-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Ja szczeniory cały czas ogłaszam - teraz tylko Czesia, ale jestem ciekawa czy on bardzo sie nie zmienił?[/quote] Tula jest jeszcze ta sunia co zdjęcai niewyraźne sa ją tez by sie przydałoby poogłaszac . A Czesio napewno urósł , chociaż go nie widziałam . Ale Pedro sie zmienił sporo - nawet bardziej jak sporo -
[quote name='sleepingbyday']oddawaj baraka!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie krzycz na moje dziecię :angryy: Barak jest nasz i tyle . :mad: Widziałas że on u Ciebie to tylko zochę kocha:evil_lol:
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Megi wyslij mi zdjęcia na [email][email protected][/email] to wkleje. Kochany to on może jest ale do tej pory nie wyschła mi podłoga w aucie jak mi zasikał :mad: -
[quote name='dorobella']Ale tam ma dobrze słonko :loveu: dzięki WAM :lol:[/quote] Wczoraj dzwoniła Pani Monika bo ZUzia miała katar i poszli z nią do weta :evil_lol: podobno chcaiłą ich zjeśc . Z relacji Pani Moniki Zuzia jest rozpuszczona jak dziadowski bicz. Jak dostała zastrzyk w doopę to Pani Monika ją podobno przepraszała za to że kuku jej zrobiła . Powiedziałam jej żeby tak nie robiła bo zepsuje psa i będzie Zuza nimi rządziła , zobaczymy . Noszenie przez Pana na rękach , na każdym kroku przeprosiny , żyć nie umierać :p
-
[quote name='sleepingbyday']słyszałam, ze sterylka prze łozona. jak połozyli norke na stół, to okazało sie, ze zaczyna cieczkę. wet dzwonił do grzeska.[/quote] No chyba zartujesz???? Jak odbierali Norkę od K. to wiedzieli kiedy mniej wiecej będzie miała znowu cieczke nie mogli jej wcześniej ciachnąc ? To przestaje być śmieszne .
-
Tomo rozumiem że Kajetan jeszcze nie był na wizycie u Norki ?
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']a nugat mnie w sobote odwiedził! hopnął na kanapę i powarkiwał na zoskę z góry. raz sie nawet ostro pokłócili. słodki jest, uszy mu dodsają bardzo duzo uroku, i ogonek też. niby zwykły "kundel bury", a jest w nim cos takiego ( oprócz namietnego miziania, o wygląd mi chodzi), ze czyni go to przeslicznym, przeuroczym psiakiem. tylko jest za tłusty, ale to kwestia czasu.[/quote] Ciotka a gdzie zdjęcia Chomiczka , pstrykałaś , pstrykałas , a tu pustki jak nie iwem co -
[quote name='basia']Ach, cieszę się, że puki co jest OK. Oby tak dalej ;)[/quote] Basia wysłałam Ci ważne PW . Odczytaj , na poprawę humoru .
-
allegro się skończyło i zero zapytań . Zaraz odnowię tylko się z pracą uporam bo nie wiem w co rece wsadzić . Albiemu mam prośbe :roll: taki śliczny tekst napisałaś wędkarzowi pomogłabyś mi przy " kilku " wątkach z telstem ?? Chcę też zrobić super ogłoszenia dla innych psiaków ale do wymyślania takich tekstów to jakaś lewa jestem
-
Ta sunia która śpi u mojej koleżanki pod drzwiami jest łagodna , lubi dzieci one ją rozpieszcają , nikogo nie gryzie , natomiast ta druga lata z dzieciakami , ale gryzie za nogi , obie sa bardzo energiczne . Zadzwonię do Golańskiego żeby je odłowił ale nie wiem czy on w wekend może ja w tygodniu tak jak pisałam - nie dam rady .
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To jak dlugo Tuptus bedzie w klinice ??[/quote] Tuptuś w klinice będzie 5 dób. Ponieważ nie będzie nic do pyska brał , tylko kroplówki . Byłam wczoraj u niego i wiecie jak mnie bestia przywitała ?? podleciał jakby się cieszył a następnie chciał mnie użreć głupek jeden . Ale za chwilę było oki . Myślę że sprawdzał - przestraszy się czy się nie przestraszy:evil_lol: I jak sie okazałao że isę nie przestraszyła to sobie dał spokój -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Tuptusiu jesteś zapomniany przez cioteczki ?:mad: Dziś Cie odwiedzę osobiście i wymiziam Talibie mały . -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Ok to mogą być też namiary do mnie. Podam Ci na PW , ale do CC też niech zostaną . Cool Caty tylko mam prośbę żebyś pisała na wątku wszystko o Omi żebym była na bieżąco . -
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnest']Zrobiłam Allegro jutro będą zdjęcia a swoją drogą marlenka daj kontakt do ogłoszeń ( telefon i mail) na PW bo Coolkate podałam[/quote] Agnes myślę ze dobrze żeby było na Coll Caty namiar bo ja w zasadzie mało wiem o tej suni jeśli oczywiście Coll Caty nie ma nic przeciwko temu . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
No co Ty Blejd nie jest duży , taki normalny. A chomiczek znowu obszczał mi stolik pod telewizor :mad:. A na dworku siada i się gapi :-o na wszystko -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Nie zastanawiaj sie, to nie uzre :):) Tuptus bedzie sie zachowywal :):)[/quote] Nie wierzę :evil_lol: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
marlenka replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']A gdzie te ubranka można zobaczyć? byłabym chętna na ubranka dla chłopczyka od 56 cm, kocyk. Jaka płeć tych bliźniaków, bo dla dziewczynek coś bym znalazła,będę w Warszawie 23-25 października, to mogłabym przywieźć.[/quote] Oj Poker mieszkam w Warce 80 km od wawy ( około ) .