-
Posts
5270 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by marlenka
-
Kto pokocha OMI - 10 letnia sunię z Boguszyc
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
No i śliczna suniu zostałysmy same żadna z okropnych ciotek tu nie zajrzy -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Dzięki Marlenko za relację, trzymam kciuki za łobuziaka:loveu:, chciałabym go poznać......[/quote] W takim razie zapraszamy do Warki -
[quote name='jkp']Własnie nareszcie UFF........ !![/quote] To ja też sobie ufffnę
-
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Ale się uśmiałam! Nad rzekę z nimi! Za karę. O![/quote] I tak zrobię Barak to się bedzie cieszył , ale grubas to nogami przez sen będzie przebierał . -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Witamy serdecznie na wątku Tuptusia. Dziękujemy za wsparcie dla malucha . Jeslu chodzi o zabawki i smakołyki to ze smakołykami chyba trzeba sie jeszcze troszke wstrzymać , bo Talib będzie jadł tylko papki narazie dopóki sie mu mordka nie wygoi . Jeśli chodzi o zabawki to może Pani wysłać na adres hotelu, jak Tuptus był u mnie w domu to najbardziej piłki mu pasowały . Wczoraj Tuptuś sie czuł dobrze , jest obolały ale dostaje środki przeciwbólowe jak będzie taka potrzeba dostanie mocniejsze . Tak jak Ketunia napisała chciał zjeść dziewczynę od wetki , wyrwał sobie wenflon, ale był już po wieczornej kroplówce to dopiero rano mieli mu zakładać . oczko nie było ruszane , bo to " coś " co było w środku to była błona śluzowa nawilżająca oko , decyzja wetów był -" nie usuwać" więc tylko miał zaszyte. Moze będę jechała w wekend w tamte strony to zajrzę do niego . A z tym gryzieniem to nie jest tak że on gryzie ale kłapie zębami i straszy , a wygląda to groźnie i tak jak pisałą SBD być może wynika to ze strachu . Najpierw straszy a póżniej można go głaskać miziac sam się tego domaga . Napewno nie nadaje się do dużych psów bo je zje a teraz jak juz nie ma ubytków to nic mu nosem nie wypływa . -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa']Ależ słodki zajączek tłuściutki :-) Czy wyobrażącie sobie jak on się czuje w tym łóżku - spokój, bezpieczeństwo, ciepło?? Płakać się chce jak się pomyśli o tych co tam zostały..[/quote] A wyobrazasz sobie jak ja się czuję jak wczodzę do domu i widzę gąbkę wykruszona z łóżka :evil_lol: . Nugat załapał że ak wychodzimy na dwór to się robi sisiu ( w domu jeszcze się zdarza) ale z koopą za cholerę . Tylko w domu , na dworzu jest za dużo rzeczy do obwąchania , obsikania rozprasza się chłopak na maxa . Wczoraj strasznie padało więc nici z długiego spaceru , ale dziś kluski to nie minie znowu będzie jęzorek tarł po ziemi ze zmęczenia:evil_lol: I jeszcze czego się Nasz słodziak nauczył to w środku nocy koty ganiac :angryy: już dzis z Barakiem taki ochrzan dostali że do rana bali się z łózka zejśc:diabloti: -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']w ramach promocji za jakis czas pozbawimy go jajec. zobaczymy, czy mu tupet wzrośnie, czy opadnie :razz:[/quote] A wiesz ze ja już go nie mogę zawieźć ??? On mnie nienawidzi , za każdym razem jak go zabieram to albo mu dupę kłują i po tym pijany chodzi , albo coś innego . A taraz jak ma naprawioną japę to mnie zeżre jak nic -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
A język tak wywalam jęzor jak sie meczę [IMG]http://images38.fotosik.pl/207/9d69d0caaaaa3a86med.jpg[/IMG] A tak Nugat demoluje łózko mojego dziecka :diabloti: [IMG]http://images38.fotosik.pl/207/251403c84ce09d9emed.jpg[/IMG] I jeszcze udaje że się nic nie stało [IMG]http://images39.fotosik.pl/208/99bf5a0a1db430d4med.jpg[/IMG] A tu zerka na Baraka i woła " barak pomóz mi ona krzyczy":angryy: [IMG]http://images43.fotosik.pl/211/35981547997aa731med.jpg[/IMG] -
Nugat - Wreszcie ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marlenka replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']nie miałam kiedy zabrac sie za nie.[/quote] Mija tydzeiń a zdjęc nie ma :mad: I nikt Nugata nie odwiedził .:-( -
[quote name='sleepingbyday']no, ja tego barak to dla zochy :p najlepsze jest, z ei zocha kocha baraka i to jak! nawet w domu chciała się znim bawić. szoker![/quote] Zocha z barakiem to fajnie wygląda jedno czarne drugie białe ( prócz głowki)
-
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Dzwonilam do lecznicy i Tuptus ma sie dobrze , dostaje kroplówy , operacja się udała . Wraca Talibku do zdrowia:loveu: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
To pozostaje tylko nadzieja w mtf i marzenuś . Kurcze w sobotę nie było czasu na robienie zdjęc jak zabierałam Pedra, a szkoda wielka . Teraz dni krótkie to tylko wekendy zostaja -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Własnie dzwoniłam i usłyszałam -"Tuptuś już jest szyty" Bardzo ługo im się zeszło ale wszystko poszło ok. Jeszcze czekam na telefon od wetki jak sie wybudzi biedactwo małe :-( jak mi się go teraz zrobiło szkoda jak pomyśle że on na tym stole leży i mu grzebią w paszczy o oku nie wspomne -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Kto jest na dogo z tamtych okolic?[/quote] Mgie co to za zmiany na Twoim profilu :-o:-o:-o:-o:-o:-o Z okolic to ja i Tula . Ale wiem że Marzenuś jeździ w tamte okolice . Ja nie mogę naprawdę w najbliższym czasie jechać nawet miałam do Boguszyc z Donacją wyruszyć i chyba nici z tego będą , bo nie mogę kolejnego wekendu na psy poświecic bo mnie teściowa zabije :evil_lol: a teściowej podpaść to łoooooo:angryy: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Mgie co się czepiasz on anrazie jest niewielkiej wielkości :lol: A tak serio to czy ktoś mógłby podjechać do Ali i zrobić Czesławowi i suni zdjęcia ??? Ja nie mogę , niestety , a niedługo psiaki będą calkiem dorosłe i dupa z adocji bedzie -
[quote name='Tomo 2']Tu są fataski Korka i łaciatkowej sforki . [URL="http://picasaweb.google.pl/izaschulmann/Korek?feat=directlink"]Picasa Web Albums - Izabela - Korek[/URL]# Miłego oglądania[/quote] Ale ten Korek jest śliczny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dobra ja już zrobła ufffffffffff . Soema czy Kajetan podjedzie do Norki jak będzie po sterylce Np. w grudniu ??? I gdzie te obiecane zdjęcia :mad:
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/210/69b7d657f6d294a6.jpg[/IMG] -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Poznajecie tego psa??? [IMG]http://images42.fotosik.pl/123/4a437a53bfe51d8c.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/210/85f9de0476253919.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/206/a8e458aac97a36d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/210/06a33b54f949ec8fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/210/b3342e88beebedf0med.jpg[/IMG] -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
marlenka replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Marlenka widziałam zdjęcia suni i chętnie ja poogłaszam, ale z takimi fotkami to może byż marny efekt, przydałyby sie lepsze, choć wiem że może byc problem. Nowe fotki Czesia też by było fajnie zobaczyć. A tak z innej beczki to Tuptusia o którym mi pisałas na PW tez ogłaszam, ale wzięłam ten przerobiony tekst Jamora, ale on nie do wszystkich ogłoszeń sie nadaje, np na cafeanimal musi byc krótki, przejrzysty tekst z podstawowymi informacjami. jak byś taki miała to mi podeslij to pozmieniam w ogłoszeniach. ( dzisiaj w Metrze wydrukowali mi trzy moje ogłoszenia pieska i suni z naszego schronu i kociczki, ale właśnie z takimi krótkimi tekstami)[/quote] Tula , napisz w ogłoszeniach cokolwiek ;) no wybierz parę szczegółów z tego tekstu Jamora -
Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora
marlenka replied to ponka1's topic in Już w nowym domu
Taliba zawiozłam wczoraj do weta , był przestraszony biedaczek , ale bardzo grzeczny. Czekam na jakąs informację z lecznicy , wetka ma zadzwonić do mnie jak będzie już po ......