-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
[quote name='mgie']W sprawie Zuzi ? :cool3:[/quote] Mówię że nic nie powiem (w sprawie Zuzi ) póki to nic pewnego :evil_lol: Poszły foteczki i czekamy , a Wy ciotki mocno zaciskajcie kciukasy .
-
Powiem tylko tyle -coś się szykuje;) ciiiiiicho żeby nie zapeszyć .
-
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Jamor nie ma wolnego miejsca :-( narazie . Może go ubłagam jak nic innego nie znajdę . -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Idusie, ta czekoladka to ma duzo z pudelka?[/quote] Ciekawe jak będzie wyglądał po fryzjerze???? -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']kochana szukaj miejsca mu gdzieś, dorzucimy coś z bazarku Tequili :) fajny psiak :roll: hihi marlenka w zęby mu zajrzyj, może się nada dla tamtej pani ;) ojej ale wymagania :P sunia do 4 lat ;) ale wiedzą, że za rok będzie miała 5? :P[/quote] Psiak jest ciemno brązowy , dziś jak go znajdę zajrzę mu i w zęby i pod brzuszek :evil_lol: Zobaczymy czy to facet czy babka. Po 16 zaczne poszukiwania przy okazji sobie spacerek zrobię :evil_lol: -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Marlenka napisalam na watku Jamora, oni maja hotelik w Warce/ Sulkowice, ceny sa przystepne. Niemniej jednak i tak trzeba bedzie psiaka zaszczepic i odrobaczyc. Bez tego nikt go nie przyjmie.[/quote] Jamor przyjmuje takie psy , ma osobny kojec , ale to miesięcznie kilka zł , a teraz trudno z deklaracjami .:placz: -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Tak na szybko założyłam ten wątek że zapomniałam o wielu rzeczach , ale cóż człowiek się na błedach uczy :oops: Dziś spróbuje "wyniuchać " czy to pies czy sunia , napewno nie boi się ludzi . Wilekością jest do kolan , zaniedbany bardzo , chyba nawet dredy mu się porobiły . Jak macie jeszcze pytania to dawajcie bo mi ostatnio duzo rzeczy umylka:oops: -
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']W tej sytuacji trzeba cos zadzialc, jesli tak zaczepia ludzi to moze liwe, ze go wyrzucili wakacyjnie, ew. sie zgubil. Zmien Marlenka tytul na Porzucony pudelek na ulicy- dt natychmiast potrzebny. Wazne, czy bedziecie mogly go znalezc i ewentualnie przetrzymac jeden dzien, moze dwa?[/quote] Ja nie mam szans na przetrzymanie go nawet na godzinę ( Zuzka). Nawet nie mam pomysłu kto mógłby miec pusty kojec , popytam ale szanse marne . Znaleźć go nie ma problemu wystarczy runda po mieście i już go mam . -
Zajrzyjcie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/samotny-kudlaty-bez-domu-szuka-czlowieka-145006/#post12848400[/url]
-
Warka-Porzucony pudelek -na ulicy -DT potrzebne na wczoraj !!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Ale ladny. Jestes pewna, ze on po prostu nie nalezy do beztroskich wlascicieli, ktorzy go puszczaja luzem? Pudlowaty chlopak? dziewczyna?[/quote] Moja siostra mowi że od kilku dni się szwęda . Czy chłopiec czy dziewczynka musze wybadać , bo wczoraj już nie miałam jak bo mi się samochód zapalił :angryy: i nie dałam rady wrócić do niego . On biega za ludźmi , wącha po nogawkach i widziałam go już w róznych miejscach . Nie mam go jak zabrać z tej ulicy , a tak mi go szkoda -
Od kilku dni widze szwędającego sie psiaka po mieście . Niby tych psów jest mnóstwo , ale ten przyciągnął moja uwagę bo jest naprawdę ładny . Po strzyżeniu , kapaniu myslę że szybko znalazł by domek . Ja niestety jestem już tak zapsiona że nie dam rady go wziąc do siebie . Może jakiś tymczas??? Wiem , wiem że z tym jest problem , ale popytajcie a nóż sie cos znajdzie . Mam tylko jedno zdjęcie psiaka , jak go znowu zobacze to postaram się zrobic mu więcej . [IMG]http://images38.fotosik.pl/182/8a115e0a152e511fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='bajk21.']Niestety taka jest prawda, że ludzie więcej wyrzucają niż biorą. Ja mam jednak problem z sunią, która musi wrócić z nieudanej adopcji, ponieważ nie mogę jej wziąść do siebie z wiadomych względów, sunia ma dopiero cztery miesiące i była tylko raz szczepiona na Parvo, bo baba drugi raz jej nie zaszczepiła. Może znajdzie się ktoś, kto wziąłby ją do siebie przynajmniej do czasu, aż będzie mogła przejść do mnie. Czekam na chętnych do pomocy.[/quote] Ile czasu małej potrzeba???
-
Chora sunia bez łapki. Dom na gwałt potrzebny!
marlenka replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Do góry maleńka . -
[quote name='bajk21.']Niestety nikt jak do tej pory o Onka nie pytał. Rzeczywiście psów przybywa, teraz będę jeszcze miała sunię bez jednej łapki, w czwartek wiozę ją na operację i jeszcze psa po amputacji łapki, starszego około 5 -6 lat, ten raczej domu nie znajdzie, tymbardziej że jest duży. A tak ogólnie to obecnie mam do adopcji około 20 psów i jeszcze wraca jedna sunia z nieudanej adopcji.[/quote] Cięzko teraz ze znalezieniem domu dla psiaków, tym bardziej dobrego domku .
-
Tylko nie pomyślcie sobie że trzymam Zuzie w wersalce:evil_lol: wlazła tam jak grzmiało a mój syn scielił akurat łóżko. Widac ta rózową dziure , teraz zrobiła sie bordowa bo się zaczyna goić i się robi strupek chyba , niemniej bardzo ją ta rana boli , bo czasami jak Barak w zabawie ja próbuje podgryźc za łapkę to go goni i sama ucieka co do niej to niepodobne:diabloti: [IMG]http://images45.fotosik.pl/186/82f05efd7ad6f430med.jpg[/IMG]
-
[quote name='mgie'][B]marlenka[/B] piszesz,że nikt nie dzwoni..bo ja zgodnie z twoją prośba skasowałam ogłoszenia:crazyeye: Wznowić:cool3:?[/quote] poczekajmy aż jej się rany bojowe zagoją , naprawdę na niezła dziurę , ale wiesz co jakiś czas temu był telefon z Kluczborka jak dobrze pamiętam, ale facet się nie odzywa . Jak znajdę zdjęcie gdzies Zuzki co widac tą dziure w nodze to wkleje, prócz tego ma parę małych zadrapań ale najgorsza jest ta dziura w nodze , wygląda to obrzydliwie
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
marlenka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']=marlenka;Dzisiaj mama szczeniorków( Casablanka) przyjeżdza do domku :multi::multi::multi::multi: ;)Jak Casablanka, czy dalej podgryza drzwi u nowej pani?:razz::razz: Co nowego u Dzwoneczka?:multi::multi:[/quote] Dzwoneczek ma adhd:evil_lol: nie może usiedzieć na dupce , gryzie po paluchach i wszędzie gdzie jego mordeczka da radę się wetknąc . Natomiast jego mama no coz z dorosłymi psami jest trochę inaczej .... W piątek i sobotę było ok , os niedzieli się zaczeło . Sunia nie chce nic jeść ani pić , najchętniej by siedziała na dworzu w domu za nic nie chce byc . Pierwsze jej podrygi były fajne tarzała się po dywanach , teraz tylko na dwór . Podjadę dziś do niej i zobacze co sie dzieje bo Pani Bożenka się o nią martwi , że nic nie je , najgorsze jest to że nie pije . To za mało czasu żeby sunia się przyzwycziła do nich być może dopiero teraz zaczyna odreagowywac poprzednie warunki w jakich była . Może cos poradzicie jak z nią postępowac ??? -
Mówiłam że lubię zwierzątka i to wszystkie:evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/186/023bf561aa365235med.jpg[/IMG]