-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Na stronie 12 w tytułach do zdjęć uzupełniłam które są do adopcji a które mają dom . Została 1 sunia i 2 pieski niesety Pan z Gołkowa zrezygnował ze szczeniaka . Potrzebne jest ful ogłoszeń Mgie czy ogłoszenia sa aktualne??? Ala dostaje szału z maluchami . Teraz zgadza się na adopcje wszędzie byle by domy były fajne . -
[quote name='ponka1']jest napisane w pierwszym poście że był konsultowany przez weta oraz miał wykonane RTG-zgadzam się osobiście z tą opinią-kilkuletni pies z taką wadą anatomiczną, nie wykonuje się operacji ortopedycznych-wiąże się to z łamaniem kości, które już są rowzwinięte-szanse byłyby gdyby w okresie dojrzewania byłoby to wykonane. Podobny przypadek miała Oktawia-Pekinek z wadamai gentycznymi (wieloma) nóżka-jeszcze gorzej wykrzywiona: zwichnięcie stawu łokciowego z przemieszczeniem, wada wrodzona oraz inne współistniejące. Również był konsultowany przez najlepszego ortopedę: Sternę tak samo orzekł (jak ten o tym). Niestety tamtego wady były śmiertelne. Ten ma tylko nóżkę-z którą radzi sobie jak widac-na pewno się z taką urodził. Cały urok w jego inności i oburzające, że ktoś się go pozbył-może właśnie z tego powodu. i fajnie że masz go Marlenko w swoim podpisie:lol:[/quote] Jeszcze nie mam , ale będe mieć . Wkurza mnie to że ludzie kupują psa , a jak sie okazuje ze łapkę ma nie taka bul coś innego to fuu go w samochód i na ulicę , ja bym takiego człowieka rozszarpała bez skrupułów. A psiak jest śliczny no boski , obiecuje ze jak wygram w totka to go zabiorę i ze 100 innych też , tylko musze wygrać ;)
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Abrakadabra']To ja trochę "zboczę" (nie mylić ze zboczeniem) z Tuptusia, chociaż serce mi rośnie jak pomyslę sobie jakie szczęście go spotkało:lol:... U Jamora jest ... pięknie. Jest tak pięknie, że aż dech zapiera. Ale "pięknie" to nie wszystko. Tam jest idealnie pod każdym wzgledem! [U]Nie zawahałabym się zjeść posiłku z podłogi[/U] boksu:evil_lol:... naprawdę! Taka czystość tam panuje.... No i kobiecą rączkę (tutaj ukłony w stronę żony Jamora - bo jego nie podejrzewam :cool3:) - widać wyraźnie na każdym kroku... Surfinii nad boksami mógłby Wam pozazdrościć niejeden ogrodnik. Te psiaki po przejściach - moim zdaniem - trafiły do RAJU NA ZIEMI... Marlenka, zgadzasz się ze mną?[/quote] Jasne ze sie zgadzam , jak mnie mąz wyrzuci z domu jak cos z ulicy zgarnę to wynajmę sobie taki boks u Jamora tylko buda musi być większa :evil_lol: i jedzenie we własnym zakresie :evil_lol:. A tak na poważnie to tam jest ślicznie , boksy przepiękne ( mi się takie marzą dla psów) czyściutko , budy pachnące nowością , psy są tam naprawdę szczesliwe . My byłyśmy po ciemku a wyobraź sobie jak tam za dnia musi wyglądać :crazyeye: No i mają psiaki gdzie biegać taki teren - lepiej trafić mogą tylko do kochającego domku . -
No jesteśmy już po wizycie . Pani bardzo fajna, widac że lubi zwierzaki . Moje psy do niej lgnęły Zuzia też od razu się wywaliła cycami do góry do głaskania, byłyśmy na spacerku i Zuzka z ochotą szła aczkolwiek się oglądał czy ja idę czy nie . Później cała drżała ze strachu chyba się bała że ją zabiorą patrzyła na mnie tymi swoimi ślicznymi oczętami tak że się serce krajało . Pani ma zadzwonić w ciągu 2 dni do mnie i gdyby się zdecydowała to Zuzia by pojechała do nowego domu koło 1 września. Jak Pani wróci z urlopu . Wiecie co zauważyłam u Zuzki dziwne charchotanie i taki oddech ciężki , muszę z nia jechać na prześwietlenie płuc i oskrzeli czy coś jej się nie przyplątało złego . I to tyle informacji
-
Norka jeszcze ( mało bo mało ) ale karmi szczeniaka więc nie za bardzo mozna ją ciachnąc . Napewno zostanie wysterylizowana jak tylko będzie można to zrobić a nie sądze że znowu będzie szczęnna.
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
marlenka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue'][CENTER]8. drobnej budowy suczka, ratlerka, 8 miesiecy, ma na imię Gwiazdka. [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000638.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000638.thumbnail.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000639.jpg"][COLOR=#879f31][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000639.thumbnail.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] 9. kolejna ratlerka, prawdopodobnie około 6 lat, widoczne spore zgrubienie. Przebywała w domu. [URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000640.jpg"][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000640.thumbnail.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000642.jpg"][COLOR=#879f31][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000642.thumbnail.jpg[/IMG] [/COLOR][/URL][URL="http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000644.jpg"][COLOR=#879f31][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/s5000644.thumbnail.jpg[/IMG] [/COLOR][/URL][/CENTER] [/quote] Miałabym domek dla tej czarnej ratlerki DS w Warce .Prosze o kontakt 0-503-121-021 -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie , a co z ogłoszeniami ???? Czy ktoś go ogłasza ???? Moze by szybciutko znalazł domek , nawet bez łoka . A na zdjęciach to wygląda jakby puszczał oczko do Jamora :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. -
Ja mam sunie w typie foksa i jak tylko nikt się nią na podwórku nie zajmuje to kopie dołki , czasmi chowa się gdzieś pod paletami i tak kopie że mi piach po nochach leci :evil_lol: Jak bym się tym przejmowała to bym musiała oddać połowę moich psów , myślę że najlepiej wydzielic jej teren do kopania a odgrodzić kwaity i krzewy . Albo zrobić piaskownicę dla psa . Moja duża sunia kopie jak jej jest za gorąco w pakuje się w ten dołek doopskiem . Może to i niedobrze że Pani tak często mienia zdanie ale dobrze wróży że próbuje , szuka pomocy . A tłumaczenie że nie poradzi sobie z 2 psami dla mnie jest śmieszne bo ja mam ich 6 z czego 3 są duże i też czasami ciężko zapanować nad tym stadem , ale nie wolno sie poddać trzeba psu pokazać kto tu rządzi bo inaczej nie da rady . Ale trzymam kciuki żeby się udało .
-
Kazik zaczął robić do kuwety:multi: wyłazi sobie na dwór ( oczywiście jest pilnowany , z kotami moimi już za Pan brat, z psami to różnie ale już ich nie bije:evil_lol:. Ale apetyt ma że ho ho ho. A Zuzia dziś czeka na wizytę Pani . Ma byc koło 19 . Kurcze z jednej strony chciałabym żeby Zuza miała swój dom a z drugiej serce mi pęka że ona zniknie z mojego życia . Już się tak do niej przywiązałam strasznie i mój mąz i syn też że to będzie dla nas cios prosto w serducho .:-( Nigdy nie miałam Takiego psa , ona po podwórku krok w krok za mną .
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
marlenka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Dotarłam do końca i śniadanie mi się cofa , obejrzałam filmiki i nie wiem co powiedzieć ....:-( -
Czytam ten wątek i przypomina mi się demolka psa którego adoptowałam . Najpierw były drzwi , kabel od monitora od kompa, później sam komp, łóżko , ładowarki, karnisz ( ciągnął zasłonki aż zerwał ) klamki od okien i duzo by wymieniać ale dzieki bogu już sie troche uspokoił . Może pomyśl o wzięciu kompana dla niego to pomaga , odkąd z moim Barakiem jest dugi pies nic sie nie dzieje
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Oczywiście że zaglądamy i na wątek i moze osobiście jeśli Jamor nie będzie miał nic przeciwko :lol: -
[quote name='__Lara']Biedny kociaczek, a marlenka ma znów na głowie kolejną bidę, kiedy to się skończy :roll: A mówiłam męzowi żeby to on wyrzucał smieci , teraz ma za to karę . A Kazik ( tak sie wabi kicia ) to kot na psy :evil_lol:
-
[quote name='tula']Marlenka dawaj fotki to jeszcze dziś go poogłaszam bo potem wyjeżdżam i nie będzie mnie przez tydzień, kotkom łatwiej znaleźć dom niz psiakom.[/quote] Oj Tula nie mam zdjęć jeszcze , aparat mi troszkę zachorował . Kurcze szkoda , to może jak wrócisz to Ci podeslę zdjecia wstawię może w wekend to ktoś moze tez zrobi ogłoszenia . Dzięki za chęci
-
A nic nie wiadomo mi o tym , Kropa się narazie zupełnie nie nadaje do adopcji.
-
[quote name='donacja'][quote name='marlenka'] [IMG]http://images46.fotosik.pl/176/dee76cfd1426b54f.jpg[/IMG] Nikt takiego cudeńka nie chcę? Nie wierzę:shake:[/quote] Przecież chce , Pani ma w niedzielę przyjechać na spotkanie z Warszawy , bardzo miła i fajna osoba miała już wcześniej bardzo podobną sunie która jej odeszła po 16 latach . Pani musi zobaczyć czy coś miedzy nia a Zuizą "zaiskrzy" myślę że to dobre podejście , zdjęcie to nie wszystko , to tak jakby brać chłopa ze zdjęcia :evil_lol:, a później okazuje się że nie ma chemi . Zobaczymy co z tego wyjdzie . wczoraj miałam tez telefon w sprawie Zuzi ale Pani chciała bez wizyty już wczoraj zabrać Zuzię gdzieś w drugi koniec Polski na wieś , zero możliwości sprawdzenia warunków - porażka . Wiecie co , przed wczoraj pojechałam do kontenera wywieźć śmieci i cholera wróciłam z małym kociakiem , stał na murku i darł japę na całego myślałam że coś mu dolega , przywiozłam go do domu , obejrzałam , kot "pachniał" jakimis smarami , nie był chudy więc myślałam że to czyjśc wczoraj połaziłam po okolicy i pytałam czy komus nie zwiał i dowiedziałam się ze ostatnio ktoś wywalił pare małych kociąt właśnie w tym miejscu co ja go znalazłam , drugi kociak mieszka sobie w takiej kamienicy gdzie jest dokarmiany , ma gdzie spać warunki takie sobie ale lepsze to niż całkiem ulica . No i zostałam z nastepnym sierściuchem i w nocy mam jazde jak nie wiem co , bo Barak się na niego rzuca on go drapie , Barak piszczy i spać nie można :angryy::angryy:
-
[quote name='gameta']Piękna Zuzka :loveu: Czy mi się wydaje, czy bardziej dorodna się zrobiła :cool3: ?[/quote] Zuzia troszkę przytyła , musze niestety jej ograniczać żarełko bo ona jest jak odkurzacz zjadła by wszystko i w każdej ilości . A póxniej ma sensacje żołądkowe.
-
Oj ucieka mi , ucieka............ [IMG]http://images46.fotosik.pl/176/dee76cfd1426b54f.jpg[/IMG] Pokażę im jaka ładna jestem :loveu: [IMG]http://images44.fotosik.pl/176/c1e67b70824a8de0med.jpg[/IMG] No to sruuuu [IMG]http://images37.fotosik.pl/171/5514fd567d37a008med.jpg[/IMG]
-
Schowam się tutaj to mnie nie znajdą :diabloti: [IMG]http://images41.fotosik.pl/171/f654719d27b4f91bmed.jpg[/IMG] Nie zabieraj mi tej piłki :placz: [IMG]http://images46.fotosik.pl/176/782af9438d88e77fmed.jpg[/IMG] A jęzor mam taki :evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/171/8c5407fb1729ef18med.jpg[/IMG] A kuku [IMG]http://images43.fotosik.pl/175/a6017210cc599240.jpg[/IMG] Moja ukochana piłka [IMG]http://images43.fotosik.pl/175/251f603eb6195837.jpg[/IMG]
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
A wiecie co na zdjeciach tych pierwszych z wątku to wyglądał na mniejszego , a to kawałek chłopka jest :evil_lol: Ale przemiły ,fajny , jak go zobaczyła wsadziłam rękę do samochodu i zero reakcji , taki groźny pies -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Wrzucam dosławnie parę zdjęc Tuptusia - byle jakie wyszły bo ciemno było i nic nie widziałam [IMG]http://images39.fotosik.pl/171/b3579f5c9610b453med.jpg[/IMG] A tu pieszczotki od Abrakadabry [IMG]http://images44.fotosik.pl/176/0e1913f5a1bdda1cmed.jpg[/IMG] Mojego dziecka też nie zjadł [IMG]http://images45.fotosik.pl/176/ba44f7c441a1d078med.jpg[/IMG] A tutaj rozpoznanie terenu - nowe zapachy [IMG]http://images38.fotosik.pl/171/21d867fa56ed0e78med.jpg[/IMG] -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Ja wczoraj poznałam Tuptusia , śliczny psiak i powiem szczerze że tą dziurę po oku to nie widać , wyglada tak jakby miał przymrużone oko , jest milusi , cyknęłam kilka zdjęc to później wkleje