Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='Asior']aa to niewiem... na stronie na razie jest... skopiowałam stamtąd...[/quote] Ja pisałam do jednej z dziewczyn ( nie pamiętam nicku coś na F ...) dostałam info że sunia jest na DT i już tam zostanie
  2. [quote name='Asior']allegro dla szczyli.... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=711556686"]SZCZENIAKI Z UBOJNI - MIAŁY BYĆ SMALCEM (711556686) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] Florida, jeśli potrzeba allegra dla tych pinczerów co są na waszej stronie, to pisz.....[/quote] Ja myślałam że Gwaizdeczka jest nieaktualna bo miałam dla niej dom też u siebie w mieście :oops:
  3. [quote name='li1']Podpowiem, kąt,czyli dom. ale to jeszcze nie to.[/quote] To ja nie wiem , wymiękam :oops:
  4. [quote name='li1']A kto zgadnie dlaczego Cassablanka ?[/quote] " mam swój ciasny , ale własny kąt" ????:evil_lol:
  5. [quote name='li1']A imie Cassablanka tez ma podtekst. Naprawde dziecko wysililo sie.[/quote] Mi tez się podoba ;)
  6. [quote name='li1']Moze nie zauwazy.[/quote] Napewno nie zauważy
  7. [quote name='tula']Przed samym wyjazdem dostałam dwa zapytania: jedno o Czesia a drugie o Pedra, napisałam tym ludzim żeby dzwonili na Twój nr Marlenka,czy nikt nie dzwonił? Zapytania były z Krakowa bo ja cały czas tam tez ogłaszam szczeniaczki, bo nawet nie wiedziałam że p. Ala się na inne miasta nie zgadzała.[/quote] Dzwonili ale zrezygnowali bo chcieli pieski zobaczyć "na żywca" .:mad:
  8. [quote name='kaja555']tylko imię zasugerowane czułałą Paris Hilton - więc nie wiem czy Pani się nie rozczaruje jak to wyrośnie troszeczkę większe... :razz:[/quote] Bingo :multi::multi::multi::multi::multi::multi: myślałam że dłużej to potrwa :angryy: Nie nie rozczaruje się spoko .
  9. A zgadnijcie skad takie imię Dorota wymyśliła dla niego ???? Kto zgadnie ????
  10. [quote name='Asior']jak myślicie, jaka to rasa będzie?? Bo na pinczerka, czy ratlerka ma za grube łapki... cudniasty jest :loveu:[/quote] Ja myślę że to Rottek będzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='gameta']może trzeba go trochę palcem potrugać :roll:[/quote] Nie da rady on jest bardzo agresywny :evil_lol: Nawet barak sie go boi
  12. A wiesz ile czasu musiałam łazic za nim z aparatem???? On zawsze wygląda ja nalesnik:angryy:
  13. Ja idę spać odejdź mi z tym błyskiem:angryy: [IMG]http://images47.fotosik.pl/178/0eb16aaa3057cdf1med.jpg[/IMG] Pójdzisz czy nie:mad: [IMG]http://images50.fotosik.pl/178/e8971bb7a4fd8ea9med.jpg[/IMG] I juz po spaniu :lol: [IMG]http://images40.fotosik.pl/174/caecd979809dbc5emed.jpg[/IMG] Robisz te zdjęcia to rób :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/174/63ea2611cf8dda2b.jpg[/IMG] Koniec sesji wkurzyłem sie :angryy: [IMG]http://images37.fotosik.pl/174/216a040128806c3f.jpg[/IMG]
  14. Wreszcie udało mi sie obfocić Kazika . Ale zobaczcie sami jak działa na niego aparat :diabloti: Jakie to łózeczko wygodne , można sie wyciągnąć :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/179/f93739c890434c51med.jpg[/IMG] Poduchę podrapać :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/179/c30369b3cf41e460med.jpg[/IMG] I brzuszek do góry:loveu: [IMG]http://images49.fotosik.pl/178/01416a612216b1bcmed.jpg[/IMG] Głowka opadła [IMG]http://images39.fotosik.pl/174/d46ebf6ebf3b049dmed.jpg[/IMG] Zmiana pozycji :evil_lol: [IMG]http://images49.fotosik.pl/178/0ba3dbc29b082735med.jpg[/IMG]
  15. Przepraszam ale musze wkleić jeszcze kilka zdjęć Dzwoneczka , wczoraj nie dałam rady bo mój net mi odmówił wgrywania zdjęć :angryy: Mała jakaś ta rączka , ale podoba mi sie :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/174/2b0572df6ee3016fmed.jpg[/IMG] O jak mi dobrze i cieplutko :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/178/ab378c7ea15b014amed.jpg[/IMG] Tutaj Dzwoneczek wtulił sie i usnął :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/174/51988982a14fea22med.jpg[/IMG] Ja tu spię a mi po oczkach błyskają , niedobre oj niedobre :mad: [IMG]http://images47.fotosik.pl/178/8ee0509c310f11bbmed.jpg[/IMG] To czerwone już mi nie przeszkadza , przyzwyczje sie :lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/178/8a4ce23a59cd2a7bmed.jpg[/IMG]
  16. [quote name='li1']Moze jakis Komitecik Adopcji Suni od Szczylkow zalozymy- KASS.[/quote] Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. Podnoszę piesia , lubie go bo ma więcej "zmarszczek " ode mnie ( narazie):evil_lol:
  18. [quote name='coronaaj']Ja nie moglam znalesc...zdjec Mamy Dzwoneczka , sa jakies zdjecia malych psow ale bez opisow???[/quote] Są zdjęcia mamy dzwoneczka , gdzieś tam są tylko nie pamiętam na której stronie.:oops::oops: Tyle ich tutaj . Sunia wygląda jak Dzwoneczek wyrosnięty i pulchniutki .
  19. [quote name='Isadora7']To nasze pobożne życzenia a nie podpucha.[/quote] Wiem , wiem ;) Ja też bym chciała żeby sunia znalazła dom jak najszybciej .
  20. [quote name='zuzlikowa']...i oby bardzo szybko znalazła![/quote] Oj nie podpuszczajcie:evil_lol:
  21. [quote name='zuzlikowa']Maleńki Dzwoneczku...Ty się wtul i śpij już spokojnie...jesteś bezpieczny i na szczęście jeszcze nie mógł Cię skrzywić dotychczasowy "dom"!!! Możesz żyć i dorastać szczęśliwie! [IMG]http://images40.fotosik.pl/173/ffd0949d6c4a86a6med.jpg[/IMG] [B]Mosii,coronaaj,marlenko.[/B]..dzięki-szybko,sprawnie i z dobrym skutkiem! Niech słodko dzwoni Wam głosik szczęśliwego Dzwoneczka!:loveu: [B]Asiorku[/B]...szybki pomysł wart więcej niż piniondze!:loveu: [B]Pani Doroto[/B]...kapelusz z głowy i szczęścia na przyszłość!:loveu:[/quote] Zuzilkowa - nie ma za co dziękować dla mnie to sama przyjemność jak jakieś bezdomniaki znajdują domek . A dzwoneczek jest miodzio , własnie rozmawiałam przez telefon z Dorotą , jest zachwycona psiakiem , po całym domu za nią chodzi , jak na chwilę zniknie mu z oczu to piszczy i jej szuka . Ciekawe jak przebiegnie jej noc:evil_lol:. Ale wierze w nią bo ona też psiara jest. Ma tylko pecha bo ma mnie niedaleko siebie i chyba będę jej częstym gosciem a ona moim:evil_lol: Więc nadzór będzie że hohohoho. Powiem szczerze że jakbym nie była taka zapsiona to bym wzięła mamę szczeniaków . Maluchy są piękne , małe , mają większe szanse na DS za to mama ich po przejściach biedna , musiała sie nacieprpieć i napatrzeć na to co się tam działo i tak mi zapałda w serducho. jest bardzo podobna do mojej byłej suni którą " ukradła " mi teściowa . Matka szczylków jest cudna tylko wydaje mi się ( albo na zdjęciach tak wyszła) że jest zapasiona- może się mylę , ale tak to wyglądało .
  22. Zajrzyjcie na watek ogólny są zdjęcia psiaka który przyjechał do Warki do DS
  23. Ponieważ tutaj jest tak smutno może rozweselę choć troszkę ten wątek , choć na chwilkę ;) Mały szczeniak od Mosii dzis trafił do DS. przejechał kawał Polski żeby znaleźć ciepło i miłość jaką zaznać powinien każdy pies . Psiak całą drogę (z Mszczonowa do Warki ) spał spokojnie, pomrukując od czasu do czasu i wreszcie trafił tam gdzie będzie miał miłośc , spokój , opiekę i pełną miskę . Pani pieska jest nim zachwycona , dostał dziwne imię Tikerbel ( dzwoneczek) czerwona obróżkę na szczęście swoją miskę i swojego człowieka. Kiedy trafił na ręce Doroty ( pani szczeniaka) wdrapał się jej na szyję i wtulony ..... usnął . Jeszcze w prezencie ode mnie w najbliższym czasie dostanie adresówkę , choć na spacerki nie prędko wyjdzie dopiero po 2 szczepieniu czyli za około miesiąc . No dobra dosyć tu mojego paplania same zobaczcie..... przytulony do swojej Pani :evil_lol: i miziany przez nią [IMG]http://images41.fotosik.pl/174/8ed15012d5c7c012.jpg[/IMG] Coś mi błyska po oczach :cool3: [IMG]http://images40.fotosik.pl/173/53a6a37ce295b0cdmed.jpg[/IMG] Co oni tak mnie oglądają :evil_lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/178/fc88b0f0a0a20fbcmed.jpg[/IMG] Coś mi na szyję założyli ratunku!!!!!! [IMG]http://images40.fotosik.pl/173/ffd0949d6c4a86a6med.jpg[/IMG]
  24. [quote name='KArolKA5611']Wszystko dobrze Marlenko.Pięknie to napisałaś jak czytałam to znowu się poryczałam.Była nam taka bliska....Traktowaliśmy ją jak Julkę-jak dziecko.Nawet niwiem co mam pisać kompletna pustka.:placz:[/quote] Cieszę sie że Luna miała Was , i smutno mi ze jej nie ma :-( ale przynajmniej miała krótkie szczęśliwe życie . Dakiscie dom psu którego nikt nie kochał , nikt nie chciał - widać tak musiało być -teraz najważniejsze jest zdrowie Twojej córeczki . Może kiedys ochłoniesz na tyle żeby znowu dać dom psu biednemu , niechcianemu , skrzywdzonemu przez los . Wszystko przed tobą i na wszystko trzeba czasu. Kiedys to przestanie boleć ale nigdy jej nie zapomnisz . Trzymaj sie kochana :loveu:
  25. [quote name='KArolKA5611']Ja rOwnież się przypominam i czekam na numer konta:lol:[/quote] Karolka wejdź na wątek Lunki i zobacz czy nic nie napisałam nie tak o nie chciałbym Cie urazić
×
×
  • Create New...