Jump to content
Dogomania

marlenka

Members
  • Posts

    5270
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marlenka

  1. Czy to znaczy że nie musimy się spotykać na - wicie gdzie ??:evil_lol:
  2. [quote name='sleepingbyday']nie da rady... nugat mi sie merda z tuptulcem i widze, że to nie przechodzi.... cholera wie, dlaczgeo akurta oni mi sie tak w supełek zawiązali... jak zmienię dilera, to ci sie wpływy do budżetu domowego zmniejszą :evil_lol:[/QUOTE] Cholera jasna , ja czułam że Barak z Nugatem cos kombinują za moimi plecami ale żeby dilerami byli , to ja wszystko rozumiem . I wiem skąd Kajko ma taki towar :evil_lol:
  3. Dziś Tuptus jedzie do weta na oględziny "japy" . Koło 17 zabieram go od Jamora i jedziemy na rande wu:evil_lol:.
  4. [quote name='sleepingbyday']jkabys nie dzwoniła, to bym tu zjarzała, a tak już wiedziałam. mozesz mieć pretensje tylko do siebie :diabloti: tuptusia tez nie chciałas wydać i co - domek zrezygnował. normalnie jak tak można :roll:? Ciotka zmień dilera albo bierz połówkę :evil_lol: NUGAT on się nazywa A telefony są ale takie beznadziejne :-( dzwoni pani i drze mi sie w słuchawkę " Pani w gazecie psa znalazłam , jaki duży , bo ja na łancuch chciałam zeby ino groźny był " To powiedziałam że Sara jest tak groźna że poprzedniego psa zagryzła dlatego w schronisku siedzi :evil_lol: Zaraz dostanę pewnie opier.. od Was ale nie wytrzymałam , moja koleżanka jak to usłyszała to prawie zkrzesła spadła
  5. Donacja zanim zdjęcie mi sie otworzyło i zobaczyłam napis " zobacz jaka jestem słodka " myślałam ze to swoją fotke wstawiłaś :evil_lol:
  6. Donacja dzięuję że jesteś , reszta ciotek nas olała :evil_lol:.
  7. Kurcze widze że ciotki się szykowały na impreze na autostradzie a mnie nie było na atku , no dla Betowena wszystko :evil_lol:, myslę ze jakbyśmy się hutrowo zebrały to by miał na dożywotnie hotel ze spa :evil_lol:
  8. Nikt nie zagląda do Saruni . :-(:-(:-( Nikt prócz mnie sie nie cieszy że mała wydrukowana w metrze i telefon dzwoni czesto może się w końcu uda . Nikt nie trzyma kcikasów ??:placz:
  9. [quote name='Cantadorra']Na pewno trzeba przeprowadzic wizyte przedadopcyjna i dac takiego psa, ktory najlepiej bedzie pasowal do danych warunkow. Czy jest szansa na wizyte przedadopcyjna?[/QUOTE] Dokładnie , ja bym zadzwoniła do tego gościa i zrobiła wizytę i dopiero wtedy się zastanawiała który pies się nadaje . Czy wogóle dom sie nadaje . Trzymajcie ten domek niech jakaś bieda na tym skorzysta .
  10. Oj Ketunia , Ty masz dobre serduszko .:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='CoolCaty']Bardzo mnie łapia za serce obrazy boguszyckich psów poza schroniskiem, na tle trawki. Wiem, że foto robione obok schroniska, ale przez moment sobie wyobraziłam, że zrobione obok nowego domu malutkiej.[/QUOTE] Pewnie te gumowce tak działają na Twoja wyobraźnie:evil_lol:
  12. Oj Szariku nie masz Ty szczęścia . Może warto najpierw sprawdzić warunki w potencjalnym domu a poxniej rozwazać czy Szarik czy proponować innego psa . Nie można każdego psa oddawać tylko do domu , bloku , sory ale jak pies z długą sierścia ma ciepła budę , michę i jest traktowany dobrze , ma troszkę ucucia to dlaczego mu nie dać szansy ??? Ponka jak będziemy aż tak dyskwalifikowac domy to w końcu domy sie " skończą" a po drugie strasznie ludzi może takie coś zniechęcać do wzięcia psa ze schroniska lub z ogłoszenia. Naprawdę trzeba z ludźmi rozmawiać , i ewentualnie im jakiegoś psa zaproponować innego który się nadaje a nie zbyć ich i koniec.
  13. [quote name='anciaahk']Piwko to by się staremu przydało, co by się zgodził na dodatkowe psiaki :diabloti:.[/QUOTE] Jakąś zgrzeweczkę zorganizujemy :cool3: namawiaj starego :lol:
  14. [quote name='GoskaGoska'][B]ja no wátku jestem dopiero w poscie nr 40 - tam będę zapisywać wpłaty [/B] [B]Dt 300zl -mamy deklaracji 200zł brakuje 100zl miesięcznie. [/B] [B]Osoby ,które zlożyły stałe deklaracje proszę o wysyłanie kontaktu do siebie procz dogo - nr gg , nr tel, maila.[/B] Deklaracje: Marlenka 30 zł xmartix 10 zł Ingrid44 150 zł bico 10zl[/QUOTE] Gośka wysłałam Ci kontakt do mnie na PW.
  15. Ja z tego co widziałam to nic jej się nie działo , przy podnoszeniu na rece troszkę popiskiwała ale nie wiem czy ze strachu czy ją jeszcze coś bolało
  16. Nasza ślicznotka trafiła dziś do metra:multi::multi::multi: i był juz 1 telefon z Krakowa.
  17. Anna ja nie napisałam tego żeby się kłócić . Chodzi o to że niepotrzebne są tego typu nieporozumienia tak? Dla mnie to akurat było ważne bo jakiś czas temu musiałam odrobaczyć psiury moje i chcę być odpowiedzialna dlatego takie rzeczy są dla mnie naprawdę ważne. Zostawmy ten temat już wyszło jak wyszło i skończy się to odrobaczaniem całej bandy . A tak na marginesie to mało ciotek odwiedza wątek Nugata , łobuzy :mad:.
  18. [quote name='donacja']No właśnie, cisza. I tu i w telefonie. Pani nie zadzwoniła po raz drugi. Może ją popłoszyłam serią trudnych pytań...[/QUOTE] To nie sa trudne pytania .
  19. [IMG]http://images36.fotosik.pl/104/8fa4be7972c4d8b5.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/213/fea593248c8a3d0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/216/548d3c8a339a81f8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/213/e4552e6da8dc00d7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/213/24298665fdc331e4med.jpg[/IMG]
  20. Tak to ona . Taka żywiołowa , biegała i wąchała już nie mówiąc że Donacji próbowała aparat nosem wytracić i buzi w same usta Donacja od Sary dostała .Teraz parę moich fotek sa średniej jakości ale jaki sprzęt takie zdjęcia :evil_lol: [IMG]http://images48.fotosik.pl/217/efcfdd26d966e051med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/217/c77517fc6ef35a52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/218/c3b69782664ebe0c.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/212/1dbccf54de958c64med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/213/f6711485ec4f3e18.jpg[/IMG]
  21. [quote name='sleepingbyday']takiego wała :eviltong:![/QUOTE] Kochana wyrażaj się , czasami nieletni wchodzą na wątki . :crazyeye:
  22. [quote name='Szarotka']A nasz Gacus podhalan kolega Tuptusia wlasnie pojechal do swojego domku :):)[/QUOTE] Odbieracie mu Kumpli???:mad: Ostatnio w merto widziałam Kojota , on też się już spakował do domu czy jeszcze siedzi u Jamora. Tuptuś ma szczeście w nieszczęsciu , nie ma domu ale ma Jamora . Jamor a może podpiszesz umowę na Tuptusia ja widziałam jak on Cie lubi :evil_lol:
  23. [quote name='Anna_33']Drogie Panie, nigdy nigdzie nie bylo napisane, ze psy w Boguszycach sa odrobaczane. Psy w Boguszycach sa szczepione, ogromna wiekszosc ma tylko podstawowe szczepienie - wscieklizne. Wiekszosc ma rowniez chip. Ja Was przepraszam, ale rece opadaja. Wyobrazacie sobie, ze jestesmy w stanie jednorazowo odrobaczyc 600 psow? Od kiedy ten watek istnieje? widzialyscie chociaz raz zeby ktos dostal info, ze psy sa odrobaczone? NIKT NIGDY NIE MOWIL, ZE PSY SA WYDAWANE ODROBACZONE. NIKT NIGDY NIE MOWIL, ZE MAJA KOMPLET SZCZEPIEN. PSY W BOGUSZYCACH MAJA SZCZEPIENIE PRZECIW WSCIEKLIZNIE. Marlenko, nie pytalas mnie o odrobaczenie. Sbd, nikt nie podal nieprawdziwych informacji, skad ten zarzut? Kazdy, aboslutnie kazdy kto bierze zwierza ze schronu powinien go odrobaczyc zanim dolaczy do swojego stada. [COLOR=Blue]Anno biorąc Nugata z Boguszyc pytałam Agnieszkę czy jest szczepiony , odrobaczony , usłyszałam że tak nawet zaczipowany jest . OK . Naprawdę dla mnie zaden problem wydać 10 zł na tabletkę tylko ja musze o tym wiedzieć . W tej chwili musiałabym wydac ponad 100 zł na samo odrobaczenie dla wszystkich psów. CC obiecała wysłac mi tabletki na odrobaczenie za co jej dziekuję . Tu nie chodzi o to że nie był odrobaczony tylko o to że może źle zostałam poinformowana-można było powiedzieć że nie wiem czy ma odrobaczenie na wszelki wypadek podaj mu coś na odrobaczenie . Dobra na przyszłość będę wiedziała , że nie mam książeczki w łapie znaczy - nic nie jest z nim zrobione[/COLOR]. Druga sprawa, wiele razy bylo pisane, ze czesc info na temat czesci psow jest w liscie na Miau. Jesli czegos brakuje, to prosze o mail. Zeby na przyszlosc zapobiec takim nieporozumieniom ustalmy, ze jak ktos ma jakies dodatkowe pytania, to wysle mail do mnie lub do Zarzadu. Ja juz bede sciagac informacje od Agnieszki, Ewy, czy CoolCaty. Jasno i wyraznie od razu napisze: czasami na taka informacje trzeba bedzie poczekac kilka dni. I prosze o forme mailowa, wtedy takie rzeczy nie zgina i bedziemy mieli czarno na bialym, to co zostalo ustalone. Trzecia sprawa, ksiazeczki zdrowia psa. Nie wiem czy wszyscy zdaja sobie sprawe, ze w Boguszycach nie siedzi od 8 do 16 wet w bialym fartuchu gotowy wypisac ksiazeczke od razu przy wydaniu psa.Chcialybysmy zeby bylo inaczej, ale obecnie to niemozliwe. Z Warszawy do Boguszyc jest prawie 100 km, logiczne ze nie jestesmy tam codziennie. Z kilkoma osobami umowione zostalo, ze ksiazeczki beda im doslane. Do wiekszosci doszly, do kilku nie.Zostaly wiec wyslane ponownie. [COLOR=Blue]Ja tylko poprosiłam o książeczkę , nie mam pretensji o to że jej nie mam , ale wolę wiedzieć jakie pies szczepienia ma a jakich nie . [/COLOR] Ania+Milva i Ulver, pytalam na pw, czy doszla ksiazeczka wyslana drugi raz. Moglas napisac na pw, ze nie, zamiast tu pisac, ze "podobno" byla wyslana. Potwierdzenie nadania ma CoolCaty.O tym tez napisalam na pw. Dzis, o ile pamietam, pracuje do pozna, ale poprosze zeby w wolnej chwili przeszla sie z awantura na poczte. A teraz w sprawie CoolCaty. CoolCaty leczy nasze psy w czasie wolnym. Poza tym pracuje w lecznicy. Nie moze w czasie pracy odpowiadac na maile i odbierac komorki. Spisane informacje na temat psow sa w biurku u dziewczyn w Zarzadzie. Agnieszka z Rady robi teraz wersje elektroniczna. Zarzad tez poza Boguszycami chodzi do pracy i ma domy. Powtarzam to co wyzej: jesli ktos potrzebuje info o psie prosimy o mail. Wtedy bedzie czarno na bialym wszystko co bylo ustalone.[/QUOTE] Ok następnym razem będe wiedziała .
  24. [quote name='katie05']no i co tu robic?:roll:jest chetny domek tylko jak te krowy sprawdzic?[/QUOTE] O matko , koty , dzieci ok można sprawdzić , ale gdzie Jamor krowy w Warce znajdzie??? :evil_lol: Katie jutro będę po Tuptusia u Jamora to może uda mi się zobaczyć Szarika na żywo
×
×
  • Create New...