0897081d4eec6e51med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images45.fotosik.pl/166/e35f30be4f4021f6med.jpg[/IMG] Ja jem , a Wy mi pstrykacie lampa :diabloti: [IMG]http://images47.fotosik.pl/166/fccd144dafaa83femed.jpg[/IMG] Zjem tego kurczaka :razz: [IMG]http://images40.fotosik.pl/161/bdcd599cdb1c9035med.jpg[/IMG] Nie dałem rady go zjeśc to go chociaż zagniotę :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/161/bbe92e7d6862ce88med.jpg[/IMG] Wyspałem się to znowu do dzieła ..... [IMG]http://images50.fotosik.pl/165/698a8f7732fd5f3cmed.jpg[/IMG]
  20. Mgie strona 44 sa zdjęcia jak wróciła do mnie do domciu :loveu:
  21. Tak aktualna. Napisałam PW do ludzi z okolic i cisza..... tam gdzie był telefon to smsa i tez cholerka cicho
  22. Donacja musisz do mnie wpaść na kawkę . Zobaczysz jakie Kropa postępy zrobiła i pozanń Zuze
  23. Lara a wiesz że ja mam jakoś szczęście jeśli chodzi o slask z adopcjami :loveu: A Zuzia to smok na jedzenie , musze jej dawac osobno jeść w innym pomieszczeniu bo świntucha obżera mi Baraka , a Kropa to przez nią łapki wyciągnie. Nie chce żeby po sterylce wyglądała jak 3 kolorowa świnka na 4 łapkach :diabloti: Może zjeśc każda ilośc gotowanego jedzenia , ryż makaron to na tony , ładnie jej się boczki wyrownały , już nie wygląda jak szkielet psa , różowe tez jej sie prawie sprało .
  24. Zadzwonił dziś rano do mnie mój wet i jak nic się nie wykrzaczy to w sobotę sterylkujemy Kropkę :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Mam nadzieję że nie jest zaciążona, bo będę miała przegwizdane u niego :diabloti: Więc oby do soboty i Kropa bedzie "bezpieczna".
  25. Żółw już w drodze ........ Dorobella też -po niego .
×
×
  • Create New...