Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Chciałam psiakowi zrobić kilka ogłoszeń a nie mogę znaleźć namiarów na osobę do adopcji podajcie prosze telefon i maila
  2. [quote name='sonikowa']marlenko, cudowna relacja i cudowny chomiś :-) Uwielbima takied [COLOR=Red]gady[/COLOR] ???małe [COLOR=Red]przebrzydłe[/COLOR] ???;-)[/quote] Ale on nie jest gadem i jest śliczny taki myszowaty :evil_lol: Chomiś zaczał łapac co to jest sranko na dworzu , dzis tylko wyszlismy na dwór od razu nóżka w górę , później pozycja narciarza i wszystko posżło . A potem galop do domu i do miski . On z jedzeniem jest niesamowity bierze kilka chrupków naraz idzie dalej wypluwa na podłgę i wcina . [IMG]http://images48.fotosik.pl/214/f31dc74a4f5e459fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/215/4c13fb8a7fa76c77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/211/f68544e3114de37dmed.jpg[/IMG] Więc u mnie 50 razy dziennie mozna myć podłogę a Nugat i tak naświni
  3. [quote name='donacja']nie wysłałaś:shake:. ale to na pewno z nadmiaru obowiązków, a nie ze starości;)[/quote] Cholera jasna zaraz poszukam i jak znajdę to wrzucę Ci na PW . Znalazłam tylko cholera nie wiem który zaraz Ci podeślę Pani konkretna może się udac . Wysyłam na Pw zadzwoń i pogadaj z nią
  4. [quote name='donacja']u mnie są, ale nie wiem czy mój rozmiar będzie[/quote] Moze sobie jakoś poradzę wyskocze w sobote z rana na targ moze coś znajdę . A jak nie to zostają mi szpilki :evil_lol:
  5. [IMG]http://images43.fotosik.pl/214/2a6f17e1759344ccmed.jpg[/IMG] Cześć to ja Wasz nogacik , chcę Wam powiedzieć że u Marlenki jest mi dobrze , odkąd zabrała mnie z Donacją z Boguszyc to mam teraz życie , codziennie pełna mich a czasem i dwie jak mi sie uda Baraka miskę ukraść , dzieciak sie mnie boi więc robię z nim co chce , chociaż ostatnio dostałem w łeb ale nie wiem od kogo bo mam coś na "czole" , śpię pod kołderką tylko ten Tadek mnie wkurza bo się rozpycha jakby był Panem w tym domu , ja sobie z ciocią leże już usypiamy a ten przyłazi i sie gramoli nam pod kołdre , no ale większy jest to odpuszczam i mu pozwalam zajać kawałek mojego łózka . Czasami śpię z moją laską nazywa sie Korolka ładna jest sami zobaczcie .. [IMG]http://images45.fotosik.pl/215/95bb0b6cb464b37a.jpg[/IMG] duża jest ale co tam jak się wtulę to mi ciepło . Moim ulubionym miejscem jest stolik pod oknem , wszystko z niego widze cały pokój , podwórko i ulicę , monitoruję wszystko :evil_lol: i czuję sie najważniejszy [IMG]http://images50.fotosik.pl/214/87bbdd69e37df587med.jpg[/IMG] zdarza się ze wlezie na moją bazę ten czarny anemik to go próbuje gonić ale on sie mnie nie boi wcale , podłazi , wącha mnie a poxniej się o mnie ociera . Jak ja tego nie lubie , to go czasami chapsne no i .... [IMG]http://images38.fotosik.pl/210/5973ae4ea1ed8431med.jpg[/IMG] ....Ciotka mnie przyłapała , pogroziła palcem a czarnucha pomiziała za uchem jakby on taki biedny był :angryy:. Ale za chwilę Marlenka znowu sobie poszła a czarny został :diabloti:to ja znowu do ataku [IMG]http://images47.fotosik.pl/214/4409f9ca36ee1f68med.jpg[/IMG] i mnie przyłapała znowu , wzieła mnie na ręce ja myślałem ze mnie przytuli a ona chyc smycz mi zapieła i za karę musiałem się załatwiać na dworzu :shake: Ja temu czarnemu się odwdziecze , doopka mi zmarzła , łapki zapadały się w czymś białym nawet nie miałem gdzie nasikać nigdzie ani krzaka ani nic . Jak ja nie lubię tych spacerów , powiedzcie cioci że ja mogę w domku siedzieć niech mnie nie zabiera na dwór bo marznę Pozdrawiam Was gorąco Wasz Chomiś :evil_lol:
  6. [quote name='donacja']Ja chyba też zaraz do rolniczego się udam po jakieś gumofilce. Suchą nogą nie mogę się nawet z ganku do samochodu przedostać:shake:[/quote] Ja wczoraj szukałam ale nie mogłam znaleźć u nas zadnych na moją nóżke ( wszystkie małe) a w roliczym moga być ???
  7. Skąd ja to znam , miałam to samo z Zuzia , teraz też jedne psy w kuchni , drugie w pokoju , brakuje mi jeszcze jednego pomieszczenia . Donacja a ja wysłałam Ci w końcu ten numer do tej Pani do wawy co gadałysmy czy nie??? Bo mam zaniki pamieci ostatnio albo sie stara robię albo za dużo jak na jedną osobe
  8. Rozumiem ze to jest banda Tuptusia . Hmm nad męską cześcią bym sie jeszcze zastanowiła , pomyslę i do czwartku dam CI znać kogo zabiorę :evil_lol: musze zrobic selekcje
  9. [quote name='donacja']Możemy jechać. Mam samochód:multi::multi::multi:. Zajrzyj do "mojego" boksia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-rasowy-madry-bezdomny-bokser-paco-szuka-domu-148916/[/URL][/quote] Dobra to może ja bym do Ciebie dojechała. Kurcze tylko jakies buty musze sobie kupić odpowiednie bo raczej kozarki szpilki sie tam nie nadają :evil_lol:
  10. Donacja nie oddawaj go :-(:-( może się dogada z Twoją sunią tą w domu w sunie takie same dwa prosiaczki :evil_lol: Zlituj się nad psinką u Ciebie będzie mu dobrze, a pomyśl jak on w boksie zdziczeje
  11. [quote name='Anna_33']Nie mam Marlenko, wieczorem spytam Agnieszke. To tez Jej zdjecia )[/quote] Oki , poszukajcie potrzebne mi jedno ładne zdjęcie .
  12. [quote name='donacja']był pierwszy telefon. Pani się zastanowi...Może coś z tego będzie?[/quote] Ale ja tego nie rozumiem , jak widzi zdjęcie psa to chyba już się zastanowiła czy jej się podoba czy nie , a dzwoni żeby zasięgnąć info , jakby pies był agresywny , stary , to oki ale tu sama słodycz , miodek taki i nad czym się zastanawiać . Donacja Ty pilnuj tej Pani :evil_lol: Jedziemy w sobotę ???
  13. O widze znajomego gumowca :evil_lol::evil_lol: dziekuję Anno za fotki . A masz może jakąś taką bez fartuszka jakąs foteczkę moze być starsza byle by ładna była .
  14. Postaram się , jak tylko znajdę chwilkę zeby podjechać to wpadnę do koleżanki i zrobię im zdjęcia . Jestesm z nią cały czas w kontakcie i wiem że ocieplili im budę , psiaki sa bardzo hałaśliwe ujadają na całego , są zdrowiutkie nic się złego im nie dzieje są wesołe i przyjazne zalizały by człowieka na śmierć , a hałasu robią tyle co stado ratlerków , byłam u niej jakiś czas temu ( ale nie miałam aparatu ) to po 5 minutach to głowa po prostu boli . Postaram się o fotki ale zima mnie zaskoczyła z moimi psami i muszę im zrobić apartamenty dopiero potem reszta:evil_lol:
  15. [quote name='jamor']a weżmiesz ze soba jego bandę ?[/quote] A jego banda składa się z....????????????
  16. allegratka Stivi pies który widzi sercem Cafe animal stivi pies który widzi sercem (2757) - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl Przepraszam ale gumtri zronbię w domu najpóźniej jutro Może ktos sklei jakiś fajny tekst , taki wiecie łapiący za serce gdzie się człowiek zastanowi " a może by tak pomóc " Jakby cos było źle to mówicie
  17. Allegro dla Stiviego taki robocze może ktos wymyśli lepszy teks to wtedy zmienię STIVI - PINIE SZUKA DOMU !!! (767612852) - Aukcje internetowe Allegro Biorę się za resztę
  18. Dzięki Ketunia za podesłanie wątku zaraz wrzucę go na cafeaniaml , gumtri i alegratkę zrobie w wolnej chwili allegro ale zwykłe bo nie umniem wyróznioneo
  19. [quote name='Marzenuś']Tym razem w niedziele pojade. Teraz mi wypadł dyżur w stajni i szkoła więc nie dałam rady. No ale teraz wolny weekend więc mogę pojechać. Acha, pojade z TZ, od razu babcię odwiedzę. I wujka na cmentarzu :([/quote] Marzenuś byłaś już u Ali ???? jeśli tak i masz nowe zdjęcia jakiś psów to wyślij mi prosze na maila [email][email protected][/email], jeśli nie to zrób Czesiowi i jakims sunią zdjęcia i niech ala je troszke opisze bo mam pomysł :cool3:
  20. [quote name='sleepingbyday']2 grudnia zdaje sie rocznica będzie. ostatnio znalazłam umowe, jak porządkowałam papiery.[/quote] Nie ja Baraka wzięłam do siebie pod koniec stycznia albo na początku lutego . Miedzy świętami a nowym rokiem Skubiego ktoś nam ukradł pamiętasz co CI mówiłam i dopiero jak Olek zaczał płakać strasznie za nim to zaczełam szukać psa i długo nie szukałam , najpierw schrony obdzwoniłam w okolicy ale mnie jakoś zmyli a póxniej znalazłam cos czarnego z piłką na allegratce pamietam nawet tytuł " tańczący z busami"
  21. [quote name='mgie']marlenka nie rób z Chomiczka drugiego Taliba. :evil_lol: Przecież na początku przedstawiany był jako Chomiś kochający Człowieka,a nie pożerający. :placz:[/quote] Bo on sie dosonale maskował . Zapytaj SBD jaką " pyskówke miał z Zosią w kuchni , nie był u siebie a sie sadził . Nie no żartuje do człowieka to jest milusi ( chyba ze ktoś chce go spod kołdry wyciągnąc na śnieg:diabloti:)
  22. [quote name='sonikowa']Cudne, naprawdę! A z Nugacika to zajączek, powinien teraz kicać sobie po zaspach, a nie pod kołdrą się wygrzewać ;-)[/quote] Spróbuj go teraz z domu wyciągnąć to Twoje kostki będziemy ogądać na następnych zdjęciach :cool3:
  23. [quote name='sleepingbyday']no, zosia ma coś z bulwy ona jest taka cieleśnie zwarta :evil_lol:. same mięśniory. marlena, fcale nie kłamiem, tylko samochodu nie posiaduję i nie wyszło..... :placz: a barak to już którąś z kolei wizyte poadopcyjną odbębnił. powiem wam, że teraz piewrszy raz nie chciał sie ze mną przywitać, z zoska jedynie, w tyłku mne miał. cham :shake:[/quote] Ale wiesz co jak tak patrze sobie za okno jak ten śnieg sypie to mi sie zima kojarzy z adopcją Baraka , jak przyjechałyście watachą ze wściekłym Yoorkiem a ja sie bałam że tego kastingu nie przejdę :evil_lol: .
  24. i co to koniec zdjęc??? Kurde pół dnia pstrykania i taki efekt .
  25. O jejku jak ja ładnie na tym zdjeciu wyszłam , SBD jade do Ciebie na sesję zdjęciową :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...