Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='tula']Ja szczeniory cały czas ogłaszam - teraz tylko Czesia, ale jestem ciekawa czy on bardzo sie nie zmienił?[/quote] Tula jest jeszcze ta sunia co zdjęcai niewyraźne sa ją tez by sie przydałoby poogłaszac . A Czesio napewno urósł , chociaż go nie widziałam . Ale Pedro sie zmienił sporo - nawet bardziej jak sporo
  2. [quote name='donacja']Uśpiłam dziś moją 14-letnią O-nkę...trudno mi pisać.[/quote] A jednak:-( Donacja przykro mi , ale lepiej tak psina sie nie męczy już . Trzymaj się .
  3. [quote name='sleepingbyday']oddawaj baraka!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie krzycz na moje dziecię :angryy: Barak jest nasz i tyle . :mad: Widziałas że on u Ciebie to tylko zochę kocha:evil_lol:
  4. Megi wyslij mi zdjęcia na [email][email protected][/email] to wkleje. Kochany to on może jest ale do tej pory nie wyschła mi podłoga w aucie jak mi zasikał :mad:
  5. [quote name='dorobella']Ale tam ma dobrze słonko :loveu: dzięki WAM :lol:[/quote] Wczoraj dzwoniła Pani Monika bo ZUzia miała katar i poszli z nią do weta :evil_lol: podobno chcaiłą ich zjeśc . Z relacji Pani Moniki Zuzia jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. Jak dostała zastrzyk w doopę to Pani Monika ją podobno przepraszała za to że kuku jej zrobiła . Powiedziałam jej żeby tak nie robiła bo zepsuje psa i będzie Zuza nimi rządziła , zobaczymy . Noszenie przez Pana na rękach , na każdym kroku przeprosiny , żyć nie umierać :p
  6. [quote name='sleepingbyday']słyszałam, ze sterylka prze łozona. jak połozyli norke na stół, to okazało sie, ze zaczyna cieczkę. wet dzwonił do grzeska.[/quote] No chyba zartujesz???? Jak odbierali Norkę od K. to wiedzieli kiedy mniej wiecej będzie miała znowu cieczke nie mogli jej wcześniej ciachnąc ? To przestaje być śmieszne .
  7. Tomo rozumiem że Kajetan jeszcze nie był na wizycie u Norki ?
  8. [quote name='sleepingbyday']a nugat mnie w sobote odwiedził! hopnął na kanapę i powarkiwał na zoskę z góry. raz sie nawet ostro pokłócili. słodki jest, uszy mu dodsają bardzo duzo uroku, i ogonek też. niby zwykły "kundel bury", a jest w nim cos takiego ( oprócz namietnego miziania, o wygląd mi chodzi), ze czyni go to przeslicznym, przeuroczym psiakiem. tylko jest za tłusty, ale to kwestia czasu.[/quote] Ciotka a gdzie zdjęcia Chomiczka , pstrykałaś , pstrykałas , a tu pustki jak nie iwem co
  9. [quote name='basia']Ach, cieszę się, że puki co jest OK. Oby tak dalej ;)[/quote] Basia wysłałam Ci ważne PW . Odczytaj , na poprawę humoru .
  10. allegro się skończyło i zero zapytań . Zaraz odnowię tylko się z pracą uporam bo nie wiem w co rece wsadzić . Albiemu mam prośbe :roll: taki śliczny tekst napisałaś wędkarzowi pomogłabyś mi przy " kilku " wątkach z telstem ?? Chcę też zrobić super ogłoszenia dla innych psiaków ale do wymyślania takich tekstów to jakaś lewa jestem
  11. Ponka napisz do SBD Pw ona ma jakiś chętny dom na psa , szczeniaka i ma byc większy . Może po sprawdzeniu domu uda sie pralinę wyadoptowac .
  12. [quote name='donacja']Może do soboty będę miała, na razie czekam na tarcze... Sobotę będę miała wolną, jak będzie czym, to możemy jechać.[/quote] To naładuj baterie w aparacie , i jedziemy jak Ty nie bedziesz miała to ja swoim pojadę .
  13. Ta sunia która śpi u mojej koleżanki pod drzwiami jest łagodna , lubi dzieci one ją rozpieszcają , nikogo nie gryzie , natomiast ta druga lata z dzieciakami , ale gryzie za nogi , obie sa bardzo energiczne . Zadzwonię do Golańskiego żeby je odłowił ale nie wiem czy on w wekend może ja w tygodniu tak jak pisałam - nie dam rady .
  14. Donacja kiedy autko odbierasz??? Może odwiedzimy Fifi i Omi??? Albo możemy jechać moim warkotem . Ja ta sobotę mam wolną . Byś zrobiła sesję piaskom co Ty na to?
  15. [quote name='Szarotka']To jak dlugo Tuptus bedzie w klinice ??[/quote] Tuptuś w klinice będzie 5 dób. Ponieważ nie będzie nic do pyska brał , tylko kroplówki . Byłam wczoraj u niego i wiecie jak mnie bestia przywitała ?? podleciał jakby się cieszył a następnie chciał mnie użreć głupek jeden . Ale za chwilę było oki . Myślę że sprawdzał - przestraszy się czy się nie przestraszy:evil_lol: I jak sie okazałao że isę nie przestraszyła to sobie dał spokój
  16. Cool Caty uratowałaś mu oczko ,:loveu: a co dalej z nim będzie ?????:shake:
  17. Tuptusiu jesteś zapomniany przez cioteczki ?:mad: Dziś Cie odwiedzę osobiście i wymiziam Talibie mały .
  18. Ok to mogą być też namiary do mnie. Podam Ci na PW , ale do CC też niech zostaną . Cool Caty tylko mam prośbę żebyś pisała na wątku wszystko o Omi żebym była na bieżąco .
  19. Maleńka do góry . I do domu zmykaj . Nikt nie dzwoni z ogłoszeń czy oan wogóle ma ogłoszenia?
  20. [quote name='Soema']Ja tu czuwam i trzymam kciuki za dom... niedługo mała opuścisz to miejsce![/quote] Co to znaczy, że ją zabieracie ??:lol: Trzymam kciuki i oczywiście daj znać jak Wam poszło w Boguszycach.
  21. [quote name='agnest']Zrobiłam Allegro jutro będą zdjęcia a swoją drogą marlenka daj kontakt do ogłoszeń ( telefon i mail) na PW bo Coolkate podałam[/quote] Agnes myślę ze dobrze żeby było na Coll Caty namiar bo ja w zasadzie mało wiem o tej suni jeśli oczywiście Coll Caty nie ma nic przeciwko temu .
  22. zaznaczam wątek , tylko tyle narazie mogę .
  23. No co Ty Blejd nie jest duży , taki normalny. A chomiczek znowu obszczał mi stolik pod telewizor :mad:. A na dworku siada i się gapi :-o na wszystko
  24. [quote name='Szarotka']Nie zastanawiaj sie, to nie uzre :):) Tuptus bedzie sie zachowywal :):)[/quote] Nie wierzę :evil_lol:
  25. [quote name='Poker']A gdzie te ubranka można zobaczyć? byłabym chętna na ubranka dla chłopczyka od 56 cm, kocyk. Jaka płeć tych bliźniaków, bo dla dziewczynek coś bym znalazła,będę w Warszawie 23-25 października, to mogłabym przywieźć.[/quote] Oj Poker mieszkam w Warce 80 km od wawy ( około ) .
×
×
  • Create New...