Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. [quote name='LittleMy']jak się nic nie znajdzie to pewnie tak zrobią te osoby, które namierzyły pieski.. ale może chociaż któryś z nich trafi do DT/DS....[/quote] One zanim się uodpornią to sporo czasu minie i w schronisku moga nie przezyć . A gdzie to koło Grójca jest??? Możecie podac dokładnie miejscowość?
  2. [quote name='sleepingbyday']też mi sie wydaje, ze zeby wskauzja na więcej niz dwa, ale w sumie specem przeca nie jestem.. mgie oszałała z ogłoszeniami - jak zwykle :cool3:[/quote] Ona chce mi odebrać za wszelką cenę Chomisia:roll:
  3. [quote name='sleepingbyday']co do przenosin deklaracji - chłopak potzrebuje jeszcze kaski na kastrację, więc może przeznaczymy je teraz na ten cel, a po wszystkich niezbędnych zabiegach zdrowotnych przeniesiemy te deklaracje, co? taka luxna propozyszyn do rozważenia.[/quote] Też się z tym zgadzam .
  4. Mgie w ogłoszeniach podałaś że on ma 2 lata , według mnie ma ze 4 conajmniej .
  5. [quote name='donacja']Byłyśmy dziś z Marlenką i jej mężem w Boguszycach. Udało nam się zabrać na spacer 4 sunie: Omi, Fifi, Agusię i Sarę. Wszystkie zachowywały się wspaniale, bardzo ładnie chodziły na smyczy, reagowały na wołanie, nie szarpały się(no może Agusia trochę). Zdjęcia będą jutro albo w poniedziałek, bo mi się laptok spsuł :([/quote] Agusia chciała brykać a smycz jej to ograniczała , myślę że sunia super by się czuła na podwórku , wyszalałaby się , wybiegała . Sara natomiast wspaniały pies , mądra , śliczna , tylko ma połamane kły .
  6. Dziewczxyny działacie jak burza , ja bym się wcale nie zdziwiła jakby po wekendzie miał już ds. Trzymam za Was ciuki i za tego pinkę biednego . Ketunia może dajcie mu jakieś imie co?
  7. Kolejne psie dziecko . Zobaczcie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniaki-pozostawione-same-sobie-zimno-samotnie-pomozcie-148943/[/url]
  8. Capri111 jesteś boska . :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Trzeba rozesłac watek . ja powysyłałm na pw trochę .
  10. LEPSZE ZDJĘCIA BĘDĄ PÓŹNIEJ NARAZIE NA SZYBKO SKLECIŁAM WĄTEK POMÓŻ ROZSYŁAC PSIAKA MOŻE KTOŚ SIĘ ZDECYDUJE . kETUNIA JAK BĘDZIE NAPISZE WIĘCEJ , NAPEWNO PIES JEST STRASZNIE ZAGŁODZONY .
  11. Wygląda jak Rokiś mojej cioci . Biedny siwy pyszczek :-( Skąd brać domki dla takich staruszków jak dla młodziaków ich niewiele jest . Tak przykro jak człowiek by chciał a nieiwele może zrobić :placz:
  12. A Anna nawet do Nugata to nie zajrzy :mad:
  13. [quote name='dzidda']ten niedźwiadkowaty super jest. Wszystkie śliczne są....trzeba szybko coś z nimi zrobić.[/quote] Zróbcie jkieś lepsze zdjęcia maluchom to sie ogłoszenia zrobi a ja pomyśle chociaz pojedyńczo je gdzieś ulokować . I zdjęcie mamy maluchów to ją też gdzieś spróbujemy wcisnąc może
  14. [quote name='Anna_33']Doga by zlikwidowala...rozprasza ja....Jezuuu, a takie mile i dobre :placz:wrazenie na mnie dziewczyna sprawila...czas sie wycofac chyba :crazyeye:[/quote] Czasami pozory mylą . Anna jedziesz jutro do Boguszyc i czy ktos ma miejsce w aucie??? Piromanka chce sie z kimś zabrać i nie ma z kim .
  15. [quote name='mgie']Marlenko oprócz Pinokia w Boguszycach jest jeszcze jeden staruszek -też jamniczek. :-([/quote] a nie ma tu jego zdjęcia czy już mi na oczy padło ??? Ja ogólnie za jamnikami nie bardzo moja ciocia ma taką rudą wredote ale prócz pająków i much wszystkie są dla mnie na równi . A najbardziej mi szkoda tych najstarszych i najmniej urodziwych
  16. jestem i ja . Śmieszny ten jego nochal , reszta jamniorów ma domy to może i jemu sie poszczęści :loveu:
  17. Juz doczytałam że 5 . Cholera pomysłów mi brakuje , a mój TZ się nie zgodzi na szczeniaka , już nie mówiąc że kolejnego psa :shake:
  18. [quote name='LittleMy']zdjęcia suni nie mam... ale mogę poprosić, może ktoś może zrobić jakoś... ale te maluchy :shake:[/quote] Kurcze serce aż pęka jak sie nie ma pomysłu na ulokowanie ich gdziekolwiek żeby były bezpieczne. Ile tych maluszków jest??
  19. [quote name='agnest']Marlenka nie wiem czy zdjęcia, które ci wysłałam nadadzą się do czegokolwiek ale duże, ładne zdjęcie jest w pierwszym poście, rozmiar ma odpowiedni a to że przy koszu to można wymazać, zrobić jednokolorowe czy jakieś inne czery mary.[/quote] A umiesz robic takie czary mary i kosza nie ma?? Bo ja niesety jestem niekompiuterowa :evil_lol:
  20. O jakie kluseczki , a zdjęcie suni masz ??? Koniecznie trzeba je stamtąda zabrac i matke też
  21. [quote name='sonikowa']Pieknie wyglądają razem z Korolką :-)[/quote] To dziwne z Barakiem cały dzień spedza i go nie lubi goni go jest zazdrosny , a jak Korolka jest w domu to łazi za nią wpatrzony jak cielę w malowane wrota . A co ładnego wyglądania z sunią to Korolka mu uroku dodaje :evil_lol: Wczoraj bylismy na spacerku na mieście żeby sie Nugat do ruchu przyzwycził i tak biedny zmókł o sobie nie wspomnę :evil_lol: . On biedny miał cały brzuszek mokry , bo niziutki to po kałuzach nie może chodzic , w domu od razu pod kołderkę go wsadziłam bo się trząsł strasznie
  22. [quote name='Anna_33']Tylko nie Kropeczka, juz trzecia bylaby w Boguszycach(( chwilami to juz mi sie psy mieszaja, inne imie daja pracownicy, inne dostaja psy przy chipach, a trzecie na forum :roll: I wychodzi mi, ze mamy trzy razy wiecej psow :evil_lol:[/quote] Ale jak wychodzi jakiś z Boguszyc to jakby trzy wyszły :evil_lol:
  23. [quote name='Soema']:loveu: Tobie też mogę podziękować za coś :razz: wrzucam Paco, na ogólną bokserów.[/quote] Takie wymuszone sie nie licza :evil_lol: . coś Ty żartuje włąsnie się zdziwilam o co chodzi z tym podziękowaniem , a tu zong nie do mnie i bardzo dobrze bo mi nie trza dzięować . Ale mi się ten Paco podoba :loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='donacja']ja mam wszystko dla dużych psów. Ten spacer to niezły pomysł-można by jakieś ładne zdjęcia na trawie zrobić. Tylko ciekawe, czy one na smyczy umieją chodzić? No i jaka pogoda będzie....[/quote] Nieważne jaka pogoda będzie po wczorajszym spacerze już mi nic nie przeszkadza , a zobaczymy jak reagują na smycz. Ja smyczy to mam sporo tylko tych szelek mi brakuje bo moje jedne z Zuzią pojechały , zostaja Barakowe i jedne takie co nie wiem jak się zakłada i jedne Ali które musze oddać ale uzywac mogę :evil_lol:
  25. [IMG]http://images44.fotosik.pl/215/57dcb29c55b459b6med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...