-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
13 letni BethowenMA DOM - dziękuje wszystkim za pomoc
marlenka replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Chciałam psiakowi zrobić kilka ogłoszeń a nie mogę znaleźć namiarów na osobę do adopcji podajcie prosze telefon i maila -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']marlenko, cudowna relacja i cudowny chomiś :-) Uwielbima takied [COLOR=Red]gady[/COLOR] ???małe [COLOR=Red]przebrzydłe[/COLOR] ???;-)[/quote] Ale on nie jest gadem i jest śliczny taki myszowaty :evil_lol: Chomiś zaczał łapac co to jest sranko na dworzu , dzis tylko wyszlismy na dwór od razu nóżka w górę , później pozycja narciarza i wszystko posżło . A potem galop do domu i do miski . On z jedzeniem jest niesamowity bierze kilka chrupków naraz idzie dalej wypluwa na podłgę i wcina . [IMG]http://images48.fotosik.pl/214/f31dc74a4f5e459fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/215/4c13fb8a7fa76c77med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/211/f68544e3114de37dmed.jpg[/IMG] Więc u mnie 50 razy dziennie mozna myć podłogę a Nugat i tak naświni -
Piękny, rasowy, mądry=bezdomny. Bokser Paco szuka domu. MA JUŻ DOM
marlenka replied to donacja's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']nie wysłałaś:shake:. ale to na pewno z nadmiaru obowiązków, a nie ze starości;)[/quote] Cholera jasna zaraz poszukam i jak znajdę to wrzucę Ci na PW . Znalazłam tylko cholera nie wiem który zaraz Ci podeślę Pani konkretna może się udac . Wysyłam na Pw zadzwoń i pogadaj z nią -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images43.fotosik.pl/214/2a6f17e1759344ccmed.jpg[/IMG] Cześć to ja Wasz nogacik , chcę Wam powiedzieć że u Marlenki jest mi dobrze , odkąd zabrała mnie z Donacją z Boguszyc to mam teraz życie , codziennie pełna mich a czasem i dwie jak mi sie uda Baraka miskę ukraść , dzieciak sie mnie boi więc robię z nim co chce , chociaż ostatnio dostałem w łeb ale nie wiem od kogo bo mam coś na "czole" , śpię pod kołderką tylko ten Tadek mnie wkurza bo się rozpycha jakby był Panem w tym domu , ja sobie z ciocią leże już usypiamy a ten przyłazi i sie gramoli nam pod kołdre , no ale większy jest to odpuszczam i mu pozwalam zajać kawałek mojego łózka . Czasami śpię z moją laską nazywa sie Korolka ładna jest sami zobaczcie .. [IMG]http://images45.fotosik.pl/215/95bb0b6cb464b37a.jpg[/IMG] duża jest ale co tam jak się wtulę to mi ciepło . Moim ulubionym miejscem jest stolik pod oknem , wszystko z niego widze cały pokój , podwórko i ulicę , monitoruję wszystko :evil_lol: i czuję sie najważniejszy [IMG]http://images50.fotosik.pl/214/87bbdd69e37df587med.jpg[/IMG] zdarza się ze wlezie na moją bazę ten czarny anemik to go próbuje gonić ale on sie mnie nie boi wcale , podłazi , wącha mnie a poxniej się o mnie ociera . Jak ja tego nie lubie , to go czasami chapsne no i .... [IMG]http://images38.fotosik.pl/210/5973ae4ea1ed8431med.jpg[/IMG] ....Ciotka mnie przyłapała , pogroziła palcem a czarnucha pomiziała za uchem jakby on taki biedny był :angryy:. Ale za chwilę Marlenka znowu sobie poszła a czarny został :diabloti:to ja znowu do ataku [IMG]http://images47.fotosik.pl/214/4409f9ca36ee1f68med.jpg[/IMG] i mnie przyłapała znowu , wzieła mnie na ręce ja myślałem ze mnie przytuli a ona chyc smycz mi zapieła i za karę musiałem się załatwiać na dworzu :shake: Ja temu czarnemu się odwdziecze , doopka mi zmarzła , łapki zapadały się w czymś białym nawet nie miałem gdzie nasikać nigdzie ani krzaka ani nic . Jak ja nie lubię tych spacerów , powiedzcie cioci że ja mogę w domku siedzieć niech mnie nie zabiera na dwór bo marznę Pozdrawiam Was gorąco Wasz Chomiś :evil_lol: -
Piękny, rasowy, mądry=bezdomny. Bokser Paco szuka domu. MA JUŻ DOM
marlenka replied to donacja's topic in Już w nowym domu
Skąd ja to znam , miałam to samo z Zuzia , teraz też jedne psy w kuchni , drugie w pokoju , brakuje mi jeszcze jednego pomieszczenia . Donacja a ja wysłałam Ci w końcu ten numer do tej Pani do wawy co gadałysmy czy nie??? Bo mam zaniki pamieci ostatnio albo sie stara robię albo za dużo jak na jedną osobe -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Rozumiem ze to jest banda Tuptusia . Hmm nad męską cześcią bym sie jeszcze zastanowiła , pomyslę i do czwartku dam CI znać kogo zabiorę :evil_lol: musze zrobic selekcje -
[quote name='donacja']Możemy jechać. Mam samochód:multi::multi::multi:. Zajrzyj do "mojego" boksia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekny-rasowy-madry-bezdomny-bokser-paco-szuka-domu-148916/[/URL][/quote] Dobra to może ja bym do Ciebie dojechała. Kurcze tylko jakies buty musze sobie kupić odpowiednie bo raczej kozarki szpilki sie tam nie nadają :evil_lol:
-
Piękny, rasowy, mądry=bezdomny. Bokser Paco szuka domu. MA JUŻ DOM
marlenka replied to donacja's topic in Już w nowym domu
Donacja nie oddawaj go :-(:-( może się dogada z Twoją sunią tą w domu w sunie takie same dwa prosiaczki :evil_lol: Zlituj się nad psinką u Ciebie będzie mu dobrze, a pomyśl jak on w boksie zdziczeje -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Nie mam Marlenko, wieczorem spytam Agnieszke. To tez Jej zdjecia )[/quote] Oki , poszukajcie potrzebne mi jedno ładne zdjęcie . -
[quote name='donacja']był pierwszy telefon. Pani się zastanowi...Może coś z tego będzie?[/quote] Ale ja tego nie rozumiem , jak widzi zdjęcie psa to chyba już się zastanowiła czy jej się podoba czy nie , a dzwoni żeby zasięgnąć info , jakby pies był agresywny , stary , to oki ale tu sama słodycz , miodek taki i nad czym się zastanawiać . Donacja Ty pilnuj tej Pani :evil_lol: Jedziemy w sobotę ???
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
O widze znajomego gumowca :evil_lol::evil_lol: dziekuję Anno za fotki . A masz może jakąś taką bez fartuszka jakąs foteczkę moze być starsza byle by ładna była . -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
marlenka replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Postaram się , jak tylko znajdę chwilkę zeby podjechać to wpadnę do koleżanki i zrobię im zdjęcia . Jestesm z nią cały czas w kontakcie i wiem że ocieplili im budę , psiaki sa bardzo hałaśliwe ujadają na całego , są zdrowiutkie nic się złego im nie dzieje są wesołe i przyjazne zalizały by człowieka na śmierć , a hałasu robią tyle co stado ratlerków , byłam u niej jakiś czas temu ( ale nie miałam aparatu ) to po 5 minutach to głowa po prostu boli . Postaram się o fotki ale zima mnie zaskoczyła z moimi psami i muszę im zrobić apartamenty dopiero potem reszta:evil_lol: -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']a weżmiesz ze soba jego bandę ?[/quote] A jego banda składa się z....???????????? -
allegratka Stivi pies który widzi sercem Cafe animal stivi pies który widzi sercem (2757) - psy - oddam zwierzaka do adopcji - Ogłoszenia - Zwierzaki na CafeAnimal.pl Przepraszam ale gumtri zronbię w domu najpóźniej jutro Może ktos sklei jakiś fajny tekst , taki wiecie łapiący za serce gdzie się człowiek zastanowi " a może by tak pomóc " Jakby cos było źle to mówicie
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
marlenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Tym razem w niedziele pojade. Teraz mi wypadł dyżur w stajni i szkoła więc nie dałam rady. No ale teraz wolny weekend więc mogę pojechać. Acha, pojade z TZ, od razu babcię odwiedzę. I wujka na cmentarzu :([/quote] Marzenuś byłaś już u Ali ???? jeśli tak i masz nowe zdjęcia jakiś psów to wyślij mi prosze na maila [email][email protected][/email], jeśli nie to zrób Czesiowi i jakims sunią zdjęcia i niech ala je troszke opisze bo mam pomysł :cool3: -
[quote name='sleepingbyday']2 grudnia zdaje sie rocznica będzie. ostatnio znalazłam umowe, jak porządkowałam papiery.[/quote] Nie ja Baraka wzięłam do siebie pod koniec stycznia albo na początku lutego . Miedzy świętami a nowym rokiem Skubiego ktoś nam ukradł pamiętasz co CI mówiłam i dopiero jak Olek zaczał płakać strasznie za nim to zaczełam szukać psa i długo nie szukałam , najpierw schrony obdzwoniłam w okolicy ale mnie jakoś zmyli a póxniej znalazłam cos czarnego z piłką na allegratce pamietam nawet tytuł " tańczący z busami"
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']marlenka nie rób z Chomiczka drugiego Taliba. :evil_lol: Przecież na początku przedstawiany był jako Chomiś kochający Człowieka,a nie pożerający. :placz:[/quote] Bo on sie dosonale maskował . Zapytaj SBD jaką " pyskówke miał z Zosią w kuchni , nie był u siebie a sie sadził . Nie no żartuje do człowieka to jest milusi ( chyba ze ktoś chce go spod kołdry wyciągnąc na śnieg:diabloti:) -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Cudne, naprawdę! A z Nugacika to zajączek, powinien teraz kicać sobie po zaspach, a nie pod kołdrą się wygrzewać ;-)[/quote] Spróbuj go teraz z domu wyciągnąć to Twoje kostki będziemy ogądać na następnych zdjęciach :cool3: -
[quote name='sleepingbyday']no, zosia ma coś z bulwy ona jest taka cieleśnie zwarta :evil_lol:. same mięśniory. marlena, fcale nie kłamiem, tylko samochodu nie posiaduję i nie wyszło..... :placz: a barak to już którąś z kolei wizyte poadopcyjną odbębnił. powiem wam, że teraz piewrszy raz nie chciał sie ze mną przywitać, z zoska jedynie, w tyłku mne miał. cham :shake:[/quote] Ale wiesz co jak tak patrze sobie za okno jak ten śnieg sypie to mi sie zima kojarzy z adopcją Baraka , jak przyjechałyście watachą ze wściekłym Yoorkiem a ja sie bałam że tego kastingu nie przejdę :evil_lol: .
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
i co to koniec zdjęc??? Kurde pół dnia pstrykania i taki efekt . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
O jejku jak ja ładnie na tym zdjeciu wyszłam , SBD jade do Ciebie na sesję zdjęciową :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: