Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Takie maleństwa i nie mają sie gdzie podziać . To smutne że psy młode i szczeniaki są kochane a jak sie zestarzeją to na ulicę sa wyrzucane . To tak jakby babcię swoją wywalili na ulicę bo stara i już się nie przydaje a jak ma małą emeryturę to już wogóle .
  2. [quote name='elmira']Czy to Baraczek?[/quote] Barak był na wizycie po adopcyjnej . Jak chłopak sam nie pojedzie to SBD nie przyjedzie do niego . Obiecywała w lato spacerek nad rzeką że przyjedzie z Zosią . Powiem tak SBD to kłamczuszek:evil_lol:
  3. [quote name='mgie']hahaha:megagrin::megagrin:[/quote] Bardzo śmieszne , bardzo. Zdjęcia proszę ( narazie proszę)
  4. SBD jak tam foteczki Chomisia???
  5. [quote name='sleepingbyday']a tak naprawdę to ciapcia jest kropeczką :evil_lol:[/quote] Nie no teraz przesaziłas :evil_lol: odbierz pocztę może dzis doszła , kurcze u nas taka zima sniegu po kostki , Chomiś to ni sie w nim utopi na spacerku.
  6. [quote name='rita60']marlenka Cipacia:evil_lol::razz:[/quote] Ciapcia miało być tak pieszczotliwie , ech no co człowieku nie napiszesz w dobrej wierze to sie Ciotki przyczepią :evil_lol:
  7. Co u Gwiazdy ??? Ktos dzwoni z ogłoszeń ??? jak ona się miewa?
  8. Tuptusiu do góry po domek galopuj . I do zobaczyska w przyszły czwartek znowu pojedziemy na wycieczke :evil_lol::evil_lol:
  9. Zapisuję wątek narazie tylko tyle mogę :-(
  10. Wiesz moja waga to troche w tą trochę w tamtą . Na poczatku bardzo łapczywie jadł i własciwie chciał zjadać każdą ilośc ( bo to nowe inaczej smakowało ) w tej chwili dostaje mniejszą porcję i ustawione ma godzinowo ( kontroluje kupkę żeby robił jak ktos jest w domu) no i więcej napewno ruchu ma .
  11. Chomiczek rano jak go chciałam wziąc na dwór to zobaczył śnieg i poczuł zimno to dał dyla pod kołdrę i tyle go widziałam . U nas zima szaleje wszędzie biało i zimno . Myślę że z krótkiego spaceru to on się ucieszy bo nie przepada za dreptaniem , a i zapomniałabym jak przyjechał do mnie ważył około 10 kg a wczoraj mu posadziładm dupsko na moją zabytkową wagę i waży około 8 kg - co nie znaczy że go głodze nie myślcie sobie . Mówiłam SBD przez telefon że tylne łapki mu się już odznaczają od brzucha bo wczesniej to był jak balonik napompowany , jeszcze ze 2 miesiące i nie poznacie chłopaka . P.S. A kosć to sobie sam upolował , wlazł sąsiad na podwórko to go zjadł , ale ciiii nikt prócz Was o tym nie wie:evil_lol:
  12. Z samego rana Nugat mówi [SIZE=4][B]DZIEŃ DOBRY :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE]
  13. [quote name='Anna_33']Duze dziekuje Marlenko. :-)[/quote] Nie ma za co , żeby tylko podziałały .
  14. Znalazłam ten wątek i ręce mi opadły , takie starowniki a wiewióra jest boooska :loveu::loveu::loveu: co dalej z nimi będzie gdzie one trafią z tego korytarza ??? Nie ma w tym schronisku choć kawałka podłogi dla nich żeby nie zmarzły na dworzu???
  15. [quote name='Ingrid44']Dziekuje Wolnemu Psu za ostrzazenie . Niepotrzebne jednak. TOZ Gorzow nie sklada sie tylko z jednej nieuczciwej osoby. Tej Pani o ktorej piszesz nie znam. Widze ze znasz wiele okropnych faktow z jej "pracy".Dlaczego nie zadzwonisz do Glownej Siedziby TOZ w Warszawie i poinformujesz ich o tym?Napewno nie byli by zachwyceni widzac ze pod ich plaszczykiem dzieja sie takie sprawy. Schron w Gorzowie ma pomoc ze strony niemieckeij Fundacji,ktora przywozi karme ,za darmo leczy i sterylizuje psiaczki. Biora tez pieski do adopcji.Mniej niz poprzedno bo rowniez ich dotknal kryzys. Nigdy bym nie oddala Zadnego zwierzecia do adopcji nie wiedzac gdzie idzie i co sie z nim bedzie dzialo. Jesli chodzi o wplaty na hotelik dla Tuptusia to na pazdziernik wyslalam 300 zl z powodu blednej informacji. Na listopad i reszte bede wysylac cala sume czyli 390 zl. Zdrowiej Tuptusiu ![/quote] Tuptuś dziękuje za życzenia i napewno szybciutko wróci do formy , jest bardzo wesołym psiakiem i nawet nie widać po nim że miał jakas operacje nie mówiąc o tym co on biedny przeszedł . Teraz będzie tylko lepiej jeszcze ciepły domek i niczego więcej dla niego nie pragniemy
  16. [quote name='sleepingbyday'][quote name='marlenka'] no, najwyzszy czas :evil_lol:[/quote] Kto by pomyślał że to Nugat go załatwi co ?? Takie psy na podwórku i musiał przyjść pypeć( przepraszam chomiczku ) i go zjeść .
  17. Zrobiłam maleńkiej kilka ( dosłownie) ogłoszeń , tyle co potrafię , myślę że najczęsciej przeglądane to są portale z ogłoszeniami . Wpisałam wszystkie w 1 poście jeśli ktoś ma pomysł na inny tekst to czekam na propozycje. A jeśli ktoś chce dodać małej jakies ogłoszenie to też proszę
  18. Zapraszamy na wątek Nugata im więcej ciotek przyjdzie tym więcej chomiś się będzie pokazywał .
  19. [quote name='sleepingbyday']a kogo nugat zamordował. Pamietasz tego upierdliwego sąsiada??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [IMG]http://images43.fotosik.pl/213/adace03b0ea102dbmed.jpg[/IMG]
  21. Właśnie tak można zrobić mu zdjęcie [IMG]http://images38.fotosik.pl/209/bfa161a5ef32c805med.jpg[/IMG] Spanko w objęciach Tediego [IMG]http://images38.fotosik.pl/209/519223d3bc9f32c6med.jpg[/IMG] wystające ucha :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/209/6e785ad327543523med.jpg[/IMG] [SIZE=5]NIE ODDAM NIKOMU!!!!:diabloti:[/SIZE] [IMG]http://images48.fotosik.pl/213/e9c20bde970abfe3med.jpg[/IMG]
  22. Słuchajcie , Pani z Kanady ma wielkie serce dla naszego Taliba i nie wierze żeby chciała dla niego źle . A uwagi o Tozie proszę wymieniać na PW , bo niechcący możecie kogoś uraziź
  23. [quote name='sleepingbyday']jezusicku, to złe to barak :-o??[/quote] :multi::multi::multi::multi: zemsta jest słodka :diabloti: sprawdź swoja pocztę ( maila) tam masz odpowiedź .
  24. Książe Nugat obrabia kości na łóżku , mało że swoje to jeszcze podprowadził Barakowi :angryy: [IMG]http://images44.fotosik.pl/213/fbefa2e9837a68e1med.jpg[/IMG] Jakie dobre mniam mniam [IMG]http://images48.fotosik.pl/213/005ef3d50ed9170dmed.jpg[/IMG] Hi hi jaki Barak sierota oddał mi kości i nie ma nic [IMG]http://images37.fotosik.pl/209/ae7e2271087bb162med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/213/d4d4468365f38dddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/213/ae0f78aad564474fmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...